Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Okupljanje u Pazovi
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > LFC Serbia
Stranice: 1, 2
Under
evo 'vako, 28.08.2010. (igramo protiv WBA) bi trebalo da se organizuje neko okupljanje navijaca u kaficu Liverpool u Pazovi. trebalo bi da dodje ekipa iz Makedonije i ekipa iz CG. bilo bi dobro da se i mi organzujemo da odemo, za nas iz Bg i ove iz NS Pazova je blizu, a za ostale... jbg... naravno, datum je moguce promeniti, pa za pocetak da vidimo da li ima zainteresovanih.
Narsil
Екипу из Македоније познајем, екипу из ЦГ предводи Крис, он је много добар лик, тако да не може да буде лоше ни у ком случају. Ја сам за.
Mario_T
Ja cu ionako veci deo vremena provesti u ravnom Sremu, u (Pazovi) komsijskoj Indjiji, tako da mozes da racunas na mene.
Dr Stein
ocemo redaljku tongue.gif ?

1. Under
2. Narsil
3. Mario
4. Stein ...

(da li ce tamo uopste moci da se prati tekma protiv WBA
Jel bi mogli da sredimo na datum neke "atraktivnije" utakmice, za koju se zna da ce se prenositi
Cirty npr ?)
Vlada sa Chubure
evo i ja se prijavljujem, meni odgovara sve posle 23.8. jer sam do tada na moru.

Znaci lista je

1. Under
2. Narsil
3. Mario
4. Stein
5. Vlada sa Chubure.....
Tonča
Ko što reče Underko, Pazova je blizu tako da nije neki problem otići.
I'm in.
collymore
I mili brat Colly ovakva zezanja voli tako da "racunajte na nas" smile.gif
Under
bilo je jos nekih datuma u opciji, cak i ta tekma sa Sitijem, ako zelite da promenimo datum to nije problem... samo se izjasnite.
Mishkin
Samo neka bude prenosa zasigurno, evo i ja se ukljucujem, Joe ce da vozi smile.gif
PS. Indjijo, na k te nabijem smile.gif
Dr Stein
Bolje onda kad je tekma sa City-jem...
ne verujem da ce prenositi mrtvi WBA
Kontam da bi jedan od ova 2 datuma bio najbolji jer ce sigurno prenositi smile.gif

Monday, 23 August 2010
CITY

Sunday, 19 September 2010
SCUM

Bilo bi lepo da se stvarno okupimo u sto vecem broju smile.gif
Mario_T
Ja sam u tom slucaju za 23. avgust, posto 19. septembra nisam tu. smile.gif

@Mishkin. tongue.gif wink.gif
Tonča
QUOTE (Dr Stein @ Aug 6 2010, 09:31 PM) *
Monday, 23 August 2010
CITY

Ne znam koliko bi ljudima odgovarao ponedeljak, s obzirom da je radni dan i tako to. Plus je u tom slučaju utkamica u 21h, pa je pitanje i što se prevoza tiče kako sve to ide...
collymore
Ma J***s utakmicu ja sam vise za samo okupljanje kao okupljanje,da pokazemo svima koliko nas ima!!!!!
Mario_T
Eh, taj prokleti vecernji termin ponedeljkom ... U tom slucaju, lepo se provedite 19. septembra. smile.gif
Under
sto se mene tice ponedeljak otpada, a 19.9. je toliko daleko da ne mogu sad nista da organizujem. moj predlog je da zadrzimo prvi predlozeni termin, s obzirom da je odziv bio prilicno dobar.
Dr Stein
Ako ne moze 15-og na otvaranju...sto bi bilo bombasicno smile.gif
ja sam flexibilan (nisam obratio paznju na ponedeljak isuse.gif )
tako da
28th it is smile.gif
Serbian Red
Pozdrav svima! Ja sam pokusao da organizujem meeting i naravno Marko mi je pritekao u pomoc. Nisam cesto na forumu razlog je tehnicke prirode.

Vidim da je dosta vas za, naravno raduje me to! Fazon je da je tu Chris Smith, koji me je zamolio da pokusam organizovati nesto.
Vec su bila 2 slicna meetinga u CG, tacnije u Bar, neki vec znaju o tome. On je vec par meseci u CG, bio je sa nama u Makedoniji na utakmici protiv Rabotnickog.

Prica je da odgledamo utakmicu, Chris nam malo isprica o akcijama Save LFC, kako mi mozemo da pomognemo, tako to. Naravno malo bolje da se upoznam, itd.
Sto se mene tice 28 avg. je sasvim ok, iz Uzica nas stize bar 5oro.

Ja sam nalepio na zid Liverpool pub-a predlog za okupljanje, naravno izasli su nam u susret, treba samo da dogovorimo detalje.

Toliko za sada.
Vidmo se uskoro
Narsil
Иване, 'тицо стара.
Serbian Red
E brate cujem da gledamo protiv Arsenala ha?
Narsil
CITAT (Serbian Red @ Aug 7 2010, 02:42 PM) *
E brate cujem da gledamo protiv Arsenala ha?

Гледамо, брате, у Ужицу сам тај дан. smile.gif

Ово за 28. се шири као куга. biggrin.gif
Dr Stein
Napravih event na face-u
upadajte i sirite invite-ove svima.
Tako je zvanicnije,masovnije,preciznije smile.gif
Nisam bash najsrecnije uradio "more info"
ako ima neko predlog nek otkuca ovde pa cu izmeniti.
Under?

http://www.facebook.com/event.php?eid=115934291792272
Fred Kremenko
Ja sam za ako neko ide iz Bg kolima i ima prazno mesto.. Do Bg se nije problem iscimati, Pazova bi iz Valjeva vec bila problem, jer je slaba situacija sa prevozom, a ja ne vozim. Dakle, ako ide neko iz Bg kolima i ima mesta upadam.. Doduse samo u varijanti vikenda, radni dan nikako ne odgovara...
Tonča
Pomeriše nam tekmu za nedleju 29.
To postala neka tradicija izgleda da se to radi kada mi nešto organizujemo! smile.gif
Mario_T
Okupljanje ostaje planirano za 28. avgust?
Narsil
Што се мене тиче, свеједно.
Under
mislim da bi trebali da se drzimo prvobitnog plana, meni licno nije bitno da li se igra tekma. kontaktirao sam Ivana da on vidi sa ostalima pa cu vam javiti.

@Fred
kod mene u kolima ce biti mesto, smatraj da si ga upravo rezervisao. jedino ne znam koliko ce sve to da traje, ali ja moram iz Pazove da krenem najkasnije oko 20-21h.
Tonča
Ako mene pitate, i ja bih se složio sa Underkom oko datuma, pošto je ionako bilo pitanje oko gledanja utkamice zbog nedostatka satelita u Pazovi.

Ali kako god bude odlučeno. smile.gif
Mario_T
QUOTE (Under @ Aug 9 2010, 03:30 PM) *
mislim da bi trebali da se drzimo prvobitnog plana, meni licno nije bitno da li se igra tekma. kontaktirao sam Ivana da on vidi sa ostalima pa cu vam javiti.

Slazem. S jedne strane zbog cinjenice da sam 29. avgusta sprecen smile.gif , ali i zbog toga sto mi je samo okupljanje vise vazno nego tekma. Naravno, ako se odluci drugacije, svima zelim prijatno druzenje iako necu biti prisutan.

QUOTE (Under @ Aug 9 2010, 03:30 PM) *
jedino ne znam koliko ce sve to da traje, ali ja moram iz Pazove da krenem najkasnije oko 20-21h.

Sto me dovodi do sledeceg pitanja ... Kada pocinje taj nas happening? Na FBu se pominje 13h (mislim da je Tonca to primetio), ali jos nista nije definitivno koliko ja razumem. U principu, ja sam ceo taj dan bez obaveza, ali bih voleo da znam kada se tacno okupljamo.
Narsil
Иван долази из Ужица, не знам када ће они бити у Пазови. Ја сам за то да се покупимо у Београду и кренемо, ми са форума. Биља ће доћи накнадно, а ови клинци ко дође, одлично. Ако је заказано за 13ч, онда би око 10 - 11ч требали да се окупимо у Бг-у.
Dr Stein
nije zakazano za 13h striktno.
ja sam stavio tako jer nisam znao u koliko sati ce biti tekma...a i zbog sirine,
ne znam kada kome odgovara.
Tako da je to stavljeno random...dok se ne dogovorite ko kada i kako krece i dok se ne
usvoji konacna satnica smile.gif
Under
neka bude zvanicno 13h. iz bg bi trebali da krenemo oko 12. ja idem kolima, ako jos neko ide sopstvenim prevozom mozemo zajedno. mada mislim da iz bg nije problem busom doci do Pazove, pretpostavljam da ih ima na pola sata ili tako nesto.

@Narsil
Ivan me malo bacio u rebus oko (ne)pomeranja datuma, napisao sam mu mesidz na fb, ali kontaktiraj ga i ti, cisto mu napomeni da mi nismo za promenu (ako nista drugo, onda zbog specijalnog gosta iz Emena wink.gif )
Mario_T
OK, ja cu biti tamo izmedju 12:30h i 13:00h. Volim da sam na vreme, profesionalna mana. wink.gif
Fred Kremenko
QUOTE (Under @ Aug 9 2010, 02:30 PM) *

@Fred
kod mene u kolima ce biti mesto, smatraj da si ga upravo rezervisao. jedino ne znam koliko ce sve to da traje, ali ja moram iz Pazove da krenem najkasnije oko 20-21h.

odlicno, i vreme mi odgovara, taman imam poslednji beovoz u pola 11, ne moram da nocim, mogu pravo nazad.
Vanja Trotter
Ја због посла нећу вероватно моћи да дођем, али пуно ми је срце када видим да нас има доста у Србији! lfc.gif drink.gif thumb.gif
Narsil
@Under Сређено је то са Иваном. wink.gif

Иначе, Крис је променио време састанка за 8 ујутру, верујем да ће он и екипа са стране да стигну много раније него ми. biggrin.gif
Dusan
Ukoliko jos neko ima prazno mesto u kolima iz BGD-a, neka me racuna wink.gif
Dr Stein
ako ne mozes
dodji vozom..
to je 45 minuta..a valjda ce biti ljudi koji idu vozom smile.gif
Tonča
Ja sam voljan da isprepuštam sva mesta u kolima, kako bi nas bilo više u Velikoj Plani™ (prepoznaće se!). smile.gif

Ja ću doći vozom/busom ako treba.
Mario_T
QUOTE (Tonča @ Aug 10 2010, 07:29 PM) *
Ja sam voljan da isprepuštam sva mesta u kolima, kako bi nas bilo više u Velikoj Plani™ (prepoznaće se!). smile.gif

Ti si nameravao da lezis na zadnjem sedistu? tongue.gif Ili si rezervisao mesto u vise razlicitih kola? wink.gif
Jamaica
Tonca je rezervisao mesto u pozadi u sredini, tamo gde ono za pojas viri smile.gif tongue.gif
Sotir Vračarević
barabe,cekali ste da odem u beli svet pa da idete u pazovu....grom vas spalio biggrin.gif
Narsil
Ћути, бре, и 'ватај неке Азијаткиње тамо. biggrin.gif
Under
@Dusan

trenutno ne znam da li ce biti jos mesta kod mene, ako bude, bices blagovremeno obavesten.

@Narsil
da, cuo sam se i ja sa Ivanom, sve ok.
Dusan
QUOTE (Under @ Aug 11 2010, 11:06 AM) *
@Dusan

trenutno ne znam da li ce biti jos mesta kod mene, ako bude, bices blagovremeno obavesten.

Hvala smile.gif Organizovacemo se vec wink.gif
biljalfc
vidimo se u Pazovi smile.gif
Sale_SR
Ja bih rado isao ali nemam kako.. Iz Srbobrana sam, pa ako neko ide iz NS i ima mesta, ako moze ja bih se prikljucio... biggrin.gif
Under
pa ako vec mozes doci do NS, odatle imas buseve za Pazovu na svakih pola sata. a i blizu je...
Dr Stein
Mozes vozom od Vrbasa.
Nije skuplje od 300 kinti
LjutiKrilo
Čekaj Under, ti si vlasnik kafića ili znaš vlasnika, ili si živeo u St. Pazovi?

Ja sam iz susednih Novih Banovaca, bio sam par puta u pomenutom kafiću, ali zadnje 2.5 godine sam u BG-u.

Male su šanse da se ja pojavim, lepo se provedite, a ako bude opet nekog okupljanja tamo ko zna...
Sale_SR
oke onda, ima neko da ide vozom iz Vrbasa?? da ne idem sam... biggrin.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.