Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Joe Cole #10
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Stranice: 1, 2, 3
Tonča
E'skluzivno!

Neka ga samo zdravlje posluži i mislim da će nam fino leći.
Aleksandar88
Omg blink.gif !
Jova
Šta da kažem, jes' iz rivalskog kluba ali eto... Welcome, Joe!
Kameni
U jee, nisam ovo ocekivao. Jes da u zadnje ti godine nije sastavio 10 postenih utakmica ali i dalje mislim da je dobar igrac. Ako ga zaobidju povrede mogao bi da nam bude koristan naredne 2-3 sezone. Plata mu je verovatno "nepristojno" velika pa se nadam da je nece zaradjivati na tribinama kao u Celziju.
Dobrodosao Joe!
Tonča
^
Pominjalo se nekih 90k funti ovih dana. Jbg, mislim da je bilo nerealno očekivati da dobije manje od toga (kod nas ili bilo gde drugde).
Naravno, verovatno je dobio pozamašan sign on fee.
Jamaica
Idemooo.....jos levi bek(dva) i na konju smo lfc.gif

I eventualna zamena za Mascha ako ode.....

Yossi+5m za Joe Cola......nije lose kad se tako pogleda smile.gif
Jova
CITAT (Tonča @ Jul 19 2010, 03:12 PM) *
^
Pominjalo se nekih 90k funti ovih dana. Jbg, mislim da je bilo nerealno očekivati da dobije manje od toga (kod nas ili bilo gde drugde).
Naravno, verovatno je dobio pozamašan sign on fee.

Verovatno da jeste dobio mnogo na sign on fee, ali imajmo u vidu da je došao kao slobodan igrač tj. da za njega nije bilo potrebno obeštećenje, tako da je i malo veća suma za tzv. sign on fee prihvatljiva.

Ako bude igrao i ako ga zaobidju povrede, mislim da će tih 90k pošteno zaslužiti wink.gif

CITAT (Jamaica @ Jul 19 2010, 03:14 PM) *
Yossi+5m za Joe Cola......nije lose kad se tako pogleda smile.gif

Nije uopšte loše smile.gif Čak je to odličan posao. Za sada Purslow obavlja svoj posao baš kako treba smile.gif
Mishkin
Opala, Josi out, Joe in, i obratno, zvuci lepo smile.gif
Jova
Nego šta mislite, da li će imati neku odredjenu poziciju na kojoj će igrati ili će ga Roy prebacivati sa strane na stranu (jer je dosta univerzalan)? Najprirodnija mu je pozicija desnog veznog (koliko sam upoznat), a tu već imamo Kuyt-a i Maxi-ja...
Tonča
QUOTE (Jova @ Jul 19 2010, 03:16 PM) *
Za sada Purslow obavlja svoj posao baš kako treba smile.gif

Da. Nema veze što nam je prodao jedino levog beka sa seniorskim iskustvom, koji je pritom i home-grown. adultesuicide2.gif
A i to što ugovara transfere (prodaje) bez menadžera je isto onako, kako bih rekao, do jaja! isuse.gif
Jova
CITAT (Tonča @ Jul 19 2010, 03:25 PM) *
Da. Nema veze što nam je prodao jedino levog beka sa seniorskim iskustvom, koji je pritom i home-grown. adultesuicide2.gif
A i to što ugovara transfere (prodaje) bez menadžera je isto onako, kako bih rekao, do jaja! isuse.gif

To stoji, ali doveo je dva solidna igrača i to besplatno, a tek treba da dovedemo levog beka. Moglo je biti mnogo gore...
Mario_T
Dobro nam dosao! Konacno malo pozitivnih stvari u ovom prelaznom roku. Ako, AKO Cole ostane zdrav, mislim da smo dobili jednog dobrog igraca.

U ovom trenutku imamo Jovanovica i Babela na levoj strani (racunam da Riera ide iz kluba), Kuyta i Rodrigueza na desnoj, te Cola koji moze da pokriva obe krilne pozicije. To bi trebalo biti sasvim dovoljno. Dodajmo njima jos jednog napadaca (Remy?) i ofanzivno smo spremni za novu sezonu.
Scouser
QUOTE (Mishkin @ Jul 19 2010, 03:21 PM) *
Opala, Josi out, Joe in, i obratno, zvuci lepo smile.gif

zvuči lepuškasto, to Josijevo obeštećenje smo uložili u Kolov ugovor biggrin.gif

samo da ovaj ne istegne ligament kad potpiše ugovor...ono teška olovka klizav papir i te fore. biggrin.gif

Šalim se, ja sam baš zadovoljan ovim epilogom samo naravno ukoliko bude igrao bar preko 20 tekmi, možda postane Hodžsonov Luis Garsija biggrin.gif

Sad da jurimo levog beka da ga Kujt ne bi igrao smile.gif i da dovedemo Remizinja umesto Ngonga laugh.gif
Tonča
QUOTE (Scouser @ Jul 19 2010, 03:36 PM) *
Sad da jurimo levog beka da ga Kujt ne bi igrao smile.gif

Čuo sam da ide Hodža popodne u veleprodaju da uzme jedno pakovanje levih bekova. smile.gif
Narsil
Одлично! Welcome, Joe!
Jamaica
QUOTE (Mario_T @ Jul 19 2010, 03:34 PM) *
Dobro nam dosao! Konacno malo pozitivnih stvari u ovom prelaznom roku. Ako, AKO Cole ostane zdrav, mislim da smo dobili jednog dobrog igraca.

Pazi, one je imao dve ozbiljne povrede zbog kojih je dugo van terena bio, ali ne moze se reci bas de je injury prone.....to je kao da kazes da je Djibs injury prone zato sto su mu stoke polomile obe noge smile.gif
gasha84
Opa! Bravo za ovo! Samo da bude zdrav i bice odlicno pojacanje..plus jedan od gotivnijih fudbalera pa jos i englez.. smile.gif
Fred Kremenko
Meh. Usljivi magarac iz Chelsea, kako ga samo nije sramota da prelazi u najveceg rivala biggrin.gif

Sad ozbiljno tongue.gif Sreca Sreca radost uzivancija laugh.gif
Vanja Trotter
Ми се то нешто баш озбиљно појачавамо. smile.gif

Добро, је, имамо једног квалитетног везног играча, само да се лепо уклопи у наш систем и да га заобиђу повреде.
Џоа Кола нисам баш симпатисао, мислим да је Челси три пута победио нас 1:0 а Кол је био једини стрелац.

Но, ако буде играо како треба, можда га и заволим.
emir_lfc
Lepo vala, nema sta. biggrin.gif

Nek je sa srecom!
Take Two
Ja najblaže rečeno nisam oduševljen. Doveli smo ispovređivanog veterana, i sad svi treba da se radujemo zbog privilegije da ga gledamo kako sedi na klupi ili tribinama - za velike pare?

Nadam se da grešim, ali ovaj transfer - iako nominalno besplatan - miriše na ispalu sezone, samo bi falilo da Yossi odigra sezonu života kod onih dry.gif

Ako bude mogao, očekujem da Cole igra u rupi iza Torresa, a Gerrard nazad na centru sa nekim (Aqua-Lucas-maschzamena).

Drago mi je samo da je Jovanović stigao da ga zajebe za desetku. Eno mu #11, to nosi i kod Kapela tongue.gif
Periklo
Odlično što se mene tiče. Još napadač (ne mora pretjerano kvalitetan, ali da je bolji od NgoNga) i lijevi bočni (nadam se Taiwo) i now you're gonna believe us. biggrin.gif
Starscream
prva pozitivna vest od Rafinog odlaska .... neka ga zaobidju povrede , a s' obzirom da smo doveli bivseg clana grupe Simply Red mislim da nece biti problema biggrin.gif

Jova
Evo šta kažu na Mondu
CITAT
Dojučerašnji ljubimac navijača Čelsija, koji je za taj klub igrao od 2003. godine, potpisao je četvorogodišnji ugovor sa Liverpulom i nosiće broj "8" na leđima.

isuse.gif
Take Two
Sjajno laugh.gif
Saleo
napokon neko i ko trči i ko zna da da pas,a bome i da zavuče.
prva liga!
bocejan
CITAT (Take Two @ Jul 19 2010, 04:04 PM) *
Drago mi je samo da je Jovanović stigao da ga zajebe za desetku. Eno mu #11, to nosi i kod Kapela tongue.gif

Jos nemamo sedmicu.

Videcemo, moze da bude odlicno, a moze i mrka kapa. Sve u svemu jedva cekam prvu utakmicu da vidim nesto novo.
collymore
welcome
LFCRS
uf po meni zaista neocekivano, jer su me ubila sva ova natezanja hoce li, nece, hoce, nece, ode u tottnam...

sve što sam htio reći, vi ste već napisali, jedino mi preostaje da mu poželim sreću i da ga zaobiđu jebene povrede

i koliko sam upratio ovu ekskluzivu nije najavio damir. pitam se kako je moguce da je to proslo mimo njega ?
Jova
Što se tiče pozicije našeg novog igrača, TakeTwo je bio u pravu. Evo sa oficijelnog sajta:
CITAT
While Cole has featured on the left side for both England and Chelsea in recent years, Thompson believes he could be deployed in a more attacking role for Liverpool, allowing Steven Gerrard to revert back to central midfield.

Znači da će verovatno igrati na Džerardovoj poziciji, iza Toresa, dok će se naš kapiten vratiti malo nazad i obavljati malo defanzivnije zadatke. Najverovatnije.
Take Two
Pa Thompsonovo mišljenje je relevantno otprilike koliko i moje i tvoje biggrin.gif
Starscream
na wikipediji pise da ce nositi br 7 biggrin.gif http://en.wikipedia.org/wiki/Liverpool_F.C.
Tonča
Ma što razmišljate uopšte.
Sad će Damir da popriča sa njim pa će Joe da mu kaže koji broj će uzeti i zbog čega. wink.gif
Jova
CITAT (Take Two @ Jul 19 2010, 06:55 PM) *
Pa Thompsonovo mišljenje je relevantno otprilike koliko i moje i tvoje biggrin.gif

Haha biggrin.gif
Ja se nadam da će biti ovako kao što je rekao (Kol iza Toresa, Džerard malo nazad) zbog toga što bi onda Lane dobio šansu na levoj strani... Ali ipak očekujem da Hodžson vrši dosta rotacija u toku sezone.
Dee Jay
Nisam bio danas kući tek sad videh ovo.
I pored sve frke oko ovog transfera nešto i nisam iznenađen. Jeste da Tottenham igra CL, ali ima valjda neki salary cap, da je hteo u Arsenal mislim da bi ranije potpisao, valjda nisu hteli da mu ponude tu platu. Da se transfer dogodio ranije bio bih prosto "impresioniran" radom uprave, ali kako je vreme prolazilo nama su sve više rasle šanse da ga angažujemo. Valjda je on neko unapređenje u odnosu na Benayouna, ali čovek nije prilično igrao, i skeptičan sam po pitanju njegovog povratka u staru formu. Popunili smo #10, valjda #7, samo još #3, pa ako bi moglo i #6... rolleyes.gif biggrin.gif
Vanja Trotter
CITAT (Jova @ Jul 19 2010, 03:26 PM) *
Evo šta kažu na Mondu

isuse.gif

CITAT
Dojučerašnji ljubimac navijača Čelsija, koji je za taj klub igrao od 2003. godine, potpisao je četvorogodišnji ugovor sa Liverpulom i nosiće broj "8" na leđima.

Боље да нису ништа написали него што су ставили такву глупост. blink.gif
Wastelander7
Ala kad sam video ovu vest vristao sam od srece u opste nisam znao da ce doci bio sam ubedjen da je potpisao za Arsenal,odlicno pojacanje.Samo da nam se ne povredi u toku sezone
Jova
CITAT (Vanja Uzelac @ Jul 19 2010, 08:39 PM) *
Боље да нису ништа написали него што су ставили такву глупост. blink.gif

Ispravili su i oni na broj 7 kao na vikipediji smile.gif
stara lfc
lepo lepo,sad sam sigurniji da Steve i el nino neidu nigde!!!
kloppeks
e, tako se to rad! 'ajmo jos neko pojacanje pa da im se svima najeb... keve!
Jova
Susret sa Hodžsonom

Narsil
Гле Хоџу како се смеје, сунце му његово.
Pantović
Da li je moguce da ce velki Direk dobiti svoju konkurenciju za startnih jedanaest?

Ja znam da je ovo too fckin good to be true... al sam srecan kao malo dete smile.gif Ova sezona je nasa, ovaj put stvarno smile.gif
rape91
Joe mi je najbolji nekako po levoj strani ali mislim da ce kod nas najviseigrati u rupi,a ovo moze da znaci i da cemo Laneta koristiti kao back-up za Torresa. Welcome!
Jamaica
Carra: This sends a message

Lepo kaze Carra......po meni sad treba sve pare dati na Aly Cissokha, pa koliko kosta da kosta(ako ima para biggrin.gif ) i to ce biti vise nego ozbiljan tim......moze onda cak i Scharner da dodje kao univerzalni backup...... smile.gif
Take Two
QUOTE (Jamaica @ Jul 20 2010, 11:10 AM) *
Lepo kaze Carra......po meni sad treba sve pare dati na Aly Cissokha, pa koliko kosta da kosta(ako ima para biggrin.gif ) i to ce biti vise nego ozbiljan tim....

Kako se samo radujete, ma ludi ste za sve pare, majke mi. laugh.gif

Tim od prošle sezone je bio raspad, jel' tako. E sad, ako uzmemo isti taj tim i zamenimo Benajuna Kolom, Rieru Jovanovićem, a Insuu/Aurelia Sisokoom - to je odmah više nego ozbiljan tim?! blink.gif

Jel' vama ide u glavu da ako ode Mascherano, jednostavno nema šanse da dovedemo upola tako dobrog igrača? Ili je to OK jer će Lucas još malo da doda gas, pa zameni i Mascha isto tako dobro kao što je zamenio Alonsa?

Džo Kol je danas za nijansicu bolji igrač od Benajuna, ako i toliko. Zamenom te dvojice nismo automatski postali konkurent za titulu. Ne isključujem mogućnost da retro Hodžson napravi neku magiju pa pretvori Benitezove smarače u nepobedivu gol-mašinu... ali to je izuzetno malo verovatno. A vi se ovde ložite na imena i status reprezentativca Engleske isuse.gif
Jamaica
QUOTE (Take Two @ Jul 20 2010, 11:34 AM) *
Tim od prošle sezone je bio raspad, jel' tako. E sad, ako uzmemo isti taj tim i zamenimo Benajuna Kolom, Rieru Jovanovićem, a Insuu/Aurelia Sisokoom - to je odmah više nego ozbiljan tim?! blink.gif

Tim od pre dve sezone je bio skoro isti kao tim prosle sezone pa smo sa -4 dosli na -23......a da, igrao je Robbie Keane....i Pizza Majstor......i bogo-covek Alonso....
djolelfc12
uuuuh extra! prezadovoljan sam! samo da se Roj ne glupira kao Benitez menjajuci pozicije igracima, nego Joe desno, Jova levo i kraj....
Pantović
@ Take Two

Jedina stvar po kojoj se mogu porediti Dzo Kol i Josi Benajun jeste da su kilavi s povredjivanjem. Ako su po tebi razlike u njihovom kvalitetu u domenu nijansi, onda nemamo sta da pricamo.

Da se nadovezem na Jamajcanina, u cemu je bila razlika izmedju tima iz 08/09 i 09/10? Sem Alonsa (koji ipak jeste bio tatamata u LFCu) naravno? A ovom timu iz 08/09 je jako malo falilo da uzme Premiership. A falilo mu je to sto nije posedovao zamenu za Kujt Dirka kad je neraspolozen citaj neupotrebljiv. Sto nije imao prava pristojna krila. Sa ovom dvojicom brace mislim da je taj problem jako dobro resen, vreme ce me demantovati ako gresim. Akvilani ce konacno da zaigra kako zna, u suprotnom ce leteti. A Maskerano je klasa, ali kad bi birao koga od klasnih da pustam, on bi bio medju prvima. Na ceni je, dobar je, dosta ce para biti uzeto za njega i za te novce moze mnogo da se uradi.

Anyway, laknulo mi je sto je promenjen menadzer, sto je atmosfera (bar naizgled) drugacija, stvari se desavaju, prodaju se igraci, kupuju se, po meni i do sada, jako dobra momcad, i jedva cekam sezonu, jer znam da svasta biti moze samo ne onaj proslosezonski jad cemer i pakao. Nekako milsim da ako Akviladni zabije i podeli asistencije nece u sledecoj lizati klupu, da ce Letvirani da je duva po zasluzi, da ce da se igra drugaciji fudbal. Mozda nista od ovog ne bude. Al takvog sam misljenja. Sve hejterski potencijali otisli su sa proslom sezonom. Krece era optimizma smile.gif Bar do Arsenala smile.gif
Dee Jay
Ne mogu da verujem da mu je Lane dao broj 10. angry.gif

Može li neko da prokljuvi da li je na drugoj slici sa brojem 11 Lane ili Riera? Ja bih prema pložaju Roya i Cola rekao da je Lane. Riera izgleda ide.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.