Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Martin Kelly #34
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Stranice: 1, 2
Tonča

Da otvorimo temu i ovom dečkonji u nadi da će i on dobiti više šansi ove sezone. smile.gif

Valjda će mu pripisati gol na kraju. smile.gif
mezzano
Gledao sam ga jednom, ne mogu da se setim koja je utakmica bila u pitanju, samo znam da se povredio kad je uklizao u stativu. U svakom slucaju, cini mi se da decko ima potencijala i da bi trebalo da mu se da sansa da pokaze moze li da bude nesto od njega.
Vanja Trotter
Гледао сам га једино у утакмици против Лиона на Енфилду, био је солидан, али се повредио и после га нигде није било.
Пуно среће младом момку. smile.gif
Joe
eto zasto ima 20 na injury proneness na FM-u: http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news...ft-back-dilemma
Jamaica
Sta smo mi zgresili sa levim bekovima isuse.gif

Ko je juce rekao da ce nam na kraju Carra igrati tamo, Tonca ili ti? smile.gif

Ovaj deo mi nije jasan:
With 17-year-old Jack Robinson unlikely to be risked,
Za sta rizikovan? Da se i on ne povredi? Ili da mozda ne vidimo da je previse los i da nas jos drze u nadi? Ili cak i previse dobar pa da ona dva mastralna transfera na levom beku letos naprave Hodgsona idiotom....

I zar nemamo i Mavingu? Ili Roy preferira matore invalide pre davanja sansi mladim igracima.....osim ako su ti mladi nesposobni Scouseri tipa Spearing....ali ni on vise nije mlad sto je najcrnje...
Pedja_Nbg
Јамајка шта бих сад рекао, ал нећу...кад је Рафа ово радио, ти си био у фазону "па наравно да не треба да гура клинце у ватру, нису спремни за тако велике изазове, боље да Реина иде на десно крило него insert u18 players name". А сад кад Рој то ради, одма удри... wacko.gif
Jamaica
Prosle godine je Rafa pruzao sansu mladjim igracima. Samo ti Insuu i Ngoga recimo ne racunas u njih. I Pacheco je igrao par puta u Evropi, jeste sa klupe, ali je bar ulazio koji minut.

Igraci za koje je Rafa po meni pogresio sto nisu dobili sansu su Hammill i Anderson. Ostali su bili ili su jos uvek bedni, a od njih je mozda nesto i moglo da bude.

Ove godine se raspadamo. A ove godine mladi igraci koje je Rafa doveo su dostigli godine kad treba da se probiju u prvi tim. Pre dve godine su Pacheco, Mavinga, Kelly, Amoo, Eccleston bili previsle mladi. Jonjo i Wilson nisu bili tu. Najbolje sto smo imali su bili Spearing i Darby. Oni nisu ni za kurac. Igraci u koje je Rafa verovatno polagao nade su sad spremni za prvi tim. Spremni u smislu treba da pokazu sta znaju, pa da se razilazimo ili da dobiju neku ulogu. A umesto toga Roy salje Insuu u Tursku kad mu istice ugovor i dovodi celavog recimo, Carra ili Johnson ce igrati levog beka zato da ne bi rizikovali(?) Robinsona i Mavingu, Spearing je ispred Jonja iako je ovaj svetlosnim godinama ispred, Wilson nije u planu ni za sta ocigledno iako je dobar deo sezone bio u prvom timu Rangersa, igramo bez krila umesto da Amoo dobije sansu.....i tako....
Pedja_Nbg
...Лукас није ни за јелен супер лигу, а камоли први тим Ливерпула...али тако се свет окреће...
Fred Kremenko
Sto je lepa ova selektivna objektivnost biggrin.gif Ti tog Hammill-a i Anderson-a nijednom nisi pomenuo dok je Gmaz bio tu, a sad ih odjednom pominjes biggrin.gif Valjda si to trebao da napises, dok je on jos bio tu, ako si vec smatrao da se zajebao biggrin.gif Robinson sa 17 godina i maltene bez utakmice za rezerve daj Boze da ima snage za poluvreme PL fudbala.. Wilson nije levi bek, to sto je levonog ga ne cini levim bekom, on to u Rangersu nije igrao.. Sad moze biti da je pametno njega staviti na poziciju koju nikad nije igrao, da sjebe sa 18, da mu se razna navijaci nakace na ledja i da ode u tri lepe sa samopouzdanjem...Mavinga pojma nemam sta je igrao za rezerve, ali ja kako sam ga video na ovom prvenstvu za mlade letos sto su osvojili, on je vise centralni bek po stilu igre i konstituciji, a Francuzi su ga kao desnjaka i u nediostatku boljih resenja gurali na desnog beka...

Insua kad si vec njega pomenuo, je raspadac i to nema mnogo veze sa njegovim godinama... On ne zna o odbrani stvari koje je morao da nauci u petlicima jos tongue.gif Ako nadje sporiju ligu, i tim koji ce da igra neku vrstu 3-5-2 gde ce da pusti da trckara i ide u napad bez mnogo odbrambenih obaveza moze i da bude nesto od njega.... Kao 'obican' bek sa 4 pozadi u EPL on je raspad i bice raspad i za 3 i za 5 i za 10 godina....

Situacija na desnom krilu je imbecilna sama po sebi i nema uopste veze sa Amoo-m,,, Kuyt nama to igra vec koliko 4 godine, tu je i ovaj Maxi Mrtvak al svejedno je kao nekad mislio da to ume da igra tongue.gif, gurati Meirelesa tamo, kad znamo kako nam sredine "dominira" je imbacilno i 100% Hodgson-ova greska...
Mario_T
QUOTE (Fred Kremenko @ Oct 1 2010, 05:48 PM) *
Insua kad si vec njega pomenuo, je raspadac i to nema mnogo veze sa njegovim godinama...

I kao takav raspadac je za klasu bolji (ili barem manje gori) nego Konchesky. Medjutim, bilo je mnogo je logicnije potrositi 3,5 miliona funti na dovodjenje ovog zadnjeg. isuse.gif A o Poulsenu bolje da i ne pricam.

Sto se tice Hammilla i Andersona, nikakve tu greske nije bilo, sto govori i cinjenica da i dalje igraju u Championshipu. Mozda su mogli dobiti sansu na par utakmica, ali ne verujem da bi rezultat bio drugaciji. Doveli smo ih, nisu pokazali dovoljan kvalitet za Liverpool, pa smo ih prodali. Ni prvi ni zadnji put da se nesto tako desilo u (bivsem) vrhunskom klubu.
Under
a najzanimljivije je sto ni Kelly nije levi bek... decko je poceo kao centralni, Rafa ga prinudno stavio na desnog beka (gde se solidno snasao) a Roy je istripovao da je on levi bek... sve bolje od boljeg... isuse.gif

s obzirom da mu Kelly i Agger igraju LB, Raul wingera, ocekujem Wilsona u napadu pored Torresa, a ne daj Boze da se Reina povredi, verovatno ce ga Jonjo zameniti isuse.gif

sto duze gledam ovog Roya sve vise vidim starca Vujadina od stotinu ljeta... ni onaj nije znao ko mu gde igra.. isuse.gif

i kao zakljucak adultesuicide2.gif
Fred Kremenko
QUOTE (Mario_T @ Oct 1 2010, 06:50 PM) *
I kao takav raspadac je za klasu bolji (ili barem manje gori) nego Konchesky. Medjutim, bilo je mnogo je logicnije potrositi 3,5 miliona funti na dovodjenje ovog zadnjeg. isuse.gif A o Poulsenu bolje da i ne pricam.

Sto se tice Hammilla i Andersona, nikakve tu greske nije bilo, sto govori i cinjenica da i dalje igraju u Championshipu. Mozda su mogli dobiti sansu na par utakmica, ali ne verujem da bi rezultat bio drugaciji. Doveli smo ih, nisu pokazali dovoljan kvalitet za Liverpool, pa smo ih prodali. Ni prvi ni zadnji put da se nesto tako desilo u (bivsem) vrhunskom klubu.

Hammill je ubedljivo najbolji igrac Barnsley-a prethodnih godinu i po.. i do narednog leta verovatno ce negde u EPL... Valjda se opekao od rezervi pa je resio da ode negde da bi igrao, to nije nista strasno, niti je dokaz da on nema kvalitet... U svakom Championship timo postoje po 2-3 igraca koji lagano mogu igrati EPL e sad sto su odabrali da tamo igraju 50 utakmica godisnje umesto 20 negde u EPL to je stvar izbora...

Ti izgleda pod nije dobar za LFC kad se radi o momcima iz akademije za poredjenje uzimas Gerrard-a,, Ne moramo Gerrard-a da napravimo, daj da napravimo jednog da ne gledamo Maxi mrtvaka verujem da Hammill moze bolje od onoga sto Maxi igra prethodnih godinu dana...

Kod Konchesky-og se vrlo jednostavno ne slazemo, ja ne mislim da je losiji igrac od Insuea...
Mario_T
QUOTE (Fred Kremenko @ Oct 1 2010, 07:34 PM) *
Kod Konchesky-og se vrlo jednostavno ne slazemo, ja ne mislim da je losiji igrac od Insuea...

Slazem se (da se ne slazemo). Ti mu pripisujes vise kvaliteta nego ja, dok ja mislim da u slucaju Insue nije fer da o njemu sudimo na osnovu jedne sezone u kojoj je barem 80% nasih igraca odigralo daleko ispod svog kvaliteta (pri cemu je taj isti Insua sezonu pre toga odigrao na zavidnom nivou). No dobro, misljenja nam se razlikuju.

No mislim da ces se i ti sloziti sa tim da je cika Roy do sada napravio skoro iskljucivo takticke i strateske (prodaja/dovodjenje igraca) greske.
Jamaica
QUOTE (Pedja_Nbg @ Oct 1 2010, 05:40 PM) *
...Лукас није ни за јелен супер лигу, а камоли први тим Ливерпула...али тако се свет окреће...

Kakve on veze ima sa bilo cim? laugh.gif

QUOTE (Fred Kremenko @ Oct 1 2010, 05:48 PM) *
Ti tog Hammill-a i Anderson-a nijednom nisi pomenuo dok je Gmaz bio tu, a sad ih odjednom pominjes

Jesam. Koliko se secam rekao sam da mi je zao sto su otisli kad su otisli....

Robinson sa 17 godina i maltene bez utakmice za rezerve daj Boze da ima snage za poluvreme PL fudbala..

Moguce. Ali to je Blackpool pa bas i nije PL fudbal. Ne znaci da treba da bude u prvoj, mozda na klupi pa da udje....u 78. min laugh.gif
U svakom slucaju, za sta da ga ne rizikujemo? Cuvamo ga za derbi?

Wilson nije levi bek, to sto je levonog ga ne cini levim bekom, on to u Rangersu nije igrao..

Ko je rekao da treba da igra levo. Treba da igra, period. Ili da ga ne dovodimo uopste...a sobzirom da su mesta u sredini popunjena, bolje je da igra i levo nego da ne igra uopste. Nije idealno, ali bolje je od rezervi...

Mavinga je za rezerve igrao levo koliko ja znam...

Insua kad si vec njega pomenuo, je raspadac i to nema mnogo veze sa njegovim godinama... On ne zna o odbrani stvari koje je morao da nauci u petlicima jos tongue.gif

Pre dve godine nije izgledao tako. Prosle godine niko nije znao da igra odbranu i bio je previse izlozen. Ove godine bi verovatno bilo jos gore. Zato smo doveli gospodina sigurnog, koji izgleda nije po pitanju zrdavlja nista bolji od Aurelija laugh.gif
Fred Kremenko
Za Hammillov i Andersonov odlazak nisi okrivio Gmazija i osipao "drvlje i kamenje" po njemu, to je poenta...

Sa 17 godina i bez utakmica za rezerve, ovaj mali nije spreman i za taj Blackpool.. Ovo ti je ista situacija, kao da si npr da si pre 2 godine negodovao sto ne igra Pacheco... Robinson ako sa17 godina udje i usere to moze da ga totalno sjebe(kao i sve klince njegovih godina), ako na to dodas da je verovatnoca da sjebe velika obzirom kako mi trenutno igramo, dobijes to da ne bi bilo uputno njega staviti da igra

Wilson, je 5. centralni bek.. Da njega stavi pre Sotira, nasli bi se mnogi da kazu zasto Sotir ne igra kad je navodno bio nas najbolji stoper prosle godine... Da ne igra Skrtel, opet bi se naslo pametnih... da ne igra Agger da ne pricam.. Jedino Carra-u da oteramo, i tako svi misle da je gotov i da samo hoofuje laugh.gif Reci mi jel ti stvarno mislis da bi Gmazi stavljao Wilson-a da igra pre ove cetvorice, ja mislim da ne bi isto kako nije stavio Ayala-u dok se svi redom nisu izlomili(u krajnjem slucaju Sotir-a je i doveo sto je mislio da Ayala nije dovoljno dobar/jos nije spreman sta god).. E sad zasto je dovodjen da ne bi igrao, takvo pitanje se moze postaviti za vecinu klinaca koji su ovde dolazili tokom godina....

Kad se vec svi hvatate za proslu sezonu, koja navodno nije reper ni za sta, jer smo igrali mnogo lose, onda ne bi morali ni za onu od pre dve godine tad su svi igrali predobro tongue.gif Ulazilo je sve sto sutnemo otprilike tongue.gif Dali smo golova ko nikad, i tad kao i danas se vidi da Insua moze da bude dobar ako mu se da prostora i vremena da napada, i da mu odbrana blago receno nije jaca strana... Tad se to pripisivalo mladosti i neiskustvu u PL... on se od tada ama nista nije popravio i to je otprilike to...

Da zavrsim sad sa svim ovim, zbog cega sam se i uplitao u ova piskaranja od pocetka... Kao sto se zna, ja sam vec 3 godine bio za smenu Gmazija i danas ostajem pri tome da je bilo dosta i nama i njemu u krajnjoj liniji...

Nisam bio odusevljen sto je postavljen Roy, ja bih pre doveo MON-a(koliko god se mnogi smejali tome biggrin.gif) ili cak King Kenny-a sa Thompson-om ili neka slicna varijanta... Smatrao sam medjutim, da je Hodgson dovoljno iskusan da unese nesto stabilnosti u klub i da iz igrace podigne iz mrtvila, dok ne dodju neka lepsa pre svega finasijska vremena(ovde ne mislim da smo mi sad uzasni jer eto nemamo para da kupimo igrace, nego pre svega sto je atmosfera koja okruzuje klub zbog tih finasijskih sranja prilicno mucna).. Za sada to ne deluje tako, ali sam spreman da pustim coveka da odradi sezonu(znate ono nismo mi klub sto otpusta na pola sezone, podrzavamo menadzera kakvo god da nam je misljenje o njemu i takve stvari sto su mnogi prosipali tokom godina, kad sam bio protiv Gmazija biggrin.gif).. Ako tokom ove sezone budemo do kraja igrali ovako kako igramo sad, ako Roy ne prekine da kenja kako je super igrati 0:0 sa Utrechtom posto su oni utovarili jebeni FC Krumpir, onda cu i ja da predjem u taj kamp protiv Roy-a i da ga krivim i sta je kriv i sta nije, ali jos neko vreme imam strpljenja...
Pedja_Nbg
Какве везе Лукас има? Па има везе зато што ти попљујеш кога како год стигнеш, а миљеници су ти два највећа мртвака у клубу...
Jamaica
QUOTE (Pedja_Nbg @ Oct 2 2010, 12:12 AM) *
Какве везе Лукас има? Па има везе зато што ти попљујеш кога како год стигнеш, а миљеници су ти два највећа мртвака у клубу...

Ko ga je pomenuo? Kakve veze on ima sa Kelly-jem, levim bekovima ili mladim igracima o cemu pricamo ovde?

Nije mi Lucas miljenik, daleko od toga, ali se nerviram kad ljudi scrapegoatuju bez iole realnog sagledavanja stvari. That being said, Lucas je ove sezone gori nego ikad ranije....ruku pod ruku sa Royevim plavusanom....
Take Two
QUOTE (Jamaica @ Oct 2 2010, 04:41 PM) *
That being said, Lucas je ove sezone gori nego ikad ranije....

U pravu je Fred, vidiš kako je tebi sve odjadnom crnje kad nema Rafe. tongue.gif Po čemu je Lucas gori ove sezone nego prošle ili pretprošle? Tada je pravio penale, pasao kartone, gubio svaku drugu loptu na 30 m od gola, ali tebi je to bilo OK. Na kojoj planeti može ovo malo što je igrao do sada da se poredi sa onim katastrašnim performansima od ranije?

Jedino u čemu je "slabiji" ove sezone je minutaža.

Ali da ne trolujem više ovde - Kelly... ja se stvarno nadam da će nešto biti od toga dečka, ali nažalost sve mi više deluje kao O'Shea nivo.
Joe
ako ista Lucas je ove godine bolji... smile.gif

Ali da ne trolujem više ovde - Kelly... ja se stvarno nadam da će nešto biti od toga dečka, ali nažalost sve mi više deluje kao O'Shea nivo.

daleko je on od toga, kad bi dosao do tog nivoa to bi bila super stvar za LFC... solidan back up na skoro svakoj poziciji pozadi, kamo srece.
bokeli
Kelly igrao za mlade večeras protiv švaba. Iako je zamenjen bio jedan od boljih, mada mu nije bilo teško da se istakne pošto se uglavom igralo ispred engleskog gola, švabe ih razbile

Englezi zaista imaju ozbiljnih problema sa reprezentativnim loptanjem. Ne znam šta je jači utisak ,pogubljeni igrači na terenu ili Pearce-ov zblanuti pogled sa klupe
Jamaica
QUOTE (bokeli @ Nov 16 2010, 08:18 PM) *
Englezi zaista imaju ozbiljnih problema sa reprezentativnim loptanjem. Ne znam šta je jači utisak ,pogubljeni igrači na terenu ili Pearce-ov zblanuti pogled sa klupe

Zvuci poznato biggrin.gif
bokeli
CITAT (Jamaica @ Nov 16 2010, 08:34 PM) *
Zvuci poznato biggrin.gif

Aj pričalo se za ove starije da im je problem previše para, medjusobni rivalitet, što piju, puše tongue.gif ......

Al koji je pa mladima da ne mogu da se sastave na terenu?

Jebemliga ne znam. Znam samo da se svaki put iznerviram i izbedačim kad ih gledam angry.gif .

Odo u off. Pardoniram tongue.gif
dule_lfc
http://www.guardian.co.uk/football/2011/fe...+%28Football%29

jel zna neko detaljnije....koliko ce odsustvovati sa terena....
Joe

http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news...rawal-explained
Martin suffered a sprained ankle during yesterday's game. He was treated at half time and able to continue but it was very sore after the game.

znaci nista strasno, do Wigana ce biti ko nov...
dule_lfc
super znaci najverovatnije je slicna prica ko sa gerrom....sta ce na prijateljskoj da rizikuje bezv a kelly jos za u21....inace ocekujem poziv za martina u a tim engleske za koji mesec...
Jamaica
Kako nam se svi povredjuju pred besmislenu utakmicu reprezentacije a bice spremni za vikend.....to mora da je neka skotska fora biggrin.gif
Trunks
Da da. biggrin.gif Mada, nismo samo mi, al konačno da nas malo Engleska ostavi na miru (valjda Keni utiče), uvek svi ostali izbegavaju.
Jamaica
To je Fergusonov trademark, zato kazem skotska biggrin.gif

Zna Kenny znanje smile.gif
AnF1elD
Da osvezimo temu malo. Krenuli smo u novu sezonu.Kelly vidim sasvim oporavljen,ali sumnajm da ce dobijati previse sansi kao klasicni stoper. Zaista je lepo krenuo,ali eto dogodila se ta povreda i odstranila ga na duze vreme sa terena. Nadam se da ce biti jos bolji i da ce pokazati i uspeti da se nametne Kingu svojom igrom. Po meni je on trebao da bude zamena za Carraghera.
dule_lfc
http://www.skysports.com/story/0,,12016_7116142,00.html

"I see some players interesting for me, some new players like Kelly the right-back, he is really interesting," Capello told Sky Sports' Goals On Sunday.
matori lfc
Svaka cast,samo tako da nastavi!
copkillah
QUOTE (matori lfc @ Aug 21 2011, 09:16 PM) *
Svaka cast,samo tako da nastavi!

Pitanje je koliko će imati prilike da igra kada se Johnson oporavi. Kontam da će biti rotiranja, ali je ovaj ipak prvi izbor.
Take Two
Nema veze, mlad je i može da čeka šansu. Za sad je svaku iskoristio. Ko nam je ono beše bio rezervni RB pre Kelija, Degen? Carragher? blink.gif
Joe
QUOTE (Take Two @ Aug 22 2011, 10:54 AM) *
Nema veze, mlad je i može da čeka šansu. Za sad je svaku iskoristio. Ko nam je ono beše bio rezervni RB pre Kelija, Degen? Carragher? blink.gif

upravo... a i na centralnom beku bi ga ja probao, evo bas protiv Exter City-a
Mario_T
Ja ga ne bi previse setao po pozicijama. Pokazao se vrlo dobro kao RB, neka se koncentrise na tu poziciju. Protiv Exetera moze i Sotir na CBa, Carra neka odmori jednu tekmu.
copkillah
QUOTE (Joe @ Aug 22 2011, 11:21 AM) *
upravo... a i na centralnom beku bi ga ja probao, evo bas protiv Exter City-a

QUOTE (Mario_T @ Aug 22 2011, 11:32 AM) *
Ja ga ne bi previse setao po pozicijama. Pokazao se vrlo dobro kao RB, neka se koncentrise na tu poziciju. Protiv Exetera moze i Sotir na CBa, Carra neka odmori jednu tekmu.

Slažem se i sa jednim i sa drugim, ali ja bih voleo i da Flanagan igra.
Jamaica
Jeste da je Exeter iz nize lige, ali ja bi ipak Sotira upario sa nekim smile.gif

A dati Aggeru da igra sve utakmice je accident waiting to happen...

Kakvo je stanje Skrtela i povreda, jel zna neko?
1jeAhonen
Kelly bi mogao uskoro da se vrati na teren...kelly
dule_lfc
http://www.sportingpreview.com/football2012/11121365.php

Liverpool's Martin Kelly is a shock contender for a place in the England squad for Friday's Euro 2012 qualifier in Montenegro.-----realno trebao bi da dobije poziv samo ne vidim sta je tu shock, kelly je kvalitetan igrac jos moze da pokrije i stopersku poziciju.....
bocejan
Nema ga Kelly ovde.

Stewart Downing and Andy Carroll have both been included in Fabio Capello's squad for England's final Euro 2012 qualifier in Montenegro on Friday night.
Take Two
"Šok" bi bio zato što Engleska ima i Richardsa i Walkera, obojica trenutno bolji od Kelija. A i Jones može da igra RB, tako da ne znam zašto bi neko očekivao da on debituje u takmičarskoj utakmici u takvoj konkurenciji.

Kelly je meni vrlo simpatičan igrač, ali ima još mnogo da napreduje. Da iste ovakve partije pruža za npr. Wolverhampton, nikom ne bi bilo ni na kraj pameti da ga gura u reprezentaciju.
Daniel Agger
Evo dade ga Keli za mlade...Henderson 2 asistencije
dule_lfc
http://www.youtube.com/watch?feature=playe...p;v=vG3Xo3YJaqY

kelijev gol
Under
Kellly umesto Cahila

http://www1.skysports.com/football/news/11...ut-of-Euro-2012
Narsil
To je sjajno!
Puki
Wooohoooo! biggrin.gif
Obozavam malog!
Take Two
Meni je ovo stvarno suludo, Hodgson je zvao sve moguće seniore iz LFC osim Carraghera i Spearinga posle onakve sezone blink.gif

Carra se od ranije sam povukao, a Spearing pretpostavljam da je prvi kandidat da zameni Parkera ako se povredi.

Ja ne vidim razlog zbog kog bismo se radovali pozivom Keliju ili bilo kome drugom. Dečko nije postao najbolji bek u Engleskoj samo zato što je Hodgson tako umislio. Niti će postati lošiji igrač kad se Engleska obruka ne prođe grupu (ili ispadne u prvoj eliminacionoj utakmici).

Ja im stvarno želim da dokotrljaju do finala ako mogu (a ne mogu), samo će mi posle neizbežnog blamiranja biti žao što su momci u tome i morali da učestvuju.
MaPkO89
Henderson i Kelly su pozvani zbog nerealnog broja povreda i stvarno ne vidim ko je mogao mesto njih (mozda jedino Richards ali njega iz nekog razloga uporno izostavljaju i u klubu i u repki)

Ako neko planira da izraste u ozbiljnog igraca ne vidim kako ucesce na EP moze da mu skodi. Pogotovu sto je Engleska sad toliko oslabljena da se i prolazak grupe dovodi u veliko pitanje, i da ne uspeju u tome ne vidim da im se puno moze zameriti, ocu reci prilicno rastereceno mogu da nastupaju tamo...
All Red
Richards je daleko bolji od Kelija, ali što ti kažeš svuda ga izostavljaju pa valjda postoji razlog. A što se Hendersona tiče, bilo koji CM sa engleskim pasošem je mogao umesto njega. Ja od njega stvarno očekujem dosta u budućnosti, ali ove sezone nije pokazao ništa, doduše igrao je na lošoj poziciji, al' opet.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.