Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Tryout za tim LFC Serbia u malom fudbalu
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > LFC Serbia
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5
Tonča
Usled razočaravajućeg rezultata na prethodnom turniru fan klubova, čelnici ekipe LFC Serbia odlučili su da naprave otvoreni trenig za sve zainteresovane fanove Liverpula kako se na sledećem turniru ne bi desila slična bruka & sramota.

Ukoliko znate da igrate fudbal, ili ste bar lepši od ovih indijanaca sa slike, dođite pa da izaberemo najbolji tim, a i da na sledećem turniru budemo još lepši i potvrdimo titulu najlepše ekipe.

O vašem ulasku u ekipu će pre svih odlučivati Underko, dok bi o lepoti rukija mogle da se izjasne fanovi lepšeg pola, te ih stoga ovom prilikom pozivamo da se pojave u što većem broju i pruže podršku momcima!

ADA CIGANLIJA U PODNE!

Pošto nam sajt nije radio ovih dana započesmo inicijativu preko FB-a, pa "prenosim tekst u celosti".
Jamaica
I'm in, I'm in....za rezerve naravno, nista lepse nego biti underdog biggrin.gif

Bolje da je u nekom balonu, ali nema veze.....a i bilo bi skupo smile.gif
collymore
Rezultat i nije tolko bio los s'obizorom da smo se jedva skupili.Momci su se trudili i dali svoj maksimum i ne sme nista da im se prigovori nedostajao nam je klasican spic,tako da smo prvu piramidu tradosti videli tek u trecem mecu protiv Milana.Carobni napitak kojim se nas golman dopingovao na kraju mu je dosao glave.Isto tako izostala je i podrska sa tribina stadiona kraj savskog jezera.Izuzev nas par bivsih asova,iskrenih ljubitelja magicne igre na petoparcu i uglednih sportskih radnika sa foruma vise nije bilo nikoga.
MaPkO89
A kog dana je taj fudbal? nisam bio na forumu od proslog cetvrtka pa mozda mi je nesto promaklo
Narsil
Недеља, у подне, на Ади. Ако имаш времена, ти бани, понеси само неки алкохол, Сотир не брани добро трезан. biggrin.gif
Tonča
E, a šta će biti sa tryoutom ukoliko bude kiše?

Pitanje je za organizatore i učesnike ovog skuuuupa, pošto sam ja ionako samo fikus sa foto-aparatom. smile.gif
Jamaica
QUOTE (Tonča @ May 6 2010, 06:15 PM) *
E, a šta će biti sa tryoutom ukoliko bude kiše?

Mislim da je prognoza za nedelju ok......nadam se smile.gif

Pitanje je za organizatore i učesnike ovog skuuuupa, pošto sam ja ionako samo fikus sa foto-aparatom. smile.gif

Ocekuje se prigodan hair-style afro.gif
Tonča
QUOTE (Jamaica @ May 6 2010, 06:17 PM) *
Ocekuje se prigodan hair-style afro.gif

Mnogo ste mi se opustili sa tim zajebancijama na račun moje kose... brucelee.gif pennant2.gif
collymore
Uf jos se dvoumim da li da u nedelju konacno posle 10ak godina istrcim na "stadion kraj Savskog jezera".
Under
danas prognoza na w2u kaze u nedelju suncano, mada se to menja svaki dan. ako bude kise, otkazujemo. moja ideja je da ako nas bude dovoljno, da se sadasnji tim suprostavi buducim zvezdama, da se dokazu (ako mogu rolleyes.gif ). pozvao sam i Juventus da eventualno posle toga odigramo s njima jednu prijateljsku.
Narsil
Ја сам на факсу од 9 ујутру, после факса бих молио неког, имам Сотиров и Тончин број, да се нађе са мном, да дођем са њим до места одигравања сусрета, јер ја никада нисам био на тим теренима, нити на Ади. isuse.gif
Under
QUOTE (Narsil @ May 6 2010, 07:59 PM) *
Ја сам на факсу од 9 ујутру, после факса бих молио неког, имам Сотиров и Тончин број, да се нађе са мном, да дођем са њим до места одигравања сусрета, јер ја никада нисам био на тим теренима, нити на Ади. isuse.gif

cimni me na fejsu, dogovoricemo se nesta...
Jamaica
Jel su to oni tereni kod golf terena ili ima neki drugi? smile.gif
Under
prvi tereni na koje nailazis kad ides od nadvoznjaka (autobuske stanice). ako tu bude guzva idemo na one iza kosarkaskih. ne znam gde su golf tereni, ne igram.
stara lfc
QUOTE (Tonča @ May 5 2010, 11:22 PM) *
Pošto nam sajt nije radio ovih dana započesmo inicijativu preko FB-a, pa "prenosim tekst u celosti".

mislim da prozivanje za razocaravajuci rezultat nije na mestu,mi smo dokazali da smo pravi navijaci i takvi smo i dosli na turnir(citaj sotir).debeli smo ,spori i volimo da pijemo pivo.sto smo i radili ,pili !neko pre ,neko za vreme a neko i posle turnira,nismo dovodili mladje brze i poletne fucose a i one koji se i bave fudbalom.znaci kakvi smo takvi smo!borili smo se koliko smo mogli a mogli smo vise naravno, ali to je to!to je bio turnir fanova a ne fudbalera!
Scouser
tako je !! smile.gif
Tonča
Nije tako! smile.gif
Jamaica
QUOTE (Under @ May 6 2010, 10:24 PM) *
prvi tereni na koje nailazis kad ides od nadvoznjaka (autobuske stanice). ako tu bude guzva idemo na one iza kosarkaskih. ne znam gde su golf tereni, ne igram.

Pa ne igram ni ja ali moras da prodjes tuda svaki put kad(ako) ides na camce pa u blokove smile.gif

To su ti iza kosarkaskih, golf je jos iza i okolo smile.gif
collymore
Ma bre blize ti je ako ides npr. 88. to su ti prvi tereni kad dodjes na pocetak ade.
Jamaica
Nisam ni znao da imaju ti, uvek sam isao na one smile.gif
emir_lfc
blago vam se... smile.gif ja sam pre ttri dana pokidao ligamente na nozi, vec drugi put. sad.gif
Doktor mi preporucio da se odsad bavim samo shahom biggrin.gif
Vanja Trotter
Fali vam klasičan špic? rolleyes.gif

Jaoj, da nije tako daleko, došao bih, barem da budem podrška. smile.gif
Joe
dolazi Dule aka Torres, tako da bez brige... wink.gif
Vanja Trotter
E, koliko sam dobar napadač, dobio sam nadimak N'Gog. biggrin.gif
Joe
QUOTE (Vanja Uzelac @ May 7 2010, 05:37 PM) *
E, koliko sam dobar napadač, dobio sam nadimak N'Gog. biggrin.gif

znaci imas los sut, ali si zato spor? biggrin.gif
Trunks
Eto i mene verovatno, da vidimo koliko su stabilni novi mladići. Hint: ponesite kostobrane. smile.gif
MaPkO89
Doci cu i ja ...aj samo neko ko sigurno dolazi nek mi ostavi broj mobilnog na pm da ne lutam po adi,ima sto terena
Tonča
Svoj dolazak najavio i Zen the Man! Hail.gif
Under
QUOTE (Tonča @ May 7 2010, 10:50 PM) *
Svoj dolazak najavio i Zen the Man! Hail.gif

povratak paklenog autogolgetera
Tonča
QUOTE (Under @ May 8 2010, 01:19 AM) *
povratak paklenog autogolgetera

Baš me malopre podsetio kako mi je na jednom treminu dao tri ili četiri autogola! laugh.gif
Tonča
Ukoliko sutra ovo ne bude otkazano zbog kiše, ja stižem na Adu posle basketa, koji mi traje od 12 do 13h.
Under
ispratite forum sutra oko 11, donocemo odluku da li se odlaze fudbal zbog vremenskih uslova.

http://www.weather2umbrella.com/7days_forecast.php
Liverbird
dolazim!
Jamaica
Rekose na B92 da ce biti suvo i toplije.....valjda cemo imati srece smile.gif
Jamaica
Postponed due to waterlogged pitch, ili cemo da igramo kao pravi Englezi? biggrin.gif
Liverbird
i ima li fudbala??
Under
slazem se... vremenski uslovi ne obecavaju. ne verujem da igraci mogu dati svoj maximum...

moj predlog je da se odlozi za nedelju dana.
Jamaica
Ja dopunjujem predlog sa odlaganjem na sest dana....znaci subota biggrin.gif

Naravno, ako vecini odgovara nedelja, onda nedelja.... smile.gif
Under
onda, odlazemo. dogovoricemo se u toku nedelje da li subota ili nedelja
Jamaica
Jbg......vidimo se u sportu na svecanom zatvaranju sezone laugh.gif
Narsil
И...договарамо се? Више ми одговара субота, али око 14ч, јер тада завршавам са факсом, а после тога сам слободан. Шта други кажу?
Jamaica
Meni isto vise odgovara subota, mada bi mogla i nedelja ako je drugima to bolje, ali ce vreme da nas jebe opet oba dana izgleda smile.gif
Joe
meni vise odgovara nedelja, subota tek posle 13h...

Dule ne moze u subotu.
Narsil
Субота око 14ч мени одговара, а недеља исто после 14ч, с тим што тада могу до 17ч јер идем на прославу титуле на ЈНА. Вечерњи термини, такође, одговарају.
Scouser
ljudi za ceo vikend hladno uz pljuskove

jedino ako sutra ranije bude neka prevara pa još ne padne kiša...
Under
da probamo nedelja 30.05. ako ne bude kise, naravno. preliminarno sam dogoviro prijateljsku sa Juventusom (mislim da i oni imaju neki tryout) tako da nema boljeg motiva za potencijalne nove igrace.
Joe
QUOTE (Under @ May 23 2010, 02:44 PM) *
da probamo nedelja 30.05. ako ne bude kise, naravno. preliminarno sam dogoviro prijateljsku sa Juventusom (mislim da i oni imaju neki tryout) tako da nema boljeg motiva za potencijalne nove igrace.

slazem se...

dodjemo, odradimo tryout, kapiteni izaberu momcad, onda odvalimo ove juventusove sa izabranom ekipom i sve to zalijemo kojim vopsom!

Liverbird
CITAT (Joe @ May 23 2010, 03:36 PM) *
slazem se...

dodjemo, odradimo tryout, kapiteni izaberu momcad, onda odvalimo ove juventusove sa izabranom ekipom i sve to zalijemo kojim vopsom!

slazem se... gathering.gif
Scouser
ja dolazim da budem plejer, ali može i pivo...ako je na brzinu
Mario_T
Moj predlog je nedelja, 22. avgust. Garantujem da ce biti lepo vreme. A bice tu i jos jedan golman na raspolaganju. biggrin.gif

A ako se eventualno ipak ne slazete sa ovim predlogom, puno srece sledece nedelje. smile.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.