Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: LFC NOVI SAD
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > LFC Serbia
Dr Stein
I ja imam zelju da rascepam ovu malu zajednicu smile.gif
Za nas smrtnike koji ne mozemo sebi da priustimo kolektivno gledanje tekmi u Beogradu.
Znam da su Trunks i Bokeli iz Ns-a, koiko mogu da se setim Remizinho i jos par clanova
Vanja je iz Topole...Ja za 2 nedelje postajem Novosadjanin.
Bilo bi lepo kada bi se skupljali Novosadjani u Irish Pub-u u centru za gledanje utakmica
Ima li zainteresovanih?
rolleyes.gif

bokeli
Ja sam za, da se odgleda zajednički po koja tekma.

Kakva je tamo situacija što se prenosa tiče, ima li satelitski kad ovi na SK odluče da nas preskoče?
Dr Stein
Ne verujem da imaju satelitsku, mada to cemo po kucama i po strimovima da se patimo.
Mozda neka bolja kladionica ima smile.gif
Ali imaju fin flat screen i za ovakve derbije bi bilo kul smile.gif
Mozda ti znas neko bolje mesto ?
bokeli
Pretpostavljam da je svakom ko bude zainteresovan najlakše da skoči do Irish Pub-a, ja sam da se krene za početak tamo.
Trunks
Da ti ne pišem sad priv, ja sam češće u BG u poslednje vreme, možda se uskoro promeni situacija pa možemo gledati zajedno. Inače ima u NS na par mesta satelitska i prenosi svega.
Vanja Trotter
Лепа идеја. smile.gif
Мени Нови Сад није далеко, тако да неће бити проблем да навратим понекад. Договорићемо се још.
Sale_SR
Hoce biti da se gleda Chelsea-Liverpool u NS.. Mislim da bi se mogli okupiti negde. Sta kazete? biggrin.gif
Trunks
Ima na Klisi kafana lokalna sa satelitskom i svim živim programima, fina atmosfera, kao i sa LFC zastavom iza. tongue.gif Ako se ne snađete nekad, da znate.
Dr Stein
ja sam za okupcic mali za chelsea. ortak i ja cemo gledati.
kladionica balkan bet u centru na trgu ili veliki balkan bet na spensu?

anyone?
Sale_SR
Pa ajde da se dogovorimo pa da gledamo zajedno negde. Ko je sve zainteresovan? I gde bi mogli tacno da idemo, sta predlazete gde je najbolje? biggrin.gif
Vanja Trotter
Stein, ја на жалост овај викенд не могу никако, али првом приликом чим опет будете гледали долазим, ако утакмица буде у недељу.
Sale_SR
Pa ajde da gledamo u Balkan betu, samo gde ce biti bolja atmosfera?
Dr Stein
ja cu biti u balkan betu na trgu sutra sa drugom pa ako naleti neko uniformisan u crveno skontacemo se
Sale_SR
Biti neko okupljanje za mec sa Chelsea-jem? Mogli bi se malo organizovati na vecem nivou da nas bude sto vise sta kazete? biggrin.gif
Dr Stein
ja sam par puta pokusao da organizujem u ns i ne vredi.
niko se ne javi.
ne znam ima li smisla uopste sada se okupljati
Sale_SR
Je ne poznajem toliko masu ovde na forumu, a ti kontam da poznajes, valjda ima bar 10 iz NS aj probaj da ih organizujes, pa kad bi prvi put otisli svi kasnije bi bilo lakse se i dogovarati... smile.gif Aj probaj biggrin.gif
Dr Stein
Pa ajde sada neka bude Irish Pub Red Cow kada se bude gledao Chelsky,
na donjem spratu naravno, doci cemo ortak i ja pa ko bude hteo slobodan je da navrati,
ti mi se mozes javiti i na face-u na dan tekme biggrin.gif
Tonča
Probaj Steine! biggrin.gif
Dr Stein
? biggrin.gif
Tonča
Id' u kjurac, jedva gledam. smile.gif

Editovo sam ono gore. biggrin.gif
Dr Stein
HAHAHAHA pre cu okupiti drustvo ljubitelja Zikine sarenice i registrovati ga kao udruzenje gradjana
nego skupiti 4 crvena coeka za tekmu u NS.
A ljudi ima podosta, sa obelezjem kluba na ulicama...
sada treba tu decu skloniti sa ulice, daleko od droge.

btw jel ti rek'o Velja sta radi Riera kad igra spica ?
verovatno cu banuti jos jean wknd na fudbal posle ispita biggrin.gif
Vanja Trotter
Od oktobra sam u NS, tako da očekujem neka češće okupljanja, stvarno, dosta je bilo diktature Beograda! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
anfield_hooligans
Ja imam dva coveka. Okupljanja za tekme od septembra-oktobra, s obzirom da smo vecina studenti (valjda?). Meni je muka vise da gledam sam kod kuce.

Stein, bice nas vise od 4 smile.gif
Dr Stein
Ae postovacu ovde za tekme od septembra bice nas 5-6,
a za tekmu sa scumom (kada je ?)
bi mogli mi Vojvodjani da se organizujemo da idemo u BG
u posetu kolegama, koji ce, nadam se, do tada naci dobro mesto za redovno gledanje smile.gif
anfield_hooligans
CITAT (Dr Stein @ Aug 12 2011, 04:28 AM) *
u posetu kolegama, koji ce, nadam se, do tada naci dobro mesto za redovno gledanje smile.gif

Pa pazi, mi mozemo u sustini svaki vikend da gledamo tekmu u NS, samo da nadjemo dobar lokal. Kao sto neko rece, mozemo za pocetak u Irish.

Sa scumom je 15. oktobra, Enfild. Tad nekad bi trebali beogradjani da organizuju skup, ''vece'' razmere.
Oni gledaju u Sport Caffe-u, koji se trenutno renovira, ali ce biti reopen u septembru. Tako da ce mozda i skup biti tamo. A mozemo i nevezano za skup da odemo na vikend u BG i gledamo s njima tekmu.

Ono prvo nam je prioritet, oni se organizuju u Bg, a mi cemo u NS. Pa se povrememo sastajemo, mogu i oni kod nas da dodju smile.gif

Eto biggrin.gif (ne znam vise sta sam napisao)
Vanja Trotter
Huligan, računaj i na mene od septembra-oktobra, s tim što nije sigurno da ću svaki vikend ostajati u NS, ali potrudiću se. smile.gif
VuksaLFCCC
CITAT (Dr Stein @ Aug 12 2011, 04:28 AM) *

Ako se organizuje nesto u Bgu protiv scumma, moglo bi dosta ljudi da se okupi...

Mislim, dosta..zavisi sta smatrate pod tim, ali bilo bi nas bar 30ak najmanje.
Dr Stein
Ja sam se skontao sa Anfield Hooligans za proslu tekmu, to je bilo prvo okupljenje u NS
citava 3 lika biggrin.gif
Mi smo se vec dogovorili da dolazimo u BG 15 oktobra na tekmu sa Scumom
ako ima neko da zeli vozom Subiotica -Bg nek se javi
VuksaLFCCC
Jel neko za organizovanje nekog okupljanja ? biggrin.gif
VuksaLFCCC
Sutra okupljanje u Irish Pubu u 14h...dodjite smile.gif
vanjuska
U ns?
VuksaLFCCC
CITAT (vanjuska @ Jan 12 2013, 09:54 PM) *
U ns?

Da. Ne znam koliko ce nas biti, ali video sam dosta ljudi da je potvrdilo dolazak smile.gif ponesite salove/dresove sta god imate pa da uzivamo malo u unistenju scumsa biggrin.gif
vanjuska
aj mozda i ja navratim sa drugarom. na spratu ili dole? ne znam hoce li pustiti tamo zvuk zbog muzike
VuksaLFCCC
CITAT (vanjuska @ Jan 12 2013, 09:43 PM) *
aj mozda i ja navratim sa drugarom. na spratu ili dole? ne znam hoce li pustiti tamo zvuk zbog muzike

Na spratu. Pa ne znam, nisam ja iz Novog sada niti sam organizovao ovo. Samo meni javili, a ja obavestavam vas smile.gif
Dr Stein
daj link za event na fb ako nije problem
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.