Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Sajam fudbala
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > LFC Serbia
Under
kontaktirao me Igor iz Chelsea Srbija (ovde poznatiji kao Igy precka wink.gif ) rekao je da posaljemo naseg predstavnika za takmicenje u PES-u. ja to ne igram, pa ako je neko zainteresovan da nas predstavlja bilo bi lepo (ali da jebacki igra). takodje, verovatno ce biti i stand na kome ce biti predstavnici svih ozbiljnijih fanklubova, tako da je pozvao i naseg predstavnika, mislim da bi trebali da posaljemo nekog, pa neka se uprava dogovori. ja mislim da se dogadjaj odrzava sledeci vikend. u toku nedelje ce me on jos kontaktirati oko detalja.

http://www.belgradefootballexpo.com/
Joe
Mishkin je prvak i reperzentativac Srbije bio... posaljimo njega! smile.gif
Trunks
Mishkin prvi izbor definitivno.
Dr Stein
QUOTE (Under @ May 14 2010, 10:40 PM) *
kontaktirao me Igor iz Chelsea Srbija (ovde poznatiji kao Igy precka wink.gif ) rekao je da posaljemo naseg predstavnika za takmicenje u PES-u. ja to ne igram, pa ako je neko zainteresovan da nas predstavlja bilo bi lepo (ali da jebacki igra).

http://www.belgradefootballexpo.com/

http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudbal/...a-prvaka-Evrope

ne znam da li je to-to ali ovde pise da je takmicenje u Stonom fudbalu
matori lfc
Isto pise i u 24 casa!
Mishkin
Kljucna rec je BIO a i u subotu nisam u Beogradu, tako da mesto slobodno prepustam nekome ko igra novi fudbal malo cesce od nikad kao ja smile.gif a posle cu ja da ga proverim kad bude bilo vremena smile.gif
Bilo bi lepo da neko ode, nebitno je znanje pesa, nego cisto da se dalje cuje za nas wink.gif
Pozdrav!
Under
napokon imam tacne informacije. u subotu od 15h je turnir u stonom fudbalu, predlog je da dodju 4 nasa coveka (2 ekipe) i predstavnik LFC Serbia, s obzirom da ce biti neki standovi fanklubova u Srbiji, itd. pa bi bilo prilicno glupo da se niko od nasih ne pojavi. u nedelju od 12h je turnir u PES-u i tu isto bi trebalo da dodje 4 nasa igraca. ja radim tako da ne mogu da prisustvujem, ali neka me zainteresovani kontaktiraju, pa cemo se dogovoriti. takodje, neko od zvanicnika LFC Serbia da me kontaktira da ih povezem sa organizatorima.
Tonča
Oke, dogovorio sam se sa Underkom da odem kao predstavnik tamo, i ako zafali za Foosball mogu da igram. Što se PES-a tiče tu iam iskustvo koje teži nuli, tako da ne mogu biti od pomoći.

Taman ću da izdelim one kalendare i bookmarkere! biggrin.gif laugh.gif
Liverbird
dolazim za taj stoni fudbal. nisam pro, znam da igram i dacu sve od sebe da cup.gif
Tonča
E, ovako, ja se sada čuh sa Mojsom da vidim detalje i slično.

Trebalo bi da do večeras, najkasnije sutra ujutru, javimo koliko ćemo ekipa imati u stonom fudbalu (1 ili 2), tako da bi valjalo da se što skorije jave još dvojica za drugu ekipu.

Što se PES-a tiče, reče mi lik da bi u principu moglo da dođe i više od 4, ali kako vidim da se svi nešto prenemažu ko mlade, onda ajde bar neko nek se javi i ode. Scous? Trunx? Miškin? Aca? Ko još igra PES beše?
emir_lfc
da je malo blize, rado bih se borio na oba fronta. biggrin.gif
Jamaica
Igram ja PES i u principu sam dobar ali sam neopisivo zardjao u zadnje vreme, nisam uzeo dzojstik u ruke par meseci......ali ako nema nikoga pouzdanijeg, ja cu rado da nam branim boje biggrin.gif
Sotir Vračarević
ja mogu dodjem da pijem...mada cu biti pijan posto sam u subotu na svadbi a posle kod ortaka na rodjendanu...

tako da mene mozete da pokusate da racunate u nedelju wink.gif
Tonča
Znači za subotu niko sem mene i Vlade?

Btw, računam da su se Sotir i Jamaica javili da igraju PES i da će doći u nedelju. smile.gif
stara lfc
QUOTE (Tonča @ May 18 2010, 11:29 PM) *
Znači za subotu niko sem mene i Vlade?

Btw, računam da su se Sotir i Jamaica javili da igraju PES i da će doći u nedelju. smile.gif

u subotu radim do 17h,a u nedelju sam free.idem sa klincem sigurno!ali neznam dali cu stici na PES
imam ortaka na sljaci dobro djuska PES i naravno NAS je.videcu kad sljaka u nedelju, pa da saljemo i njega.
sutra javljam
Tonča
Ok, da ne bih više odugovlačili javiću Mojsi da je to to što se foosballa tiče, pošto čo'ek treba da prijavi ekipe.
Jamaica
QUOTE (Tonča @ May 19 2010, 12:29 AM) *

Tako je, tako je smile.gif

Mogu da dodjem u subotu da vas bodrim ako budem imao vremena laugh.gif
Sotir Vračarević
auuuuuuuuuuuuuu tebra...ocemo veceras na trening????
Jamaica
Zauzet sam danas i sutra.....petak? smile.gif
Trunks
Ja cepam pesaru svaki drugi dan, ako ne odem za NS doći ću 100%. Jel moraš ranije da mu javiš ili kako šta?
Tonča
Upravo se čuh sa njim.

Imamo dve ekipe za Foosball: 1 (Liver i ja), 2 (Joe i Dule Torres)

Što se PES-a tiče, treba samo da se dođe nešto pred početak turnira i da se javi njemu. Pre toga nema potrebe da se išta prijavljuje. Za sada nas (vas) tu ima 4: Jamaica, Vračar, Trunx, Pero (Starin kolega).
Sotir Vračarević
QUOTE (Jamaica @ May 19 2010, 03:57 PM) *
Zauzet sam danas i sutra.....petak? smile.gif

zemo!
Narsil
Ја у суботу могу да навратим од 14ч, кад ми се заврши факс. Ако неко иде тада, нека се јави.
acalfc
U subotu sam vam moralna podrska posto sam operisan od stondze, a u nedelju sam na PES-u ako ima mesta
Trunks
Koliko mesta uopšte ima za taj PES? Možemo da odigramo neki turnir među sobom da vidimo ko da nas predstavlja. smile.gif
Tonča
QUOTE (Narsil @ May 20 2010, 05:59 PM) *
Ја у суботу могу да навратим од 14ч, кад ми се заврши факс. Ако неко иде тада, нека се јави.

Stoni fudbal se igra od 15h, a Liver i ja ćemo doći nešto ranije pošto ću trebati verovatno nešto oko štanda da uradim, tako da slobodno mož da naiđeš, bićemo tamo. wink.gif
QUOTE (Trunks @ May 20 2010, 08:37 PM) *
Koliko mesta uopšte ima za taj PES? Možemo da odigramo neki turnir među sobom da vidimo ko da nas predstavlja. smile.gif

On mi je najpre rekao da nije problem da dođe i više, međutim sinoć me pitao za broj pa mu rekoh da će biti 4 naših.

Trunks
Nije mi jasan taj turnir gde može koliko hoće ljudi za jednu ekipu, al ajde. smile.gif
Tonča
QUOTE (Trunks @ May 20 2010, 11:24 PM) *
Nije mi jasan taj turnir gde može koliko hoće ljudi za jednu ekipu, al ajde. smile.gif

Ne igrate svi zajedno, već će svako za sebe ali pod "imenom" LFC Serbia 1, 2, 3, 4...
Narsil
Договорено, Тонча. 95 иде до Експо центра?
Tonča
QUOTE (Narsil @ May 21 2010, 01:42 AM) *
Договорено, Тонча. 95 иде до Експо центра?

Skoro pa da.
Karta sa sajta expa.

Tu ti je expo, a 95 staje ovde gde piše "trći bulevar" (ovaj natpis dalje od expa), a staje i kod OTC-a kad zalomi levo blok pre expa. U svakom slučaju, staje ti na 5-10 minuta laggaaanog hoda od expa. smile.gif
Tonča
Evo da vas obavestim o uspehu na turniru u stonom fudbalu.

Joe i Dule su osvojili turnir apsolutnom dominacijom, bez izgubljenog frejma. U finalu su dobili Romu za koju su igrali Mojsa (Juventus) i lik u Interovom dresu.

Vlada i ja izdominirasmo grupom uz 20 datih i jedan primljen gol, ali smo razočarali u polufinalu tako da nije došlo do Liverpulđanskog finala. sad.gif Ja preuzimam odgovornost za lošu igru. U tekmi za 3. mesto nismo imali preterani motiv pa smo i to izgubili.

Sutra na PES-u očekujemo da se osvoji dupla kruna! wink.gif
Mario_T
Cestitam momci, osvetlali ste nam obraz. I popravili neuspeh sa klasicnog fudbalskog turnira. wink.gif Sutra sledi titula u PESu.
Jamaica
Bravo, bravo smile.gif

QUOTE (Tonča @ May 22 2010, 06:46 PM) *
Sutra na PES-u očekujemo da se osvoji dupla kruna! wink.gif

U koliko sati? smile.gif
Tonča
QUOTE (Jamaica @ May 22 2010, 06:57 PM) *
Bravo, bravo smile.gif

U koliko sati? smile.gif

Od 12 je turnir (piše gore). Dođite nešto ranije, da bi se prijavili i tako to.
Jamaica
Oke.....vidimo se sutra onda smile.gif
Under
dolazzim i ja sutra, ali ne igram PES, pa ne mogu da vam pomognem, ali cu vas bodriti
Trunks
Kad sutra da dođemo u expo? I ako neko ko ide sluuučajno prolazi pored ade kolima, bilo bi kul da me pokupi. smile.gif
acalfc
Ja jos uvek razmisljam, malo me mrzi da ustanem
Trunks
Aha u podne je. Pa ustaću jebem li ga.
zen
Sad sam procitao temu... PES prilicno dobro igram, na proslom sajmu udbala sam usao medju 8 najboljih u organizaciji pesoholicara, a imam i svoj alat zvani logiteh chill stream, inace igram ga od postanka, pa ako ima mesta, rado bih pomogao. smile.gif

Poz

Pardon, to je bio sajam fudbala pre 2 godine!
Tonča
Ako se neko slučajno pita, sutra je turnir od 12h! laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Kameni
Bravo momci za stondzu, svaka cast!
Joe
hvala ljudi na cestitkama! smile.gif

evo par slidza sa sajma, ja mislim da smo na pravi nacin predstavili nas fan club - pojavili se kako dolikuje, pobedili smo na turniru, podelili reklamni materijal i naravno bili najlepsi tamo... biggrin.gif

4 lepotana:

s'leva na desno: Dule, Joe, Tonca, Liverbird;

zivi zid od pozadi:
Trunks
Svaka čast. smile.gif Ja ga izduvao na turniru koji je malo bezveze organizovan al ajde. Ne znam šta je Jamaica uradio.
Tonča
Reče Jamaica da je on ispao na penale ne što.
Jbg, ništa od duple krune ove godne.

Ali zato sam siguran da ste i vi bili najlepši tamo! smile.gif
Liverbird
hvala hvala sleep.gif
Jamaica
Na penale, na penale......a omele su me dve stative i jos jedna u penalima i jedna precka na penalima isto......kao i krajnje kriminalno igranje odbrane biggrin.gif

Nego, Kuyt je dao sva tri gola za Liverpool danas, jedan Trunksu i dva kod mene.....i to kakva dva laugh.gif
matori lfc
Svaka cast momci!!! trophy.gif
stara lfc
bravo
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.