Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Rabotnički vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2
Vanja Trotter
Ајмо Јова на ново. smile.gif
Први меч нове сезоне, очекује нас (на жалост) у Лиги европе.
Противник нам је комшијски Работнички из братске нам Македоније. smile.gif

vs

Меч се игра 29. јула у Скопљу, почиње у 20:45 часова.
До тада се на теми договарајте о одласку на меч. И лепо се проведите. smile.gif
king kenny
oj ekipa,nije me bilo odavno na vašem forumu pa prije svega da kažem pozdrav. biggrin.gif

idete li u Skopje na utakmicu?? Nas se sprema bar 6-7 "južnih",Dalmacija-Hercegovina s kombijem,a mislim da bi i ovi iz Zagreba i okolice trebali također doći.

nadam se da se vidimo. afro.gif
lfcbt
Karte su po ceni od oko 500 den(9 eur)
ako ima bilo koji zainteresiran neka me kontaktira slobodno
paselfc@gmail.com
+ 389 78 252 342
Luthy
QUOTE (lfcbt @ Jul 24 2010, 07:24 PM) *
Karte su po ceni od oko 500 den(9 eur)
ako ima bilo koji zainteresiran neka me kontaktira slobodno
paselfc@gmail.com
+ 389 78 252 342

e, a gde ih kupujes? ima li neki nacin da se uzmu karte za sever (gde ce biti navijaci liverpula)
Dusan
Vidim da se mnogo pise o tome da li igraci koji su igrali na WC treba da putuju u Makedoniju, sa oprecnim misljenjima. Svaka cast Rabotnickom, nemam pojma kakva su ekipa, ali ako Liverpool treba da se boji da li tim u kome su Cavalieri, Darby, Kyrgiakos, Lucas, Aquilani, Jovanovic, Ngog, pa donekle i Spearing (znaci, sve ili prvotimci, ili prve rezerve, ili makar igraci od kojih se ocekuje da ozbiljno budu u rotaciji u Premier ligi) ne moze da izadje na kraj sa timom koji je zavrsio kao drugi u Makedonskoj, sta mi dalje imamo da pricamo i ocekujemo.

Bah, uvek se iznerviram u ovo doba godine, pred pocetak sezone sad.gif
Narsil
CITAT (Dusan @ Jul 25 2010, 07:39 AM) *
Vidim da se mnogo pise o tome da li igraci koji su igrali na WC treba da putuju u Makedoniju, sa oprecnim misljenjima. Svaka cast Rabotnickom, nemam pojma kakva su ekipa, ali ako Liverpool treba da se boji da li tim u kome su Cavalieri, Darby, Kyrgiakos, Lucas, Aquilani, Jovanovic, Ngog, pa donekle i Spearing (znaci, sve ili prvotimci, ili prve rezerve, ili makar igraci od kojih se ocekuje da ozbiljno budu u rotaciji u Premier ligi) ne moze da izadje na kraj sa timom koji je zavrsio kao drugi u Makedonskoj, sta mi dalje imamo da pricamo i ocekujemo.

И не очекујем пуно из ове утакмице, осим неке крш победе од 1:0.
lfcbt
QUOTE (Luthy @ Jul 24 2010, 09:23 PM) *
e, a gde ih kupujes? ima li neki nacin da se uzmu karte za sever (gde ce biti navijaci liverpula)

Mislim da ih nece biti karte za bash taj deo gde se nalaze LPOOL ove navijace..liverpool je dobio skoro 1000 karte
ali sve su to za engleske otishle tako da nece biti karte za taj deo..
evo sad sam procitao da ce i drugi deo tribine JUZNA biti u upotrebu za taj mec..pa ako ne u lPOLL deo onda mozda cxe budemo blizu njih..
Narsil
CITAT (lfcbt @ Jul 25 2010, 12:37 PM) *
Mislim da ih nece biti karte za bash taj deo gde se nalaze LPOOL ove navijace..liverpool je dobio skoro 1000 karte
ali sve su to za engleske otishle tako da nece biti karte za taj deo..
evo sad sam procitao da ce i drugi deo tribine JUZNA biti u upotrebu za taj mec..pa ako ne u lPOLL deo onda mozda cxe budemo blizu njih..

Одлично. Ти јави кад будеш узео карте, да нам буде лакше. smile.gif
AnaLFC
E hoce li se organizovati neki autobus sa navijacima iz BG-a do Skoplja? Za tamo i nazad?
Periklo
CITAT (king kenny @ Jul 24 2010, 03:54 PM) *
oj ekipa,nije me bilo odavno na vašem forumu pa prije svega da kažem pozdrav. biggrin.gif

idete li u Skopje na utakmicu?? Nas se sprema bar 6-7 "južnih",Dalmacija-Hercegovina s kombijem,a mislim da bi i ovi iz Zagreba i okolice trebali također doći.

nadam se da se vidimo. afro.gif

Eto i ja sam u ekipi u kojoj i ovaj hajvan pa se vidimo. biggrin.gif
Vanja Trotter
CITAT (Dusan @ Jul 25 2010, 06:39 AM) *

Па, мене је та одлука Хоџсона изненадила, али он зна најбоље. Предстоји нам дугачка и тешка сезона, требало би да се најбољи играчи одморе.

Слажем се Нарсиле, биће нешто згужвано 1:0, даће Н' донг-гонг гол. smile.gif
Narsil
Стигле карте!
collymore
Mislim da je Hodza skroz u pravu sto se tice samih igraca.Postojeci tim treba dobro rekonstruisati i osveziti,ispraviti neke greske od prethodnog trenera i uci sto uigranije u sezonu.Predkvalifikacije u najjacem mogucem sastavu mogu da nam se obiju o glavu narocito ukoliku tek izgradjujemo tim.Drugo liga evrope je klasicno gubljenje vremena za tim kao sto je Liverpool,tako da sta uradimo uradili smo nije tolko bitno.
matori lfc
Potpuno se slazem sa milim bratom Kolijem,ove godine samo premijer liga i titula!
Vlada sa Chubure
Mislim da ce ova utakmica potpuno drugacija od ovih prijateljskih od prosle nedelje. Naravno, prva zvanicna u sezoni je jezivo kriticna jer niko ne igra onako kako se ocekuje, mada sam ja nepopravljivi optimista pred ovu utakmicu, znaci fix 2!
Ko sto pre mene rekose 1:0 za nas sasvim dovoljno i za mene zadovoljavajuce.

Vidim padaju dogovori za odlazak na tekmu! Da li je neko iz BG zainteresovan za ovo gostovanje? rolleyes.gif
kalabaster
Evo ko je otputovao u Makedoniju: Cavalieri, Aquilani, Agger, Jovanovic, Kyrgiakos, Lucas, Wilson, Ngog, Spearing, Darby, Shelvey, Kelly, Skrtel, Eccleston, Ayala, Hansen, Gulacsi, Amoo, Dalla Valle, Ince.
Jamaica
Odbrana ce biti dobra znaci, to je lepo, a napred ako uguramo, uguramo, cekamo ih kuci posle sa Gerrardom&co verovatno smile.gif
collymore
Eccleston i Jovanovic zavrsavaju posao,ostali su ne bitni wink.gif
Saleo
šta..Ins ponovo u liverpulu? smile.gif))
Narsil
Јесте, јуниор.
jamie carragher
Evo naši odradili trening u Skoplju.

Ostale slike
Vanja Trotter
Момци, да лепо проведете време сутра, немојте пуно да пијете biggrin.gif и очекујем убрзо утиске и наравно што више слика са меча. smile.gif
И пожелимо нашим момцима срећу на отварању нове сезоне.
Take Two
Jel' ovo ipak novi away dres, ili su samo neke trening-majice u pitanju? Pošto meni izgledaju bolje ovako nego sa onim idiotskim tankim štraftama...
Jamaica
Trening sigurno, ne verujem da ce da nose brojeve na grudima a na ledjima Adidas smile.gif
EddieYNWA
QUOTE (Sale Obson @ Jul 28 2010, 04:57 PM) *
šta..Ins ponovo u liverpulu? smile.gif))

Koliko znam odbio je Fiorentinu zbog plate...
Jamaica
QUOTE (EddieYNWA @ Jul 29 2010, 03:46 PM) *
Koliko znam odbio je Fiorentinu zbog plate...

On? tongue.gif
Jamaica
Double post, ali ne mogu da editujem, proslo dugo smile.gif

Liverpool: Cavalieri, Agger, Kyrgiakos, Skrtel, Kelly, Jovanovic, Lucas©, Spearing, Amoo, Aquilani, Ngog. Subs: Gulacsi, Darby, Shelvey, Dalla Valle, Eccleston, Ayala, Ince.

Lucas kapiten pored Aggera u timu......to verovatno govori dovoljno o tome koliko ce ga biti u 11 sledece sezone.....da li je dobro ili ne vreme ce pokazati, ali izgleda da nije samo Rafin miljenik, tu je i Roy sad smile.gif

Ok tim, samo zasto koji kurac Spearing kad je Jonjo onih par minuta sto je bio na terenu do sad pokazao x puta vise nego ovaj za sve ove godine.......i ne znam zasto ali vise mi se svidja sto je tu Amoo a ne Eccleston. lfc.gif

Uz to, jos samo Ngoo i kompletirali smo napad, ali to Roy verovatno cuva za Acu kad bude prenosio nekad laugh.gif
jamie carragher
Svaka čast Lucasu ali ja mu nikad ne bi dao traku prije Spearinga , jer je ipak ovo lokalni dečko , al nema veze ...
Carradonna
Bice da smo mi prepuni predrasuda prema Lukašu (ja neću sigurno mijenajti mišljenje da je on fakin mediokritet) uz dužno poštovanje i Raffi i Hodži koji vide nešto više kod njega..
Jamaica
QUOTE (jamie carragher @ Jul 29 2010, 08:12 PM) *
Svaka čast Lucasu ali ja mu nikad ne bi dao traku prije Spearinga , jer je ipak ovo lokalni dečko , al nema veze ...

laugh.gif Hail.gif laugh.gif
Mario_T
QUOTE (jamie carragher @ Jul 29 2010, 08:12 PM) *

Koji ima grand total od 1 utakmice u EPL. isuse.gif Agger bi, naravno, bio mnogo bolji izbor za kapitena, ali nisam siguran da on to sam zeli. Secam se utakmice protiv PSVa u Eindhovenu, pre par godina. Carragher izlazi i igre (Gerrard je vec izasao, ili cak nije ni igrao), i hoce Aggeru da da kapitensku traku, ali mu ovaj pokazuje da treba da je da Mascheranu. Koji je bio kapiten do kraja te tekme.

Sastav i ne izgleda toliko lose (za posao koji treba da obavi), mada sam se ja nadao da ce Shelvey da zaigra od pocetka. A Agger ce da igra kao LB pretpostavljam. Nadam se samo da se taj eksperiment nece ponavljati previse cesto.
Carradonna
ima li streamova?
emir_lfc
stream? smile.gif
Jamaica
http://www.iraqgoals.tv/ch6.html
Carradonna
CITAT (Jamaica @ Jul 29 2010, 06:52 PM) *

Aferim! wink.gif
Jamaica
Koja odbrana laugh.gif

NgoNg lfc.gif
jamie carragher
Ma ne kažem ja da Spearing treba biti kapiten zbog nekog iskustva , već je glupo da u Liverpoolu traku nose Brazilci i tamo neki stranci , a da domaće dijete ne nosi , iako ne igra previše , al on je ipak čitav život u klubu i tu je rođen...

Konfuna reakcija odbrane i golmana i lagano Ngog se ušeta u gol za 1-0...
Najjače kad kod Kirgiakos primi loptu cijeli stadion mu zviždi , naravno zbog dobro poznatih odnosa Grčke i Makedonije
Jamaica
QUOTE (jamie carragher @ Jul 29 2010, 09:02 PM) *
Ma ne kažem ja da Spearing treba biti kapiten zbog nekog iskustva , već je glupo da u Liverpoolu traku nose Brazilci i tamo neki stranci , a da domaće dijete ne nosi , iako ne igra previše , al on je ipak čitav život u klubu i tu je rođen...

Ako je kriterijum biti lokalac za tracicu, mislim da ce biti dosta ljudi sto ce da se prijave....

I jel bi po tom kriterijumu i Hyypia bio tamo neki stranac?
jamie carragher
Dobro Sami je bio najbolji defanzivac na svijetu u to vrijeme , ali Lucas nije toliko dokazan , iako je on meni dosta drag al opet , a traka je sa Samia prešla na Gerrarda vrlo brzo ... iako je Sami i dalje bio svjetska klasa
Take Two
Ovi crni dresovi su nam izvanredno ružni, pre svega zbog te piss-žute boje. I ne znam kakav im je to font, ali brojevi mi nekako deluju... veliko, debelo, ne znam?

Opet ista formacija kao i prošle sezone, a prilično i ista igra.
Jamaica
Ne branim ja Lukasovu tracicu i Agger bi sigurno bio bolji izbor, mozda i Skrtel, ali predlog da je treba dati Spearingu je vise nego smesan smile.gif

QUOTE (Take Two @ Jul 29 2010, 09:13 PM) *
Ovi crni dresovi su nam izvanredno ružni, pre svega zbog te piss-žute boje. I ne znam kakav im je to font, ali brojevi mi nekako deluju... veliko, debelo, ne znam?

A 4 i 9 se ne razlikuju, bar na streamu smile.gif

A sto se tice igre, pogledaj ko je na terenu pa ce biti jasnije zasto se tako igra smile.gif
jamie carragher
Ma dobro svako ima svoje mišljenje , a o ukusima se ne raspravlja , to je samo moje mišljenje , jer ja inače puno volim domaće igrače Scousere , al opet realno kad se sagleda Agger bi trebao biti broj 1 , al Lucas je dobio traku jer ima iskustva sa tim , prije svega u mladosj reprezentaciji Brazila
Jamaica
Ovi se izlezavaju kao da je tim stastavljen od 11 Gatuza i Busketsa...
Mario_T
Jovanovic nastavlja tradiciju loseg izvodjenja kornera. Stvarno bi bilo steta prekinuti sa istom. dry.gif
kalabaster
QUOTE (Take Two @ Jul 29 2010, 07:13 PM) *

Vec sam se zesce smorio tim. mad.gif Ne zanima me ko igra, moze li to malo brze?!
Dr Stein
QUOTE (Take Two @ Jul 29 2010, 09:13 PM) *

ne mogu biti ruzniji od onih proslegodisnjih sa zlatnim i nekim ruznim crvenim detaljima.
Sotu zvizde samo tako..jbg Grk
Take Two
QUOTE (Jamaica @ Jul 29 2010, 09:14 PM) *
A sto se tice igre, pogledaj ko je na terenu pa ce biti jasnije zasto se tako igra smile.gif

Ma dobro, ali ja sam se nadao da će biti razlike zato što neko drugi sedi na klupi.

Jel' kuca još nekom ovaj irački strim, ili samo mene namerno zajebava svakih 30 sekundi? mad.gif
Jamaica
QUOTE (Mario_T @ Jul 29 2010, 09:20 PM) *
Jovanovic nastavlja tradiciju loseg izvodjenja kornera. Stvarno bi bilo steta prekinuti sa istom. dry.gif

Meni ovo izgleda kao da namerno pokusavamo vrljavo u nadi da ce se ovi zajebati kao kod gola nesto smile.gif

QUOTE (Take Two @ Jul 29 2010, 09:29 PM) *
Jel' kuca još nekom ovaj irački strim, ili samo mene namerno zajebava svakih 30 sekundi? mad.gif

Meni on ne radi vise uopste, presao sam na Sopcast 93288, ali je bedan...

Sto se tice igre, ja imam neki osecaj da cemo progledati kad Jonjo zameni Speringa negde oko 60-65min i da ce to nadam se znaciti put ovog drugog u Liecester ili Colchester ili tako nesto gde mu je i mesto....
Take Two
Ala je napušio Kelija na poluvremenu, nije mogao da sačeka ni da odu do svlačionice laugh.gif

Naigraće se L. Young tu kad GJ ne bude mogao...
Mario_T
Da, brza i leprsava igra je upravo ono sto mozemo ocekivati u ovom periodu i sa ovim sastavom ...

Izjava komentatora (ujedno i understatement veka) posle jos jednog odlicno izvedenog kornera: "Not the best delivery". smile.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.