Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Hull City vs FC Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2
Vanja Trotter
Liverpool odlazi na gostovanje već prežaljenom Hullu, koji će sledeću sezonu igrati u Championshipu. Jedini značaj ove utakmice je to, što bi Liverpool ako pobedi i u slučaju da Aston Villa izgubi, zauzeo na kraju prvenstva 6. mesto.

vs

Meč se igra u nedelju, od 16 časova.
collymore
Who Cares
Mario_T
Pa, igramo za 2-3 miliona funti (razlika izmedju 6. i 7. mesta), a to nije mala cifra za klub koji je upravo objavio poslovni gubitak od nekoliko desetina miliona funti. Takodje, voleo bih da sezonu zavrsimo pobedom i na taj nacin koliko-toliko pozitivno zakljucimo ovaj period.
A ako bude prilike, bilo bi lepo da Robinson debituje za prvi tim; kako zbog toga da pokazemo da Akademija zaista ima sta da ponudi u sledecim sezonama, tako i zbog toga da zameni onog Scum bastarda kao nas najmladji debitant.
Trunks
Jeste videli ovo? biggrin.gif Treba neko da im javi da je 1. april prošao.
Dr Stein
Just a crappy irony
Trunks
Očekivao bih od Studs-up a ne od ovih mentola. smile.gif
Dr Stein
video sam da je neki idiot nba rawk-u pre par dana otvorio kao svoju temu, kopirao taj text, na 30% sam prestao da citam, rek'o englezima esid dostupan vrlo lako pa lece komplexe ove sezone.
sad kad sam video izvor deluje mi jos debilnije, i jos manje smesno.
ustvari, nije smesno, smisla bez.
Pantović
Svim snagama, punom parom, napred krcaj, noge kidaj, odstupnicu ne daj ni za zivu glavu! NGog, Lukas i Carra, bez ostalih cemo lako! Celavi, nadam se da ces poslednji put playbackovati YNWA na Anfieldskoj travici smile.gif
Sezona pocinje sutra! Ili se zavrsava. Hvala Alahu milostivom.
Dr Stein
ne igra se na Anfield-u, mozes li mi pojasniti ovo za celavog i playback.
ne smeta mi, samo sam radoznao ? smile.gif
Mario_T
Onaj tekst nije bio not even remotely funny. Ne mogu da verujem da je neko bio placen da napise onako nesto (ne zato sto se pominje nas klub, vec uopsteno govoreci), a kamoli da je neko procitao taj clanak i opet odlucio da ga objavi.
Jamaica
Englezi smile.gif

Nego, ontopic.....sezona najzad gotova.....sad svetsko prvenstvo, pa onda da se nadamo uspesnom letu pre svega po vise pitanja, pa zatim i sezoni..... lfc.gif
Scouser
QUOTE (Jamaica @ May 8 2010, 09:30 PM) *
Nego, ontopic.....sezona najzad gotova.....

Da.

Ne znam zašto vanja stavi tužan smajli u naslovu, uopšte mi nije jasno. Ja se iskreno radujem što je ovogodišnjem mučenju konačno došao kraj.

ontopic, nemam šta da kažem, a i ko da je bitno smile.gif
heighway
zao mi je sto sam propustio tekmu sa Blackburnom u gostima da dojam bude manje-vise kompletan. Sad lijecenje uz svjestko.
bocejan
Bice budjavih 0-0. Cak mozda ce i da nas tuku, igraju poslednju PL utakmicu na svom terenu, a i onih 6-1 u prvom delu sezone niko ne zaboravlja. Ne vidim razlog zasto bi se malo vise potrudili, mada Lukas najavljuje. wink.gif
Pantović
QUOTE (Dr Stein @ May 8 2010, 06:40 PM) *
ne igra se na Anfield-u, mozes li mi pojasniti ovo za celavog i playback.
ne smeta mi, samo sam radoznao ? smile.gif

Pardoniram.
Pa celavi stalno samo otvara usta na YNWA, nema da se cuje zvuka iz tog velikog grla smile.gif
Vanja Trotter
Stavih tužan smajli baš zato što je ovo poslednji meč u ovoj sezoni i nedostajaće mi da gledam Liverpool.
Dobro, uskoro će svetsko, ali Liverpool je Liverpool.
matori lfc
Valjda cemo se pobedom oprostiti od ove sramne sezone!
MaPkO89
Mogo bi da zaigra neko od klinaca iz akademije i ovi sto ne igraju inace,a dzerarda bih voleo da odmori,nek se cuva za SP
Mario_T
Da, to treba da nam bude prva stvar na pameti posle ove fantasticne sezone; kakav ce uspeh Gerrard (ili bilo koji drugi reprezentativac iz kluba) imati na SP. dry.gif
Fred Kremenko
Naravno, jer ako budu dobri na Sp doci ce u dobrom raspolozenju i puni samopoudanja tongue.gif
1jeAhonen
Hal je odigrao srcano protiv Stojkovicevog (jos koliko?) Vigana, ali nije zasluzio da mu kozu nabijamo na siljak.
Posteno remi ili pobeda s dva razlike licila bi na stavljanje tacke na jednu od najgrdjih sezona poslednje decenije.

I sto neko rece...gledati Liverpul nije kao i gledanje svake utakmice pa cak i onih na Svetskom, no ipak dobro bi bilo da odmorimo oci od beznadeznih utakmica i da zaboravimo kog smo sve morali da trpimo ove sezone i jos bi bolje bilo da u avgustu NEvidimo neke od onih koje sad ispracamo.

Kada vidim Risea kako igra u Romi kao da gledam pola Liverpula, te mi je jos zalije sto se mozda ne nadamo povratku nekih od starih asova.

Odlazak Rafe jos se ne nazire a na pominjanje imena naslednika samo me jos gora sumnja hvata (R.Hodzson).
Dal ga oterati dal mu verovati ko tu mudar moze biti?

NO najvaznije da ovo sto smo preturili s njim ove sezone, ode u nepovrat.

S verom u Liverpul, uz Toresa, Dzerarda, Karahera i Reinu do konacne pobede. YNWA kewlpics.gif
Dr Stein
Liverpool:
Reina, Mascherano, Agger, Kyrgiakos, Carragher, Lucas, Gerrard, Kuyt, Babel, Aquilani, El Zhar.

Subs: Cavalieri, Ngog, Degen, Skrtel, Ayala, Robinson, Pacheco.
Fred Kremenko
Jel taj sugavi El Zhar nije ispario vise... Ako vec Pacheco vazi za veliki potencijal jel nije mogao da startuje?? No dobro ocekujem nekih 1:1 eventualno 1:2 nas..
Take Two
QUOTE (Fred Kremenko @ May 9 2010, 02:32 PM) *
Naravno, jer ako budu dobri na Sp doci ce u dobrom raspolozenju i puni samopoudanja tongue.gif

Pa da, kao što je Tores osvojio EC sa Španijom, pa poručio navijačima LFC da će osvojiti PL sledeće sezone, i tako i (zamalo) bi... rolleyes.gif

Znači sad samo Gerrard i Johnson da osvoje WC, i garantovano nam je bar drugo mesto sledeće sezone tongue.gif

Wow, nijedan sopcast link na myp2p.eu? To još nisam video... ostaje nam iraqgoals ch3 pa šta bude unsure.gif
Dr Stein
double post
brisi
Take Two
Ovaj iraqgoals stream ide ubi bože, ako neko ima bolji - much obliged unsure.gif
Kameni
Ala su nas pocastili sa stream-ovima za poslednji dan sezone... Ah well...
Scouser
jebote ovaj strim je gori od naše sezone
Take Two
Ovaj je još gori: http://www.atdhe.net/19040/watch-hull-city-vs-liverpool-fc

Tj. isti je (us)stream, samo se ni zvuk ne čuje normano kao kod iračana mad.gif
Dr Stein
http://livefooty.doctor-serv.com/
mozda ovde neko nabode nesto
Scouser
našao sam isti taj us na još par mesta, aj što je loša slika nego što bar kod mene jedno 80% vremena trokira. nije gledljivo nikako

edit: probao sam i preko ovih kineza na pplive, neće ni da učita.
Take Two
QUOTE (Scouser @ May 9 2010, 05:23 PM) *
našao sam isti taj us na još par mesta, aj što je loša slika nego što bar kod mene jedno 80% vremena trokira. nije gledljivo nikako

Isto, samo slušam komentatore. Nego, zar ti ne gledaš obično u SC-u? Ili je poslednji dan sezone neki special occasion?
Mario_T
QUOTE (Fred Kremenko @ May 9 2010, 04:33 PM) *
Jel taj sugavi El Zhar nije ispario vise... Ako vec Pacheco vazi za veliki potencijal jel nije mogao da startuje?? No dobro ocekujem nekih 1:1 eventualno 1:2 nas..

Moje jedino objasnjenje jeste da mu dajemo sansu da pokaze svoje vestine, kako bi mogli nekome da ga uvalimo na leto za jedno milion-dva.
Scouser
nisam mogao da odem a evo javlja mi slonča da su se i oni usrećili tamo, nemaju ni oni prenos... očigledno samo setanta prenosi...
Take Two
Ono PPlive sranje ni meni nije htelo o Firefoxu, ali izgleda radi u IE, sad čekam da se baferuje...
Scouser
meni se nekako normalizovao US Irak biggrin.gif
Dr Stein
i meni us atdhe
mada, to je to wink.gif
Take Two
Eto... hvala vam, inače bih čekao još sat vremena ovde na "0% buffering" isuse.gif
Dr Stein
Ager brat
kako moze ovako da promasi
Scouser
jel to akvilani isto imao neki šut ?

@TT ne brini za 0% meni je tu maločas bilo 158% buffering pa ništa lol
Take Two
Aquilani sa desetak m u prečku, sela Aggeru, on preko tribina.

Jebiga, volej sa suncem u očima, dešava se.

Ali kako je El Zhar brzinom puža ispratio Gerrardovu kontru isuse.gif
Dr Stein
QUOTE (Take Two @ May 9 2010, 05:49 PM) *
Ali kako je El Zhar brzinom puža ispratio Gerrardovu kontru isuse.gif

Ja gledam oce li se stvoriti desno, a on nikako, trebao je Stevan da zavrsi sam ,ali nema on 1 on 1 igru
Fred Kremenko
QUOTE (Mario_T @ May 9 2010, 05:33 PM) *
Moje jedino objasnjenje jeste da mu dajemo sansu da pokaze svoje vestine, kako bi mogli nekome da ga uvalimo na leto za jedno milion-dva.

pomislio sam na ovo par minuta posto sam postovao.
Take Two
Kakvo dno od utakmice, taman da se na pravi način završi užasna sezona.

Pritom Chelsea 7-0 Wigan dry.gif
Mario_T
QUOTE (Take Two @ May 9 2010, 06:44 PM) *
Kakvo dno od utakmice, taman da se na pravi način završi užasna sezona.

A fitting end to a wonderful season.

Jedina pozitivna stvar, mali Robinson je usao u igru i tako postao najmladji debitant u istoriji Liverpoola. Neka mu ovo bude prva od mnogih utakmica koje ce odigrati.

QUOTE (Take Two @ May 9 2010, 06:44 PM) *
Pritom Chelsea 7-0 Wigan dry.gif

A da pritom ne brani Stojkovic. biggrin.gif
Kameni
Drugoligas rasturi ucesnika Lige sampiona... Vila gubi kuci od Blekburna a mi ne mozemo da damo gol Halu... E moj Liverpule...
Take Two
QUOTE (Mario_T @ May 9 2010, 06:49 PM) *
Jedina pozitivna stvar, mali Robinson je usao u igru i tako postao najmladji debitant u istoriji Liverpoola. Neka mu ovo bude prva od mnogih utakmica koje ce odigrati.

Šteta što Erikson više nije selektor, inače bi Robinson mogao da računa na mesto u timu za Južnu Afriku smile.gif
Fred Kremenko
Season starts today

We Must Improve

We will bounce back

Uspeli smo ovim 7. mestom ne samo da opet sebi nametnemo ovu Miki maus ligu, nego i kfalifikacije za istu... Taman 2 bespotrebne utakmice sa nekim indijancima na Islandu ili negde slicno...
Under
QUOTE (Fred Kremenko @ May 9 2010, 05:05 PM) *
Uspeli smo ovim 7. mestom ne samo da opet sebi nametnemo ovu Miki maus ligu, nego i kfalifikacije za istu... Taman 2 bespotrebne utakmice sa nekim indijancima na Islandu ili negde slicno...

u Subotici...
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.