Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Birmingham vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2
1jeAhonen
vs

Vrlo solidna ekipa Birmingema dočekuje Liverpul u nedelju 12. septembra, od 16:oo po lokalnom, a po našem u 17:00...

Šta reći...teško će biti uzeti dragocene bodove,posebno što već u narednom kolu gostujemo Manchesteru, itekako bi nam dobrodošli.

Prošle sezone su nas iznenadili kod kuće 2:2 nekim volšebnim golovima, moglo bi sad da bude obrnuto.

Kladionica kaže domaći 3,05, nerešeno 3,30 pobeda gostiju 2,38

S verom u Džerarda i squad, srce na teren, al nek prvo istrče noge....pa da vidimo
All Red
Ne igra Hleb... Za sada su sasvim solidni,ali nadajmo se da ćemo ih preslišati.
Vanja Trotter
Очекујем победу, Тоrres се полако враћа у форму, ту је и Gerrard, само ме занима ко ће да мења Kuyta.
Narsil
2, 30 квота на нас? Па, то је срамота.
Kameni
Druze, Birmingem nije izgubio kuci vec godinu dana a i mi se sa njima uvek mucimo. Mirise na X opet.
Narsil
CITAT (Kameni @ Sep 10 2010, 02:25 AM) *
Druze, Birmingem nije izgubio kuci vec godinu dana a i mi se sa njima uvek mucimo. Mirise na X opet.

Био сам саркастичан, пријатељу. smile.gif
collymore
Poprilicno se pribojavam ovakvih ekipa.U samom Birmingemu se vidi da se nesto desava i to sigurno vise nije onaj Birmingem koji se prethodnih godina borio za opstanak u ligi.Mi jos uvek trazimo neku nasu igru sto nikako nije dobro ako sa druge strane imamo ekipu koja trazi priliku da se dokaze tj. da pokaze da su ulaganja u poslednjih godinu dana bila opravdana.Voleo bi da dobijemo makar minimalno,medjutim bice tesko i ne bi se cudio da nam posle 90 minuta i X bude puna kapa.
Joe
pod Rafom ih nismo dobili u ligi, valjda ce se to sad promeniti...
matori lfc
Koli je sve rekao...nadam se iz X-2!
Kameni
QUOTE (Narsil @ Sep 10 2010, 03:49 AM) *
Био сам саркастичан, пријатељу. smile.gif

Mogao si neki smajli... smile.gif Kvota stvarno nekome moze da deluje nerealno. Mada, mozda je treba i probati, onako navijacki!
igzy79
Imam neki osecaj da cemo da ih pobedimo!!!! LAGANO!!!!
Narsil
Шта је, бре, ово, шта сте замрли?! biggrin.gif

Ако добијемо, 5. смо. Ако добијемо 2+ - 4.
Vanja Trotter
Ја прижељкујем победу, али Бирмингем нас увек поштено намучи. Волео бих да видим Жигића и Јовановића на терену у исто време. biggrin.gif
У сваком случају, победа нам је и више него потребна.
Mario_T
Poulsen i Lucas su nam "midfield engine" ... isuse.gif Fowler help us all ...
Dr Stein
ocekivao sam istu ovakvu postavu, ali ipak portugalca umesto brazilca na cmf. sad.gif
bokeli
Tako je bre.Šahovski i kontrolisanje od samog starta pa da opet gledamo Gerrarda kako se češe po glavi dry.gif

Mislio sam da Agger igra beka zato što ga nismo imali, sad ispade da Skrtel ima prednost na CB dry.gif
Take Two
Nas to SK zajebava? Najavili su prenos, a sad im piše Birmingham-Liverpool 21:00. Bitno da po treći put repriziraju Arsenal i Bolton, za to uvek ima slobodnih termina mad.gif

Opet streamovanje...
emir_lfc
nadam se da je greska ovo sa 21h. U teletextu ipak pise da je u 17 smile.gif
Aleksandar88
Sta blink.gif ??? Ako ne bude prenosa ima da popizdim, jutros ustajem k'o debil da stignem do prenosa da naucim neka govna za ispit. Bolje da nista nisu ni javljali pa da se lepo od pocetka spremim za maltretiranje sa strimovima.

EDIT: Ima dobro je ! tongue.gif
Mario_T
QUOTE (bokeli @ Sep 12 2010, 04:33 PM) *
Mislio sam da Agger igra beka zato što ga nismo imali, sad ispade da Skrtel ima prednost na CB dry.gif

Cuti, Agger ima srece sto nije prodat. Zar ne znas da smo overstaffed? dry.gif
CoaAnfield
Bez obzira sta uradimo protiv birminghama, manchester ce da pobedimo sigurno !!!

Bez obzira sta uradimo protiv birminghama, manchester ce da pobedimo sigurno !!!
Dr Stein
to je nas pepe!
bokeli
jbt pa jel ume iko od naših da skoči mad.gif
Mario_T
Kakva tuga od igre, mislim da smo dotakli all time low. Mislim da je najbolja ilustracija kvaliteta nase igre nacin na koji je Jovanovic (podseca me na Keanea u najboljim danima) zatvorio/ometao nasu najbolju akciju/kontru u prvom poluvremenu. Ni igraci Birminghama ne bi onako dobro zatvorili prostor. isuse.gif A o odbrani bolje da i ne pricam. Da nije Pepea, totalna propast.

Ako Roy ima mozga, ubacice Babela i Meirelesa odmah na pocetku drugog poluvremena.
Jamaica
Royu ce trebati jedno sest meseci da ukapira da nije u mid-table timu vise.....mada Lucas&Poulsen zajedno ne bi igrali ni u Stokama......prosle godine smo bili bedni, ali na nekako drugaciji nacin bedni, izgledalo je da nista nece, da igrace boli kurac i tako to, sad smo jednostavno bedni i izgleda kao da ne umemo......

Torres ce verovatno da da gol za 1:0 i pobedicemo i svi ce biti srecni, ali ovo je uzas smile.gif
Wastelander7
isuse.gif Koji je njima kurac .Igra se nije promenila od prosle godine.
Dr Stein
menjaj !
Jamaica
Izmene u picku materinu.....bilo kakve.....bonus ako Poulsen izadje napolje.....

EDIT - izadje i Lukas....moze i to.....valjda ce Meireles da unese malo zivota u ovo....

Jel se to hitman povredio? Valjda nije ozbiljno, cak je bio i pristojan...otprilike jedino sta moze da se i ocekuje... smile.gif
Wastelander7
Sta je sa Ngog-om u boljoj je formi nego Torres

Bice draw ili primamo u zadnjoj dry.gif
Dr Stein
ovaj Jovanovic mi ide na kurac kako bezmudno igra
Tonča
Sunce ti jebem koliko je ovo teško gledati...

Sreća te nas Pepe izvadi iz govana.
Mario_T
Izvukosmo bod, pretpostavljam da trebamo biti i zadovoljni zbog toga (hvala ti Pepe, mislim da su neki pricali o krizi forme? dry.gif ), posto smo na poluvremenu trebali gubiti 2-0 ili 3-0.
Zasto Meireles nije ranije usao u igru (ili poceo utakmicu), zasto Pacheco ili Babel nisu dobili sansu, zasto nas najbolji footballing CB tek u 75. minutu ulazi u igru (dok Skrtel pitaj Fowlera o cemu razmislja dok onako pametno ispucava lopte), to valjda samo Roy moze da odgovori. Happy, happy days ahead ... dry.gif

QUOTE (Tonča @ Sep 12 2010, 06:53 PM) *
Sunce ti jebem koliko je ovo teško gledati...

Mene maltene da su zabolele oci. Drugo poluvreme je bilo tek za nijansu manje bolno.
Take Two
QUOTE (Jamaica @ Sep 12 2010, 05:59 PM) *
Royu ce trebati jedno sest meseci da ukapira da nije u mid-table timu vise....

Mislim da mu ne bi bilo dovoljno ni 6 godina, taj mentalitet ti se ureže i više ne možeš da razmišljaš drugačije. Igramo kao Fulham, na svakom gostovanju se držimo svoje polovine ko pijan plota, a u kontru idemo sa 2 do 4 igrača najviše. Nije ni čudo da Torres igra ko da su ga batinama naterali. Uopšte svi deluju indisponirano, čak je i Johnson pogubljen... Reina jedini dobar, plus Carra i Skrtel nisu previše grešili.

Hodgson je izgleda došao da uzme pare i ne brine mnogo ni za rezultat ni za igru ni za budućnost. Na vreme je iskenjao sve moguće izgovore, nema se para, bojkotuju igrači, teška su vremena... i sad ga boli uvo, šta god da uradi, uradio je dry.gif
Dr Stein
Jovanovic Lucas i Poulsen na klupu da je dobro ugreju.

.....................Reina.............................
GJ Carra Skrtel Agger (Ako se ovaj skeletor povredio)
............Meireles ..................................
................Gerrard.................................
Maxi.................... Babel (ili ruzno Pace)
............Joe .........................................
.............nando.....................................

svaka cast Pepeu
ali ovo danas je bilo 180 minuta antifudbala
Mario_T
QUOTE (Take Two @ Sep 12 2010, 07:00 PM) *
i sad ga boli uvo, šta god da uradi, uradio je dry.gif

Nemoj tako. Ko bi se setio da Gerrarda vrati nazad na poziciju CMa, a Meireles da igra kao podrska Torresu. Siguran sam da McLeish to nije ocekivao. dry.gif
collymore
Kako sam i rekao tako je i bilo.Mislim da ukoliko budemo trazili svoju igru kroz igru Fernanda Toresa necemo nista pametno uspeti da uradimo ove sezone.Covek je u kanalu skroz,Maxi je opet ukljucio opciju za nestajanje i postao nevidljiv,Dzonson izrazito slab,a rupa u sredini terena i dalje nije zakrpljena.Ali sta nam je tu nam je ja se nadam da cemo se konsolidovati do pocetka drugog dela sezone kad ja licno ocekujem da vidim pravu snagu ovog tima.
Take Two
QUOTE (Mario_T @ Sep 12 2010, 07:06 PM) *
Nemoj tako. Ko bi se setio da Gerrarda vrati nazad na poziciju CMa, a Meireles da igra kao podrska Torresu. Siguran sam da McLeish to nije ocekivao. dry.gif

Pa to je meni delovalo OK, Gerrard se dosta umorio, bio povređen, a nije mu ni išlo ništa u napadu. Meireleš nije bio loš to malo što je igrao - za razliku od većine igrača, ima običaj da nastavi da se kreće čim doda loptu, a ne da sedne da odmori u Lucas stilu...

Hodgsonova taktika mene izluđuje, to valjda zovu small club mentality. Plus što deluje potpuno nezainteresovan i/ili da motiviše igrače. Nismo ni pokušali da se popnemo iz rupe u koju smo zapali u sezoni 09/10.
Shone61s
Haos Conchesky uz Carraghera ispade najbolji ! ! !
I Meireles je ok odigro ostali auuuu . . .
Da nije bilo Reine dobili bi mi preko . . .
bocejan
Ja stvarno ne shvatam sta to Lukas radi na treninzima/van terena ili gde vec pa ga gura da igra. Za Beniteza mi je jasno, on ga je doveo pa ga je i forsirao, ali sto ga ovaj gura?

Igra ocajna. Reina fenomenalan. Kara odlican. Ostali ne znaju gde se nalaze pocev od Roja.
Vanja Trotter
Катастрофа, катастрофа.

Сви нападамо Лукаса, Поулсена, а по мени, Gerrard игра сто пута лошије.

Досадило ми је већ да понављам из утакмице у утакмицу, како не стварамо шансе, како нема ко да организује напад...

Meireles је био солидан, по мојим запажањима, имао је само два нетачна додавања. smile.gif
VuksaLFCCC
Dovoljno je reci "FAIL" ... O boze, bruka, sramno je gledati...mogu misliti kako je njima !

Sad se cak i Benitez smeje !

Ocekujte reprizu prosle sezone, mozda cak i gore !
Jamaica
QUOTE (collymore @ Sep 12 2010, 07:07 PM) *
Kako sam i rekao tako je i bilo.Mislim da ukoliko budemo trazili svoju igru kroz igru Fernanda Toresa necemo nista pametno uspeti da uradimo ove sezone.Covek je u kanalu skroz,Maxi je opet ukljucio opciju za nestajanje i postao nevidljiv,Dzonson izrazito slab,a rupa u sredini terena i dalje nije zakrpljena.Ali sta nam je tu nam je ja se nadam da cemo se konsolidovati do pocetka drugog dela sezone kad ja licno ocekujem da vidim pravu snagu ovog tima.

Robbie Keane je napravio izgleda dobar posao od prodaje svog invisibility cloak-a ostatku time, a Maxi mu je najbolja musterija.... smile.gif

QUOTE (Take Two @ Sep 12 2010, 07:11 PM) *
Hodgsonova taktika mene izluđuje, to valjda zovu small club mentality. Plus što deluje potpuno nezainteresovan i/ili da motiviše igrače. Nismo ni pokušali da se popnemo iz rupe u koju smo zapali u sezoni 09/10.

Da, to je to, ide se na gostovanja mid-table klubovima sa idejom da im mozda uzmemo bod, mozda ce oni nama, u svakom slucaju, preko 3-4 sezone smo na nuli u proseku, srecni da 8-12 mestu na tabeli i cepaj....

Poulsen je jedan veliki fenomen......osim sto ne ume da doda izgleda nije ni cuo da je dozvoljeno uklizavati i slicno.......5.5m....i jos smo im dali Aquilanija isuse.gif

Tonca, ubaci ovaj smajli u standardnu ponudu, trebace nam..... dry.gif
Narsil
Питам се да ли Roy користи свој мозак или само носину.

Steven & Torres виде само један другог и гол, апсолутно ништа друго. Поготово не Maxija, који се игра Harry Potter скривања. Konchesky је добро одрадио посао, као и Raul, оних 3 секунде што је играо. Reina је показао да ће гласање опет бити неизвесно на форуму, између његове леве и десне руке. Барем ако се нешто не промени у року од одмах. Једина позитива је што се Cole враћа.
bokeli
Najviše mi zasmetalo što smo delovali zadovoljno na terenu nerešenim rezultatom na gostovanju velikom Birminghamu.Nadao sam se da ćemo dolaskom novog trenera promeniti takav pristup al mrka kapa.

Takvom igrom u poslednjih godinu dana izgubili smo autoritet kod malih ekipa. Sad svi izlaze na teren protiv nas u fazonu "ako odigramo dobro dobijamo" a protiv scuma u fazonu "ako odigramo dobro možda izvučemo bod".

Neverovatno koliko smo loši u defanzivnom skoku. Ispade da ako napravimo faul i na 40 m od Reine eto šanse za protivnika.

Ne vredi o pojedincima ,osim Reine svi su odigrali jednako.

Vanja Trotter
Gerrard је из меча у меч све креативнији.
Па, Стиви, где нестадоше она твоја генијална проигравања, пасеви, дриблинзи???!?! sad.gif
Torres покушава да се ушета у гол, или да га постигне из немогућих позиција.
Ах, почетком сезоне сам говорио да освајамо лигу, али тај мој оптимизам, иначе јако редак, већ полако убијају ове утакмице на почетку сезоне.
Trunks
"I would have been disappointed had we lost this game, so I'm not that disappointed with the draw," Hodgson told his post-match press conference.
Narsil
CITAT (Trunks @ Sep 12 2010, 08:49 PM) *
"I would have been disappointed had we lost this game, so I'm not that disappointed with the draw," Hodgson told his post-match press conference.

isuse.gif

redsi
Ovaj tim izgleda kao neko udruzenje gradjana.Ne znas sa koje strane dolazi veća muka za gledanje.Torres utripovao da je na PES-u igra covek sam, koji kurac da dizem glavu kad imam loptu. a tu negde je i gol.
Pa majku mu kad imas najgori par CM u istoriji valjda ubacis na krilo nekog ko se po zakonima optike vidi na terenu a ne ova dva slepca koja se sudaraju i smetaju ostalim igracima.Bar smo dobili levog beka, kakvog takvog.Od sledeće Agger u prvi tim, Cole na krilo, Raul u vezu pa sta nam Fowler da. Od ovog gore ne moze...
Narsil
CITAT (redsi @ Sep 12 2010, 09:02 PM) *
Od ovog gore ne moze...

Што ми је позната ова реченица...
redsi
CITAT (Narsil @ Sep 12 2010, 09:10 PM) *
Што ми је позната ова реченица...

U pogresno si vreme poceo da navijas za Liverpool prijatelju.Ocekuj jos ovakvih recenica u budućnosti.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.