Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Christian Poulsen #28
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
All Red
Zvanično je! Jedan od najprgavijih igrača na svetu je igrač Liverpool-a!

Poulsen joins the Reds

Christian Poulsen: 10 facts

Photo special: Our new No.28
bocejan
Neka je dobrodosao. Nije neka zamena za Maskerana, ali kako ovog ili niko nece ili cekaju iz Fowler zna kakvog razloga zadnji dan prelaznog roka, moralo je da se dela.
Joe
nisam odusevljen ovim potezom, ali aj' nek' mu je sa srecom... nadam se samo da necemo imati prilike da gledamo Lucas - Poulsen tandem u sredini.
Fred Kremenko
Zadovoljan sam ovim transferom, pogotovo obzirom na nedostatak para koji je prisutan... Iskusan igrac, koji je igrao u nekoliko dobrih timova, na dva svetska prvenstva, dosta u Ligi sampiona i koga Hodgson poznaje.. Sa druge strane, los poslednje godine u Juventus-u, pitanje je hoce li doci u pravu formu kod nas ili ce usrati, nadam se ovo prvo
Vanja Trotter
Нек му је са срећом, видећемо какав ће бити. Позитивно је и то што ће Лукас бити чешће на клупи (ваљда). biggrin.gif
MaPkO89
CITAT (Joe @ Aug 12 2010, 11:44 AM) *
nisam odusevljen ovim potezom, ali aj' nek' mu je sa srecom... nadam se samo da necemo imati prilike da gledamo Lucas - Poulsen tandem u sredini.

ovoga se najvise plasim,ako se ne dovede jos jedan vezni,ovo cemo sigurno gledati u nekom delu sezone
s obzirom kad je doso ne verujem da ce izbaciti Lukasa iz prve postave,bar ne prvih mesec dana sad.gif
al videcemo,nek mu je sa srecom
Tonča
Ja sam zadovoljan ovim transferom. Neću baš da se šutiram petama po bulji, ali ok. smile.gif

Srećno Kiki!
Narsil
Желим му да схвати за који клуб игра, то је све. Срећно.
bokeli
jebemliga bolje iko na vreme nego da licitiramo do januara ko bi mogo da zameni Mascha

dobro nam dosao i da sto pre ispuni osnovni zadatak, istera Lukasa iz postave, sto mu nadam se nece biti tesko rolleyes.gif

CITAT (Narsil @ Aug 12 2010, 02:23 PM) *
Желим му да схвати за који клуб игра, то је све. Срећно.

nemoj tako, kad skonta da igra u najvecem timu okurazice se, ode pola lige u nokaut
Narsil
CITAT (bokeli @ Aug 12 2010, 02:33 PM) *
nemoj tako, kad skonta da igra u najvecem timu okurazice se, ode pola lige u nokaut

У том случају смо сигурни за неке бодове.
Jamaica
Nadam se da broj koji je uzeo govori dovoljno o minutazi na terenu smile.gif

Ako je dosao kao back-up, super, ako je nase najskuplje pojacanje ovog leta najebali smo. Nadam se da ce da izadje na dobro i da nece polomiti previse zuba....a ako bar lomi valjda ce da nadje dobre mete tipa Fellaini.... smile.gif
Dr Stein
dosao je da lomi zarad clean sheert-a.
i dobrodosao je.
sleep.gif
collymore
srecno lfc.gif
Mario_T
Ni ja nisam odusevljen dolaskom Poulsena, ali sta da se radi. On je stigao u klub, pa nek' mu je sa srecom. Ali ako nam on bude bilo sta vise od backup, mislim da ce mnogi zazaliti za precenjenim i preplacenim Mascheranom, koji ne zna da da pas preko 10 metara.
midza
CITAT (AllRedYNWA @ Aug 12 2010, 10:49 AM) *
Zvanično je! Jedan od najprgavijih igrača na svetu je igrač Liverpool-a!

Poulsen joins the Reds

Christian Poulsen: 10 facts

Photo special: Our new No.28

Jova
Poulsena će možda "trgnuti" premier liga... Možda nešto pokaže... Jebem li ga, znaju valjda zašto su ga dovodili. Ima on svoje kvalitete, dobar je u defanzivi, ali ti kvaliteti su u prethodnih godinu-dve nešto zatajili...
Jamaica
Ako nista, bice zanimljiv njegov duel sa onom drugom odvratnom zivotinjom protiv Evertona.... smile.gif
Narsil
Нека Рунију поломи ногу и сви задовољни.
mezzano
Meni Poulsen "nit smrdi, nit mirise". Nisam nesto odusevljen njegovim kvalitetima, ali mislim da je napredak u odnosu na Lucasa.
Take Two
QUOTE (mezzano @ Aug 12 2010, 10:42 PM) *
Meni Poulsen "nit smrdi, nit mirise". Nisam nesto odusevljen njegovim kvalitetima, ali mislim da je napredak u odnosu na Lucasa.

To valjda niko na svetu ne dovodi u pitanje (...van Jamajke, tamo misle da je Poulsen dostojan samo da bude backup nenadjebivom Brazilcu.)

Pitanje je koliki je korak unazad u odnosu na Mascherana. Ja se nadam da nije preveliki. I stvarno sumnjam da ćemo igrati sa dva zadnja vezna, pored živih Gerrarda, Aquilanija, i Colea. Ako ipak budemo igrali sa #21 i #28 u isto vreme, onda je mogao komotno i Rafa da ostane dry.gif
Dr Stein
QUOTE (Take Two @ Aug 13 2010, 12:23 AM) *
To valjda niko na svetu ne dovodi u pitanje (...van Jamajke, tamo misle da je Poulsen dostojan samo da bude backup nenadjebivom Brazilcu.)

Pitanje je koliki je korak unazad u odnosu na Mascherana. Ja se nadam da nije preveliki. I stvarno sumnjam da ćemo igrati sa dva zadnja vezna, pored živih Gerrarda, Aquilanija, i Colea. Ako ipak budemo igrali sa #21 i #28 u isto vreme, onda je mogao komotno i Rafa da ostane dry.gif

+1
djolelfc12
dokle bre vise dovodimo igrace zaduzene za kvarenje tudje igre a ne za stvaranje sopstvene? sad.gif
mezzano
Koji su to igraci koji su zaduzeni za "kvarenje igre" koje smo doveli?
Jova
Lucas i Poulsen? unsure.gif
Mishkin
Nek je ziv i zdrav, samo da ne bude smrad ko sto zna smile.gif
djolelfc12
QUOTE (mezzano @ Aug 13 2010, 11:27 AM) *
Koji su to igraci koji su zaduzeni za "kvarenje igre" koje smo doveli?

bas ih malo imamo u timu...ne znam odakle da pocnem! lukas, maskerano, poulsen...i kujt je tu zahvaljujuci borbenosti, a ne tehnickim sposobnostima.
Joe
ja ne mogu da verujem kako smo mogli da bacimo 5m na Poulsena... zadnje 2-3 sezone smo majstori u bacanju para kojih nemamo bas puno.

ja mislim da se ekipa iz Torina valja od smeha kad pomisle da su nam uvalili ovog za 5m i uzeli nam Aquilanija na free pozajmicu! Only Fools and Horses kombinacija...
Dr Stein
Only mr Hodzson i njegovo poverenje u momka koji je sjajno kvario kreativnu igu u danskoj ligi.
Joe
nije da sam preterano iznenadjen, rekoh da dobijamo 30. godisnjeg Lucasa sa iskustvom i upravo smo to i dobili... za pare koje smo bacili na njega i na rezervnog golmana mogli smo da kupimo nekog mladjeg i perspektivnijeg igraca.

mozda na leto ili u januaru i ispravimo gresku...

Jamaica
QUOTE (Joe @ Nov 5 2010, 12:58 PM) *
nije da sam preterano iznenadjen, rekoh da dobijamo 30. godisnjeg Lucasa sa iskustvom i upravo smo to i dobili... za pare koje smo bacili na njega i na rezervnog golmana mogli smo da kupimo nekog mladjeg i perspektivnijeg igraca.

Ili dobrog levog beka smile.gif

Po onome sto pokazuje, i Spearing je bolji od njega, znaci mogao je da pokriva poziciju.....
LFCRS
a joj braco moja, pa kakav je ovo "fudbaler". covjek je nula

lucas je za njega fabregas i gatuso u jednom
Pedja_Nbg
Спиринг је реално доста напредовао, тако да би и уместо Лукаса могао сасвим опуштено да упадне...
AnF1elD
Dovoljno je reci da nije imao mesta u Juventusu,a ima ga u Liverpool-u. Sramota!
DamirLfc
Promasena investicija.
Vanja Trotter
Слажем се, не знам ни што смо га доводили.
Narsil
CITAT (DamirLfc @ Dec 28 2010, 12:04 PM) *
Promasena investicija.

Je l' si to sam zaključio ili imaš neku dojavu?
DamirLfc
Dojavu iz mozga.Uostalom vidite i sami.
Vanja Trotter
Danish club FC Copenhagen are ready to take the midfielder off the Reds' hands with an offer of around £2.5million.

http://www.liverpoolfc.tv/news/media-watch...-in-for-poulsen
Saleo
meteš novce u vreću,ja dodjem,uzmem,kupim poulsena.. i da ga više nikad ne gledamo očima.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.