Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Manchester United vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2, 3, 4
Joe
vs

19.9.2010. u 14.30h na Old Trafford-u

@ Manchester United:
Manchester United 37 wins, Liverpool 15 wins, 25 Draws

svakako utakmica koju prvu trazim u kalendaru svake sezone! ni jedni ni drugi nisu u nekoj formi mada ovakve utakmice obicno ne odlucuje ista. mislim da bi nama bod bio kao kuca u ovom trenutku i naravo da se potajno nadam pobedi... ocekujem povratak J.Cole-a u startnih XI i nadam se Raulu od pocetka.

Narsil
Увек и само победа против њих.
Periklo
Uvijek kad vidim jad od naše igre kažem da se više neću nervirat ni oko čega, a onda pred svaku utakmicu nađem novi razlog da se naložim i iščekujem je. Tako me i sad obuzeo optimizam jer vidim da su i oni loši i još im fali možda i najopsaniji igrač Valencia, da smo mi sinoć dobili bez najvažnijih igrača (iako 4-1 nije realan odnos snaga) i slično. Samo se bojim da me čeka novo surovo prizemljenje.
AnF1elD
Nadam se pobedi,iako zaista lose igramo iz godine u godinu. Mutd jeste lose krenuo,ali ipak mislim ako cemo realno da su jaci od nas. Nasa sredina je uzas,uvek je i bila. I sto je najgore,imamo mnogo sporu igru za razliku od mutd-a koji igra brzo i agreisvno. Naravno da verujem u voljeni klub i nadam se pobedi. baby.gif
Narsil
Ко игра брзо и агресивно? Веома брзоноги Гигс, хитри Бербатов или евентуално Рио Фердинанд? Добили су два комада од Евертона у року од два минута, а још су Плавци имали контру за победу. Само што они имају конитинуитет што се тиче начина рада, а ми довољан број нових играча, који су битни у екипи. Валенсија им не игра, што је добро за нас, а Шрек је тотално ван форме. Видић има комплекс од Тореса, а веома хитрог и окорелог Бербатова не знам како ћемо зауставити...Очекујем победу, нормално, јер у дербијима није битно ко је где на табели, ко је у форми, ко не, само победа и кидање.

Очекујем да их згазимо и увек се надам томе, па како буде.
Vlada sa Chubure
Iako ova utakmica neodlucuje o poziciji na tabeli na kraju prvenstva, mislim da je pobeda imperativ. Naravno, bice vrlo tesko jer nisam primetio da smo se jos uvek uigrali, lutamo itd. S obzirom da se mucimo sa ekipama poput wba itd mislim da cemo ovu tekmu odigrati maksimalno korektno.
Kako neko rece ni oni ni mi nismo poceli prvenstvo kako treba, nadam se i voleo bih da pobedimo, a s druge strane nadam se da nece protiv nas da ih us........
Ako bi ih dobili bilo bi mnogo bolja situacija i naravno ocekujem da nastupi najjaci sastav!
Narsil
Има ли организације за SC, с обзиром да ћу бити у Београду?
Joe
QUOTE (Narsil @ Sep 17 2010, 02:43 PM) *
Има ли организације за SC, с обзиром да ћу бити у Београду?

bice...
Narsil
Видимо се тамо.
bocejan
Bilo kakvi da su, uvek cebiti scumovci. Zna njima(nama) i O'Shea da da gol, a on nema kompleks od nikoga.
Na svu srecu pa Lukas protiv njih nikada nije zajebao nesto, valjda. Dobro je sto ce Kol da igra, da vidimo kako on i Tores funkcionisu. Jovanovic sigurno nece gore od Babela, ako bude igrao, dok me Maxi plasi.

Samo da ih ne usere pa da se nesto izodbija lopta ili da Skrtel/Kara propuste igraca i da nam ga umuvaju onako scumovski.
bokeli
CITAT (Narsil @ Sep 17 2010, 02:32 PM) *
Ко игра брзо и агресивно? Веома брзоноги Гигс, хитри Бербатов или евентуално Рио Фердинанд? Добили су два комада од Евертона у року од два минута, а још су Плавци имали контру за победу. Само што они имају конитинуитет што се тиче начина рада, а ми довољан број нових играча, који су битни у екипи. Валенсија им не игра, што је добро за нас, а Шрек је тотално ван форме. Видић има комплекс од Тореса, а веома хитрог и окорелог Бербатова не знам како ћемо зауставити...Очекујем победу, нормално, јер у дербијима није битно ко је где на табели, ко је у форми, ко не, само победа и кидање.

Очекујем да их згазимо и увек се надам томе, па како буде.

Još kad se na ove krševe koje si naveo dodaju matorci Scholes i van der Sar , kiksara Evans, smotani O'Shea, neuigrani Hernández..........ne gine im borba za opstanak tongue.gif cool.gif

Šalu na stranu upravo ih taj kontinuitet rada čini favoritima u svakom meču na domaćem terenu, bez obzira koga SAF izveo na teren.Oni nekako po pravilu ulaze u svaku sezonu spremni od prvog kola.

Mi s druge strane još nemamo igru. neki igrači će prvi put igrati zajedno u nedelju, opet smo krenuli iz minusa. dry.gif

Malo je pozitivnih stvari u našem timu koje daju pravo na neki optimizam, al aj nadam se da ćemo agresivnom igrom na sredini i uz neko individualno majstorstvo u napadu izvući pozitivan rezultat. lfc.gif
LFC - Prijepolje
Nadam se da ce igra biti brza i tecna a za rezultat cemo videti. Ovaj drugi tim je protiv steaue u drugom poluvremenu igrao dobro na sredini i zadrzavao loptu bez problema. Nadam se da ce nasi najbolji igraci pokazati jos bolju igru i rezultat nece izostati. Nije steaua isto sto i man utd ali nije ni kvalitet ekipe koji ce izaci na teren isti. Zelim dobar rezultat ali prvenstveno dobru igru. Nadam se da cemo imati razloga za slavlje
Take Two
Ja očekujem da Hodgson, ohrabren 0-0 performansom Rangersa, izvede do sada neviđeni bunker. Naravno, ona dvojica su zacementirani u postavi, kakav Meireleš.

Za golove će se pobrinuti kombinacija Karager-Tores, ili po potrebi Reina-Tores, ili Škrtel-Tores...
rape91
voleo bih:reina,gj,carra,agger,hitman,lucas,raul,jo,jova,sg,ft.Ali mislim da ce igrati poulsen umesto raula. X-2. strelci lane i cole
LFC - Prijepolje
Konchesky = Hitman laugh.gif laugh.gif laugh.gif Dobro zapazanje. biggrin.gif
VuksaLFCCC
Za ovakvu utakmicu su reci suvisne...imam neki predosecaj, necu mnogo da kenjam ali veoma sam uzbudjen smile.gif
Scouser
Ali naslov laugh.gif laugh.gif
Objasnili su !
Vanja Trotter
Реми би ме ''задовољио'', а потајно се надам победи.
Морамо, али сад стварно морамо победити. Јесте да је почетак сезоне, али победа би нам улила огромно самопоуздање пред наставак сезоне.
GO MIGHTY REDS!
redsi
Lucky Benitez
All Red
CITAT (redsi @ Sep 19 2010, 12:05 PM) *

Pa u pravu je...a kako je počeo u Interu samo je pitanje kada će ga i odatle šutnuti jer ne verujem da će mu tamo trpeti njegova sranja..
Mario_T
Kenja, kao i obicno. Doduse, nije ni cudo kad je Rafu savrseno bolela ona stvar za njega i njegovo misljenje (kao sto bi i trebao biti slucaj kod svakog menadzera Liverpoola), za razliku od world class Big Sama i ostalih cronies.
Dr Stein
1:0 Cole ili Skrtel biggrin.gif

Mario_T
Sacuvaj Fowlere da Agger zaigra ... Njega cuvamo za vazne meceve protiv Steaue i slicnih ... dry.gif
Take Two
Reina; Johnson, Carragher, Skrtel, Konchesky; Poulsen, Meireles;Maxi, Gerrard, Cole; Torres

O'Shea, Evans, Vidic, Evra; Nani, Scholes, Fletcher, Giggs; Berbatov, Rooney

Nema gol-mašine i duhovnog kapitena, Lucasa Leive?

Jovanović se čuva za drugo poluvreme i jurenje rezultata... kad Vidiću padne koncentracija tongue.gif
All Red
Jako interesantno. Moram priznati da nisam očekivao ovakvu postavu... Još samo da vidimo šta nam je to Roy isplanirao za danas. Nadam se da ima plan.
bokeli
Toeriju oduvek imamo ,jebe nas malo praksa smile.gif
rape91
koji bese code za kanal YES?

koji bese code za kanal YES?
Fred Kremenko
Idemo igramo, ne boj se nikoga tongue.gif Neocekivano ofanzivna postavka, mogli bi nesto da im munemo, jos da igra Agger umesto ekserojedaca, bilo bi super... Ajde Cole spakuj ga!
Take Two
Višković je već uspeo da me iznervira, kenja o tome kako realizacija ne valja, Torres je van forme a N'Gog ne zna, treba nam novi centarfor...

Ne pada mu pamet da šanse jednostavno ne stvaramo, pa zato nema golova? U njegovoj glavi izgleda stvorimo po 15 šansi po meču, samo nam je slaba realizacija isuse.gif

Aaaaa kako lupeta, Souness se dobro nosio sa Fergusonom, ali Beniteza je razbio! Bože gospode, što ne ćuti kad ne zna...

Meireleš ispred Gerrarda za sada unsure.gif

Konchesky ne zna gde se nalazi unsure.gif

Torres pokušava da pritisne zadnju liniju, ali ga saigrači kuliraju potpuno isuse.gif

Viško citira Runijevu izjavu o mržnji prema Liverpulu od pre 2-3 godine kao nešto što je rekao "pre nekoliko dana" laugh.gif

A sad ceni da šampion Evrope i sveta nema trofej u karijeri, nikad ništa nije osvojio isuse.gif
bokeli
scumovci sikću na sudije ko onomad Turci u košarci
Take Two
Jebiga, zonal marking tongue.gif Konchesky je ovde, kao, čuvao stativu?

QUOTE (bokeli @ Sep 19 2010, 03:09 PM) *
scumovci sikću na sudije ko onomad Turci u košarci

To sam i ja pomislio kad se Nani onako bacio i uhvatio za lice laugh.gif
bokeli
taman uspostavimo balans, scum ne pokaže ništa pola sata i naravno primamo iz prekida dry.gif
Mario_T
QUOTE (Take Two @ Sep 19 2010, 03:04 PM) *
Konchesky ne zna gde se nalazi unsure.gif

Konchesky je totalno out of his depth, ali nema veze, i njegov trener je. dry.gif
Take Two
Ali kakav je magarac ovaj čovek, opet priča o tome kako mora da se razmrda Torres, jer ništa nije pokazao. Sredina nam ne prelazi pola, šansu nismo napravili, a on bi da Torres sam nešto uradi isuse.gif

I dalje mi nije jasno šta je Konchesky mislio kod gola, odmakao se dva metra od stative, stajao direktno iza Reine. Jesu to nekakve Craven Cottage kombinacije?
VuksaLFCCC
Ma ajd' to za gol sto kriv ali omg decko stvarno ne zna gde se nalazi...on i poulsen, oo boze ko sve nece zaigrati za lfc :S
Mario_T
QUOTE (Take Two @ Sep 19 2010, 03:16 PM) *
Jebiga, zonal marking tongue.gif Konchesky je ovde, kao, čuvao stativu?

Nando je pogresio prilikom cuvanja, ali sta je Konchesky, za Fowlera miloga, radio iza Pepea? Koliki idiot mozes biti!? isuse.gif A tek onaj centarsut isuse.gif , posle nase verovatno najbolje akcije.

Igra u prvom poluvremenu, posebno prvih 20tak minuta, strava i uzas. A mislio sam da posle onog protiv Birminghama ne moze gore. Cika Royu hvala sto mi je ubio i poslednju nadu (stavise, primecujem da jednostavno cekam momenat kad ce da podje naopako), a to je nesto sto ni Houllier u svojim najcrnjim danima nije uspeo.
Dr Stein
Ne svidja mi se formacija uopste.
pogotovo sto je Meireles amf a ne Gerrard ili Cole.
Daj Cole-a u rupu i Babela desno a Jovanovica levo.
pa da se gurne malo napred. jebem ti bezmudni fudbal.
koji kurac Torres cuva Berbatova kad se zna da je on najveca pretnja glavom ?!

All Red
Konchesky u odbrani sasvim solidan, jedino sam njega i video ceo meč, igramo kao usrani. Lopta ni ne stiže do Torresa i Cola, a i kad bi stigla pitanje je da li bi išta uradili. Jel Maxi igra ili je ostao u svlačionici da kenja? Sve u svemu treba pokušati da se postigne gol, ali biću zadovoljan ako ostane ovako,odnosno ako nas ne ponize totalno. Poulsen se kreće kao da se nekome pokvario džojstik na PES-u...
Take Two
QUOTE (AllRedYNWA @ Sep 19 2010, 03:25 PM) *
Konchesky u odbrani sasvim solidan, jedino sam njega i video ceo meč, igramo kao usrani.

Nemoj molim te, to je Viškovićeva logika - kad odbrambeni igrač non-stop ispada, i svaki napad protivnika ide po njegovoj strani, onda jedino njega gledamo... što naravno mora da znači da je on najbolji na terenu! isuse.gif

Jebote, pored njega jebeni Nani izgleda kao jebeni Ronaldo! Da ne pominjemo što Cole konstantno mora da se vraća da mu pomaže u odbrani. Užasna partija ćelavog za sada.
bokeli
Koncheskom i Johnsonu bi i Milivoje Ćirković pozavideo za centaršutevima, al ispade da smo jedino preko njih napravili neke akcije.Cole kad primi loptu obavezno je povede u sredinu navika šta li je, a Maxi mrsi muda nigde ga nema.

sad da se nadamo nekom našem pritisku i da će se oni ispromašivati iz kontri kojih će sigurno biti
All Red
CITAT (Take Two @ Sep 19 2010, 03:32 PM) *
Nemoj molim te, to je Viškovićeva logika - kad odbrambeni igrač non-stop ispada, i svaki napad protivnika ide po njegovoj strani, onda jedino njega gledamo... što naravno mora da znači da je on najbolji na terenu! isuse.gif

Jebote, pored njega jebeni Nani izgleda kao jebeni Ronaldo! Da ne pominjemo što Cole konstantno mora da se vraća da mu pomaže u odbrani. Užasna partija ćelavog za sada.

Nije fantastičan, ali da je tu bio Agger taj Nani bi nam munuo 2 gola.
Mario_T
Ti, naravno, znas da je Agger CB, a ne LB? I da bi on, da nam je trener normalan, trebao igrati kao CB?

QUOTE (AllRedYNWA @ Sep 19 2010, 03:34 PM) *
Nije fantastičan, ali da je tu bio Agger taj Nani bi nam munuo 2 gola.

Na stranu cinjenica da nam je taj Nani ionako trebao dati barem jedan gol, podosta zahvaljujuci tom istom Koncheskom.

Cinjenica da veci deo napada ide preko nase leve strane, i da Cole svaki put mora da pomaze, ti ne govori nista?
Take Two
QUOTE (Mario_T @ Sep 19 2010, 03:38 PM) *
Na stranu cinjenica da nam je taj Nani ionako trebao dati barem jedan gol, podosta zahvaljujuci tom istom Koncheskom.

Cinjenica da veci deo napada ide preko nase leve strane, i da Cole svaki put mora da pomaze, ti ne govori nista?

Sad kad je Nani stukao stativu, Konchesky je bio jedno 8 metara od njega, morao je Meireles da ga pokriva (a on kao igra iza Torresa).

Tuta Bugarin za laku noć deco Hail.gif
Dr Stein
Sta je koji kurac Reini sa reflexom?
ono je MORAO da odbrani najbolji golman EPL
All Red
Ja takodje znam da nemamo drugog LB-a pa je Agger morao da igra levo. Trener i da je normalan nema koga da stavi tu...

Aj pošto sam ja glup da mi kažete ko treba da igra levo,odnosno ko bi bio bolji.

Scum smara sa pritiskom na sudije.

Bio je penal za nas.

Ono je bio ČIST JEBENI CRVENI KARTON!
bokeli
ajmo,ajmo
Dr Stein
"ILI CE O SHEA NA LEVOG BEKA ILI CE KARAGER"
BRAVO VISHKO,
ali nece ni jedan ni drugi.
AnF1elD
J****i Hodzson,hoce da se brani p***a jedna. Kakav fudbal gledamo vise Liverpool-a... Jebem ti odbranu vise. Dokle breeeee!!! Kako sam ispizdeo!
bokeli
ako je došlo vreme da nam Berbatov daje tri komada, a Torresu se ne stvori nijedna šansa, serem ti se u taj fudbal
AnF1elD
Torres ne igra srcem...kao da mu se ni ne igra...bar to moze da se vidi po njegovoj igri...
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.