Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Mundobasket 2010
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Carlsberg Pub > Sport
Stranice: 1, 2, 3
Tonča

Da krenemo polako, pa da uz malo sreće opet na kraju hejlujemo Dudi i momcima.

PA JOCK!
Fred Kremenko
Otpao Raduljica, steta. Ja se taman nadao da ce da roknu Krsticu vecu suspenziju pa da taj metilj otpadne... Jebo centra koji ima 2 skoka po utakmici...

Solidan nam je raspored, prve 2 pa da to dobijemo, onda se vraca Teo i sve ce biti ok tongue.gif
MaPkO89
Meni isto Krstic deluje kilavo,al on i Teo jedini znaju da daju kos kod nasih,tako da ce ove prve utakmice biti u Rafinom stilu, da samo sacuvamo svoj kos biggrin.gif
gasha84
I konacno pocinje! Jedva sam cekao da krene ovo prvenstvo, kosarka je ipak moj sport..steta samo sto ce dosta velikih imena propustiti ovo al dobro, bolje za nas..

I mene je poprilicno iznenadilo "zahvaljivanje" Raduljici mada kada se na kraju pogledaju sve okolnosti, ocigledno nije moglo drugacije..na svu srecu, dobar nam je raspored pa ne bi trebali da imamo vecih problema dok se ne vrate Teo i Krle..

A sto se tice Krstica, jeste mekan ali je tehnicki ubedljivo najpotkovanija petica koju imamo.. nego, jel ste ovaj smajli zbog njega dodali? chair.gif laugh.gif

Novica kapiten!!! thumb.gif Dok se ne vrate ovi..
matori lfc
Opusteno 1 smo u grupi! Napred Srbija!!!
bokeli
Protiv švaba može i pola od današnje razlike tongue.gif

Raspored dobar da ne osetimo Krletovo i Teovo odsustvo,a posle ko zna, možemo daleko
Wastelander7
Evo iznenedjenja,Francuska-Spanija 72-66
bocejan
+50 protiv Angole, a nisu se hvalili kako su u pripremama gledali njihove kasete. Mozda i nije mnogo realan odnos snaga, ipak nisu nam igrali prvi plej i centar. tongue.gif

Take Two
QUOTE (Tonča @ Aug 28 2010, 01:29 AM) *

Zezaš da im je ovo maskota?! Ludi Turci...

Sinoć odgledao samo snimak prvog poluvremema Hrvatska-USA, sit se naslušao Dendinih objašnjenja o crossover driblingu i tome kakav je nenadjebiv šuter Chauncey "Big Šat" Billups. Mislim da mi je dosta za celo prvenstvo.
Joe
vratili nas Nemci na zemlju...
Tonča
U napadu jedan kvalitetan raspad od igre, ali je Tepić izdominirao. Odigrao čovek najgore da sam ga gledao. Ovo, pa 100 mesta prazno.

Ali Jagla kad je dao onu tricu iz koraka. Imam utisak Fiću da je bacio da bi ušlo...
matori lfc
Ali Jagla je srpski zet tongue.gif
Vanja Trotter
Ја иначе не волим кошарку, али сам ипак гледао меч Србија-Немачка. Упропастио нас један напад, да смо ту постигли поен, победили би смо. Баш сам се сморио.
Tonča
Nemci naravno danas ne bi pobedili sve da šutiraju na traktorsku gumu...
Mario_T
QUOTE (matori lfc @ Aug 29 2010, 10:47 PM) *
Ali Jagla je srpski zet tongue.gif

Kljucna informacija! Kakve sve gluposti pricaju komentatori ... isuse.gif

Trebali smo 'ladno da ih dobijemo, ali smo sami sebi komplicirali stvari. Tepic ... Moglo/moralo je to mnogo bolje ... Takodje, nije mi jasno zasto vise nismo isli na Perovica (izmedju ostalog i u zadnjem napadu), koji je verovatno imao tekmu karijere. Nedostajao nam je Teodosic, verujem da bi sa njim u timu pobedili bez problema.
Tonča
QUOTE (Mario_T @ Aug 30 2010, 09:13 PM) *
Kljucna informacija! Kakve sve gluposti pricaju komentatori ... isuse.gif

Danas je bilo ključno da Osamu Daghlesa u Americi zovu Sam Daghlas. rolleyes.gif
Take Two
Kakvu su blesavu utakmicu odigrali Brazil i USA, još i onaj finiš... živa šteta što ih nisu dobili.

Nisam gledao Duranta u NBA, dečko stvarno fenomenalno deluje.
Wastelander7
CITAT (Take Two @ Aug 30 2010, 11:34 PM) *
Kakvu su blesavu utakmicu odigrali Brazil i USA, još i onaj finiš... živa šteta što ih nisu dobili.

Nisam gledao Duranta u NBA, dečko stvarno fenomenalno deluje.

Durant je slican tipu igraca Lebrona,lider je u Oklahomi.Zapamti kakav je sad(mislim po fizickom pogledu)za dve tri god BILDER biggrin.gif
LFCRS
CITAT (Wastelander7 @ Aug 31 2010, 01:00 AM) *
Durant je slican tipu igraca Lebrona,lider je u Oklahomi.Zapamti kakav je sad(mislim po fizickom pogledu)za dve tri god BILDER biggrin.gif

neće biti bilder ni za 2 ni za 12 godina.

elem, ocekivano nakon mnogo muke tukli smo australijance.
teo, novica i krstic( taj los centar, koji je eto krenuo i skakati, tako da nam se sve poklopilo tongue.gif - 14 poena, 10 skokova) bili najbolji

pohvalio bih i sjajnu epizodnu ulogu kešelja. 11 poena, dvije trojke u veoma zajebanom momentu
Joe
veoma dobra i dinamicna tekma sa australcima! dobio ih je Teo u 15 sekundi( trojka + faul u napadu)... nego sta se desava sa Tepicem, decko se raspada na ovom prvenstvu?
Fred Kremenko
Nista se ne desava, Tepic je jednostavno Tepic, pickasti mrtvak koga je neko proglasio igracem zato sto netipicno za beka ima preko 2 metra i zato sto igra "pametno" sta god to da znaci...

Komsa Teo calac basketa tongue.gif
Scouser
QUOTE (Fred Kremenko @ Aug 28 2010, 02:01 AM) *
Otpao Raduljica, steta. Ja se taman nadao da ce da roknu Krsticu vecu suspenziju pa da taj metilj otpadne... Jebo centra koji ima 2 skoka po utakmici...

Samo kapiten ima pravo da gađa stolicom, mamlaz
Danas je zapravo protiv Marića imao 10skokova... Raduljica se poboljšava, ali taj Raduljica bi imao na svakoj tekmi 5 ličnih za čas

Dobra je bila tekma Brazil - USA ali je do sada najbolja koju sam gledao Španija - Litvanija, uživao sam u četvrtoj četvrtini smile.gif

Žao mi je što Španci ukrštaju sa sranje grupom, tako da verovatno neće platiti mnogo zbog ova dva poraza do sad.

Gledam sad Francuze, mogu da se pobede taktički, ali da su im tu Parker i mlađi Pjetrus, bili bi u krugu glavnih favorita.
Periklo
CITAT (Scouser @ Sep 1 2010, 08:35 PM) *
Žao mi je što Španci ukrštaju sa sranje grupom, tako da verovatno neće platiti mnogo zbog ova dva poraza do sad.

Nije baš tako. Ako čergari budu treći (a izgleda da će bit), idu na Grčku (pretpostavljam da će oni bit drugi u svojoj grupi) i pobjednik toga na Amerikenjce u četvrtfinalu.
Može se dobit USA definitivno, pričama da će sve pomest s 20 razlike sam se grohotom smijao. Protiv Brazila su doduše odigrali ispod skroz svojih mogućnosti i teško će ponovit tako lošu utakmicu, ali svejedno mi nisu glavni favoriti.
Srbija-Hrvatska je isto izgledno osmina finala. biggrin.gif
LFCRS
da, slazem se da milenko cigla tepic igra katastrofalno. jbg imao je i losu sezonu u pao, slabo ga je kosristio zeljko. nadam se da ce ga uzdignuti duda, jer ce nam biti preko potrban u nastavku.

angola tukla njemacku posle produzetka 92-88. biggrin.gif : D biggrin.gif
Scouser
QUOTE (Periklo @ Sep 1 2010, 08:45 PM) *
Nije baš tako. Ako čergari budu treći (a izgleda da će bit), idu na Grčku (pretpostavljam da će oni bit drugi u svojoj grupi) i pobjednik toga na Amerikenjce u četvrtfinalu.
Može se dobit USA definitivno, pričama da će sve pomest s 20 razlike sam se grohotom smijao. Protiv Brazila su doduše odigrali ispod skroz svojih mogućnosti i teško će ponovit tako lošu utakmicu, ali svejedno mi nisu glavni favoriti.
Srbija-Hrvatska je isto izgledno osmina finala. biggrin.gif

Da, nisam obratio pažnju da bi im 1/4 finale bilo sa Amerima. Ali mislim da bi im bilo dosta gore protiv Brazilaca nego Grka recimo... meni su ovi Ameri skroz ok, niko od njih nije izrazita superzvezda ali neki kao što je Durant ili Rouz su na dobrom putu da to postanu, imaju borce u ekipi. Imaju Grendžera kog mnogo gotivim <3

Jedino su mi bili smešni kad im trener kaže da igraju zonu 2 - 3 koja se u NBA naravno ne igra zbog 3 sek u odbrani, to je cirkus, odmah se pogube i obavezno prime trojku smile.gif

gasha84
Ameri su mnogo jaki..nisu nepobedivi ali su mnogo jaki..Durant je vec sada zivotinja od igraca, najmladji najbolji strelac sezone u istoriji nba-a..Rose, Iguadala, Gay, Curry, Granger, Westbrook..oni su svi glavni igraci u svojim ekipama..i jos tata Chauncey..jedino su slabi na 5-ici..i neugrani poprilicno.a nije velika tajna kako se oni mogu dobiti, sa sto sporijim tempom i da se nateraju u pozicioni napad.samo je pitanje ko je to u stanju da uradi..spanci, argentinci i mozda mi smile.gif

A Spanci bez Caldrona i Pau-a ocigledno nisu ista ekipa..bice svasta u tom eventualnoj 1/8 finala sa grcima..

Sve u svemu, ako dobijemo sutra i sve ostalo prodje ocekivano, nama se poprilicno otvara put do samog kraja..
Mishkin
Da nam nema Tea mogli bi svi pod misku i lepo kuci...
matori lfc
Utakmica protiv Argentine ce pokazati koliko mozemo...Litvanci igraju dobar basket!
Scouser
QUOTE (matori lfc @ Sep 2 2010, 06:17 PM) *
Utakmica protiv Argentine ce pokazati koliko mozemo...Litvanci igraju dobar basket!

Mačiulis i Kleiza mudonje smile.gif

Argentinci se svode na Priđoni Skola 2 na 2 i eventualno neko divljanje Delfina, možemo da ih dobijemo ako uspemo to da zaustavimo nekako, pošto nas za sada kecaju samo tako na to
Fred Kremenko
Kilavo smo poceli, onda se vratili... Sad Tepic pokusava da vrati cergu, valjda mu nece uspeti...
bokeli
Tako je bre!!! Udri
Tonča
Dobro. Može bolje.

Pa jock!

Scouser
Hrvati su komedija
LFCRS
ako ih ne rastavimo na proste faktore bicu nezadovoljan,

a onda valjda idemo na pobjednika francuska- grcka
gasha84
Jao kakvi su ovi francuzi retardi! Ladno su izgubili od Novog zelanda i sada su 4. a spanci 2. tako da ako prodjemo bracu hrvate idemo na spanija/grcka..a tako sam sve lepo isplanirao.. smile.gif
LFCRS
omg, evo i ja sad to gledam. stvorio se trokut gde se racunala kos razlika. sada pero kameron na trecoj poziciji.

ma, uzimamo i spance biggrin.gif
gasha84
Ali grci su najjaci..namerno izgube od rusa da bi izbegli spance a ovamo ih francuzi zajebu i opet im nameste spance..Blat ih isprozivao posle utakmice, Tanjevic im isto nesto prebacio pa se raspravljao sa Burusisom.. laugh.gif
Scouser
nemam pojma smile.gif vrlo je moguće da su francuzi zapravo iskoristili prednost što igraju uveče pa da pikiraju naredne protivnike. Po toj teoriji, više im se dopada da idu na domaćine u 1/8 a oonda ih čeka Slovenija/Australija. Više im se to svidelo od Grka i nas... smile.gif

Što se naše tekme tiče, Argentinci igraju prilično jednostavno u napadu, imaju par akcija koje liče jedna na drugu. Ali prolaze im dosta. Nadam se da grešim ali imam utisak, da se ova tekma igrala za medalju ili u 14 finalu, da bismo mi to izgubili. Krle ponovo najviše skokova

Ajd što se Tepa raspada, nego i Novica mi je nešto šmuljav...doduše za njega ima svrhe nadati se da će se dići, dok ovaj mučenik Tepić..svodi se otprilike na to ako mu prve dve lopte ne uđu u koš, može odmah na klupu do kraja tekme, nešto slično kao Rašić u Partizanu prošle sezone.
Joe
Novica je borac pa se on nekako izvuce i kad krene lose, a imamo i Savanovica koji je u zivotnoj formi pa nije tolika frka... smile.gif
gasha84
QUOTE (Scouser @ Sep 3 2010, 01:27 AM) *
nemam pojma smile.gif vrlo je moguće da su francuzi zapravo iskoristili prednost što igraju uveče pa da pikiraju naredne protivnike. Po toj teoriji, više im se dopada da idu na domaćine u 1/8 a oonda ih čeka Slovenija/Australija. Više im se to svidelo od Grka i nas... smile.gif

Što se naše tekme tiče, Argentinci igraju prilično jednostavno u napadu, imaju par akcija koje liče jedna na drugu. Ali prolaze im dosta. Nadam se da grešim ali imam utisak, da se ova tekma igrala za medalju ili u 14 finalu, da bismo mi to izgubili. Krle ponovo najviše skokova

Ajd što se Tepa raspada, nego i Novica mi je nešto šmuljav...doduše za njega ima svrhe nadati se da će se dići, dok ovaj mučenik Tepić..svodi se otprilike na to ako mu prve dve lopte ne uđu u koš, može odmah na klupu do kraja tekme, nešto slično kao Rašić u Partizanu prošle sezone.

Ne mislim da su Francuzi namerno izgubili..tu je odlucivala kos razlika tako da su mogli i drugacije da se rasporede( kao u C grupi gde su trojkom Portorika u poslednjoj sekundi protiv Slonova Kinezi prosli dalje!!!)..samo mi je najsmesnije kalkulisanje Grka..doduse, izbegli su Amere za kasnije ali su im opet neplanirano uleteli Spanci..

A sto se nasih tice, za sada je ok..Bjelica i Tepa su u totalnom out-u..Novica jeste nesto smuljav smile.gif ali na kraju on odradi posao kako treba..Keselj je prijatno iznenadjenje i Savanovic je odlican..Teo standardno razbija samo je malo prenervozan mada je cele sezone bio takav pa mu nista ne fali..I Krle je sve bolji i bolji..

Jeste ovo sa Hrvatima specificno ali ako odigramo kako znamo i umemo trebalo bi da dobijemo..
Vanja Trotter
Играмо са Хрватском, ју ју, биће паклено.
Scouser
ne bi smelo da bude
Take Two
Kakva je to bila priča da je Teodosić juče šamarao Bjelicu u tajm-autu zbog neke greške, zna li neko više? unsure.gif

Smešno mi je samo da je izabrao baš utakmicu sa Argentinom da se nameće kao vaspitač & autoritet pošto je odigrao katastrofalno drugo poluvreme, šlag na tortu je bio onaj faul pri šutu za tri u poslednjim sekundama...
Scouser
QUOTE (Take Two @ Sep 3 2010, 03:54 PM) *
Smešno mi je samo da je izabrao baš utakmicu sa Argentinom da se nameće kao vaspitač & autoritet pošto je odigrao katastrofalno drugo poluvreme, šlag na tortu je bio onaj faul pri šutu za tri u poslednjim sekundama...

Vala baš.

Hrvati kukumavče, nisu mi jasni, pa sve i da su najspremniji i najuigraniji opet su slabiji od svih protivnika od kojih su izgubili. I od Amera, Brazilaca i Slovenaca. Sad kao kukaju da su toliko loši (kao što im se po igri i vidi) da nemaju teoretske šanse i nadam se da ovi naši neće stvarno da krenu u fazonu lako ćemo, da im se Ukić ne bi pretvorio u Dražena kao što se Jagla pretvorio u Novickog
Scouser
Za košarkaške sladokusce smile.gif

Kolumna jednog majstora

samo zbog njega mi je žao što je Sport klub uzeo NBA a ne Arena na kojoj radi. Ovako pitanje je da li ću ijednu utakmicu u regularnom delu pogledati. Jednostavno - odličan je, na našim prostorima ubedljivo najbolji... uz Tegija hahahaha
Dr Stein
^
"Engleski jezik su učili u školi Blaža Sliškovića"
Hail.gif
Under
QUOTE (Scouser @ Sep 3 2010, 12:27 AM) *

Novica je po meni sasvim solidno odigrao do ove tekme sa Argentinosima. sjebalo ga je sto je veci deo igrao na Skolu, pa ga je ovaj jebao kako je stigao. trebalo je da sve centre guramo na njega, pogotovo onog bizona Macvana pa da se peglaju, nama nije steta ako on dobije koju licnu gresku, a njima je Skola kljucni igrac. doduse, sad nije bitno, dobili smo i pored one gluposti Teodosica.
Tepicu bih odsekao i ruke i noge. prilicno nas jebe ta pozicija dvojke, Rasic jeste dobar, ali po meni samo kao backup, tj. igrac koji ce ulaziti sa klupe da odmori glavnog igraca.
Bjelica opet nesta muljavi, cas dobro, cas lose, najvise me nervira ta filozofija kosarke, kad igraca nece, trener ga gura jos vise u nadi da ce da proradi dry.gif
Scouser
QUOTE (Under @ Sep 4 2010, 04:32 PM) *
Novica je po meni sasvim solidno odigrao do ove tekme sa Argentinosima.

Protiv Nemaca je bio kardinalan, al dobro tad je išao na Jaglu laugh.gif tongue.gif
matori lfc
Al cemo da operemo Hrvate...oni su se vec pomirili sa tim! A Grci kad namestaju tako im i treba laugh.gif
Under
QUOTE (matori lfc @ Sep 4 2010, 04:08 PM) *
Al cemo da operemo Hrvate...oni su se vec pomirili sa tim! A Grci kad namestaju tako im i treba laugh.gif

bogami, bilo je napeto, iako sam ocekivao da ih odvalimo od zivota. opet greska u poslednjih sekundama, opet smo dobro prosli, samo se bojim da ce ovo da nam se vrati kad bude najbitnije...
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.