Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Roy Hodgson
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Dee Jay
Liverpool appoint Hodgson
collymore
E sad pare na sunce za transfere 2guns.gif pa da covek moze normalno da radi
All Red
Srećno našem novom menadzeru,mislim da će ovo biti dobra kombinacija...
Jamaica
Hodgson: The first interview

Ono sto se njemu mora priznati je to da je definitivno jedan od najfinijih ljudi i fudbalu, prosto da mu svako zeli uspeh smile.gif

Have you spoken to the board about your transfer budget?

No, not as such. One thing they made clear to me is we have to work within whatever restraints are in place at the club, but they've also made clear that if we were unfortunate to lose somebody then that money would be made available. I'm hoping that won't be the case because I don't want to lose anybody, but we haven't gone much further than that. The Chairman is here today and I'm sure that during the course of the day, when I've spoken to the players, there will be meetings and discussions along those avenues as well.

A ovo je diplomatski nacin da se kaze da nece biti ni funte za transfere....mada nije kao da nismo znali to i da je drugacije zadnjih goinu-dve....
Shone61s
Welcome and Good Luck smile.gif

YNWA !
Scouser
QUOTE (Jamaica @ Jul 1 2010, 12:53 PM) *
Hodgson: The first interview

Ono sto se njemu mora priznati je to da je definitivno jedan od najfinijih ljudi i fudbalu, prosto da mu svako zeli uspeh smile.gif

A ovo je diplomatski nacin da se kaze da nece biti ni funte za transfere....mada nije kao da nismo znali to i da je drugacije zadnjih goinu-dve....

Welcome uncle Roy!

Ne samo da nije iznenađenje nego će biti odlično ako se održi ovaj tim, mada ja verujem u to, možda sa izuzetkom Maskerana...
Joe
Dobro nam dosao i jos bolje se snasao!:)
bocejan
Dobro dosao stari.
Kad smo kod diplomatije, sta treba reci za Stevin intervju povodom dolaska Hodze?
Narsil
Срећно, чика Рој, добро нам дошао, горе нас никад не нашао, титулу нам донео и Стивија сачувао!
YNWA

http://qik.com/video/8457287

http://qik.com/video/8457345

На стадиону.
stara lfc
Dobro dosao u dom fudbalera i navijaca LIVERPOOL-a!!!
bokeli
Nek se i to rešilo.Dobro nam došao i puno sreće
Narsil

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Ово иде на аватар. Welcome to Anfield, one more time.
Take Two
Have you spoken to the board about your transfer budget?

No, not as such. One thing they made clear to me is we have to work within whatever restraints are in place at the club, but they've also made clear that if we were unfortunate to lose somebody then that money would be made available.

Ma fantastično. Žao mi je što moram da mračim od starta, ali kad ti ovakvu stvar kažu, ja ne znam kako možeš da prihvatiš posao. "Para nema, ali ako nekog prodaš, onda će od toga možda i neki procenat dobiti." isuse.gif

Kakav vatrogasac, sa takvom politikom vođenja kluba ne bi nam ni tri Hidinka i četiri Murinja odjednom pomogli dry.gif
Mario_T
Odlicno; potrosili smo 6 miliona funti da bi se resili proslog menadzera (koji je, iz nekog potpuno nelogicnog razloga, dovoljno dobar za najbolji klub u Evropi), a platili smo 2,5 miliona funti da bi ga zamenili manje kvalitetnim menadzerom. I naravno da nemamo para za bila koje pojacanje koje bi trebalo da kosta vise od 1 funte. isuse.gif

Povodom dolaska Hodgsona (kome zelim sve najbolje, ali za koga iskreno sumnjam da ce uraditi bilo sta posebno, a kamoli uspeti da inspirise igrace i navijace), jedno kratko pitanje ... Koliko vremena dobija Hodgson da osvoji EPL pre nego sto dobije raznorazne nadimke i titule?

Zaboravih da dodam ... U ovom periodu tranzicije, kada se ne zna koliko dugo cemo biti u vlasnistvu G&H (sto krace to bolje), mi novom menadzeru dajemo trogodisnji ugovor!? 2+1 opcija nije bila moguca? I ako novi vlasnik bude zeleo da zameni menadzera, opet moramo da placamo pozmasnu cifru za otkup ugovora. Sta reci, jos jedna dobro promisljena odluka ...
All Red
CITAT (Mario_T @ Jul 1 2010, 08:21 PM) *
Odlicno; potrosili smo 6 miliona funti da bi se resili proslog menadzera (koji je, iz nekog potpuno nelogicnog razloga, dovoljno dobar za najbolji klub u Evropi), a platili smo 2,5 miliona funti da bi ga zamenili manje kvalitetnim menadzerom. I naravno da nemamo para za bila koje pojacanje koje bi trebalo da kosta vise od 1 funte. isuse.gif

Povodom dolaska Hodgsona (kome zelim sve najbolje, ali za koga iskreno sumnjam da ce uraditi bilo sta posebno, a kamoli uspeti da inspirise igrace i navijace), jedno kratko pitanje ... Koliko vremena dobija Hodgson da osvoji EPL pre nego sto dobije raznorazne nadimke i titule?

Ne nego je trebao da nam sedi Rafa i ne radi nista narednih 5 godina...odlican je trenenr ali se istrosio ocigledno tako da nek mu je sa srecom u novom klubu...

Najbolji klub u Evropi? Ne bih rekao...osvajanje lige sampiona ne znaci da si najbolji...bez murinja se oni vracaju na staro...

Hodza ima 3 godine,ali ako nas kupi neki seik (sto je najverovatnije u citavoj situaciji) onda ce se on pitati ko ce biti menadzer...do tada nam ostaje da podrzimo novog menazera i nadamo se najboljem...
Jamaica
QUOTE (Mario_T @ Jul 1 2010, 08:21 PM) *

Realno, kad se dodje u situaciju u koju smo dosli postoje dve opcije, da se sutne menadzer i da se prekine underachievement sa novim, ili da se starom daju jos dve-tri sezone i pare da izvadi stvari iz govana. Malo ko bi pristao na ovo drugo. Sad sto bi Liverpool mogao da bude malo poveliki zalogaj za Hodgsona i sto smo verovatno mogli da nadjemo nekog boljeg, to je druga stvar, ali videcemo.....ja imam osecaj da nece biti tako lose...

QUOTE (AllRedYNWA @ Jul 1 2010, 08:28 PM) *
Najbolji klub u Evropi? Ne bih rekao...osvajanje lige sampiona ne znaci da si najbolji...bez murinja se oni vracaju na staro...

Koje staro, osvajanje lige 3(ili koliko vec) godine u nizu i dovodjenje skupih igraca svako leto? Lose to majku mu.... smile.gif
All Red
CITAT (Jamaica @ Jul 1 2010, 08:35 PM) *
Koje staro, osvajanje lige 3(ili koliko vec) godine u nizu i dovodjenje skupih igraca svako leto? Lose to majku mu.... smile.gif

hehehe nije lose,ali nije ni najbolje...cak mislim da su osvojili ligu 5 godina u nizu...ali to je italijanska liga,ne moze se porediti sa Engleskom ili Spanskom...oni na evropskoj sceni dugo nisu nista radili,osvoje ponekad kup i osvajaju ligu...nije to bas najbolji klub u evropi...
Jamaica
Ajde da mi ne budemo tako naljbolji smile.gif

I mislio sam koliko je Mancini osvajao, cak i ako se ne racuna ona kad je oduzeta Juveu zbog namestanja...
Narsil
CITAT (AllRedYNWA @ Jul 1 2010, 08:28 PM) *
Ne nego je trebao da nam sedi Rafa i ne radi nista narednih 5 godina...odlican je trenenr ali se istrosio ocigledno tako da nek mu je sa srecom u novom klubu...

Не, него је требало да му дајемо отказ док је на одмору, а човек је толико тога пружио клубу. И није Рафа крив за одређене ствари и кризе у клубу, колико год да је непромишљених потеза направио, било је и много горих ствари. Рафи све најбоље желим.

CITAT

Него, кад освојиш ЛШ, победиш Барселону, Челси и туце тимова, значи да си лош? Дај, бре, да ми будемо тако лоши, не бих се ни секунде бунио.

CITAT
Hodza ima 3 godine,ali ako nas kupi neki seik (sto je najverovatnije u citavoj situaciji) onda ce se on pitati ko ce biti menadzer...do tada nam ostaje da podrzimo novog menazera i nadamo se najboljem...

Ако нас купи неки шеик, можемо да будемо на коњу, слажем се. Првенствено због тога што Ливерпул није Манчестер Сити, да правимо спрдњу од себе и да играчи говоре како су одувек желели да играју за нас, а у џеп мећу 30 милиона. Ми имамо традицију, вољене играче, верне навијаче, дух и поред свега могу да се клањају. Очекујем да изађе на добро.

CITAT
Zaboravih da dodam ... U ovom periodu tranzicije, kada se ne zna koliko dugo cemo biti u vlasnistvu G&H (sto krace to bolje), mi novom menadzeru dajemo trogodisnji ugovor!? 2+1 opcija nije bila moguca? I ako novi vlasnik bude zeleo da zameni menadzera, opet moramo da placamo pozmasnu cifru za otkup ugovora.

Објавила је банка да Џ и Х немају овлашћења, вероватно си прочитао, и да ће се клуб продати, а ако дође неки шеик, не верујем да ће њему бити проблем да доведе било кога уз обештећење.
matori lfc
Napokon nadjosmo menadzera,aj pa sa srecom i puno uspeha da nas vodis ujka Roje!!!
Vanja Trotter
Добродошао у клуб и нек ти је са срећом. smile.gif Имаш ти тај потенцијал да нас одведеш до трона. wink.gif
Trunks
CITAT
What can you tell us about the impression Roy made on the board?

He made an excellent impression. He came across as extremely thoughtful, prepared and thorough.

He wanted to focus on how he could get more out of the existing players. His focus wasn't on 'how much money can I have?' or 'I want to bring this person in or that person in' - he was really focused on 'I believe, and I've got a track record that demonstrates it, that I can take the existing players, get much better performances out of them and buy constructively to build for a better future.'

Zbog ovoga im se i svideo, neće ih opterećivati sa kupovinom, mudro se uvalio. smile.gif
Scouser
QUOTE (Mario_T @ Jul 1 2010, 08:21 PM) *

Mislim da su stvari nešto prostije: Rafa nije imao nikakve rezultate od 2007. naovamo. Ako pogledaš sezone unazad kada je Liverpul uzimao trofej LŠ i Kupa 2006 - kada je i obezbedio prolaz u LŠ preko lige, onda od tad naovamo uspehom ne može da se smatra samo obezbeđivanje pozicije za LŠ. Hoću da kažem da je Rafa definitivno postavio klub na jedan viši nivo u odnosu na Ulijea, ali je došlo do stagnacije u jednom periodu, dakle podigao klub ali nije nastavljeno s tim, potrebni su bili trofeji a nije ih bilo, i potom i ova sezona, koja možda ne bi bila previše da smo ranije nešto osvojili, ali nismo... od 2006. Naravno daleko od toga da je on jedini krivac (naglašavam), ali u situaciji gde su loši uprava i trener, obično trener (prvi) leti, i ja stvarno ne žalim mnogo za Rafom, iako su me ovde proglašavali Rafobraniteljem i šta ti ja znam.

Iako ne žalim za Rafom, ne bih se ljutio ni da je ostao. Prosto, takva je situacija (situacija: nema realno boljeg trenera od njega koji je u opticaju da bude novi trener, koji bolje poznaje klub itd, a sa druge strane Rafa ima iza sebe par sezona loših rezultata), u neku ruku mi je bilo drago što nije hteo da da otkaz, jer sam možda naivno razmišljao u fazonu, pa ok nije to samo zbog ugovora, možda se čovek zainatio da ispravi sranja koja je i on napravio ranije, što još uvek mislim da je tako.

Tako da, nije Rafa loš trener i da bude iznenađenje i nelogično što je on u Interu, i mislim da nije ni prvi ni poslednji trener visokog pedigrea koji dobija otkaz u nekom klubu i pronalazi drugi veliki klub. Sad ne mogu da se setim na primer šta je bilo sa Murinjom i Čelsijem...
bocejan
Hozdsonu ce biti uspeh ako nas kolko-tolko odrzi na nekom nivou dok ne dodje neki novi vlasnik. O osvajanju titule u ovakvom stanju u klubu mislim da nema mnogo sta da se kaze.

Za pocetak uspeh mu je da sacuva neku zvezdu do makar sledece sezone i d aprobamo da se uguramo do LS. Ne govorim to kako ne cenim znanje Hodsona, nego prosto je tako. Para nema za dovodjenje, ako se proda bolji igrac, dobija se para da se zameni prosecnim.

Tradicija i velicina kluba, mislim da vise ne drze. Dolaze igraci koje i ne zanima sta je bilo '70. i '80. Ako ne pocne da se vodi ozbiljno klub, odosmo mi u "E, kad' je Liverpul kidao. To je bio fudbal."
Male
Dobro nam dosao i odlicno se snasao!!!
Mislim da je to vec svima dobro poznato, da od titule nema nista dok se klub ne proda i ne dobije novac za valjane transvere, a sto se tice tradicije mislim da je Glen Jonson jedan od vodecih kojima je stalo do trdicije i secanja.... laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Narsil
Мени није јасно, ја се сваке сезоне надам титули, па ћу тако и ове.
Jamaica
Hodgson makes right noises in the wrong place
All Red
CITAT (Jamaica @ Jul 4 2010, 10:48 AM) *

Prilično negativan tekst. Donekle istinit ali pomalo preteran sa raspadanjem kluba...
Što se tiče Beniteza,video sam da na raznim mestima piše kako su ga otpustili dok je bio na odmoru itd...Ja ne verujem u te priče,to su svi oni znali i ranije,kako je samo tako brzo uspeo da nadje novi tim? Mislim da se u vrhu klubova stvari rade malo drugačije nego što čitamo u novinama...verovatno oni već sad znaju da li će Torres ili Gerrard ostati ili ne,a po novinama pišu i izjavljuju svakakve gluposti...
Take Two
QUOTE (AllRedYNWA @ Jul 4 2010, 12:03 PM) *
Prilično negativan tekst. Donekle istinit ali pomalo preteran sa raspadanjem kluba...

Tekst prilično precizno opisuje stanje u kom se klub nalazi. Potpuni limbo, ali imamo obećanja da će se iz njega izaći "do kraja leta"... samo što su ih dali ljudi koji nemaju nikakvu obavezu prema klubu, i za koje nismo čuli do pre mesec dana.

Ali kontrola medija je in place, tu je čovek u pravu: "The age of bullshit is back with the blessing of Houllier. Liverpool is now peppered with it. (...) the media reaction was, as the official website reported, universally supportive of Hodgson's appointment. They have controlled the news cycle while everything else falls to pieces."

Čini mi se da nije negativan oko Hodgsona, nego je svestan da je on doveden da igra onu ulogu koju sam ja očekivao da će igrati Dalglish - drži vodu dok majstori odu.
Jamaica
I pogotovo da ne izaziva kontraverze......a Rafa bi ih bio pun protiv vlasnika sigurno.....a vrlo moguce i Kenny ako bi uvideo da rade protiv kluba....postavljanje njega bi moglo da im se obije o glavu ukoliko stvari krenu naopako zato sto bio on imao podrsku apsolutno svih navijaca a to nisu hteli da rizikuju......
Dee Jay
Hodgson fears for friendship
Roy Hodgson is worried he has put his "excellent relationship" with Sir Alex Ferguson in jeopardy by joining Liverpool.
isuse.gif

"I hope he forgives me for moving north and, hopefully, we can have a glass of wine together, maybe in secret. " isuse.gif adultesuicide2.gif

"If you happen to be manager of a club who is fighting for survival against a club which wins the title every year, the chances are that in the battles you've had he's won one and you've won five. That's the way it goes."
Koji li smo mi tu klub sad...
Aleksandar88
A mogao si iz teksta izdvojiti i delove koji Hodgson-a predstavljaju kao normalnog lika, koji razlikuje profesionalni od licnog sukoba ?

"I must say I've always believed you don't have battles with other managers.

"Football teams have battles with other football teams, clubs have battles with other clubs and I've never subscribed to that theory that it's me and you.

CITAT
"I hope he forgives me for moving north and, hopefully, we can have a glass of wine together, maybe in secret. "

Sto se tice ovog dela sve i da je tako Hodza pokazuje da ima i smisla za humor wink.gif .
All Red
CITAT (Dee Jay @ Jul 4 2010, 03:20 PM) *
Hodgson fears for friendship
Roy Hodgson is worried he has put his "excellent relationship" with Sir Alex Ferguson in jeopardy by joining Liverpool.
isuse.gif

"I hope he forgives me for moving north and, hopefully, we can have a glass of wine together, maybe in secret. " isuse.gif adultesuicide2.gif

"If you happen to be manager of a club who is fighting for survival against a club which wins the title every year, the chances are that in the battles you've had he's won one and you've won five. That's the way it goes."
Koji li smo mi tu klub sad...

Mislim da je pričao o Fulamu...mi se baš ne borimo za opstanak...
Što se mene tiče može i da mu bude kum dokle god ga za vreme utakmice tretira kao neprijatelja i sve radi u interesu pobede...
Dee Jay
Pa ako je Ferguson tako dobar drugar šta ima Hodgson da ga zove da pita :"Ej, a kako si podneo moj prelazak u Liverpool? Hoćeš li i dalje da se družimo?" Uostalom šta ga briga šta će o tome reći Ferguson. I da, lepo je rekao čovek da ne misli da treba da bude u sumkobima sa drugim menadžerima zato što vode rivalske klubove, ali ne bih se složio da drugar Fergie deli isto mišljenje, i s pravom se zabrinuo čovek...
Aleksandar88
Sta me briga za Fergusona, ne vodi on Liverpool. Uostalom mislim da je citav intervju preozbiljno shvacen i da je iz konteksta izvucena ocigledna namera Hodgsona da se nasali. Sto se mene tice nemam nista protiv toga sto je on prijatelj sa Fergusonom dok god se to ne odrazava na situaciju na terenu, u sta sam milion posto siguran da nece. Ako je Ferguson govno Hodza to ne mora biti.
**Rokerka**
mislim da Roj moze da uradi dosta toga dobrog owe sezone...realno,ako je Fulam dowodio do finala Lige Ewrope,sta onda s nama moze da uradi.... rolleyes.gif aaa sto se PL tice ja cu se nadati tituli kao i swake sezone do sada(iako je to weoma tesko,ali kakwi bi nawijaci bili kad ne bi werowali u swoj tim,pa cak i sada...),ali najbitniji je ulazak u LS.... wink.gif ii da nas seici konacno kupe.... biggrin.gif
Under
QUOTE (**Rokerka** @ Jul 4 2010, 04:36 PM) *
realno,ako je Fulam dowodio do finala Lige Ewrope,sta onda s nama moze da uradi....

možda će i nas dovesti do finala Lige Evrope... cool.gif
Jamaica
QUOTE (Under @ Jul 4 2010, 10:31 PM) *
možda će i nas dovesti do finala Lige Evrope... cool.gif

Ewrope, ne Evrope tongue.gif
Narsil
CITAT (**Rokerka** @ Jul 4 2010, 05:36 PM) *
mislim da Roj moze da uradi dosta toga dobrog owe sezone...realno,ako je Fulam dowodio do finala Lige Ewrope,sta onda s nama moze da uradi.... rolleyes.gif aaa sto se PL tice ja cu se nadati tituli kao i swake sezone do sada(iako je to weoma tesko,ali kakwi bi nawijaci bili kad ne bi werowali u swoj tim,pa cak i sada...),ali najbitniji je ulazak u LS.... wink.gif ii da nas seici konacno kupe.... biggrin.gif

ТО! Топла WoДа!
LFCRS
puno sreće hogsonu u liverpoolu i jedva cekam da vidim kako ce to sve izgledati ?

a veliko LOL ide na ovaj podforum "Hodzinih jedanaest". biggrin.gif

da se nece forumasi muslimani ljutiti?? ili mozda Nataša Kandić?
Vanja Trotter
Ма, снаћи ће се Хоџсон добро, шта вам је. smile.gif
Нек испаднемо и из ФА, Лига купа и Европа лиге одмах, само да освојимо Премиер лигу. Ја верујем да то можемо.
Jamaica
Hodgson reveals Gerrard talks

"I anticipate there might be a situation where other big clubs will try and sign Steven, but he gave no indication that he wanted to leave.

Ovo po meni znaci da Gerrard 99,99% posto ostaje......posto mi on ne lici na nekoga(ahem....Owen.....ahem) ko bi do zadnjeg dana pricao do zadnjeg dana da ostaje a onda transfer request........ lfc.gif
Jova
http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news...academy-starlet
CITAT
Hodgson coached Tom's father and former Liverpool captain Paul Ince at Inter Milan, and the boss joked: "That bothers me because I can't pretend to be 40 any longer!

Haha kakva legenda je ovaj Hodžson smile.gif
Joe
Veoma Interesantan Intervju
Dee Jay
"Players are only world class if they play to the best of their ability. If not, they are only world-class names."
stara lfc
a sad cao zdravo!

deadhorse.gif chair.gif hit.gif adultesuicide2.gif
Vanja Trotter
CITAT
Ма, снаћи ће се Хоџсон добро, шта вам је

Боже, шта сам ја изјавио. isuse.gif
Narsil
Video.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.