Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Trabzonspor vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2
Joe
vs

26.8.2010. u 19.30h, stadion Hüseyin Avni Aker, Trabzon

u Tursku idemo sa minimalnom prednoscu... ono sto bih voleo da vidim je Gerrard i Torres u napadu bar na 30 min.(bolji tandem nemamo) da se malo uigraju za WBA. Lucas-Poulsen da kolju igru i nasu i njihovu, al' zato bih dao vise slobode Gerrard-u, Cole-u, Lanetu, Glen-u, pa i Maxiju da igraju blize protivnickom golu...
Narsil
Poulsen у игру, слажем се. Steven иза Torresa, Kuyt да игра, Lucas клупа.
Under
ukoliko se ne promeni pristup igri u odnosu na tekmu sa šitijem, lagano gubimo od Trabzona. čak se neću ni previše potresti, ovo je takmičenje bitno otprilike koliko i Liga Kup.
collymore
Pa ukoliko ne bude igrao Torres mozda i nesto uradimo.Covek je van price totalno i besmisleno ga je forsirati deprimirace se jos vise ako mu ne bude islo!!!!!!
Dee Jay
Nema ni Gerrarda ni Torresa

Gerrard has a back problem while the club has decided not to risk Torres playing a third successive game following his injury troubles.

Liverpool squad v Trabzonspor: Reina, Gulacsi, Hansen, Johnson, Kelly, Skrtel, Carragher, Krygiakos, Aurelio, Cole, Spearing, Poulsen, Lucas, Pacheco, Shelvey, Babel, Kuyt, Ngog, Eccleston.
All Red
A gde je Jova?!
Vlada sa Chubure
uh uh uh nisam siguran da ovaj sastav moze ozbiljno da ugrozi turke na njihovovm terenu sa njihovim fanaticima na tribinama koji su kao red bul - igracima daju krila.
Bilo bi dobro da Jova igra jer mu je ova tekma prilika da se vise pokaze, a Sotir ce da gine najvise na terenu, kao i u prvoj tekmi.

Ova tekma bolje da nam posluzi za uigravanje za nastavak paklene borbe u ligi, mislim od uefa kupa nema neke koristi.

upravo citam Royovu izjavu u vezi izostavljanja Jove, kaze Roy Jova je odigrao dosada vise minuta od svih ostalih i odlucio sam se da ga ostavim kod kuce da se odmori, jer mu je odmor potreban kao i Fernandu. Znaci Jova nije ni otputovao u Tursku!
bokeli
CITAT (Vlada sa Chubure @ Aug 25 2010, 09:30 PM) *
Bilo bi dobro da Jova igra jer mu je ova tekma prilika da se vise pokaze,

Igranjem Jovanovića u Turskoj ne dobijamo puno, taman on tamo zabio tri komada.
Jovanović je doveden kao ozbiljno pojačanje ( očigledno Roy tako smatra s obzirom na dosadašnji tretman ) i kao takav on mora da se pokaže u duelima protiv Sagne,Richardsa dry.gif ,Ćorluke,Ivanovića.....

Ngog je zabio dva Rabotničkom i mnoge ubedio da je on taj koji može da igra kad je Torres van tima. isuse.gif
Narsil
CITAT (bokeli @ Aug 26 2010, 12:38 AM) *
Ngog je zabio dva Rabotničkom i mnoge ubedio da je on taj koji može da igra kad je Torres van tima. isuse.gif

Забио је 3, а код 4. је пенал направљен над њим + оне шансе што је машио ( isuse.gif ), тако да се не буним ако ће одиграти сличну/e утакмицу против Турака, у одсуству Torres-a.
bokeli
Izvinjavam se na grešci, ipak je to 3 komada. sleep.gif

Nije poenta koliko ćeš zabiti Rabotničkom,Leotaru,Mariboru.....
Poenta je dal će Ngog biti na visini zadatka (kad je Torres van tima) protiv Fulama,Boltona,Wigana ili će se lopta odbijati od njega ko od balvana, a mi ćemo gledati i čekati da neko od srednjaka zabije, pošto nam centarfor nije danas raspoložen po 58. put u zadnjih 59 utakmica dry.gif
Narsil
CITAT (bokeli @ Aug 26 2010, 01:10 AM) *
Nije poenta koliko ćeš zabiti Rabotničkom,Leotaru,Mariboru.....
Poenta je dal će Ngog biti na visini zadatka (kad je Torres van tima) protiv Fulama,Boltona,Wigana ili će se lopta odbijati od njega ko od balvana, a mi ćemo gledati i čekati da neko od srednjaka zabije, pošto nam centarfor nije danas raspoložen po 58. put u zadnjih 59 utakmica dry.gif

Зато сам и написао утакмицу/е само што је у наставку "...против Турака" па је са моје стране испала лоша формулација. Поента је била да се у Torres-ovom одсуству не бих бунио да N'GoNg пружи партије као против Македонаца.
Vanja Trotter
Турци праве паклене атмосфере, а ми смо последњи пут из Турске отишли поражени, од Бешикташа пре две године 1:2.
Торес нека се одмори, јесте да му треба мечева да се врати у форму, али је велики ризик да игра против Трабзона.
Само да ми прођемо даље, макар и Реина дао гол у 96'. smile.gif
Narsil
Ја на ову утакмицу гледам врло озбиљно. После оне катастрофе на ово гледам као императив победе за ову јадну екипу и декицу на клупи. Јест' да ћемо имати пола екипе, али победа или ништа!
Vlada sa Chubure
Naravno, najvaznije je da se Jova pokaze u PL!
Ngog ima priliku da se dokaze da je u klubu da daje golove, a ne kao prosle sezone. Ova sezona mu je krenula daje golove i bilo bi lepo da nastavi seriju.
Iako mnogima ovo evropsko takmicenje nije bitno za mene je veceras pobeda imperativ! A onda u subotu u Pazovi beer.gif
Take Two
QUOTE (bokeli @ Aug 26 2010, 01:10 AM) *
Izvinjavam se na grešci, ipak je to 3 komada. sleep.gif

Dao je jedan Arsenalu, prošle godine jedan i Mančesteru...

Koliko igra, i koliko iskustva ima, dobar je. Ne vidim čime je zaslužio kritike kad je ova sezone u pitanju.
Jamaica
QUOTE (Take Two @ Aug 26 2010, 11:27 AM) *
Koliko igra, i koliko iskustva ima, dobar je. Ne vidim čime je zaslužio kritike kad je ova sezone u pitanju.

Nije postigao het-trik protiv City-ja....
bokeli
CITAT (Take Two @ Aug 26 2010, 11:27 AM) *
Dao je jedan Arsenalu, prošle godine jedan i Mančesteru...

Dao je gol Scumu pa ga narednih 15 tekmi nije bilo nigde.Toliko je bio dobar da je Benitez stavljao Kuyta na CF nekoliko utakmica.

Za gol protiv Arsenala Hail.gif to niko ne spori, samo se bojim da se ne ponovi prošla sezona pa ga opet ne bude nigde, pošto nisam primetio primetio da je napredovao u mnogim aspektima, a mi se već svi pripremili za njega kao jedinu opciju za Torresa.

Rabotnički nije merilo ( sam si rekao da su makedonci na nivou Hajduka iz Kule ) šta igrač može u Premier ligi.

Da se vratim na temu, 1:0 nije loš rezultat pred revanš jedan gol ( Ngog smile.gif ) bi trebao biti dovoljan za prolaz. Bar se nadam.

Joe
The Liverpool team in full: Reina, Johnson, Kelly, Kyrgiakos, Carragher, Aurelio, Lucas, Poulsen, Kuyt, Cole, Ngog. Subs: Gulacsi, Pacheco, Babel, Spearing, Shelvey, Skrtel, Eccleston.

jel to Fabio na krilu?
All Red
CITAT (Joe @ Aug 26 2010, 07:09 PM) *
The Liverpool team in full: Reina, Johnson, Kelly, Kyrgiakos, Carragher, Aurelio, Lucas, Poulsen, Kuyt, Cole, Ngog. Subs: Gulacsi, Pacheco, Babel, Spearing, Shelvey, Skrtel, Eccleston.

jel to Fabio na krilu?

To sam i ja pomislio kad sam video... Možda je i Johnsona gurnuo mada ne verujem.

Ima neko kvalitetan stream?
Jamaica
Izgleda da se Roy konsultuje sa Rafom oko izbora tima laugh.gif

Sta ce Aurelio na krilu koji kurac? Sto smo ga vracali ako nemamo nameru da ga koristimo na pravi nacin....

EDIT
Hm.....sobzirom na red kojim su napisani igraci, Aurelio, Lucas, Poulsen, moguce da su trojica nazad i dva wingbacka, Lucas i Poulsen u sredini a napred Cole i Kuyt iza Ngoga, ili Cole iza Ngoga i Kuyta....
vladx
Jbm li ga kako ce da napravimo ljudsku akciju, ali aj' da se nadamo...

C'MON YA REDS!!!
bocejan
7 igraca defanzivno nastrojena i jedan koji ne zna gde se nalazi. isuse.gif

Rano je za kritikovanje, ali ni Benitez nije ovako nesto nekad izveo, osim ovog sto ne zna gde se nalazi.

A da i Kuyt je sto bi menadzer rekao Defensive Winger.
Narsil
Утакмица ће се сводити на Cole-ove индивидуалне способности и евентуално који покушај N' Gong-a.
isuse.gif
Jamaica
QUOTE (bocejan @ Aug 26 2010, 07:13 PM) *
Rano je za kritikovanje, ali ni Benitez nije ovako nesto nekad izveo, osim ovog sto ne zna gde se nalazi.

Portsmouth pre dve godine, kad smo dobili 3:2, Kuyt dao odlucujuci gol i Aurelio onaj iz indirekta kad je Crouch sentimentalno vratio loptu jos sentimentalnijem Jamesu smile.gif

Koliko se secam indenticna postava, samo Yossi-Cole, Johnson-Arebloa i Poulsen-Masch smile.gif
emir_lfc
Reina

jonhson carra sotir kelly

lucas poulsen aurelio

cole

kuyt Ngog

nemam pojma...ja bih voleo ovako. biggrin.gif
mada verovatno ce biti kuyt pored cole-a ili 4-4-2 sa Joe-om i aureliom na krilima
Take Two
Christmas tree formacija, Cole i Kuyt iza N'Goga, ona tri mučenika iza njih, i četvorica u odbrani. Hodgson hoće da pokaže taktičke zamisli koje nam je doneo sa severa Italije devedesetih biggrin.gif

Trabzon je sasvim OK odigrao prvu, uopšte nije nemoguće da nas dobiju kod kuće. Samo da ne dave sa produžecima...
bokeli
CITAT (Jamaica @ Aug 26 2010, 07:11 PM) *
Izgleda da se Roy konsultuje sa Rafom oko izbora tima laugh.gif

a možda je Rafa zaboravio one svoje silne notese smile.gif
Take Two
E do kurca dry.gif

Moj omiljeni način da se primi gol - izgubiš loptu na 30 metara, i tras isuse.gif
Joe
Kuyt...
Pedja_Nbg
Može stream?
kalabaster
Inace, gde gledate? Svi streamovi mi jako brzo zakucaju.
emir_lfc
http://www.livefootballstream.net/
probajte tu da nadjete nesto.
Kameni
Koja katastrofa od stream-ova. Aj bar pisite sta se desava vi sto gledate.
Pedja_Nbg
Može i ovde.
http://www.iraqgoals.net/12018-trabzonspor...erpool-fc-.html
bocejan
Pokusavaju da proigraju N'Goga, a on bi trebalo d aizdribla cetvoricu ili petoricu i da ga da nekako.

Sta pa mozemo da uradimo sa oviliko odbrambenih igraca?
kalabaster
Na bet365 mi jedino stream radi kako treba. Potrebna je registracija i stream je fantasticno mali, ali za to je tu magnifier. Sto se windowsa 7 tice taj alat je u start - all programs - accessories - ease of access.
Take Two
Mršavo, mršavo... težak teren, pljušti kiša, Cole mora da se vraća do centra po loptu pa je N'Gog odsečen. Johnson se opet najviše trudi, ali ni on nije stvorio bogznašta. Nijednu pravu šansu nismo imali.
Pedja_Nbg
Ovima se ne igra...mrzi ih da dišu...
All Red
Aaaaaa setio se Hodza da postoje izmene...mogao je i Škrtel da počne umesto Cola... dry.gif
Koliko god se trudio da ostanem pozitivan i verujem u Uncle Roy-a ne mogu da shvatim neke stvari...
Wastelander7
Koja bruka ako jos prodjem ovako sa autogolom isuse.gif
Dr Stein
83′GOAL FOR LIVERPOOL! Ngog atones for his earlier miss with a simple finish after terrific work from Johnson. The England man exchanges passes with Kuyt and jinks inside the box before cutting the ball back across the face of goal. Trabzonspor need two goals now to make it through.

jebem ti strimove nista nisam uspeo da vidim veceras (znam, nista nisam ni propustio)

Take Two
QUOTE (Dr Stein @ Aug 26 2010, 09:20 PM) *
83′GOAL FOR LIVERPOOL! Ngog atones for his earlier miss with a simple finish after terrific work from Johnson. The England man exchanges passes with Kuyt and jinks inside the box before cutting the ball back across the face of goal. Trabzonspor need two goals now to make it through.

Na Setanti rekoše da je ovo bio autogoll a i meni je tako izgledalo.

Pacheco i Babel živahni od kako su ušli, Johnson odličan od prvog do devedesetog, ostalo ništa. Ista meta, isto odstojanje. Sad da tučemo WBA sa ubedljivih 2-1, pa idemo na Old Trafford po bod dry.gif
Narsil
Позитивно је што је Roy схватио да постоје измене! Елем, N' GoNg ће избацити Torres-a из прве поставе. biggrin.gif
Tonča
Gol je ipak postigao Kačar. smile.gif
U svakom slučaju 90% Glendžina zasluga.

A što reče TT, jedino se uz Glendžu Ryan i Pacheco razmahali kad su ušli. Još jedan priličan krš od igre.
Narsil
CITAT (Tonča @ Aug 26 2010, 10:28 PM) *
A što reče TT, jedino se uz Glendžu Ryan i Pacheco razmahali kad su ušli. Još jedan priličan krš od igre.

Њега бих ја гурнуо у прву поставу.

LFCRS
ja sam ocekivao njega u prvoj postavi. aj aBd da ce imati vise prilika igrati u buducnosti.
Take Two
Umesto koga Pacheco u jedanaest, umesto mrtvog Joe Colea? Može. Umesto Jovanovića - ne baš.

Disclaimer: Ako JC da gol za pobedu protiv Mančestera, svečano obećavam da neću više ni reč napisati protiv njega angel_not.gif
redsi
Posle WBA igramo valjda sa Birmighemom...
collymore
Smesno...iskreno provukli smo se.E sad za dalje sta bude bice,u ekipi mogo toga ne funkcionise i bez nekih osnovnih stvari mi bolje od ovoga necemo moci.
Tonča
@redsi
Da ali Cole treba i to da ispauzira. wink.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.