Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Tripovanje do Rumunije... Steaua-Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > LFC Serbia
Stranice: 1, 2, 3
Dr Stein

Ovde mozemo razmatrati opcije za putovanje, nabavku karata, organizaciju...
Mozda bi mogli da napravimo Event pa ga prosirimo po Face-u.
Uglavnom, predlozi i sve sto je vezano za odlazak na ovaj mec, ovde biggrin.gif
Tonča
Ja odmah da obavestim da usled novonastalih okolnosti 100% neću moći da putujem.
Vanja Trotter
Ја ћу вероватно моћи да путујем, само не знам да ли ћу тада наћи нови посао или не.
Углавном, само ми треба информација колико кошта повратна карта за воз, Београд-Букурешт, или евентуално аутобус, зависи како ће се ићи.
Narsil
Ја идем сигурно. Chris и ја смо сигурица. Контактирао сам Румуне, рекли су да ће нам помоћи на све могуће начине, а имају и Tavern Liverpool Pub у граду.
Dr Stein
Ja se drzim tebe i Chrisa...ako budem isao, zavisi od faxa
Narsil
Јебеш факс, идемо да партијамо.
Vanja Trotter
Да, Chris је причао о одласку у Букурешт, тако да ћу и ја са вама ако будем ишао. smile.gif
Under
u ovom trenutku 2. decembar je suvise daleko da bih mogao da pravim planove... ako budem isao i ako sredim auto, mozda bi isao i kolima...
Darko Carragher
Ljudi ja idem sto posto na Steaua - Liverpool ajde da se dogovorimo pa da idemo zajedno svi!
Narsil
Не знам да ли би могли да идемо на варијанту комбија, уколико нас буде довољан број.
Dr Stein
nisam 100% siguran ali kada bi se uzimao kombi, recimo:
1.Doctor
2.Narsil
3.Ivan ?
4.Chris?
5.Darko Carragher?

anyoune?
Narsil
Chris & me сто посто. За овог Carragher-a не знам, ако је сигуран, одлично. Chris је дао предлог да се унапред да по 10 евра, као неко "осигурање" ко ће да иде, јебем ли га, нисам га најбоље разумео.
Darko Carragher
To be kraljevi ja idem milion posto i nema problema dacu i 20 evra unapred smile.gif_ samo da idemo!!! LIVERPOOOL!!!

e moze kombi kako vi kazete ja sam za sve kombinacije!!
Serbian Red
Cao drugari!!!
Sto se mene tice moze taj znak ? posle mog imena. Ucinicu sve da stojim a tribini sa vama!!!
Javicu se naravno da potvrdim, ima jos vremena!
Sto se tice fb, i postavljanja eventa tamo, nisam za to, posto ce biti kao i uvek "najlakse je kliknute"
Jedino da svi sa Fb koji hoce da idu, uloze depozit kao sto je predlozio Crish!
U vas momci ne sumnjam!!! YNWA
djolelfc12
i ja sam zainteresovan...kombi je prava stvar, mada ni voz nije losa solucija, cini mi se da je povratna oko 50e
Vlada sa Chubure
Kako trenutno stoje stvari i ja sam za!
Dr Stein
sta se desilo sa temom zasto lici na chat?
jel i kod vas takav slucaj?
Narsil
Уколико постоји довољан број заинтересованих људи (са тендецијама ка не отказивању) ја ћу се распитати око комбија, уколико сте за.
Dr Stein
koliko ja kontam lista je za sada ovakva

1.narsil
2.chris
3.vlada
4.djole
5.darko carra
6.ivan ?
7.doctor ?
8.vanja ?

treba bar jos 4-5 clanova

Narsil
CITAT
treba bar jos 4-5 clanova

Едит: Да додам да једна моја другарица хоће да иде сигурно.
Vanja Trotter
Ја идем, сигурно, и предлажем комби варијанту, да се што пре вратимо.
Само ми реците коме треба да уплатим унапред (Chris ми рече 10 евра? ) ?
Narsil
Мени. То ћемо после сутрашњег дана.
VuksaLFCCC
Hmm to bese ne treba viza ?? Mozda i ja tu negde upadnem, zavisi od cene =/

Ali nemojte da me racunate...praticu ovu temu pa da vidim kako teku dogovori, ako nesto ispadne ja vam javim !
Narsil
Ми када смо били у Македонији, цена улазница је била 5 евра. Сада би требало да буде исто. Ускоро ћу објавити све податке, па ћемо се организовати. Неки од нас раде, студирају и тако то, па не могу раније да се јаве, али они који могу сада да одлуче да ли иду или не, ће бити на списку имидјетли.
Under
a jel' ima neka sigurno kombina za karte ili se ide tamo pa sta nam Fowler da?
Narsil
Румуни имају "Tavern Liverpool Pub" и ја сам писао једном лику из Букурешта, он је рекао да нема проблема око помагања нама око карата, а то су рекли и момци из групе. Мислим да би и Chris могао да среди карте.
Under
ok. to je vec dobra prica. ja naravno nista necu znati do polovine novembra, ali cisto da sam upucen u pricu.
Narsil
Е, овако драги моји:

Воз до Букурешта имамо сваким даном у 15:50ч, а цена је 46 евра за другу класу, а за прву 72. Не верујем да нама треба прва, тако да - 46. Кретање за Румунију би било дан пре утакмице, значи 1. децембра. Сви заинтересовани, који знају да ће заиста ићи(а не раде, студирају и то biggrin.gif ), потребно је да дају 10 евра као неко "осиграње" . Значи, списак је:

1. Chris
2. Narsil
3. ....?
Vanja Trotter
Нарсиле, 46 евра у једном правцу или је то цена повратне карте?
djolelfc12
povratna je 46...ja studiram, tako da nisam siguran, ali dacu sve od sebe smile.gif
Vanja Trotter
Онда добро, то ми је прихватљиво. smile.gif

Ја сам тренутно без посла, не верујем да ћу до тада и наћи други, али скупићу паре.

Narsil
До 25. ми јавите све, да списак буде коначан, не рачунајући момке који раде и студирају. Мени је први испитни рок у јануару, тако да могу да одвојим два дана.
Daniel Agger
Ja bih isao isto,ali nisam jos 100 posto siguran zbog faksa...I samo da pitam,posto sam iz ns-a jel ima neki moj sugradjanin koji bi isao cisto da ne krecem sam na voz rolleyes.gif
Darko Carragher
Moze vozom super ja idem sto posto!!
MarkoR
Ja sam isao u februaru i gledao tekmu sa Unireom,voz je putovao do Bukuresta 18 sati napred,toliko i nazad. Voz je bio blago receno odvratan,prljav i star,jedno vreme sam mislio da ide na paru...ali vredelo je... mozda bolje da se ide nekim kombijem ili busom,jer bi tako mogli ustedeti pare za hostel zato sto se nebi moralo ni nociti,vec posle tekme nazad...pa i ako je skuplji prevoz kombijem doslo bi na isto...samo predlog
Dr Stein
Ja sam isto za kombi pun mi je kurac vozova, ne idem vozom dalje od Beograda.
da putujem 18 sati gljive da dobijem.
Jes da nisam siguran da cu ici ali ako budem voleo bih kombi da nadjemo neki sto moze jeftiniji.
Darko Carragher
Ja sam za sve kombinacije kako se vi dogovorite!!
Narsil
CITAT (Dr Stein @ Sep 23 2010, 11:07 AM) *
Ja sam isto za kombi pun mi je kurac vozova, ne idem vozom dalje od Beograda.
da putujem 18 sati gljive da dobijem.
Jes da nisam siguran da cu ici ali ako budem voleo bih kombi da nadjemo neki sto moze jeftiniji.

Хахахахахахахахахаха, до Новог Београда? biggrin.gif

Већ сам се распитао и за комби. 60 - 70 евра је нека цена, али контам да можемо да добијемо и нешто мање ако нас буде довољно.
Vanja Trotter
Па, наши возови јесу ужас, али ваљда би тај што иде до Букурешта требало да буде међународни воз, ти барем на нешто личе?
Али, одговара и комби варијанта, можда је чак и боља од воза...
Narsil
Воз којим сам ја ишао у Пазову је био изузетно пријатан и удобан, морам да признам. Комби варијанта је увек добра јер се стиже брже, не мораш да чекаш воз за назад, зависиш сам од себе, а и можеш културно да станеш ако ти загусти (biggrin.gif).
Dr Stein
ja sam za 60-70 evra kombi.
udjes izadjes i gotovo.
steva8lfc
I ja sam za 60-70 evra kombi.
Nisam siguran zbog faksa, posto imamo kolokvijumsku nedelju obicno pocetkom decembra (mad.gif) tako da ako bude ranije mozete i mene da racunate smile.gif
Narsil
До сутра увече би било пожељно да ми се јави за сигурне путнике, да бих знао да ли да гледам даље за комби или ћемо ићи возом. У сваком случају, Румуни су ми рекли да је цена карата (тј. да би требала да буде...) између 15 и 20 евра, са све путем, пићем и храном би цело ово задовољство изашло око 100 евра. Е, сад, не знам да ли би тај комби био у фулу да нас чека док се дружимо са нашим другарима у пабу и певамо после текме или би се одмах враћали кући, то ћу сутра да проверим. И, у току дана ћу поставити овде све потребне информације о томе.
Darko Carragher
Pa najbolje je kombi i ja sam za kombi ne znam kako kazete mene racunajte u sve kombinacije!
Vanja Trotter
Нарсиле, ја до сутра не могу сигурно све да знам сигурно, ја ћу ти јавити кад све сазнам, па ако буде места буде...
Narsil
Мислио сам да је данас 25. тако да се има времена до сутра.
Narsil
Румуни су ми рекли да није баш безбедно да будемо са навијачима Steaue, зато би било најбоље да узмемо карте за гостујући сектор. А то се мало теже добија. И они ће видети како ће и шта ће, а помоћи ће нам.
Grujica
ja sam zainteresovan 100%
Narsil
Одлично. До вечерас ће све бити сређено. У току дана потврдите овде сви сигурни, списак да саставим.
Darko Carragher
Ja 100 % idem
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.