Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool vs Trabzonspor
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2
Vanja Trotter
vs

play-off round за Лигу Европе, Трабзонспор не би требало да нам представља велики проблем. Меч се игра у четвртак, од 20:45.

Меч ће судити Thomas Einwaller из Аустрије.

Хвала Joe, ја сам хтео да ставим мање грбове, али Опера ми нешто измишља... smile.gif
Joe
nema na cemu. i pogresio si rundu takmicenja, sve ispravljeno... wink.gif

sto se tekme tice: Joe Cole postize dva gola da se iskupi za crveni, a Pepe brani penal... smile.gif
Vanja Trotter
Извињавам се. smile.gif

Код куће их добијамо 3:0, голове ће дати N'Gog, Cole и Skrtel. tongue.gif
Dr Stein
Pepe nema sta da se iskupi smile.gif
Napadaci daju jedan gol iz deset pokusaja i heroji su.
on je spasio 2-3 cista gola juce i primio jedan... kredita ima vise nego bilo koji igrac tima smile.gif
LFCRS
pepe je meni kralj i number 1 šta god da uradi. totalno me je kupio za sve ove godine i uzeo kredita za cijeli zivot
matori lfc
I ja isto smatram da niko ne moze Reini nista da prebaci...sranja se desavaju! Elem,Turci idu kuci sa minimum 3 gola u mrezi,Lane daje 1!
bokeli
Od ovog takmicenja ne ocekujem puno.
Pre svega voleo bi da Hodgson promesa malo karte, da u ovakvum utakmicama ne gledam Gerrarda,Torresa,Aggera,Carraghera na terenu.
Nek da Ngogu i Babelu da muče Turke, Lucasu da ih predvodi ko kapiten tongue.gif i udri.Pa dokle doguramo
Take Two
QUOTE (bokeli @ Aug 16 2010, 06:16 PM) *
Nek da Ngogu i Babelu da muče Turke, Lucasu da ih predvodi ko kapiten tongue.gif

Je l' video neko Babela ove sezone? Na terenu ili na klupi mislim, ne na twitteru...
Jamaica
Jel se studio racuna? tongue.gif

Sobzirom da je dosao sa odmora u isto vreme kad i ostali finalisti nije do sad realno ni imao priliku da igra, Kuyt, Reina i Torres su sad prvi put igrali isto.... smile.gif
Scouser
Pa bio je na klupi sad protiv Arsenala... priča se smile.gif čak mislim da sam ga video u tunelu pred tekmu

tu je, šušumiga biggrin.gif
Trunks
Bio u tunelu 100%, verovatno i na klupi. smile.gif
Joe
bio na klupi.... videcemo da li roy moze da napravi nesto od rajka, ja cisto sumnjam dok ne dodje iz dupeta u glavu...
bocejan
Rajko bi mogao da se oproba. Za Zabu ne znam, posto Joe nece da igra tri, pa bi mu ovo dobro doslo.

Protivnik nije slab kao Rabotnicki pa da izvedemo decu i Jovanovica. Mislim da je ovo takmicenje vrlo bitno. Za titulu je jos rano da kazemo da svo se umesali u borbu, tako da je bolje da ucestvujemo na sto vise mesta. Mislim da bi bilo koja titula odlicno dosla.
KingArthur
CITAT (bocejan @ Aug 17 2010, 09:00 AM) *
Protivnik nije slab kao Rabotnicki pa da izvedemo decu i Jovanovica. Mislim da je ovo takmicenje vrlo bitno. Za titulu je jos rano da kazemo da svo se umesali u borbu, tako da je bolje da ucestvujemo na sto vise mesta. Mislim da bi bilo koja titula odlicno dosla.

A što da ne i titula rolleyes.gif ? Ja bih sve trofeje LŠ sad dao za jednu domaću titulu. Smučilo mi se više da čitam komentare navijača drugih klubova (pogotovo Chel$kija) kako nismo 20+ godina bili šampioni i nećemo još 20!
Roy je rekao da nismo konkurenti za naslov, ali ja ne vidim da su Chel$ki ili Manchester United i Shitty toliko jači. Uz jednog rasnog špica bili bi više nego blizu. Čitao sam da možda Gignac na kraju dođe na Anfield. To bi bilo pravo pojačanje, a ne tamo neki Toivonen.

Ova Liga Evrope je drugorazredno takmičenje i lako može da nas sjebe u prvenstvu jer će igrači za vikend sigurno biti umorni od utakmica koje se igraju četvrtkom. Zato bih ja tu forsirao rezerviste i omladince pa dokle stignu, a prvi tim bih čuvao za premijer thumb.gif
Narsil
Ово такмичење је толике јачине да Рејна може да победи сам три 3/4 клубова који у истом учествују. Већина играча је на телевизији гледала Џерарда и екипу, па излазе на терен да се хвале по Јерменијама и осталим вукојебинама како су играли против Ливерпула, а ми смо стигли до тог нивоа да нам у госте долази Работнички уместо Реал Мадрида. Једног дана ћемо све то лепо наплатити, што каже мој другар Stein. Но, небитно, ову утакмицу против Турака би требали да добијемо са Торесовом левом ногом и Џерардовом главом.
Dee Jay
Prenos na Arenasport 3.
Vanja Trotter
Јесте да је ЛЕ ове сезоне у позадини, али нека и ту догурамо што је више могуће.
Мислим да Хоџсон не треба да измеша екипу, сезона је тек почела, треба што више да се уигравају.
Jamaica
QUOTE (Narsil @ Aug 17 2010, 02:21 PM) *
Ово такмичење је толике јачине да Рејна може да победи сам три 3/4 клубова који у истом учествују. Већина играча је на телевизији гледала Џерарда и екипу, па излазе на терен да се хвале по Јерменијама и осталим вукојебинама како су играли против Ливерпула, а ми смо стигли до тог нивоа да нам у госте долази Работнички уместо Реал Мадрида. Једног дана ћемо све то лепо наплатити, што каже мој другар Stein. Но, небитно, ову утакмицу против Турака би требали да добијемо са Торесовом левом ногом и Џерардовом главом.

Ovolik podcenjivanje tamkicenja&protivnika dugo nisam video smile.gif
Narsil
CITAT (Jamaica @ Aug 17 2010, 05:02 PM) *
Ovolik podcenjivanje tamkicenja&protivnika dugo nisam video smile.gif

Па, пази, друже, није да је потцењујем ПСВ, Селтик, Јувентус понајмање, Астон Вилу, не знам, ПСЖ и ону браншу клубова са реномеом и одређеним фудбалским знањем, мада је то погрешан израз, али: Aktobe, Qarabag, Taviriya и тако даље, мислим да нема потребе да улазимо у њихове фудбалске квалитете. smile.gif
Jamaica
I u LS ucetsvuju razni Kazakhstanci dok ne ispadnu odma, tako je i ovde...
bokeli
CITAT (Vanja Uzelac @ Aug 17 2010, 03:32 PM) *
Мислим да Хоџсон не треба да измеша екипу, сезона је тек почела, треба што више да се уигравају.

Stoji da treba da se uigravaju, al takodje stoji da nam je Premier prioritet za koji cemo tesko ulaziti najspremniji u svaku utakmicu ako najbolji igraci budu primorani da igraju sreda-nedelja,
Ako je Carragher igrao 50-60 utakmica u sezoni, ove bi mogao malo da smanji.Imamo dovoljno igraca na toj poziciji koji mogu da igraju ovakve utakmice.Isto vazi i za Aggera, Torresa,Gerrarda. Ne bi da se štrecam svaki put kad neki Kemal Ataturk odluči da bude malo grublji.

Lično voleo bi da vidim ovako nešto na terenu

-------------------------------Reina-------------------------------
Kelly--------Skrtel-----------Kyrgiakos-------Aurelio ?-
-------------Aquilani----------Lucas---------------------------
Maxi-------------------Cole---------------------Babel--------
----------------Ngog----------------------------------------------

Ne potcenjujem Trabzon, al ako tim koji zeli da bude u vrhu Premier nije u stanju da dobija ovakve utakmice bez najboljih igraca, onda sve u k***c.
Under
samo bih ja stavio brazilca na gol...
Jamaica
Jel moze Jones ovaj da igra, ili je registracija bila prosli petak ili tako nesto?
Narsil
CITAT (bokeli @ Aug 17 2010, 09:56 PM) *
Stoji da treba da se uigravaju, al takodje stoji da nam je Premier prioritet za koji cemo tesko ulaziti najspremniji u svaku utakmicu ako najbolji igraci budu primorani da igraju sreda-nedelja,
Ako je Carragher igrao 50-60 utakmica u sezoni, ove bi mogao malo da smanji.Imamo dovoljno igraca na toj poziciji koji mogu da igraju ovakve utakmice.Isto vazi i za Aggera, Torresa,Gerrarda. Ne bi da se štrecam svaki put kad neki Kemal Ataturk odluči da bude malo grublji.

Lično voleo bi da vidim ovako nešto na terenu

-------------------------------Reina-------------------------------
Kelly--------Skrtel-----------Kyrgiakos-------Aurelio ?-
-------------Aquilani----------Lucas---------------------------
Maxi-------------------Cole---------------------Babel--------
----------------Ngog----------------------------------------------

Ne potcenjujem Trabzon, al ako tim koji zeli da bude u vrhu Premier nije u stanju da dobija ovakve utakmice bez najboljih igraca, onda sve u k***c.

Потпис и печат, са акцентом на болд.
bocejan
CITAT (KingArthur @ Aug 17 2010, 11:22 AM) *
Ova Liga Evrope je drugorazredno takmičenje i lako može da nas sjebe u prvenstvu jer će igrači za vikend sigurno biti umorni od utakmica koje se igraju četvrtkom. Zato bih ja tu forsirao rezerviste i omladince pa dokle stignu, a prvi tim bih čuvao za premijer thumb.gif

Pa kada omladinci izduvaju, a seniori ispadnu u trci za titulu vec u januaru, onda ce i 4. mesto da bude vise nego uspeh. "A trofeje ne moramo da imamo, ili titula ili nista."

Ja hocu bilo kakav trofej, titula bi bila najbolje, ali svi znamo koliko je to tesko. Nikako ne treba odustati od nje, ali ni od bilo kog drugog takmicenja pogotovu na pocetku sezone.

Stvarno mi nije jasno kako bilo koje kontinentalno takmicenje moze da bude nebitno. Sto onda, jadni Portsmut nije isao dalje, oni su i zasluzili.
bokeli
CITAT (Under @ Aug 17 2010, 10:28 PM) *
samo bih ja stavio brazilca na gol...

Kad ga pomenu, naleteo sam jutros na 2-3 naslova gde kazu da je Cavalieri potpisao za Ćezenu za 1,2 mil. mada su verovatno samo glasine
LFCRS
istina je. potpisao je sa cezenom, samo ne znam koliko smo rapa dobili
KingArthur
CITAT (bocejan @ Aug 18 2010, 08:23 AM) *
Pa kada omladinci izduvaju, a seniori ispadnu u trci za titulu vec u januaru, onda ce i 4. mesto da bude vise nego uspeh.

A zašto bi već u januaru ispali iz borbe za titulu? Po čemu to Chel$ki ili Man. United imaju jači startnih 11+7 rezervi od nas? Ja nešto ne vidim da su Rooney ili Drogba bolji od El Ninja. Ili Scholes i Lampard od Gerrarda. Po čemu su Fletcher ili Essien bolji od Mascha (ako ostane, a nadam se da hoće)? Imamo najboljeg golmana u ligi, odbrana mi uliva poverenje (jeste fali nam levi bek, ali Hodgson će već nekog da nadje), kad se još malo budu uigrali Lane i Cole ima da prave ršum po bokovima, Glen je standardni reprezentativni bek, itd, itd.
Ne vidim da se Man. United nešto opasno pojačao (ok, doveli su onog malog mexikanca ali im je Rooney upao u krizu nahnah.gif ) dok su Giggs i Scholes još godinu stariji a za njih nisu našli zamene. Da im je stigo Ozil ko što su se nadali možda bi i bilo nešto od njih, a ovako... pa neće valjda sa onaim beskućnikom (za koga se pale na je novi Ronaldo) da jure titulu isuse.gif ?
Chel$ki je ista priča. Otišli im Ballack, Deco, Carvallo, Belletti i Cole Hail.gif , došao samo Yossi chair.gif . Dobro stigao im je i neki Ramires ali pitanje je kolko će mu trebati da se adaptira.
Man. Shitty me ne brine jer i pored 130 miliona oni tek trebaju da se uigraju a za to nemaju pravog trenera adultesuicide2.gif .
Arsenal je jadan i smešan sa onom dečurlijom i može Wenger da priča bajke do preksutra ali oni titulu još dugo neće videti yahoo.gif
Ja ne vidim da smo bez šansi za titulu ili da neko odskače kvalitetom od nas ali ova Liga Evrope može totalno da nas iscrpi i da podbacimo ko prošle godine.
I da TITULA je san svakog Liverpoolovog navijača i ja bih odmah bio spreman da žrtvujem i tu smešnu Ligu Evrope i FA kup i onaj bedni Liga kup i 5 godina wink.gif života samo da je napokon osvojimo trophy.gif
Take Two
Dobro, iskuliraj malo, razumeli smo. Nije pravo mesto za tu priču, ali moram ukratko da se osvrnem:

Liverpul nije favorit za titulu zbog više razloga. Haos na organizacionom nivou, ne zna se ko pije a ko plaća, ko dolazi a ko odlazi. Novi trener koji izgleda nema nameru da menja prošlogodišnju taktiku. Ključni igrači sumnjive forme i neslavne povredljivosti. Lucas Leiva Superstar. Rupetina na levom beku. Lepo je što se nadaš da se to može prevazići nekim individualnim kvalitetima Gerrarda, Torresa, Mascherana, i ( rolleyes.gif ) Jovanovića, ali positive thinking nije dovoljno da nekog proglasiš za ozbiljnog konkurenta za titulu tek tako.

Mančester se nije bogznakako pojačao, ali imaju isti tim već par sezona, sa istim trenerom, svi znaju šta rade kako i zašto. Ja bih takvu situaciju u klubu menjao za ovu našu bez mnogo dvoumljenja. Ipak, verujem da Rooney ne može da ponovi onakvu sezonu, i da će ispušiti za titulu ako neko drugi ne uskoči, a ne vidim ko će - Berbatov? Starac Giggs od stotinu ljeta? Cicharito? Teško.

Čelsi se pojačao Essienom bez koga su osvojili titulu, pa ti vidi. Deco im nije ni igrao, neće se osetiti odlazak nimalo, a IMO Ballack je već godinama nikakav. Samo fali da na zimu dovedu Kaku ili tako nekog, pa će se prošetati do titule lakše nego prošle godine.

Arsenal ko Arsenal, sumnjam da će išta bitno uraditi osim da nama otkidaju bodove. Tottenham deluje ozbiljno, a City bi isto delovao ozbiljno da nemaju budalu od trenera.
Narsil
Маскерано ће играти сутра. Позитивна ствар. Како је одиграо против Тобџија, врло брзо ћу да поједем оне речи које сам постовао.

@Take_Two Мислим да нема ништа лоше у томе што неко верује у свој тим (макар било сваке године исто rolleyes.gif ) и размишља позитивно. Реално, мени од свих екипа управо Арсенал делује као најбољи тим, имају добре и квалитетне играче, Shamack, Persie, Fabregas, Nasri, Arshavin...не бих се зајебавао са њима у пуном саставу уопште, а ни они нису освојили ништа дуго времена. Што се тиче Scuma - "Сви знају шта раде и зашто." Што је најгоре, и ми знамо шта раде и како. isuse.gif
Vanja Trotter
Највећа предност Челсија, Манчестера и Арсенала је то што већ годинама задржавају костур тима, и врше мало ротација. Они су по мени фаворити за титулу, али ја и даље верујем да је ми можемо узети.
Манчестер Сити не рачунам у борби за титулу, јер врше превише измена, имају превише звезда. Глуме Реал Мадрид.
Тотенхем је такође уиграна екипа, могли би да помрсе рачуне многима.
Биће ово јако занимљива сезона у Премиер лиги.

Што се тиче двомеча са Трабзоном, јесмо фаворити и верујем да ћемо ту улогу и оправдати. Мада Турци имају већи мотив од нас, али пресудиће квалитет, ипак.

Драго ми је да је Маскерано још у тиму, и надам се да нигде не иде.
Tonča
QUOTE (Narsil @ Aug 18 2010, 01:45 PM) *
Маскерано ће играти сутра.

Neće Masch igrati sutra, pod izgovorom te povrede koju je zaradio protiv robova.
Vanja Trotter
Ја сам гледао меч, али кад се то он повредио као?
Tonča
QUOTE (Vanja Uzelac @ Aug 18 2010, 04:14 PM) *
Ја сам гледао меч, али кад се то он повредио као?

Meni samo neko reče za vreme tekme da je šepao dok je izlazio.
Ovo mi najviše liči na to da ne žele da ga reguju za Evropu još uvek.
Narsil
CITAT (Tonča @ Aug 18 2010, 04:20 PM) *

Чудно, ја сам прочитао да су га регистровали и да ће играти сутра. о.О
Tonča
QUOTE (Narsil @ Aug 18 2010, 04:26 PM) *
Чудно, ја сам прочитао да су га регистровали и да ће играти сутра. о.О

No Masch versus Trabzonspor

A dok ne uđe u igru nije "cup-tied". Može i da sedi na klupi.
Jamaica
QUOTE (Tonča @ Aug 18 2010, 04:20 PM) *
Meni samo neko reče za vreme tekme da je šepao dok je izlazio.

Meni se ucinilo kad je Lukas ulazio da se Masch drzao za nogu i sepao......a sad ce lepo to da iskoriste za svaki slucaj ako ga budemo prodavali smile.gif
LFCVrsac
Ovo mora da se dobije,makar sa dva gola razlike.
Potcenivanje protivnika takodje moze biti pogubno
Ako ponovimo igru kao u drugom delu derbija neamo brige.
Da li ce Lane startovati?
Joe
Reina Kelly Carra Kyrgiakos Aurelio Maxi Poulsen Lucas Jovanovic Cole Babel
Jamaica
Poulsen i Lucas, eh?

I izgleda da ce Carra ponovo da igra do iznemoglosti... smile.gif

Da je Rafa izveo ovaj tim bio bi kritikovan kao trener koji je izveo najdzefanzivniji tim u istoriji protiv nekog turskog tima....
Tonča
Jbt Jamie, 'skuliraj slobodno nekad. smile.gif
Jamaica
Subs: Cavalieri, Torres, Wilson, Ngog, Spearing, Skrtel, Pacheco

Aquilani uganuo trepavicu opet?
Joe
verovatno steka Kuyta, Skrtela, Stevu, Aggera, Mascha? i Aqvilanija za City... Nandu i Pepeu trebaju minuti jer skoro da nisu imali pred-sezonu.
Jamaica
Za Mascha je rekao da nece igrati, Agger ima potres mozga, Gerrard razumljivo, Kuyta verovatno isto, Skrtel je na klupi ali za Aquilanija je malo cudno da ga dve za redom nema ni na klupi a niko nije rekao da je povredjen......nadam se da Roy nema neke vesele ideje smile.gif

Ne verujem da ce da ide on ikuda, juce je cak agent rekao da nece, ali da ne sedi ni na klupi je malo glupo, pogotovo dok su na terenu Lucas i Poulsen....pogotovo Poulsen.....

Najverovatniji je slucaj masnog potcenjivanja protivnika.....sto bi moglo da nam se obije o glavu.....
Take Two
Ma važi, to što Aquilani nije na klupi je potcenjivanje protivnika laugh.gif

Ali Lucas-Poulsen sredina, plus Babel u napadu... Kolu i Lanetu bi bolje bilo da sami razgrnu te Turke, inače teško unsure.gif
milos7
ima li neki link za gledanje ?
SIMKE YNWA
evo steam-a...

Ocekujem laganu pobedu sa 2-3 postignuta gola... lfc.gif
Wastelander7
Jebote jel ima neki stream sto normalno radi ???
VuksaLFCCC
Bravo Babel, bar da popravi utisak lose igre !
Take Two
http://www.iraqgoals.tv/ch8.html

Očajno poluvreme, odličan gol na kraju, Cole-Babel, jednostavno i lepo.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.