Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool vs Arsenal
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2, 3, 4
Joe
vs

15.8.2010 u 17.00h na Anfield Road-u

vreme je da se okrenemo ovoj utakmici, ima jos samo 10 dana do iste... nadam se dobroj igri i pobedi, bio bi to savrsen pocetak sezone i Roy-ovog mandata. smile.gif
Vanja Trotter
Био би то савршен почетак, а и одлична одскочна даска за наставак сезоне. У ову сезону улазимо са пуно оптимизма, и надам се да можемо коначно узети титулу. Чврсто верујем у то.
Narsil
Не знам шта ја Арсенал довео, кога је продао, знам само да је Фабрегас остао и то је то. Али, ми смо квалитетнији за Кола, Ланета и Хоџсона, и уз сво поштовање Рафи, Рој је унео освежење у Ливерпул. Играмо код куће, дужни смо им много тога, јебеш Лигу Европе, ову сезону треба базирати на Премијер лигу и ако будемо играли расположено, остварићемо победу. Надам се добром старту. 2:0 за нас.
Vlada sa Chubure
Jedva cekam da pocne nova sezona, mislim da je dobro sto odmah na startu igramo sa Arsenalom jer ce se videti sve vrline i mane ekipe. Verujem da je ta tekma pocetak jedne uspesne sezone za nas!
Prva tri boda nesmemo da ispustimo! beer.gif
rape91
znam da im je dosao Kacamak i da je dao gol na pripremnoj Milanu. 2-0
Dee Jay
Kolike su šanse da igra Torres?
All Red
CITAT (Dee Jay @ Aug 6 2010, 11:29 AM) *
Kolike su šanse da igra Torres?

Roy je rekao da ako sve bude kako treba Torres će dobiti malo vremena na toj tekmi...
Arsenal

IN: Marouane Chamakh [Bordeaux, free] Laurent Koscielny [Lorient, undisclosed]

OUT: Philippe Senderos [Fulham, free], Luke Ayling [Yeovil, free], Luke Freeman [Yeovil, loan], Fran Merida [Atletico Madrid, undisclosed], Eduardo [Shakhtar Donetsk, undisclosed], Francis Coquelin [Lorient, loan]
Dr Stein
Brate otisli su im i Gallas i Campbell
Joe
QUOTE (Dr Stein @ Aug 6 2010, 01:10 PM) *

i Senderos... nikad tanji nisu bila ne bekovskim pozicijama, pominju se Spahic i Kejhil kao pojacanja ovih dana.
All Red
Jao jeste...ovo sam kopirao sa sajta PL samo je spisak malo star...
Jamaica
Upravo sam primetio da sledecih 5 utakmica, ukljucujuci i Trabzonspor, imamo u 13 dana. Bice vatreno krstenje za Roya smile.gif
Take Two
QUOTE (Joe @ Aug 6 2010, 01:13 PM) *
i Senderos... nikad tanji nisu bila ne bekovskim pozicijama, pominju se Spahic i Kejhil kao pojacanja ovih dana.

Pa Senderos se praktično i nije vraćao sa pozajmice. A i da jeste, taj nikad pojma nije imao. Štopere će im igrati odlični Vermaelen i taj novi sa neobičnim imenom, šestica. Najzanimljivija promena kod njih je to što je Van Persil uzeo desetku, a Vela nasledio njegovu jedanaesticu sleep.gif

Torres nema šanse da počne, eventualno klupa. Očekujem zajebanu utakmicu sa malo golova, do kraja 1-0 ili 2-0.

Ako ne uzmemo bar tri boda na prve dve (Arse i City), znaćemo bar na vreme koji je cilj ove sezone. Zato ako uzmemo šest... balloon.gif
All Red
Ja se ne opterećujem rezultatom protiv Arsenala i City-ja...ukoliko pobedimo ekstra,a ako ne nije ništa strašno...i tad bi mogli da budemo prvaci PL... smile.gif ozb. ove sezone bi bilo odlično da završimo u prva 4 i uzmemo neki trofej,čisto da probijemo led...
Narsil
CITAT (AllRedYNWA @ Aug 6 2010, 09:53 PM) *
Ja se ne opterećujem rezultatom protiv Arsenala i City-ja...ukoliko pobedimo ekstra,a ako ne nije ništa strašno...i tad bi mogli da budemo prvaci PL... smile.gif ozb. ove sezone bi bilo odlično da završimo u prva 4 i uzmemo neki trofej,čisto da probijemo led...

Лед је отопљен већ увелико, ове сезоне јуриш на лигу без имало поговора.
All Red
CITAT (Narsil @ Aug 6 2010, 10:25 PM) *
Лед је отопљен већ увелико, ове сезоне јуриш на лигу без имало поговора.

Mislim na led titula... smile.gif
Nije on topljen četiri godine tako da bih bio presrećan i sa Carling kupom i top 4 finish-om ove sezone...
collymore
Lepo bi bilo kad bi poceli sa pobedom,medjutim u prvim kolima je uvek slab fudbal tako da je i za jedne i za druge realno X premija.Sto se tice pojacanja ne znam sta su oni doveli ali ne verujem da ce to biti od nekog presudnog znacaja,mene vise zanima na sta ce liciti nas vezni red sa Lukasom koji je navodno "eksplodirao" biggrin.gif
VuksaLFCCC
Samo da bude bolja od prosle !
Clemence

Ja se ne nadam nekoj velikoj pobedi, mislim da ce biti teska utakmica mozda eto 2 : 1 za nas, nista sada specijalno ne ocekujem,masan je to tim biggrin.gif a sto se titule tice,pa tesko da je mozemo uzeti,mislim kao navijac ja joj se svake sezone nadam ali realno posle onakve sezone tesko da nesto veliko uradimo.
Narsil
Јебеш титулу, битна је ЛЕ!
Kameni
QUOTE (Take Two @ Aug 6 2010, 09:47 PM) *
Ako ne uzmemo bar tri boda na prve dve (Arse i City), znaćemo bar na vreme koji je cilj ove sezone. Zato ako uzmemo šest... balloon.gif

Mislio sam da ovo nikada od tebe necu cuti smile.gif
Clemence
CITAT (Narsil @ Aug 7 2010, 01:32 PM) *
Јебеш титулу, битна је ЛЕ!

Otkud sad to???
Narsil
CITAT (Clemence @ Aug 7 2010, 02:50 PM) *
Otkud sad to???

Сарказам.
matori lfc
Bice jebeno,bice X!
Vanja Trotter
Недавно сам у ПЕС-у играо Премијер лигу са Ливерпулом, и први меч је био против Арсенала кући. tongue.gif
Резултат:
1:0
Стрелац:
Торес

Нека тако буде и сада. biggrin.gif
Jova
Bilo bi dobro da Venger po svom dobrom običaju otegne sa dovodjenjem potrebnog igrača (u ovom slučaju štopera) pa da sa manjkom prvoklasnih igrača na toj poziciji udje u meč...
Take Two
QUOTE (Jova @ Aug 7 2010, 05:50 PM) *
Bilo bi dobro da Venger po svom dobrom običaju otegne sa dovodjenjem potrebnog igrača (u ovom slučaju štopera) pa da sa manjkom prvoklasnih igrača na toj poziciji udje u meč...

Pa majstori su danas uspeli da prime ni manje ni više nego pet komada od Legije iz Varšave. Ono, jeste da su dali šest, ali ipak biggrin.gif

Novi štoper Koscielny je zabo jedan od tih pet u svoju mrežu. Bolje da se čuvao za debi na Anfieldu, ali verujem ja u njega, može da ponovi...

QUOTE (Kameni @ Aug 7 2010, 01:38 PM) *
Mislio sam da ovo nikada od tebe necu cuti smile.gif

Šta, optimizam? Pa nije završena rečenica, otkud znaš da nisam hteo da kažem "ako uzmemo 6 bodova... steći ćemo previsoka očekivanja i grdno se razočarati kad budemo petnaesti do decembra" tongue.gif
Scouser
ovi danas odigrali za kladionice sa poljacima, iz keca u dvojku rezultat hokejaški, pet-šes ! biggrin.gif

Nova sezona, ostajemo na našem starom, tradicionalnom...šta god da se desi, neće biti iznenađenje

još samo nam fali wastelander sa njegovim možemo da pobedimo, a možemo i da izgubimo... i kad se završi tekma : "šta sam vam rekao" biggrin.gif

Pa da se poklonimo i počnemo. smile.gif
Kameni
QUOTE (Take Two @ Aug 8 2010, 12:54 AM) *
Šta, optimizam? Pa nije završena rečenica, otkud znaš da nisam hteo da kažem "ako uzmemo 6 bodova... steći ćemo previsoka očekivanja i grdno se razočarati kad budemo petnaesti do decembra" tongue.gif

E to je vec nesto! wink.gif
Vlada sa Chubure
jos nedelju dana za uigravanje tima, prosla sezona protiv Arsenala za zaborav, dva poraza doduse mrsava 1:2 i 0:1. Ove sezone verujem da ce biti drugacije.
Ne znam za vas ali ja cu kao i svake sezone da verujem u titulu pa na kraju sta bude. rolleyes.gif
Narsil
CITAT (Take Two @ Aug 8 2010, 12:54 AM) *

Немој сад да ме разочааваш, таман сам прихватио да ти речник не поседује ову реч у фонду. biggrin.gif

kloppeks
Ja sam uvek za optimizam, pa makar se i razocarao kasnije! Najlakse je biti malodusan od starta.
Nismo nista gori od ostalih ekipa koje konkurisu za titulu.
Pedja_Nbg
Да ли нас неко преноси? Спорт клуб изгледа неће huh.gif
Dr Stein
jel RTS u prici ove godine uopste?
Tonča
Pe rekoše ljudi odavno da se vrti najava za tekmu na SK-u.

17:00
Premier League: Liverpool – Arsenal DIREKTNO
Dr Stein
QUOTE (Tonča @ Aug 8 2010, 10:19 PM) *
Pe rekoše ljudi odavno da se vrti najava za tekmu na SK-u.

sad bas proverih to za 17h.
bice smile.gif
Take Two
Meni nije jasno kako prenose ako je opet zaštićen termin za dobro ovdašnjeg spičošuta, ali ne žalim se.

Dobro je što igramo u nedelju, pa ako FSS u subotu bude bombardovao SBB zobg prekršaja, imaćemo vremena da potražimo streamove dan kasnije smile.gif

U stvari ne znam da li Supermegagigasrpska liga počinje istog vikenda, ili kasnije?
Narsil
CITAT (Take Two @ Aug 9 2010, 01:05 AM) *
U stvari ne znam da li Supermegagigasrpska liga počinje istog vikenda, ili kasnije?

Ја идем 14. на Партизан - Инђија, тако да, да, почиње истог викенда.
Fred Kremenko
Zasticen termin je uvek subotom. To sto je rts birao da nedeljom pusta Borcu i Hajduk iz Kule je njihov izbor, a ne posledica zasticenog termina...
Scouser
QUOTE (Fred Kremenko @ Aug 9 2010, 12:20 PM) *
Zasticen termin je uvek subotom. To sto je rts birao da nedeljom pusta Borcu i Hajduk iz Kule je njihov izbor, a ne posledica zasticenog termina...

dobrodošli na borčanelo, agilni predsednik borče vs uzorni sportski radnici iz kule
Dr Stein
QUOTE (Scouser @ Aug 9 2010, 12:49 PM) *
dobrodošli na borčanelo, agilni predsednik borče vs uzorni sportski radnici iz kule

+1
Take Two
Johnson propustio trening reprezentacije zbog povred članka, do mojega. Sad samo još fali da Gerrarda neki Mađar pošalje na produženo letovanje u supervažnoj prijateljskoj utakmici dry.gif

A jesu Španci zvali Reinu i Torresa za njihovu supervažnu utakmicu protiv Meksika? Nisu valjda unsure.gif
Mario_T
Ja sam odavno rekao kako je taj reprezentativni fudbal fantasticna stvar. Zasto ne bi dodali jos jednu vaznu prijateljsku tekmu tom ionako prepunom reprezentativnom kalendaru? isuse.gif Mislim, nije kao da smo nedavno tokom SPa imali prilike da vidimo kakva je reprezentativna forma igraca ... dry.gif
Dr Stein
QUOTE (Take Two @ Aug 9 2010, 09:49 PM) *
Johnson propustio trening reprezentacije zbog povred članka, do mojega. Sad samo još fali da Gerrarda neki Mađar pošalje na produženo letovanje u supervažnoj prijateljskoj utakmici dry.gif

sranje. ionako necemo moci da se sastavimo od Turaka i PL u prve 2 nedelje...
btw Morati kuka kako nema para za Mascha

i Alonso je pustio bradu uzadnjoj sezoni tongue.gif
KingArthur
CITAT (Dr Stein @ Aug 6 2010, 01:10 PM) *

E bas ce ova dvojica opasno da im nedostaju nahnah.gif Krivo mi je sto su nam ispred nosa ukrali Samaka jer bi se on sa Toresom opasno slagao ali kako god MORAMO SEZONU DA OTVORIMO POBEDOM i DA IM VRATIMO MILO ZA DRAGO ZA PROSLU GODINU

Uz po jedno kvalitetno pojacanje u veznom redu i napadu mozemo se nadati sampionskoj tituli a i bez pojacanja mislim da ne bi trebalo da omanemo ko prosle sezone pa da opet ne izborimo plasman u Ligu Sampiona jer bi to za nas bila elementarna katastrofa adultesuicide2.gif

Predvidjam rezultat 3:1
Narsil
Највеће појачање у везном реду је ако Маскерано остане.
KingArthur
CITAT (Narsil @ Aug 10 2010, 02:06 PM) *
Највеће појачање у везном реду је ако Маскерано остане.

Ja sam njega otpisao posto je decko svojim postupcima pokazao da ne postuje ni klub ni novog menadzera mad.gif . Daleko mu lepa kuca. A mogao bi sa sobom da povede i Lukasa Leivu i Akvilanija 2guns.gif .
Kintom koju bi dobili od njih trojice mogli bi da se pravo pojacamo sa jednim veznim i spicem a onda bi i nasa ocekivanja da mozemo po titulu u ovoj sezoni bila mnogo realnija artist.gif .
Ovako isuse.gif ??
LFCRS
kratko i jasno: očekujem pobjedu !! kad se sve sabere i oduzme bolji smo tim od njih, igramo pred svojim navijacima... meni je dovoljno. u jbt ne mogu docekati vikend i novu sezonu, vec odavno brojim dane
Dr Stein
Najverovatnije im nece igrati Barcin peder mali i Van Persie...
2-1 final score.
Mario_T
QUOTE (KingArthur @ Aug 10 2010, 03:39 PM) *
Ja sam njega otpisao posto je decko svojim postupcima pokazao da ne postuje ni klub ni novog menadzera mad.gif . Daleko mu lepa kuca. A mogao bi sa sobom da povede i Lukasa Leivu i Akvilanija 2guns.gif .
Kintom koju bi dobili od njih trojice mogli bi da se pravo pojacamo sa jednim veznim i spicem a onda bi i nasa ocekivanja da mozemo po titulu u ovoj sezoni bila mnogo realnija artist.gif .
Ovako isuse.gif ??

Prodamo tri vezna igraca i zamenimo ih sa jednim igracem? wacko.gif Predlazem ti da to isprobas na FMu, pa nam javi kako je ispalo. dry.gif
Jamaica
Pa da, Poulsen>>>>Masch+Aquilani+Lucas.....skoro da je kao Alonso rolleyes.gif

Salu na stranu.....sta ljudi imaju protiv Aquilanija i zbog cega?
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.