Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Raul Meireles #4
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Stranice: 1, 2, 3, 4
RedsSu
Vrlo koristan igrac.Zna da kvari,zna da sutne,da zabije...
kalabaster
Mislim da je prerano otvarati temu, bar dok ne bude zvanicne potvrde.
KingArthur
CITAT (kalabaster @ Aug 28 2010, 12:26 PM) *
Mislim da je prerano otvarati temu, bar dok ne bude zvanicne potvrde.

Ne, naprotiv nije rano biggrin.gif , vest je već objavljena na mnogim ostrvskim sajtovima, ali ako čekaš da to objavi b92 pa da onda poveruješ - onda OK wacko.gif .
Odličan igrač i biće strašno pojačanje na sredini thumb.gif . I što je najvažnije Ferguson ga je tražio, ali mu je Uncle-Roy pokvario posao yahoo.gif .
A poznato je da SAF ne kupuje bilo kog, tako da smo jednim udarcem ubili dve muve. Dobili smo extra igrača i zajebali SAF-a drink.gif
Šta ćeš više?
Jamaica
Ovaj sajt treba da objavi.....po raznim drugim vec smo doveli Remy-ja odavno recimo......i Figueroa je bio na medicalu.....

Ostrvski mediji(a sajtovi pogotovo) su uglavnom ogromna gomila sranja kojoj nije verovati. Sa par izuzetaka, recimo Sky, BBC, Liverpool Echo. Samo je Echo od ova tri rekao bilo sta o ovome za sad, a i oni nisu napisali signed neko are on the verge of completing.......verovatno da dolazi, ali nije sigurno nista jos, a zvanicno jos manje......
vladx
Dobro, i za Laneta smo otvorili temu mnogo pre nego sto se slikao u dresu i sa salom.
Izgleda da je RM nas, ali ipak bolje da ne zurimo.
Take Two
http://www.guardian.co.uk/football/2010/au...-meireles-porto

Za £10.7 miliona, ovo je odličan posao. Najviše mi se sviđa što je završen brzo i efikasno, ništa razvlačenje po novinama, jedna runda pregovora, druga runda pregovora...

Meireleš je izmislio fudbal za Lucasa, a verovatno i za Poulsena. Jedini problem je što će sad Agger i Skrtel biti deficitarni po tetovažama, ne znam da ga ne skrljaju na treningu iz ljubomore? unsure.gif
bokeli
Evo ga i zvanično

Dobrodošao lfc.gif
Jova
To! Dobrodošao...
Vanja Trotter
Тако је, тако је, тако је! То сам хтео. Да доведемо редовног везног играча. Одличан посао, освајамо лигу ове године.
Joe
dobrodosao, jedva cekam da ga vidim na delu.... mislim da nam je ovo najbolji potez ovog leta.
Trunks
CITAT (Vanja Uzelac @ Aug 29 2010, 02:10 AM) *
Одличан посао, освајамо лигу ове године.

biggrin.gif
Mario_T
QUOTE (Take Two @ Aug 28 2010, 02:15 PM) *
Meireleš je izmislio fudbal za Lucasa, a verovatno i za Poulsena.

Izmislio ga je i za Poulsena, nema sumnje ni oko toga.

Nego, nek' je on nama dosao, vrlo dobro odradjen posao. Kvalitetan igrac, koji ce sigurno da poboljsa kvalitet naseg veznog reda.
Jamaica
Fala kurcu, neke dobre vesti posle Joe Cola smile.gif

Sad jos neko ko moze da igra napred, na vise pozicija po mogucstvu, onaj Ruiz mozda ne bi bio los. Mario, kakav je onaj Wolfsomethingsomething sto se pominjao pre, on igra u Holandiji negde, Utrecth valjda? smile.gif
Mario_T
Ricky je vrlo dobar (a uz to i navijac 'Poola smile.gif ), mislim da bi bio odlicno pojacanje za nas. Mozda u ovom trenutku nije sasvim EPL ready, ali decko po meni ima potencijal da bude jednako dobar kao RvN.

By the way, koji broj ce da nosi Meireles? Nadam se da ce biti nesto normalno, mogao bi npr. da uzme 4ku. Idealno za (D)MC.
Jamaica
Na Wikipediji je pisalo da je u Portu nosio 3. Nama je 3 slobodno duze vreme, tako da.....videcemo smile.gif
djolelfc12
vidim da ste svi zadovoljni...ne znam kad je prosli put bilo tako, mora da ce dobro da ispadne smile.gif
Take Two
Neće valjda trojku da ukrade Končeskom ispred nosa, ne bi bilo u redu...

(Mada pošto je ovaj bivši fulamovac, Meireleš bi verovatno zadržao #3 koliko je i Jovanović zadržao #10 tongue.gif )

Bilo bi idealno da debituje protiv Birmingema, a da startuje protiv Mančestera.
collymore
Dobrodosao.E sad u napad superman.gif
LFCVrsac
Vrlo sam zadovoljan ovim potezom!Sjajno.
Jos Konceskog da dograbimoi puna kapa.

Samo trebace mu mnogo vremena da se uigra sad.gif
Vanja Trotter
Само нека он овако гузи scum опет. smile.gif

Kameni
QUOTE (Vanja Uzelac @ Aug 29 2010, 03:10 PM) *
Само нека он овако гузи scum опет. smile.gif

Samo zbog ovoga ga je trebalo dovesti! laugh.gif

Vidi Andersona kako zapanjeno gleda!
matori lfc
Jos da smo ga doveli na pocetku prelaznog roka(ali zbog one jajare) je dobro ispalo i ovako.Iskreno ja mislim da ce Raul posle nekog vremena biti mnogo bolji od Maskerena!!!
Svebor
Bravo Hodzh! thumb.gif
Joe
Liverpool-ova nova 4-ka
bocejan
Hm? Pa zar nismo imli cetvorku? Zaba ce izgleda za stalno.
Vlada sa Chubure
e sada da ga vidimo i na terenu, dobar potez je sto je dosao...........
LFCVrsac
Nosice broj 4!
Nego u cemu je fora,sto nije OBUKAO dres!?
Vanja Trotter
CITAT (LFCVrsac @ Aug 30 2010, 03:07 PM) *
Nosice broj 4!

Па, шмекер, мора да носи одело. cool.gif
Jamaica
QUOTE (LFCVrsac @ Aug 30 2010, 03:07 PM) *
Nosice broj 4!

Obicno igraci na predstavljanju pokazu svoje ime i broj smile.gif
Dr Stein
Zasto da obuce dres k'o kreten kada je trebao da posmatra mec u "klupskom odelu" posle?
LFCVrsac
CITAT (Dr Stein @ Aug 30 2010, 05:36 PM) *
Zasto da obuce dres k'o kreten kada je trebao da posmatra mec u "klupskom odelu" posle?

A jako tesko da se presvuce.
Nece da otkriva svoji novim saigracima svoje zmijsko telo i tetovaze biggrin.gif
1jeAhonen
Odlično pravo pojačanje!..yes.
matori lfc
http://www.index.hr/sport/clanak/spektakl-...alu/510494.aspx Nadam se da ovako nece gresiti kod nas ali isto tako se nadam i da ce ovako zabijati!!!
Starscream
intervju

CITAT
"When I heard Liverpool wanted to sign me, I was at home with my wife in Porto," he said.

"I was smiling a lot and she asked me what was going on. I told her that Liverpool wanted me. I was very happy. We discussed it briefly and we both said 'yes.'

"Liverpool is a fantastic club and one of the most important in the world. There was no chance of me saying 'no.'

"Knowing that Liverpool wanted me made me very proud - it is maybe my proudest moment so far."
Joe
Raul: I'm getting deja vu

We have some very good players with lots of experience. We also have a very good coach. I think when you have that you can do well. We all think we can go on to have a good season.
Narsil
Zajebao se kod ovog za trenera.
AnF1elD
Nije se bas snasao u pocetku,ali popravlja kako pas igru ako i duel igru. Samo da proradi i on sa njegovim sutevima. Nekako imam utisak da sve krece na bolje. Samo da nismo vise u kandzama onog dede.
Vanja Trotter
Момак кида, даје све од себе, трчи, има га свуда по терену, ето, коначно је и гол пао. Само напред, Raule!
Jamaica

Stajling i osecaj za boje mu sabijaju laugh.gif

A Johnson se osisao... smile.gif
dzoker
Auu zamisli da dodje u Zemun ovako obucen! laugh.gif
kloppeks
pa ugazili bi ga! rolleyes.gif
matori lfc
Koji pederasi! laugh.gif
MaPkO89
Recite mi da je ovo fotomontaza, bas sam ga bio zgotivio ohmy.gif

Jamaica
Proslava rodjenja Johnsonovog sina valjda smile.gif
Vanja Trotter
Ајме, каква комбинација, и још ту нека геј мајица са изрезом. isuse.gif
Kameni
Posle ovog gola Vulvsima bar znamo da je "tobdzija" wink.gif
Narsil
Kralj.
Narsil
Raul, Raul, Raul the Red, He's bald and Portugese!
Meireles, Meireles, Meireles, Meireles, score a goal for me!

biggrin.gif
1jeAhonen
ovo je izjava pravog sportsmena i čoveka...bravo kralju!

http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news...-re-thinking-of
William Bill Shankly
AND LEGEND HAS BEEN BORN!!!
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.