Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: turnir
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > LFC Serbia
Stranice: 1, 2
Under
Juventus Serbia organizuje drugi turnir fanklubova. dobio sam pozivnicu da ucestvujemo i rok za prijavu timova je 25. april. kao shto neki verovatno znaju LFCSerbia je na prvom turniru zauzeo drugo mesto, pa bi bio red da se prijavimo i za ovaj i da budemo josh bolji. svi koji zele da igraju neka mi se jave da napravimo shto bolji tim. naravno, pozvani su i oni koji ne igraju da nas bodre sa "tribina".
turnir se odrzava na Adi, 2. maja, pocetak u 12h. igra se 5+1 (neogranicene izmene). takmicenje je po grupama, prve dve ekipe iz svake grupe idu u polufinale. ocekuje se ucestvovanje vecine organizovanih navijackih grupa kod nas (Juventus, Inter, Milan, Barcelona, Arsenal, Chelsea, Roma, ManU...)
Trunks
Ako budem u BG ja bih igrao svakako, možda kao izmena jer nisam u formi (kao da sam nekad i bio biggrin.gif).
Mada kontam da prednost imaju ovi standardni sa fuce.
Narsil
I'm in. smile.gif
Jamaica
Ako treba neko ko ne zna sa loptom ali zna sa igracima, tu sam biggrin.gif
Under
@Jamaica

upisujem te kao asistenta

@Narsil
a za koga ti igrash LFC ili Inter?
Jamaica
Mislio sam sa protivnickim igracima laugh.gif
Tonča
Na mene u principu možete računati da ću da dođem da pijem pivo na tribinama. Naravno, ukoliko deka koji prodaje pivo potvrdi svoj dolazak, inače - mrka kapa, što bi rekao Saša Mikić. smile.gif
Dr Stein
Jel to vikend...?
Ja bih navratio.
Nisam bash neki extra skiller ali ono mogao bih da budem neki Riera u malom fudbalu
imam dobru levicu a desnom nista ne znam xD
Tonča
QUOTE (Dr Stein @ Apr 15 2010, 11:08 PM) *
Jel to vikend...?
Ja bih navratio.

Pa 2. maj je svakako neradan dan. wink.gif
Dr Stein
Sad sam pogledao kalendar tongue.gif
uH vec sam zaboravio na 1. maj. koji nisam jos isplanirao...
ima svi da dodjemo sa pivskim stomacima i kotrljamo se po betonu xD
Ajde Under, ako ti sastavljas ekipu i ako vam bude trebalo igraca
tu sam da ginem za crveni dres smile.gif
Koliko skilla i iskustva ima ostatak ekipe ?
Jamaica
Mozemo da organizujemo pripremnu izmedju sebe sledeci vikend recimo...pa ko zna igra, ko ne zna poput mene se nada da ce neko otkazati biggrin.gif
Dr Stein
haha moze sto se mene tice ako vas ima za
"5 a side" ja dolazim sledeci vikend xD
Narsil
CITAT (Under @ Apr 15 2010, 10:16 PM) *
@Narsil
a za koga ti igrash LFC ili Inter?

Врло радо ћу им ломити ноге. LFC, наравно. smile.gif
Scouser
evo i ja se odazivam, još samo da nađem rukavice, bilo bi dobro...
Under
mislim da ima Pera ili Vračar, oni obično brane kad nema tebe...
Mario_T
Ako se potrudite da nesto organizujete krajem avgusta (recimo posle 20og u mesecu), imacete jednog maksimalno motivisanog i, dare I say, kvalitetnog golmana na raspolaganju. Da se razumemo, sa ovim ne zelim reci da Ivke nije dovoljno kvalitetna opcija na golu. smile.gif
collymore
Sta je ovo niko nece da trci svi bi da brane.
Narsil
Ја сам главни нападач.xD
Mario_T
QUOTE (collymore @ Apr 18 2010, 11:27 PM) *
Sta je ovo niko nece da trci svi bi da brane.

Ja sam prestao da trcim jos u 4. razredu osnovne, posle ne znam ni ja koje po redu lopte koja me je pogodila u glavu. Misleci pritom da cu kao golman proci bolje, jer mogu da se zastitim rukama. 19 godina i nekoliko nokauta kasnije, mogu samo da zakljucim da se sve nije odvijalo onako kako sam ja zamislio. biggrin.gif
Scouser
QUOTE (Under @ Apr 18 2010, 09:53 PM) *
mislim da ima Pera ili Vračar, oni obično brane kad nema tebe...

Ne bi me čudilo da su upravo moje rukavice kod njega smile.gif
Dr Stein
Jednom dok sam branio na malom fudbalu i pokrivao prvu stativu
lopta me je tako snazno pogodila u glavu da sam imao blackout nekih pola minuta
i probudio se na travi, posle toga nisam mogao da pomeram vilicu i obrve niti misice na licu pola sata smile.gif
Narsil
Играо сам фудбал данас, постигао 4 гола и бранио две текме на које сам примио комада 2 и после одбранио 4 пенала.biggrin.gif Убер зајебан.biggrin.gif
collymore
Ja vodim tribinu pa vi vidite.
Under
QUOTE (collymore @ Apr 19 2010, 05:49 PM) *

promovisem te u glavnu cheerleadersicu... tongue.gif
Narsil
CITAT (collymore @ Apr 19 2010, 06:49 PM) *

Ако немаш барем 15 кривичних пријава, не могу те признати.
Sotir Vračarević
jbg,stndardni all around player,tu sam...

nemam rukavice,uvek sam branio sa DjapeTovim...

p.s.trebalo bi da prijavimo dve ekipe,Liverpool i Liverpool Reserves (ili amateri,jedan brzi poll bi valjao smile.gif )
Jamaica
Ocu ja u rezerve smile.gif

Nego ocemo da napravimo za vikend internu utakmicu u nekom balonu.....da se zezamo malo.....na menadzeru je odluka tongue.gif
Under
glupo je iznajmljivati balon, pretpostavljam da ce biti lepo vreme, pa moze i na Adi. ali, avaj, ja nisam u Bg za vikend, mada se vi organizujte, ja cu preko ovlascenog predstavnika vec dobiti uvid u spremnost svih igraca...
e sad, sto se tice ovih "novih" clanova, koji nisu do sad igrali fudbal sa nama, svi su dobrodosli, ali prednost igranja na ovom turniru ce imati oni koji vec godinama igraju sa nama, a ako bude falilo ljudi, onda cemo prikljuciti i ostale.
pretpostavljam da su od standardnih tu
-Lou
-Sotir
-Pera
-Doca
-Scouser
-Hans
-NeRiise
-Djuka
-Trunks (ako bude u Bg)
-Dzoni (ako bude hteo da igra za nas)
-ja
mozda sam i nekog izostavio...
od novih tu su Dr.Stein i Narsil (i Jamaica za rezerve 2guns.gif )
collymore
CITAT (Narsil @ Apr 19 2010, 09:02 PM) *
Ако немаш барем 15 кривичних пријава, не могу те признати.

O Shit Brankica nam je upala na forum ban.gif
Sotir Vračarević
@under

mozda stara?
Starscream
Mozete i na mene da racunate ,ako treba da udjem 's klupe u zadnjih 5 min. a vodimo sa +3 biggrin.gif. Nisam u kondiciji tako da svako trcanje preko 15-20min(po poluvremenu) je previse za mene . Mislim da mogu da dobro posluzim kad treba postavljanje zida sa svojom korpulencijom(194cm). Mogu i da dovikujem taktiku igracima na terenu (Sami Lee efekat biggrin.gif). ili samo da isgledam opasno u crvenom dresu angel_not.gif alucard.gif
Narsil
Ја сам увек за фудбал, само да ми се јави дан раније ако има нека припремна текма, и то је то.biggrin.gif
Није проблем за седење на клупи и тако то. biggrin.gif

CITAT
O Shit Brankica nam je upala na forum

Бранкица ле, никада не јебе се, нико неће да је јебе...зато пљује Гробаре....biggrin.gif
Under
QUOTE (Sotir Vračarević @ Apr 20 2010, 11:43 AM) *
@under

mozda stara?

Stara ne igra na betonu... dry.gif
MaPkO89
Ja bih rado doso na taj fudbal sto bi igrali izmedju sebe pa ako ima mesta javite kad i gde...samo da se ne potrefi kad je neki kolokvijum inace u 90% slucajeva sam slobodan za igranje fudbala smile.gif
Narsil
Што се мене тиче, можемо и сад за викенд да пикамо фудбал. smile.gif
stara lfc
Stara igra!!!!
Under
skoro za ne poverovati... naravno, tvoje iskustvo ce biti od neprocenjive vaznosti za nas...

samo jedna ispravka, danas me zvao Boris (organizator turnira) i rekao da se pocetak pomera za 11h, kad ce se odigrati prve utakmice. u utorak je zreb grupa, pa cu vas posle toga obavestiti da li igramo u tom terminu.
collymore
Zovite kolegu Lokija sa SOS-a,ovak dogadjaj mora da bude medijiski propracen...on ima emisiju ZA LJUBITELJE MAGICNE IGRE NA PETOPARCU...PIRAMIDA RADOSTI I TE FORE biggrin.gif
stara lfc
QUOTE (Under @ Apr 23 2010, 12:07 AM) *
skoro za ne poverovati... naravno, tvoje iskustvo ce biti od neprocenjive vaznosti za nas...

samo jedna ispravka, danas me zvao Boris (organizator turnira) i rekao da se pocetak pomera za 11h, kad ce se odigrati prve utakmice. u utorak je zreb grupa, pa cu vas posle toga obavestiti da li igramo u tom terminu.

hvala,hvala
Scouser
QUOTE (collymore @ Apr 23 2010, 10:46 AM) *
Zovite kolegu Lokija sa SOS-a,ovak dogadjaj mora da bude medijiski propracen...on ima emisiju ZA LJUBITELJE MAGICNE IGRE NA PETOPARCU...PIRAMIDA RADOSTI I TE FORE biggrin.gif

nek ponese neko kameru ja ću da napravim izveštaj smile.gif

prelep dan na terenu pokraj savskoj jezera, a mi smo u obavezi da kažemo i sasatave!
Trunks
Hahahahah. biggrin.gif
Grujica
pretpostavljam da su od standardnih tu
-Lou
-Sotir
-Pera
-Doca
-Scouser
-Hans
-NeRiise
-Djuka
-Trunks (ako bude u Bg)
-Dzoni (ako bude hteo da igra za nas)
-ja
+1 rolleyes.gif
Under
vidi ga ovaj mali... pa gde si ti, covece?
Vlada sa Chubure
Ja 99,9% dolazim da navijam iz sveg grla za nas tim!

Bilo bi dobro da svi koji su tu 2. maja da dodju na Adu i da bodre!

Red je da pokazemo da smo najbrojniji i naravno najbolji!

YNWA! beer.gif
Grujica
Ma tu sam ja, citam.... mrzi me da pisem... smile.gif
Narsil
Ја долазим сигурица.
Vlada sa Chubure
Igraci ce dati sve od sebe da nas neobrukaju! A mi navijaci cemo da se potrudima da im pruzimo maximalnu podrsku! beer.gif
I na kraju ce da bude festa! 2guns.gif
Under
http://www.facebook.com/event.php?eid=115509615142620

najave turnira na fb
Tonča
Jel Igy admin?
Ako nije ne ulazim!
Nema šanse!
Under
ne verujem, organizator je decko iz Juventusa...
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.