Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool vs Rabotnički
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2, 3
Joe

Utakmica br.2 trece runde kvalifikacija za UEFA Europa League na Anfield Road-u u Cetvrtak 5.8.2010. u 20.45h

plasman smo osigurali u Makedoniji sto treba potvrditi i sutra, a utakmica bi mogla da posluzi kao jos jedna provera/trening pred start Premijer Lige...
Scouser
da... Coleta su već najavili, a trebalo bi i Džerard da se pojavi u nekom trenutku na terenu...moguće i još neki prvotimci
Narsil
Маскерано тренира са екипом, постоји ли могућност да заигра?
Joe
QUOTE (Narsil @ Aug 4 2010, 04:15 PM) *
Маскерано тренира са екипом, постоји ли могућност да заигра?

ako zaigra to znaci da ostaje...
Narsil
CITAT (Joe @ Aug 4 2010, 04:17 PM) *
ako zaigra to znaci da ostaje...

Ево одговора, Joe:

Ugly face.

"Mascherano will not be involved in the match as he has not been registered for the early stages of the competition, with reports suggesting that UEFA Champions League winners Inter are considering a formal offer in the region of £17m and £20m."
Jamaica
Koliko se ja secam nisu registrovani ni Maxi, Kuyt, Babel, Torres i Reina, po toj logici i oni idu smile.gif

Ili su samo stigli daleko na prvenstvu... smile.gif
Dr Stein
Cole, Gerrard, Carragher, Johnson and Jovanovic will all start the game," Hodgson told Liverpoolfc.tv.

"A week ago they were definitely not fit and couldn't play but now they are ready.

"We have a lot of players like Cole and Jovanovic who are anxious to show the fans what they are made of and it's a great opportunity for them.

"We also have Pacheco back after a very successful tournament with Spain and he is desperate to show us what a good player he is.

"Agger is injured so won't take part and the other World Cup players who are have only just returned to training won't play."
Jamaica
QUOTE (Dr Stein @ Aug 4 2010, 06:33 PM) *
Cole, Gerrard, Carragher, Johnson and Jovanovic will all start the game," Hodgson told Liverpoolfc.tv.

"A week ago they were definitely not fit and couldn't play but now they are ready.

"We have a lot of players like Cole and Jovanovic who are anxious to show the fans what they are made of and it's a great opportunity for them.

"We also have Pacheco back after a very successful tournament with Spain and he is desperate to show us what a good player he is.

"Agger is injured so won't take part and the other World Cup players who are have only just returned to training won't play."

isuse.gif

Nego, sad kad su se ogranizatori vratili sa raznih ostrva, jel se gleda u SC-u ili ostavljamo to za Arsenal? smile.gif
Tonča
Valjda je to sa Aggerom samo predostrožnost. Kapiram da bi bilo objavljeno da je nešto ozbiljno. unsure.gif

SC od Arsenala. smile.gif
(Ako ne odu na kolektivni godišnji...)
Vanja Trotter
Победићемо сигурно, убеђен сам. Могао би Јова да постигне првенац, и тако нам улепша свима дан. smile.gif
Narsil
Тренинг - утакмица, да видимо како Лане - Стиви - Кол функционишу заједно.
Take Two
Pa baš i nije neka tragedija ako nam je povređen jedan od pet štopera, makar i bio najbolji od njih.

Mene više brine ideja da se ne povredi slučajno neko od ovih gore nabrojanih, u prilično nebitnoj tj. dobijenoj utakmici, pa propusti otvaranje PL sezone...
Scouser
QUOTE (Take Two @ Aug 5 2010, 01:50 AM) *
Mene više brine ideja da se ne povredi slučajno neko od ovih gore nabrojanih, u prilično nebitnoj tj. dobijenoj utakmici, pa propusti otvaranje PL sezone...

a mogli bi još malo da mu ga daju po blejanju a, vidim uigrani su do bola odvalili su Gladbah smile.gif ljudi pola ne znaju da pređu...

ako se povrede onda stvarno da ga jebem
Take Two
Ma ne kažem da ne treba da igraju svi koji mogu, samo slutim. smile.gif

Mene najviše zanima u kakvom je stanju Torres, tj. koliko će njemu trebati da uđe u nekakvu formu. SP je odigrao ubi bože, a posle je otišao na odmor... Ne sećam se kad se poslednji put desilo da neki od glavnih igrača (Torres, Masch, Reina, itd.) ulaze u prvu utakmicu PL sezone bez ijedne pripremne utakmice. unsure.gif
Vlada sa Chubure
Ova tekma definitivno ce biti provera za start PL, zato je moguce da bude dosta nekih gresaka u igri. Prolaz dalje nije ugrozen, jedino se nadam da se neko ne povredi na tekmi, mislim da je to najbitnije u ovom trenutku!

@Tonca - dobro dosli nazad, steta sto i veceras ne gledamo tekmu skupa, a protiv Arsenala bez mene. vi dodjoste sa mora a ja palim.
Narsil
Hodgson-ov деби данас на Anfield-u. Нека почне победом и добрим расположењем па да све крене на боље.
Joe
kruzi po netu ova startna postava:

Diego
Johnson
Carra
Skrtel
Kelly
Pacheco
Gerrard
Lucas
Jovanovic
Cole
Ngog

Narsil
Ко је капитен? biggrin.gif

Starting: Cavalieri, Johnson, Carragher, Skrtel, Kelly, Pacheco, Gerrard, Lucas, Jovanovic, Cole, Ngog.

Убоде га Joe.
Tonča
QUOTE (Vlada sa Chubure @ Aug 5 2010, 11:44 AM) *
@Tonca - dobro dosli nazad, steta sto i veceras ne gledamo tekmu skupa, a protiv Arsenala bez mene. vi dodjoste sa mora a ja palim.

Fala, fala! smile.gif
Ma dobro, sezona tek počinje, biće još puno tekmi! wink.gif
Srećan put!

Back on topic:
Kapiten, naravno, Lucas! tongue.gif
Pačeko na desnom krilu izgleda, a? Jel reče neko ko je gledao to prvenstvo za mlade da je on i u repki igrao na krilu ili sam se ja nešto tripnuo?

A jel to Carragher igra levog beka?
Ono jes, kad je Agger povređen nema ni ko, pošto Insua i Aurelio nisu prijavljeni ako sam dobro skapirao.
Vanja Trotter
Шта Лукас капитен, поред Џерарда и Карагера у постави? isuse.gif

Немојте се шалити, умало да ми стане срце. smile.gif
Tonča
QUOTE (Vanja Uzelac @ Aug 5 2010, 06:33 PM) *
Шта Лукас капитен, поред Џерарда и Карагера у постави? isuse.gif

Немојте се шалити, умало да ми стане срце. smile.gif

Citiraću Mihaila:
"hihihihi xD"

smile.gif
Take Two
QUOTE (Tonča @ Aug 5 2010, 06:21 PM) *
Pačeko na desnom krilu izgleda, a? Jel reče neko ko je gledao to prvenstvo za mlade da je on i u repki igrao na krilu ili sam se ja nešto tripnuo?

A jel to Carragher igra levog beka?

Jeste Pacheco igrao ali na levom krilu, tako da ne znam. Možda će desno Jovanović ili Cole. Možda i N'Gog, on je u francuskoj igrao RW, pa Lane u napad... što je dobro kad su nam igrači ovako prilagodljivi. Još samo kad bi igrali s Rabotničkim svake nedelje tongue.gif

Bekovi će verovatno biti Johnson i Kelly, e sad ko levo a ko desno nemam pojma.
Jamaica
Pacheco realno u timu kako bi bio ubedjen da je bitan i da ne misli o raznim Malagama smile.gif
Vlada sa Chubure
lineups by uefa.com

1 Diego Cavalieri (GK)
2 Glen Johnson
8 Steven Gerrard ©
10 Joe Cole
14 Milan Jovanović
21 Lucas
23 Jamie Carragher
24 David Ngog
34 Martin Kelly
37 Martin Škrtel
47 Daniel Pacheco

Substitutes
42 Péter Gulácsi (GK)
4 Alberto Aquilani
16 Sotiris Kyrgiakos
17 Maxi Rodríguez
22 Danny Wilson
26 Jay Spearing
39 Nathan Eccleston

Coach
Roy Hodgson (ENG)

Znaci Steve ostade kapiten! rolleyes.gif
Take Two
QUOTE (Vlada sa Chubure @ Aug 5 2010, 08:06 PM) *
Znaci Steve ostade kapiten! rolleyes.gif

Zamisli biggrin.gif

Ali dobro, Lucas će uvek ostati jedini pravi kapiten u našim srcima, i istinska legenda kluba wub.gif
Tonča
Lucas kapiten! Jedan je Lucas kapiten! cheerleader.gif
Under
ima li linaka?
Jamaica
http://veetle.com/index.php/channel/view#4b5e3390a0428

NgoNg is on fire ove sezone laugh.gif

Ali ga sudija jebe... smile.gif
Take Two
Ngog zamišlja da je Torres pa dribla golmana isuse.gif
Narsil
Претерано ми кочи. Видео сам Н'Гог slow motion шансу.
Tonča
Okuražio se kuronja!
Take Two
QUOTE (Jamaica @ Aug 5 2010, 08:53 PM) *

Zašto je ovako tiho na ovom linku, WTF? Inače OK radi...
All Red
CITAT (Narsil @ Aug 5 2010, 08:59 PM) *
Претерано ми кочи. Видео сам Н'Гог slow motion шансу.

Isti slučaj...i to obično prikoči kad je neka šansa...
Narsil
Н'Гог 3, Работнички 0.
Take Two
Fin gol. Ko je to centrirao?

Jel' Glendža pustio kosu po ugledu na Emanuelsona? blink.gif
Jamaica
NgoNg samo za Mishkina laugh.gif lfc.gif

Jel Joe Cole asistirao?

QUOTE (Take Two @ Aug 5 2010, 09:01 PM) *
Zašto je ovako tiho na ovom linku, WTF? Inače OK radi...

Meni je zvuk dobar, ali slika srednje-bedna....bar sljaka brzo smile.gif
Wastelander7
Opa N'gog se razigrao,a assistent Joe Cole smile.gif

http://www.tvlivoo.net/ch1.html
ovaj meni odlicno radi
Narsil
Играмо у њихових 16.
Tonča
Ja imao napad kašlja od par minuta pa ne videh gol. sad.gif
Narsil
CITAT (Wastelander7 @ Aug 5 2010, 09:09 PM) *
http://www.tvlivoo.net/ch1.html
ovaj meni odlicno radi

Такође. Хвала ти.

Take Two
Cole se odlično kreće, a dobro mu stoji i crveno. Mada ja i dalje mislim o njemu kao igraču WHU tongue.gif

Gerrard igra Alonso ulogu i to dosta dobro, fino šalje duge lopte na krila Pachecu i Jovanoviću (koji se baš i ne snalazi desno).

Johnsonova frizura me i dalje užasava. Crni Voronin ph34r.gif

Lucas je i dalje Lucas, davi loptu preko svake mere (sad je Cole tri puta izašao iz ofsajda i opet ušao dok se ovaj smislio da mu doda). Bar je ne vraća unazad, ne boji se pritiska moćnog Radničkog Skoplje...
Tonča
N'gog iznuđuje nalpe. smile.gif
Wastelander7
Ngog kida ove makedonce biggrin.gif
Narsil
Гогиша игра као змај. Торес ће да му греје клупу. biggrin.gif

Steven Gerrard, Gerrard...
Tonča
Stevča na jednu, golman na drugu...
Take Two
Trebalo je da pusti N'Gonga da izvede, posle bi mogli komotno da prodamo Torresa tongue.gif
Wastelander7
Sad mozda budemo igrali sa dva napadaca kad se Torres povrati smile.gif
Tonča
QUOTE (Take Two @ Aug 5 2010, 09:25 PM) *
Trebalo je da pusti N'Gonga da izvede, posle bi mogli komotno da prodamo Torresa tongue.gif

Ko bi tada hteo da kupi Torresa pored živog N'goga? tongue.gif
Narsil
CITAT (Wastelander7 @ Aug 5 2010, 09:26 PM) *
Sad mozda budemo igrali sa dva napadaca kad se Torres povrati smile.gif

Кога смо довели, нисам у току? biggrin.gif
Wastelander7
Ma mislim Torres i NGog u napadu laugh.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.