Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Devotion!
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Carlsberg Pub > Sport
Narsil
Ne znam iz kog razloga nisam pronašao temu o Evroligi ovde i unapred se izvinjavam moderatorima ukoliko sam je negde preskočio.

Večeras igra Partizan protiv Makabija. Ukoliko dobijemo, idemo u top 4, final four u Parizu. Večeras se piše istorija, večeras se Arena pali više nego ikada do sada, večeras Grobari nose Crno - Beli tim, večeras Makabi pada po treći put, večeras Partizan postaje jedan od 4 najbolja kluba u Evropi.
Tonča
^Zato što su slične teme umele da prerastu u raspravu na relaciji Cigani-Glodari.

Eto u isto vreme upozorenja da ako se bude nazrelo da će tema prerasti u nešto što ne treba leteće u kantu.

Partizanu želim prolaz na F4! Srećno!
MaPkO89
Ja ne podnosim fk partizan,al u basketu stvarno navijam da doguraju sto dalje,svaka im cast sta su do sad postigli,jedino sranje sto veceras u isto vreme i basket i liverpul sad.gif
Narsil
Zato u kladionici ima više televizora. biggrin.gif
rape91
navijam za zvezdu,ali kada je utorak krenula ona koreografija i pesma najezio sam se.Idu na final-four sigurno,ali bih voleo da osvoje(male su sanse ali male su sanse bile i da prodju grupu) iz razloga sto igra ekipa skoro bez reprezentativaca(Vranes igra kao za CG,Kecman bio na sirem spisku,Veselijevu zemlju ne racunam za reprezentaciju),daju najbolje igrace najjacim evropskim klubovima i ti klubovi ne odu na final-four.I moram pomenuti prvu tekmu Dusana Kecmana,kompletniju partiju jednog igraca nisam video ne pamtim kad.A kad dodas da on i Bozic(vecinom i Rasic) imaju m**a kao fudbalske lopte onda je sve moguce
Jamaica
Partizan svake sezone stigne jedan korak dalje......osvojice verovatno 2011 ili 2012 smile.gif
rape91
znaci 2013 osvajaju NBA tongue.gif
matori lfc
a 2014 superbol!
Narsil
Večeras će Luvr, Ajfelov toranj, Panteon, Notr Dam i ostalo da zasija Crno - Belo.
vladx
Idemo deco Izrailja! tongue.gif
Mario_T
QUOTE (Narsil @ Apr 1 2010, 12:49 PM) *
Ne znam iz kog razloga nisam pronašao temu o Evroligi ovde i unapred se izvinjavam moderatorima ukoliko sam je negde preskočio.

Tonca je objasnio nedostatak teme o Evroligi, kao i drugih tema koje bi mogle dovesti do (nezeljenih) rasprava o simpatijama prema crno-belima ili crveno-belima.

A sto se tice vecerasnje tekme, nadam se da ovom temom nisi nista izbaksuzirao. smile.gif Veceras imaju veliku sansu da ostvare neverovatan uspeh, mada svojim igrama ove sezone zasluzuju sve pohvale, neovisno od potencijalnog (ne)plasmana na Final Four.
Narsil
Ja jesam vatreni navijač Partizana, ali do sada, sa momcima sa foruma nisam imao nikakvih razmirica ili bilo čega sličnog, što se tiče Partizan - Zvezda, a ovde vlada izuzetan sportski duh (Koliko sam ja do sada ovde.) i stoga nema potrebe da započinjemo takve gluposti. smile.gif Pogotovo što su Crno - Beli sada u prvom planu.

Heh, nadam se da nisam izbaksuzirao, ali do sada si uvideo da sam ja optimista po pitanju većine stvari. smile.gif to me ponekad košta, jbg. Večeras se piše istorija...

Nadam se da dule voli dugme "F4" na tastaturi.
Dr Stein
Samo da ne bude alt + f4
smile.gif

Dr Stein
Hail.gif Hail.gif Hail.gif Hail.gif Hail.gif Hail.gif Hail.gif Hail.gif Hail.gif Hail.gif
Narsil
GROBARI S TOBOM SVE DO POBEDE!! ALE, PARTIZAN LE A LE, PARTIZAN LE A LE, GROBARI S TOBOM SVE DO POBEDE!
Narsil
Момци, желим вам сву срећу вечерас! Када се пробудимо, ишчекиваћемо победу над Грчким циганима!

ГРОБАРИ!
Scouser
gavrimunjosi , majke im ga nabijem biggrin.gif
Narsil
CITAT (Scouser @ May 7 2010, 01:03 AM) *
gavrimunjosi , majke im ga nabijem biggrin.gif

ΓΑΥΡΟΙ ΜΟΥΝΙΑ
ΓΑΥΡΟΙ ΜΟΥΝΙΑ
ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΒΡΩΜΟΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΙ ΤΗΝ 7,ΚΑΙ ΤΗΝ 8
ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!!!!

Кад загрми цела хала. biggrin.gif
Scouser
da cela hala od 5000 i kusur gavrimunjosa i 300 grobara biggrin.gif
Narsil
CITAT (Scouser @ May 7 2010, 01:16 AM) *
da cela hala od 5000 i kusur gavrimunjosa i 300 grobara biggrin.gif

Ма, мислио сам на овај наш линк, вечерас ће бити њих пун курац. biggrin.gif
Tonča
Ne znam da li ću i koliko gledati tekmu večeras, pošto imam zakazan Conference Call, ali u svakom slučaju srećno Partizanu večeras!
matori lfc
I samim plasmanom na F4 Partizan je napravio ogroman uspeh,ali idemo do kraja!Napred SAMPIONI!!!
Narsil
Барса је, за мене очекивано, победила ЦСКА, значи, у финалу играмо са њима. biggrin.gif Велики број Грчких цигана је већ био у хали, певају, али ћемо их ућуткати. biggrin.gif
Take Two
Pa šta je bilo, ubili vam Teodosić i Childress temu onim alley-oopom? tongue.gif

Ja sam se trudio da navijam za Partizan ali nisam uspeo, negde usput sam shvatio da su mi Grci ipak simpatičniji. Da li zbog boje dresova, da li zbog Šarenca i njegovog nesnosnog smaranja... u ostalom, u Partizanu mi se samo Veseli i Kecman sviđaju, a Vujošević mi je užasno iritantan.

Ipak, sad se nadam da će Ricky & co. ove odrati u finalu, kad su se već tako jeftino provukli.
matori lfc
Svaka cast Partizanu,nemaju za cim da zale...borili su se do samog kraja i nadam se da nece klonuti duhom i da ce pobediti Cska! A Olimpijakos dobija Barsu!!!
Under
ΓΑΥΡΟΙ ΜΟΥΝΙΑ
ΓΑΥΡΟΙ ΜΟΥΝΙΑ
ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΒΡΩΜΟΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΙ ΤΗΝ 7,ΚΑΙ ΤΗΝ 8
ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!!!!

jel' ovo u originalu pesma PAOK-ovih navijaca protiv Olimpijakosa? ako bi bio neko ljubazan da mi prevede ovo.
Narsil
CITAT (Under @ May 9 2010, 06:18 PM) *
ΓΑΥΡΟΙ ΜΟΥΝΙΑ
ΓΑΥΡΟΙ ΜΟΥΝΙΑ
ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΒΡΩΜΟΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΙ ΤΗΝ 7,ΚΑΙ ΤΗΝ 8
ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!!!!

jel' ovo u originalu pesma PAOK-ovih navijaca protiv Olimpijakosa? ako bi bio neko ljubazan da mi prevede ovo.

Пичке циганске
пичке циганске
јебем вам Пиреј
и капију 7, и капију 8
јебем вам цео Олимпијакос!

Under
hvala. gledao Paok - Olimpijakos i slusao kako komentator svrsava na navijanje Paokovih navijaca, cuo da pevaju ovo, pa me nesto zaintrigiralo...
Scouser
QUOTE (Take Two @ May 9 2010, 12:01 AM) *
Pa šta je bilo, ubili vam Teodosić i Childress temu onim alley-oopom? tongue.gif

Ja sam se trudio da navijam za Partizan ali nisam uspeo, negde usput sam shvatio da su mi Grci ipak simpatičniji. Da li zbog boje dresova, da li zbog Šarenca i njegovog nesnosnog smaranja... u ostalom, u Partizanu mi se samo Veseli i Kecman sviđaju, a Vujošević mi je užasno iritantan.

ne samo teo i čildres, nego i posle Holden smile.gif

al dobro nismo mi đavoli ne možemo sve smile.gif

Inače što se tiče Barse i Olimpiakosa, mrtva je trka ko mi je odvratniji. Barsa igra najbolju košarku, i ima odlične pojedince, al džaba kad nijednog od njih ne mogu da svarim. Olimpijakos je divlja ekipa godinama, koja ima takođe dobre pojedince, i gde čak gotivim njih nekoliko, uz Tea i Tea, ima još par gotivnih. Najveća razlika je bila u odbrani, koju Barsa igra jedno 700 puta bolje od Olimpijakosa
Narsil
На Ф4 је Партизан друга екипа по квалитету, иза Барсе. Олимпијакос нема благе везе са кошарком, начин на који они играју нам показује како НЕ треба играти овај спорт. Оне 4 лопте које су ухватили заредом су одлучиле читав меч, али ништа посебно нису показали, а да не причам о судијама. Две утакмице смо изгубили несрећно, али момци су фантастични, одиграли су много добрих утакмица ове сезоне, хвала им на свему, бодрићемо их и даље, заувек.
Mario_T
Odlican uspeh Partizana, koji, sto se ne sme zaboraviti, ima 15-20 puta manji budzet od ostalih timova sa F4. Zao mi je samo prve tekme protiv Olimpijakosa, posto smatram da bi se Barca na kraju ipak pokazala kao jaci tim, sa mnogo dubljom klupom.
Najvaznija stvar za crno-bele jeste da, ako je to ikako moguce, zadrze jezgro ovog tima i dodaju par kvalitetnih pojacanja (pre svega kvalitetnog sutera i jos jednog igraca na poziciji 4). Ako to mogu da ostvare, verujem da bi mogli da ponove slican uspeh (Top 8 ili, uz malo srece, ponovo F4).
Narsil
Opet top 16. Sutra sa Kahom.
dzoker
savan kralj
treba imati muda i znanja biggrin.gif
Scouser
a Karijeva izjava "savan je doneo dobru odluku" . imao je čitavu sekundu da razmisli kakvu odluku da donese biggrin.gif . Koji car biggrin.gif
Narsil
Grupa G: Montepaski, Real, Efes, Partizan.

I, naravno:

Doktor debituje protiv Reala.
daki
DOKTOR DUDA IVKOVIC!!
copkillah
Ma koliko Olimpijakos bio odvratan kao klub svakom normalnom čoveku, ne može a da ti ne bude drago što je Duda sa onim vrlo prosečnim timom sa jednim superstarom, osvojio titulu prvaka Evrope. Bog otac.
rape91
I ja moram da pohvalim Dudu i ekipu Hail.gif Hail.gif Hail.gif
Pola tima je rasprodao,uglavnom okosnicu tima,osim Spanulisa. Predvidjao sam im da ce tesko da ce proci top16 ali sam se zajebao. Kad su dosli na f4 mislio sam da jedino oni nemaju sansu da uzmu titulu i onda cujem Pesica pred f4 misli da ce oni osvojiti titulu biggrin.gif A pred finale je rekao da su mladi,da ih je Duda ubedio da su pobednici i da ne veruje u CSKA,i bio je u pravu covek.
Jedan od najvecih preokreta u finalima. Teodosic igrao odlicno do pola trece cetvrtine i onda po zna koji put krenuo da srlja i uzima stvar u svoje u ruke,promasio onaj sut na minut do kraja ,kasnije i ono bacanje-zaboravio da je otisao iz Olimpijakosa smile.gif
Siskauskas koji je doneo toliko trofeja svom timu,i to bio najbolji upravo u zavrsnicama sada promasi oba bacanja. Momci iz Atine su igrali na adrenalin i zasluzeno preokrenuli. Svaka im cast!
Izgleda da je Istanbul predodredjen za cuda:92. trojka Djordjevica,2005. ne moram ni da pricam sta je bilo,i sada ovo Hail.gif
Narsil
Ja sam navijao za Željka, ali šta sad. Ne volim Olimpijakos ali mi je drago zbog Dude i zato što Teodosića i CSKA ne mogu da smislim.
copkillah
Teo je čoker, ko ga jebe, biće vrhunski igrač ali nikada i veliki igrač, kako je krenuo. Nešto kao Stojaković sad.gif
Scouser
Nešto kao Stojaković, kojem otprilike fali Evroliga i Olimpijada da bi u vitrini imao sva zlata i titule smile.gif

Ni do kolena. Ni po igri ni po rezultatima.
copkillah
Dobro, više sam mislio na čuveno Stojakovićevo nestajanje u četvrtim četvrtinama smile.gif
Puki
Uh kolko meni taj Teodosic ide na .!.
Wastelander7
Teo coker !?
Srbija-Spanija pre dve godine...a po meni u finalu pre je chokirao Kirilenko i Shishkauskas nego Teo -.-
copkillah
Teo je u poslednjoj četvrtini finala imao četiri promašene trojke, četiri TO, dva promašena šuta za dva i promašeno bacanje u ključnom momentu.

To sa Španijom, svaka mu čast, ali radije ne bih počinjao priču na temu te trojke smile.gif
vladx
Teo im je i napravio tu ogromnu razliku u prve 3 cetvrtine. Najveci krivac za ispustenu prednost jedino moze biti Kazlauskas.
Teo mozda nema karakteristike jednog Bodiroge ili Djordjevica, ali ovoliko pljuvati po njemu nema nikakvih realnih osnova.
U odnosu na sadasnju konkurenciju u reprezentaciji gde su na toj poziciji igraci poput Markovica i Popovica, ma nemam reci, prevrne mi se sve u stomaku i serem ti se na takve bezmude igrace.
I da, samo da dodam, bez obzira sto volim Teodosica, oduvek nikako ne podnosim CSKA, a simpatisem OLY, tako da PRINTEEEZIIIIIISSSS!!! screw.gif thumb.gif
rape91
Pre neki dan citam koji su transferi izvrseni u Evropi,ima dosta zanimljivih sastava a jos uvek nisu kompletirani timovi. Secam se:
CSKA:dosli Weems,A.Jackson,Nicholas,Erceg,Micov ali su otisli AK47,Shved,Shishkauskas zavrsio karijeru Hail.gif ,falice im AK,on im je sve radio
Barsa:Tomic,Jasekevicius,Dzavai. Otisao Eidson....Konacno imaju finog centra,Sarunas ce mnogo znaciti
Real:Milicic,Rudi Fernandez. Videcemo kako ce da se uklope
Efes:Jordan Farmar,a ostao im je i Vujacic tako da bi mogli biti zajebani posto im ni ostatak nije toliko los
Fener:Pjanidjani,Mekejleb,Bogdanovic,Batist,Sato,Andersen. Bas su se pojacali a pominju se i Novica i Papaloukas
PAO:Ukic,Skorcijanitis
Olympiacos:Perperoglu
Macabi:Pops Mensah-Bonsu
Armani:Basile,Langford
Cedevita:Maljkovic,Gelebale,Tomas,Suput,Car
Za zvezdu i partizan znate i sami
Scouser
Jawai fin centar? blink.gif
rape91
QUOTE (Scouser @ Aug 30 2012, 06:32 PM) *
Jawai fin centar? blink.gif

mislio sam na Tomica,nije klasican centar ali igra to
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.