Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Pre-season 2010/11
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2, 3
Tonča
Raspored tekmi:

17. jul u 19:00 - Al-Hilal
21. jul u 19.30 - Grasshopper
24. jul u 16:15 - Kaiserslauterm
1. avgust u 14:30 - Borussia Moenchengladbach

Kad mi beše igramo prvu tekmu u Ligi Evrope? Čini mi se d aje neki početak avgusta, pa ne znam šta će onda biti sa tekmom sa Gladbachom?
U svakom slučaju, za sada stoji ovako na lfc.tv, pa ukoliko dođe do promena, promenićemo i ovde.

Tim koji Hodža ima na raspolaganju:
Diego Cavalieri, Alberto Aquilani, Albert Riera, Lucas Leiva, Emiliano Insua, David Ngog, Jay Spearing, Philipp Degen, Stephen Darby, Martin Kelly, Peter Gulacsi, Steven Irwin, Nathan Eccleston, Daniel Ayala, Martin Hansen, David Amoo, Lauri Dalla Valle, Thomas Ince, Jonjo Shelvey, Victor Palsson, Sotirios Kyrgiakos, Milan Jovanović.
All Red
Prvu utakmicu u Ligi Evrope igramo 29. jula,a drugu 5. avgusta tako da u principu mogu da odigraju protiv Moenchengladbacha...i ovako ne verujem da će ovaj tim sa priprema igrati u Ligi Evrope.
Jamaica
Igrace taj tim sa priprema u Ligi Evrope zato sto su ovi igraci koji su bili na prenstvu na (kako ko) zasluzenom odmoru.....

@Tonca jel ce se gledati put u Tunguziju u Sport Kafeu? tongue.gif
Tonča
QUOTE (Jamaica @ Jul 14 2010, 06:27 PM) *
@Tonca jel ce se gledati put u Tunguziju u Sport Kafeu? tongue.gif

Pa ako se organizujete bez mene onda da. (Baš bih voleo da vidim i to čudo, posebno što ni Ivke ni Študent neće biti tu tongue.gif )

Za revanš se vraćamo, tako da će to biti ok. smile.gif
Jamaica
Pa Hull smo gledali samo Darko, Marija, Vlada i ja.....mada da smo ga gledali i nismo jer nije bilo nigde laugh.gif
Tonča
QUOTE (Jamaica @ Jul 14 2010, 06:44 PM) *
Pa Hull smo gledali samo Darko, Marija, Vlada i ja.....mada da smo ga gledali i nismo jer nije bilo nigde laugh.gif

Pomešao si. Bio sam i ja tu. wink.gif
Jamaica
Hmmm...moguce......mada nisam siguran smile.gif
collymore
Ne zaboravite da S.C ima onaj glupi "letnji raspust" koji se poklapa sa pocetkom sezone.
Vanja Trotter
Пре 2-3 године смо изгубили од Кајзерслаутерна пријтељску 0:5. smile.gif
Tonča
^Zar nismo to pukli od Mainza? smile.gif
Vanja Trotter
Могуће, уме некада памћење да ме изневери. smile.gif
Dee Jay
Iz Švajcarske
All Red
CITAT (Dee Jay @ Jul 15 2010, 07:43 PM) *

Kako Jova priča Engleski... smile.gif Tek sad kad ga gledam kako daje intervju i bleji u LFC majici stvarno počinjem da shvatam da je u Liverpoolu...još kad ga vidim kako igra... yahoo.gif sreća,sreća radost!
Jova
Zanimljiv naglasak smile.gif dobro je to što je počeo da trenira sa klubom i što se polako privikava. Šteta samo što neće igrati prvu utakmicu protiv Al-Hilala, mada možda je to i bolje - biće spremniji za sredu.
Narsil
Има ли сутра гледања у Спорту? biggrin.gif
Damir
CITAT (Narsil @ Jul 16 2010, 05:17 PM) *
Има ли сутра гледања у Спорту? biggrin.gif

Evo za vas smrtnike pa linkova od mene smile.gif :

http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=...amp;part=sports

Napomena:
Linkovi ce biti dodati nesto kasnije ili pred pocetak.Uzivajte
Jamaica
Prosvetli nas bukvar.

Ja bi voleo da vidim Jonja u akciji sto vise da vidim sta smo to doveli i da li valja nesto lfc.gif

I jel to Pacheco ponovo na nekom U19-21 sranju? isuse.gif
All Red
CITAT (Jamaica @ Jul 17 2010, 12:57 PM) *
Ja bi voleo da vidim Jonja u akciji sto vise da vidim sta smo to doveli i da li valja nesto lfc.gif

Baš sam razmišljao o tome...mada ja imam neki osećaj da će biti dobar...nadajmo se samo da će Roy umeti da od njega napravi igrača,a ne da ga nema ni na klupi...
Dee Jay
Ja bih voleo da vidim Dalla Vallea. Mnogo me igrom podseća na Torresa.
Jamaica
Kad si gledao Dalla Vallea i gde? smile.gif

Likom podseca na Torresa, to jeste smile.gif
All Red
Ja sam ga sad gledao na You Tube-u i izgleda odlično...obratiti pažnju na najbolji komentar:
"He will never develope properly at Liverpool as long as Rafa is there.He's 17 now and can't even get in the reserves.
If he was a Barca or Arsenal player,he would have already played for the 1st team.
RAFA OUT!"
Jamaica
Komentar nema veze sa zivotom.....a Rafa jos manje ima veze sa tim sto nije igrao u rezervama.....a u Barsi bi znas kad igao u prvoj laugh.gif

Ali ae....
All Red
Dobro ovaj lik ga je malo preterao, ali poenta je da je Rafa gušio klince...nije davao priliku njima nego nekim svojim "nadama" kao što je Lukas.
U Barsi su i mnogo mladji od njega dobijali šansu, ali ko nas jebe, ako mi nećemo da pravimo igrače ima ko hoće pa će da nas lupaju po ušima kad budemo hteli da kupujemo...
Jamaica
Pa Lukas, Ngog i Insua su bili klinci kad su dosli........Rafini.....isto kao sto je Dalla Valle Rafin klinac, nije bas da je rodjen u centru Liverpoola......ne kapiram poentu....
Dee Jay
CITAT (Jamaica @ Jul 17 2010, 12:49 PM) *
Kad si gledao Dalla Vallea i gde? smile.gif

Likom podseca na Torresa, to jeste smile.gif

Ništa posebno, to malo što sam video bilo je na youtube-u, ama isti Torres, ne bih ni gledao da stalno nisu pisali na LFC TV-ju kako se istako na utakmicama rezervi.
All Red
CITAT (Jamaica @ Jul 17 2010, 04:12 PM) *
Pa Lukas, Ngog i Insua su bili klinci kad su dosli........Rafini.....isto kao sto je Dalla Valle Rafin klinac, nije bas da je rodjen u centru Liverpoola......ne kapiram poentu....

Ne kažem ja da Rafa nije dovodio klince,ali ništa sa njima nije napravio...ili je promašivao (Lukas),ili im nije davao šansu...ali nema veze,očigledano nemamo isto mišljenje o Rafi a ne vredi se raspravljati...
All Red
Što se tiče današnje tekme:
Liverpool: Gulacsi, Degen, Darby, Ayala, Kelly, Lucas, Aquilani, Riera, Amoo, Dalla Valle, Ngog. Subs: Hansen, Spearing, Irwin, Shelvey, Ince, Eccleston, Palsson.
Jamaica
Lukas kapiten na radost masa biggrin.gif
Fred Kremenko
Utakmica ce izgleda biti otkazana zbog kise...
Jamaica
Divno...
Tonča
Koliko vode na jebenom terenu. ohmy.gif
Ni ne treba da igraju...
Dee Jay
Treba teren ponovo da se pregleda pa ćemo videto hoće li se igrati
All Red
Utakmica je pomerena za pola sata...možda će biti i otkazana...sad gledam,sklanjaju vodu,ali ne vidi se da li pada kiša...
Tonča
Koliko vidim, start je sada pomeren za 45 minuta, a uklonili su mogućnost otkazivanja.
Carradonna
CITAT (AllRedYNWA @ Jul 17 2010, 06:04 PM) *
Utakmica je pomerena za pola sata...možda će biti i otkazana...sad gledam,sklanjaju vodu,ali ne vidi se da li pada kiša...

Namece se kljuchno pitanje: Dje gledash?

live-footy.org blokira... daj neki stream
Jamaica
Ovo kao teren u mojoj osnovnoj kad padne kisa.....

Dobro, ako budemo igrali kao prosle godine, dobro ce nam doci dry.gif

Nisam znao da Wilhelmsson igra kod njih.....a i Lee Young-Pyo smile.gif

edit: stream
Carradonna
CITAT (Jamaica @ Jul 17 2010, 06:08 PM) *
Ovo kao teren u mojoj osnovnoj kad padne kisa.....

edit: stream

blagodarim smile.gif
Jamaica
Na zvanicnom sajtu pise called off, a ovaj ovde cita imena?
Dee Jay
Počinje.
Jamaica
Sta pocinje, pljusak?
Dee Jay
Pa čuo sam ga kako čita imena. laugh.gif
Periklo
Nema smisla ni potrebe ovo igrat.

Nego šta je bilo s onim Robinsonom? Prošle godine nastupio u zadnjoj utakmici, a sad ga nema ni na ovom širem spisku na pripremama. Čudno mi je pošto izgleda da ćemo ostat bez ijednog DL u ekipi.
Jamaica
Pacheco je na nekom takmicenju za mlade valjda ili tako neki kurac, mozda je i on..... smile.gif
All Red
Sranje. Ceo dan čekam tekmu. I šta sad? Jel utakmica pomerena za neki drugi dan ili potpuno otkazana?
Periklo
Ne vidim kad i gdje je imaju ugurat u raspored, mislim da je potpuno otkazana.
Under
kada se igra utakmica sa skakavcima? nadam se da će neko postaviti neki linak.
Jamaica
Amoo and Eccleston start

Dr Stein
QUOTE (Neki011 @ Jul 21 2010, 10:34 AM) *

hvala...

tekmu gledao od 58.minuta
toliko sam se smorio da sam u trenutku na player-u pokusao nesvesno da 'premotam snimak'
Wastelander7
Pa zasto nereseno,ala brate opet kao i prosle sezone.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.