Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Brad Jones #1
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
All Red
Verovatno ga nećemo gledati više od 3 puta godišnje ali mislim da svaki igrač zaslužuje topic tako da vam predstavljam Brad-a Jonesa,novog igrača Liverpool-a.
Kliknite za pregled priloga
Joe
dal je moguce da mi opet trosimo pare na rezervnog golmana?
Aleksandar88
CITAT
dal je moguce da mi opet trosimo pare na rezervnog golmana?
Scouser
A šta ako se povrede Reina i Kavalieri
mezzano
A sta ako se povredi i ovaj?! Nego da mi kupimo jos jednog, za svaki slucaj... rolleyes.gif
bocejan
Nema veze sa tim. KOliko sam ja skapirao Hodzu, ovaj je kupljen zbog Home Grown pravila. Ne znam u kom svojstvu. Verovatno ce Cava napolje, ako ga uopste i hoce neko.
Vanja Trotter
Ја овај трансфер сматрам глупим. Имамо већ довољно голмана.
Поред Реине, ту су Каваљери, Хансен и Gulacsi. Него, шта је са Итанђеом, Михајловим?
Tonča
QUOTE (Vanja Uzelac @ Aug 17 2010, 11:54 AM) *
Ја овај трансфер сматрам глупим. Имамо већ довољно голмана.
Поред Реине, ту су Каваљери, Хансен и Gulacsi. Него, шта је са Итанђеом, Михајловим?

Mihaylov je prešaou Twente skroz, dok je Itandje proteran posle onog glupiranja na obeležavanju 20 godina Hillsborougha.
Samo još nismo pronašli kupca... rolleyes.gif
Jamaica
Ako ne prodamo Cavalierija ovo je imbecilan potez. Ako ga prodamo za manje nego sto je ovaj doveden onda je nesto manje ibecilan. Ako ga prodamo za preko 2.8m, a tesko da cemo, onda je cool smile.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.