Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Igrač sezone 09/10
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Tonča
Dugo već pričamo o ovome. smile.gif

Glasajte po sopstevnom mišljenju. tongue.gif
Liverbird
glas'o
machka
batman.gif

biggrin.gif
Kameni
Hahaha, glas'o! laugh.gif
Take Two
Ja znao za koga ću da glasam čim sam video naslov topika, pre nego što se otvorio poll smile.gif

Što je najcrnje, ni Pepe nije ove sezone briljirao kao što ume, ali kakva je konkurencija u timu... ne znam ni ko bi još mogao da bude u izboru - Agger, Insua, Yossi, Letva?
Joe
he he... ubedljivo je bio najbolji, pohvalu za dobre partije jos zasluzuju - al ne zasluzuju da se votaju: Torres, Sotir, Masch i Johnson pa mozda jos i Agger za prelaznu ocenu... ostali da se pokriju po usima na celu sa kapitenom i njegovim zamenikom.

znaci:

1. Pepe

pa jedno 20tak mesta prazno...

21. Lucas?

biggrin.gif tongue.gif
collymore
Sjajno,mislim da bi ove rezultate trebalo da posaljemo na Enfild,da znaju sta mislimo o njihovim igracima.
Jamaica
Nema El Zhara? sad.gif

biggrin.gif
Mario_T
QUOTE (Take Two @ Apr 27 2010, 06:25 PM) *
ni Pepe nije ove sezone briljirao kao što ume, ali kakva je konkurencija u timu...

Po meni tesko da je mogao bolje da brani. U kakvim su ga situacijama ostavljali, mozemo samo njemu da zahvalimo sto nismo primili vise golova. Mislim da je bio na izuzetno visokom nivou ove sezone (Player tongue.gif wink.gif Review 2009-2010 sledi za vikend) i ne mogu se setiti da je pravio greske ove sezone.
Scouser
Hoze Antonio Reina

Pepe na španskom znači mačka !

stvarno?

Glen Džonson je imao paklen start sezone i da se nije sjebo, možda bi nastavio u istom ritmu, i tada bi se stvarno stvorila dilema oko najboljeg igrača sezone.
Vanja Trotter
Imam jedno pitanje. Zašto mogu samo za Reinu da glasam? Da li je to neka greška ili ne?
Mario_T
Nije valjda da si hteo da glasas za nekog drugog? biggrin.gif
Fred Kremenko
Greska je. Piloti su sjebali paljenje na avionu, Reina jedini upao u avion.
Jamaica
Ocemo El Zhara!

Moze i Plessis ako ne on.... biggrin.gif
Narsil
CITAT (Vanja Uzelac @ Apr 27 2010, 07:36 PM) *
Imam jedno pitanje. Zašto mogu samo za Reinu da glasam? Da li je to neka greška ili ne?

Тонча је заборавио да стави Лукаша и Н'Гога. sad.gif Зато што је Пепе без поговора играч сезоне, сви други не заслужују ни 4 места испод њега. Боље да смо гласали ко је на 5. месту, ту би барем имали више кандидата.
Vanja Trotter
Ja sam i hteo da glasam za Reinu, ali stavite jedno 10-11 igrača, ako neko želi da glasa za nekoga od njih. Ovako mi bez veze izgleda, kao da smo u nekoj diktaturi, samo jedan izbor na glasanju. biggrin.gif
Jamaica
Pa? biggrin.gif
Narsil
Плаши се да Тонча не заведе диктатуру, после ћемо сви да будемо очишћени, као Стаљин што је радио у чисткама. biggrin.gif
bokeli
Pepe zaslužio.

Možda jednog dana kapiten
reina
Glas za Pepea batman.gif Reina...
collymore
Ja sam hteo da glasam za Sotira ali nema ga.A u cetvrtak nas Ekleston vadi. smile.gif
kloppeks
Jebes tim gde je golman najbolji igrac.

Tores - jeste malo igrao, ali ipak je tata.
Tonča
QUOTE (Vanja Uzelac @ Apr 27 2010, 07:44 PM) *
Ovako mi bez veze izgleda, kao da smo u nekoj diktaturi, samo jedan izbor na glasanju. biggrin.gif

Pa na ovom forumu je diktatura već odavno uvedena. U čemu je problem? blade.gif
Under
izgleda nije obavesten...
bocejan
Diktatura nego sta. Kada se bira najbolji igrac ove sezone i ne treba da postoji izbor. Mozda Lukas da se stavi kao opcija, ali da ne moze da se glasa za njega, da ne bi neko dosao u iskusenje.

Bravo Pepe.
Mishkin
QUOTE (kloppeks @ Apr 27 2010, 11:40 PM) *
Jebes tim gde je golman najbolji igrac.

Tores - jeste malo igrao, ali ipak je tata.

Upravo tako, jebes takav tim, ali zato smo tu gde jesmo smile.gif

Pepe Macka Reina ( izvinjavam se zbog ponavljanja, ovo je kao da sam napisao Pepe Macka Macka jer Reina na spanskom znaci macka)
SIMKE YNWA
Ja sam mislio da reina znaci kraljica...
bokeli
Šta je bre ovo ? Bojkot ?

malo glasova a ima nas preko iljadarke !

Tonča, možda si stvarno trebao da rasmisliš o broju nominovanih tongue.gif

Tonča
QUOTE (bokeli @ Apr 28 2010, 08:58 PM) *
Šta je bre ovo ? Bojkot ?

malo glasova a ima nas preko iljadarke !

Tonča, možda si stvarno trebao da rasmisliš o broju nominovanih tongue.gif

Na prošlom glasanju ih je bilo osam kandidovanih pa je glasao ukupno 31 član. Pade ti teorija u vodu. tongue.gif
Mishkin
Broj nominovanih je taman, po zasluzi!
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.