Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Manchester City vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2, 3, 4
Joe
vs

23.8.2010. u 21h na Gradskom Stadionu u Manchester-u

prvo gostovanje u sezoni, pa jos i u ponedeljak... bice tesko, bice 0-2! btw uvek sam se pitao sta znace one tri zvezdice iznad grba City-a?
Jova
Ako Siti bude igrao kao protiv Spurs-a, lako ćemo... Samo da Hart malo lošije brani smile.gif

A zvezdice su da se kurče, doduše bez razloga.
CITAT
Grb sadrzi zlatnog orla i ispred njega je stit nebesko plave boje. Na stitu se nalazi brod koji predstavlja Mancesterski kanal brodova, i tri dijagonalne bele linije, koje predstavljaju tri reke u Mancesteru. Na dnu grba je moto Superbia in Praelio, koja u prevodu sa latinskog jezika znaci Ponosno u bitku. Iznad orla su tri zvezdice, koje su tu cisto radi “dekoracije” grba.
bokeli
Mogao bi Mancini da nas časti još jednom genijalnošću ko protiv Tottenhama kad su mu veznom redu igrali Y.Toure,Barry,de Jong koji su bili do bola kreativni pa je Tevez morao pola utakmice da provede na centru ne bi li organizovao napade.

Na sredini bi mogli gledati pravi clash of the titans pošto će se gore trojici pomenutih verovatno suprotstaviti tandem Mash-Lucas, osim ako se Roy ne prokurči pa odigra 4-4-2 sa Torresom i Ngogom rolleyes.gif .

Oni mi deluju ko raštimovani klavir, tako da nismo bez šansi
Joe
Milner je stigao tako da mozemo da ocekujemo i njega u sredini... najezim se kad pomislim da ce verovatno kod njih izaci magicni yaya, barry i de jong, a mi sa madjionicarima poput lucasa, mascha(ako je jos tu), poulsena i kuyta... bice to utakmica za pamcenje.
Take Two
City se mora napasti, odbrana im je ubedljivo najslabiji deo tima (osim Harta). Zato i imaju toliko defanzivnih veznih, da kompenzuju. Tottenham ih je sabio od starta, i falilo im je samo malo sreće da ih ubedljivo dobiju.

Naravno, ako mi izađemo da se zajebavamo, benitezovski "kontrolišemo", i nadamo se da će Torres i Gerrard sami da nešto umuvaju iz kontre, neće na dobro da izađe. Već se bojim Hodgsonovog "small club mentality" pristupa, i igranja za bod na svakom jačem gostovanju dry.gif

Ko će na levog beka, da čuva Silvu? Aurelio? Kelly? unsure.gif
bokeli
CITAT (Joe @ Aug 20 2010, 09:43 PM) *
Milner je stigao tako da mozemo da ocekujemo i njega u sredini...

CITAT (Take Two @ Aug 20 2010, 10:33 PM) *
Ko će na levog beka, da čuva Silvu? Aurelio? Kelly? unsure.gif

Milner će verovatno uskočiti umesto Phillipsa, pa će Silva levo na Johnsona , a ko će se bije s Milnerom jebemliga unsure.gif
All Red
Šta ste svi zapeli za Harta,odigrao je jednu tekmu dobro,ko zna kako će dalje...i Almunia je odigrao par fantastičnih,navodno hteli da ga zovu da brani za Englesku pa se raspao...

CITAT
Već se bojim Hodgsonovog "small club mentality" pristupa, i igranja za bod na svakom jačem gostovanju

Baš mi je drago što na forumu imamo nekoga ko lično poznaje Hodgsona pa može da nam kaže kakav je njegov mentalitet,odnosno pristup...
Take Two
Nažalost, ovde ga lično poznaje samo blaženopočivši Damir zvani Bukvar. Ja zaključujem na osnovu tima koji je izveo tj. taktike koju je postavio kod kuće, protiv oslabljenog Arsenala. Nešto sumnjam da će se igrati otvorenije u gostima Sitiju, sa Lukasom umesto Kola.

@Bokeli, ja sam nekako računao da će Milner ići u sredinu umesto karatiste De Jonga ili možda umesto Berija. Na krilima valjda Silva i Adam Johnson, SWP je protraćio šansu protiv Spursa...

BTW, Hart je odlično branio celu prošlu sezonu, nije samo jedna utakmica u pitanju.
Scouser
Lukas ili Poulsen umesto Kola zapravo može da znači Džerard iza Toresa. Kol do sada kardinalan, pada kao pokošen posle svakog dodira sa protivničkim igračima. Ima tu i kršenja ali ono je smešno, lik pada jednom a često ustane pa ponovo padne kroz par milisekundi, amc podrazumeva dosta igranja leđima od gola čime se Kol ne može baš pohvaliti (utakmica sa Arsenalom, gde treba da odigra povratni pas, lik svaki put leti na travu)

Meni se svidela formacija protiv Arsenala, ali je pristup bio kardinalan. Mora da se grize više. Šta je s Maskeranom, jel će biti spreman?
Vanja Trotter
Мислим да ће Ситију требати времена да се уиграју, превише је то нових појачања, ротација и свега одједном. Било би лепо да однесемо сва 3 бода, али не бих се бунио ни да ремизирамо.

Мислим да ће Манћини играти 4-4-2.

................................Hart.................................

Richards........Kompany.......Toure..........Zabaleta

Milner...........De Jong.......Barry............Silva

...................Tevez...........Adebayor................

Или ће користити исту тактику као против Тотенхема, мада сумњам, играју код куће, зашто би играо са петорицом у средини?
Jova
Igraće Yaya Toure sigurno, igrao je dobro protiv Totenhema.
matori lfc
Bice zajebano,bice X!
Periklo
Sumnjam da će bit tako, ali bih volio:

Reina
Glen Carra Škrtel Kelly
Masch Gerrard
Kuyt Pacheco Lane
Torres
Jamaica
Pacheco i Kelly,a? Zanimljivo smile.gif

Ubaci Poulsena za Pacheca, Gerrarda napred, i Aurelija za Kelly-ja i to ce verovatno biti to......ako je toliko zapeo da salje Aquilanija u Italiju, mogao je da saceka do utorka....
LFCVrsac
Ajde Liverpul,kladio sam se sa jednim navijacem Arsenala da cemo da pobedimo kewlpics.gif biggrin.gif
Take Two
QUOTE (matori lfc @ Aug 21 2010, 05:34 PM) *
Bice zajebano,bice X!

Poslednjih 168 utakmica tamo su sve bile X, sećam se samo onog 2-3 preokreta kad je Kuyt dao gol za pobedu pred kraj, par sezona ranije. Inače ne pamtim kad smo pobedili (ili izgubili) tamo...

Još uvek pokušavam da ubudžim u glavu činjenicu da ćemo igrati sa timom iz prethodne sezone, osim sa Lanetom umesto Riere. Zgrči mi se stomak kad pomislim na Masch-Lucas sredinu kako pokušava da započne napad, ne uspeva, vraća Skrtelu, on je ispucava... isuse.gif
Joe
QUOTE (Take Two @ Aug 21 2010, 11:47 PM) *
Poslednjih 168 utakmica tamo su sve bile X, sećam se samo onog 2-3 preokreta kad je Kuyt dao gol za pobedu pred kraj, par sezona ranije. Inače ne pamtim kad smo pobedili (ili izgubili) tamo...

Još uvek pokušavam da ubudžim u glavu činjenicu da ćemo igrati sa timom iz prethodne sezone, osim sa Lanetom umesto Riere. Zgrči mi se stomak kad pomislim na Masch-Lucas sredinu kako pokušava da započne napad, ne uspeva, vraća Skrtelu, on je ispucava... isuse.gif

gresis... Carra je zaduzen za dzokanje lopte, covek je dzoka i kad ne treba...
crvenkapica
CITAT (Take Two @ Aug 21 2010, 11:47 PM) *

To je bilo u jesen 2008. godine. U pravi si, Kuyt... A pre toga Torres dao 2 komada. smile.gif Sećam se te utakmice... Bez obzira na statistiku, mnogo je bitno da u ponedeljak uzmemo sva 3 boda, koliko god to bilo teško. Naročito nakon što smo u prvom kolu bukvalno ispustili pobedu. I zato, GO MIGHTY REDS!!! smile.gif

YNWA
MaPkO89
Jedno je skoro sigurno, bice 0-2 golova
Da mi je dinar za svaku utakmicu u poslednjih godinu dana kad je bilo tako,de bi mi bio kraj biggrin.gif
Vanja Trotter

Кад већ причамо о грбу, ово им је стари грб.
Мислим да су пре коју сезону имали исти грб као садашњи, само је на њему писало Elland Road. Исправите ме ако грешим...
Joe
sliku ne vidim, ali zasto bi na grbi Man City-a stajao Elland Road?
All Red
Verovatno si mislio Maine Road...
Take Two
QUOTE (Narsil @ Aug 22 2010, 11:05 PM) *

Nagađanje. Mada nije teško zaključiti da Torres ima prednost u odnosu na N'Goga, i da će u rupu Gerrard a ne Pacheco rolleyes.gif

Meni Poulsenova partija protiv Trabzona nije ulila nimalo poverenja kad je napad u pitanju, grešio je preko svake mere. Mislim, nije baš da bih radije gledao brazilskog ziheraša, ali... nema ko treći. Bitno da je Aqua na pozajmici, mnogo smo jaki u sredini (jebote) isuse.gif
Narsil
CITAT (Take Two @ Aug 22 2010, 11:50 PM) *
Nagađanje. Mada nije teško zaključiti da Torres ima prednost u odnosu na N'Goga, i da će u rupu Gerrard a ne Pacheco rolleyes.gif

Meni Poulsenova partija protiv Trabzona nije ulila nimalo poverenja kad je napad u pitanju, grešio je preko svake mere. Mislim, nije baš da bih radije gledao brazilskog ziheraša, ali... nema ko treći. Bitno da je Aqua na pozajmici, mnogo smo jaki u sredini (jebote) isuse.gif

Ја се излајем за везни ред и он оде у пизду материну после три утакмице. Кол добије црвени, а Водени оде на позајмицу, сад још да се Ланету деси нешто и сматраћу да сам га у потпуности убо. isuse.gif

Нисам гледао против Турака, зајебао сам се за програм у стану у коме сам био, шта је са Poulsenom било?
Take Two
QUOTE (Narsil @ Aug 23 2010, 12:02 AM) *
Ја се излајем за везни ред и он оде у пизду материну после три утакмице. Кол добије црвени, а Водени оде на позајмицу, сад још да се Ланету деси нешто и сматраћу да сам га у потпуности убо. isuse.gif

Ma nije problem u tome šta si ti rekao, nego šta Hodgson misli. Da mu je vezni red od tri kvalitetna igrača (od kojih jedan jedva čeka da ode) toliko prejak da ostale treba slati na pozajmicu..

Нисам гледао против Турака, зајебао сам се за програм у стану у коме сам био, шта је са Poulsenom било?

Ništa, igrao je isto kao Lucas, s tim što je povremeno pokušavao da povuče napred, ali uglavnom neuspešno. Čovek je klasični DM, niko valjda i nije mislio da će nam on rešiti problem u organizaciji kad Gerrard igra napred... osim, izgleda, Hodgsona.

Opet, nije ni sve baš toliko crno, kratki smo "samo" za jednog kvalitetnog CM koji ume da igra u oba pravca, a nije mu problem da bude rezerva kad su u startnoj Gerrard/Cole, a nije ni preskup. Npr. taj Defour, ako je istina pola od onog što se o njemu priča...
Mishkin
Bice tesno, bice 0-2! isuse.gif ali isuse smile.gif (daj mi lavlje srce)
Vanja Trotter
CITAT (Joe @ Aug 22 2010, 09:17 PM) *
sliku ne vidim, ali zasto bi na grbi Man City-a stajao Elland Road?

Ма, погрешио сам, имао сам кући сличицу са њиховим грбом, и стварно је писало име стадиона. smile.gif

Али, онда то није био Elland Road.

Оптимиста сам што се тиче меча, Ситијева екипа је пуна звезда, неуиграна, а ту је и размажени Балотели, треба то да искористимо. Плаши ме једино како ће функционисати наш везни ред. Надам се победи, а био би задовољан и ремијем.
KingArthur
CITAT (Vanja Uzelac @ Aug 23 2010, 04:19 PM) *
Оптимиста сам што се тиче меча, Ситијева екипа је пуна звезда, неуиграна, а ту је и размажени Балотели, треба то да искористимо. Плаши ме једино како ће функционисати наш везни ред. Надам се победи, а био би задовољан и ремијем.

I ja se nadam pobedi, ali nerešenim rezultatom ne bih bio zadovoljan. Večeras HRABRO i POBEDA nam neće izmaći. Ako hoćemo ove godine titulu (a hoćemo i možemo biggrin.gif ) moramo pokazati JUNAŠTVO baš u ovakvim mečevima. Shitty je prosuo 350 miliona na pojačanja, al' boj ne bije sveto oružje već boj bije srce u junaka angel.gif
Ne verujem da će Balotelli da im igra od početka, ali me ne brine sve i da počne. Tevez je mnogo zajebaniji igrač a posebno se protiv nas napali, verovatno zato što i dalje navija za FAchester United mad.gif . Njega moramo uštopovati i onda nam 3 boda ne ginu.
Periklo
Priča se da je Mascherano odobio igrati i da počinju zajedno Torres i Ngog. rolleyes.gif
Ajde da vidimo na šta će to ličit, ali nisam neki optimist, strah me da ćemo izgledat kao engleska repezentacija s ovom zastarjelom formacijom.
Jamaica
QUOTE (Periklo @ Aug 23 2010, 06:04 PM) *
Priča se da je Mascherano odobio igrati i da počinju zajedno Torres i Ngog. rolleyes.gif
Ajde da vidimo na šta će to ličit, ali nisam neki optimist, strah me da ćemo izgledat kao engleska repezentacija s ovom zastarjelom formacijom.

Ako je tacno, let him rot in reserves.

Mada verovatno je glupost....
Dr Stein
Balkan reds su za status na Face-u
stavili ovo, 4-4-2:
Reina, Johnson, Carragher, Skrtel, Agger, Kuyt, Gerrard, Lucas, Jovanovic, Ngog, Torres

Iskreno,ne verjem da ce ovako igrati

izavor lfc globe
http://lfcglobe.com/hodgson-makes-late-cha...ano-misses-out/
SIMKE YNWA
QUOTE (Dr Stein @ Aug 23 2010, 07:03 PM) *
Balkan reds su za status na Face-u
stavili ovo, 4-4-2:
Reina, Johnson, Carragher, Skrtel, Agger, Kuyt, Gerrard, Lucas, Jovanovic, Ngog, Torres

Iskreno,ne verjem da ce ovako igrati

izavor lfc globe
http://lfcglobe.com/hodgson-makes-late-cha...ano-misses-out/

Ovo mi je mnogo ofanzivna taktika (imamo 4 napadaca), bez obzira sto Kuyt i Lane igraju krila, oni su ipak prirodno dosta ofanzivni... Nisam siguran kako ce to da izgleda, ali treba pokusati... Verujem u Hodzsona... lfc.gif
Dee Jay
Reina, Johnson, Agger, Carragher, Skrtel, Kuyt, Gerrard, Lucas, Jovanovic, Ngog, Torres.
Subs: Jones, Babel, Aurelio, Kyrgiakos, Maxi, Poulsen, Pacheco
kloppeks
Tacno ce prodati Maskerana, a Akvilanija su poslali na pozajmicu.

This is fucking great.
Take Two
Gojko od starta kenja kako Mascherano bojkotuje tim jer neće da ga prodaju isuse.gif

Nema veze što su rekli da će ga prodati, a Morati rekao da neće da ga kupi. Jebeš realnost, fantazija je skandoloznija...

Dobro smo se držali, preko 10 minuta dry.gif

Ne znam šta je čekao Gerrard, nikakvog ofsajda nije ni moglo da bude.

4-4-2 FTW isuse.gif
Aleksandar88
Odem do klonje na 1 min. i kad se vratim ima sta i da vidim isuse.gif !
Take Two
Kako gnjave loptu svi redom, to je neverovatno. Na čelu, naravno, Torres.

Nije mi jasno kad se već igra bunker da nema nimalo pritiska na loptu. City dolazi na 30 m od gola neometano. Ne znam kako misle da trče u kontre kad ih puštamo da svaki napad odigraju do kraja, i opušteno se vrate u odbranu.
All Red
Kad mi napadamo izgleda kao da oni imaju 11 igrača u odbrani,a kad oni napadaju kao da je i Hart u našem šesnaestercu...
Pedja_Nbg
Realno, imali smo mi mnogo gorih partija od ove. U napadu ima određene kreativnosti, ume da se povuče neka polukontra, ali to je sve. Lane se trudi, trči, sviđa mi se. cool.gif

Džabe kad nam je sredina skroz pogubljena. Džerard i šalje neku loptu napred, ali ovaj lažni brazilac samo trčka pored protivnika, ni ne pokušava da uzme loptu. isuse.gif
Dr Stein
pa ti salji Aquaman-a u domovinu.....
kako je Kapiten iskulirao kod gola
Kuyt nevidljiv Dzova je bolji za klasu veceras mada i on prilicno defanzivan.
Agger odlican overall
LFCVrsac
Igramo ocajno, Lane se trudi.
Ngog vise na krilu nego u 16 Shity-a.
Borko
Nama ocigledno fali levi bek, mada ni desnog ne koristimo...

PA onda imamo igraca manje posto Lucas trckara po terenu i juri one igrace...

Ja se samo nadam nekom preokretu i Lanetovom prvencu!!!
Take Two
Od koga je Jovanović bolji? Pojeo ga je Richards.

QUOTE (Pedja_Nbg @ Aug 23 2010, 09:50 PM) *
Džabe kad nam je sredina skroz pogubljena. Džerard i šalje neku loptu napred, ali ovaj lažni brazilac samo trčka pored protivnika, ni ne pokušava da uzme loptu. isuse.gif

Ako u nekoj utakmici ne vredi kritikovati Lucasa, onda je to ova. Ništa nije grešio, svaki napad je pokušavao da organizuje Gerrard. Nije on kriv što pored Yaya Tourea izgleda kao neki under-14...

Ne znam šta bih uradio da sam na Hodgsonovom mestu. Nema igre, nema igrača na klupi koji bi mogao nešto da promeni...

Celih 36% poseda lopte, ej! Ovo se kod Beniteza ne bi desilo.
Aleksandar88
Aggera obilaze kao da je klinjo ne znam sta vidite vi dobro u njegovoj igri. Najgori je kapiten, covek kao da igra bez ikakve zelje.
Dr Stein
sad napadamo prema Kop-u tongue.gif
USTAJ!
All Red
CITAT (Take Two @ Aug 23 2010, 10:03 PM) *
Ovo se kod Beniteza ne bi desilo.

Kod Beniteza se desila prošla sezona.
Take Two
Pepe kroz noge isuse.gif

Zonal marking, a?
Mario_T
Totalno pogresna taktika, 4-4-2 nam nikako ne odgovara u ovoj tekmi. Gerrard i Lucas ne stizu nista da urade, jer ne mogu da pokriju trojicu protivnickih veznih igraca. Ali dobro, nama ne trebaju (kreativni) vezni igraci, ni levi bekovi. dry.gif

Evo, sada i drugi gol ... wacko.gif
Dr Stein
U KURAC!!!!!!
Daj Poulsena nazad da lomi.
Stevan u rupu.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.