Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Milan Jovanović
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Joe

prvi Srbin u Liverpool-u!

pa neka mu je sa srecom i da nas dobro sluzi... u repki nosi br.14, mozda ce i kod nas. smile.gif
Mishkin
A to je vec gotova stvar?
Definitivno ne moze da skodi, a moze da bljesne u sta sumnjam no dobro. Ziv bio!
Joe
ne mogu da editujem sad, u onaj link sam hteo da stavim vest sa Sky Sports-a...

http://www.skysports.com/story/0,19528,11095_5929644,00.html?

*modovi reagujte... smile.gif
Mario_T
Ajd', neka mu je sa srecom. Dok bude ponavljao partije slicne onoj protiv Evertona, ja necu biti previse nezadovoljan. wink.gif
djolelfc12
Snacice se Lane na ostrvu!!! Jaooo pa kad krene da veze po levoj strani....e sad je pitanje ko ce da ode, na toj poziciji imamo mnogo igraca
Joe
QUOTE (djolelfc12 @ Feb 10 2010, 11:49 AM) *
Snacice se Lane na ostrvu!!! Jaooo pa kad krene da veze po levoj strani....e sad je pitanje ko ce da ode, na toj poziciji imamo mnogo igraca

imamo samo Rieru koji je sposoban da igra tamo.... i Babela.
Mishkin
Velika je guzva, ne zna se ko je gori biggrin.gif
Tonča
Ovakva mu svaka bila. smile.gif
vladx

Nek mu je sa srecom i nek opravda gornji nadimak! lfc.gif
emir_lfc
to je to.. hajde nek je sa srecom smile.gif
Scouser
eno ružnal najavljuje i Krasića...kad je bal nek je guča smile.gif
Dr Stein
QUOTE (Scouser @ Feb 10 2010, 04:49 PM) *
eno ružnal najavljuje i Krasića...kad je bal nek je guča smile.gif

Hail.gif
1jeAhonen
Jedna lasta ne cini prolece ajde Krasicu stani i ti rame uz rame sa najboljim spicem Evrope...uz Torresa da bijemo sve redom bluzere, scumovce i svu boraniju koja se dosad trsila protiv nas! Ajde i ti Krasicu, dodji na puteve slave...Glory of Enfild callin to you...

Naravno cestitke i Lanetu na pravom izboru ali posao jos nije poceo...morace da trenira kao manijak da se pokrije usima i trpi dok ne proradi dinamit u nogama!

Konacno na pravoj strani!
Saleo
stvarno lepa vest.
vise bih njega voleo da vidim u prvih 11 nego rijeru.
a mozda od sledece sezone prilika da se krene sa 2 špica.
dati babelu pravu šansu.
Wastelander7
Lane bi se mogao snaci veoma je uporan igrac za razliku od nekih u liverpoolu ima srce kao Kuyt smile.gif
Sotir Vračarević
plain and simple...ne ocekujem nista...
reina
pa nek mu je sa srecom i nek dovuce sa sobom krasica pa da bijemo valjano.... biggrin.gif
djolelfc12
QUOTE (joe @ Feb 10 2010, 11:51 AM) *
imamo samo Rieru koji je sposoban da igra tamo.... i Babela.

s tim sto moze i Benajun....pa jel to malo, 4 igraca na istoj poziciji???
Tonča
QUOTE (djolelfc12 @ Feb 11 2010, 12:51 PM) *
s tim sto moze i Benajun....pa jel to malo, 4 igraca na istoj poziciji???

Dada. A može i Maxi, igrao je i Dirk ponekad u toku tekme kada ode levo, a Rafa ume levo da stavi i Aurelia. To je onda 7! tongue.gif

Sa Babelom šta će biti videćemo, a Benayounu pozicija levog krila nikako nije primarna. U svakom slučaju ni Lane ni Riera a ni Benayun nisu igrači od kojih očekujemo da igraju svaku tekmu.

Jbt, čitave sezone pričamo kako imamo suviše tanak squad i smejemo se sami sebi što su nam na klupi El Zharovi, Ecclestonovi i slični prve ofanzivne izmene, a kad potpiše jedan Lane Jovanović odjednom je gužva. laugh.gif
Kod Rafe je i Torres morao da se izbori da startuje svaku. A kako Lane nije ni Lucas, a ni Kuyt moraće i on.
Wastelander7
Svi se Srbi su se snasli na ostrvu pa ce i jovanovic
Jamaica
QUOTE (Wastelander7 @ Feb 11 2010, 01:18 PM) *
Svi se Srbi su se snasli na ostrvu pa ce i jovanovic

Kao Kezman recimo......eno ga i Tosic je redovan starter smile.gif

Snasli su se Vidic i Ivanovic, Milijas je ok, tesko da su to svi......i bio je u Pompey-u onaj, Stevanovic bese, neki odbrambeni, ne znam ni da li je igrao za reprezentaciju ikad.....
gasha84
QUOTE (Jamaica @ Feb 11 2010, 05:47 PM) *

Snasli su se Vidic i Ivanovic, Milijas je ok, tesko da su to svi......i bio je u Pompey-u onaj, Stevanovic bese, neki odbrambeni, ne znam ni da li je igrao za reprezentaciju ikad.....

Dejan Stefanovic? A on nije Srbin, tako je barem izjavljivao tamo..
Jamaica
E on......sad sam pogledao na Wikipediji......rodjen je u Vranju, igrao je za Jugoslaviju/SCG, Zvezdu, OFKu....tesko da nije Srbin, a kako se izjasnjavao, ne znam smile.gif

Nisam znao da je igrao i za Sheffield Sredu....
gasha84
Ma naravno da je rodjen ovde nego je pricao kako se ne oseca kao Srbin ili se oseca kao Englez, tako nesto..sve u svemu, odrekao nas se iz nekog razloga, ne secam se..

A u Sheffield-u se on i afirmisao na ostrvu, a u Portsmouth-u je bio i kapiten neko vreme..

A sto se tice nasih sunarodnika koji su se snasli gore, nemoj da zaboravis Djanija Curcica koji je harao kako terenima tako i asfaltima sirom Engleske, kao i Savu i Slavisu Jokanovica.. biggrin.gif
Jamaica
Kako sam Djanija zaboravio laugh.gif

U svakom slucaju, do Vidica i Ivanovica nasi su uglavnom bili epizodisti u PL.....valjda ce Jovanovic bolje da se snadje smile.gif
Dr Stein
i Bunjevcevic u Totnemu i Koroman u Portsmutu se nisu nesto snasli
(mada , meni su navijaci Pompey-a dobro nahvalili koromana tongue.gif)
Fred Kremenko
QUOTE (Jamaica @ Feb 11 2010, 05:47 PM) *

Dejan Stefanovic odjebao reprezentaciju vise puta. Kaze covek ja ovo igram da zaradim pare, za reprezentaciju mi se jebe, tako otprilike biggrin.gif(revoltiran sto ga nisu zvali dok je bio u najboljim godinama, i sto su za rep igrali koji su placali kako to vec ide kod nas, a bio je negde 2004-5 pokusaj Petkovica da ga vrati) Bio kapitnen Portsmouth-a nekoliko godina, ostao i da zivi u Engleskoj posle karijere...
Jamaica
Kralj biggrin.gif

Secam ga se iz Pompey dana kad je bio kapiten(mada tamo su razni bili kapiteni, Linvoy Primus npr laugh.gif )......posle je imao epizodu u Fulhamu, ali ne nesto preterano uspesnu koliko znam.......
matori lfc
Tek ce da se cuje za Laneta! Samo Napred Matori!!!
Under
evo ga i Karleusha u Pompey-u. srpska kolonija raste...
Vanja Trotter
Uglavnom su Srbi davali golove Liverpulu. Sećam se da je Kežman dao gol za Chelsea u finalu Carling cupa, i da je Koroman dao gol za Pompey, u zadnjem kolu, protiv Liverpula. smile.gif
Mario_T
Stefanovic je imao, slobodno bi se moglo reci, veoma dobru karijeru u EPL. Nije bio materijal za "veliku cetvorku", verovatno ni za Top 6, ali je bio vrlo zahvalan igrac. Ostavio je kudikamo bolji i trajniji utisak nego Curcic, Milosevic, Koroman, Kezman, Bunjevcevic, Jokanovic, itd. Usudio bih se reci da su jedino Vidic i Ivanovic imali vise uspeha od Stefanovica, dok cemo o Milijasu moci da sudimo tek za godinu-dve dana.
Kada bi se Jovanovic za nas pokazao jednako dobrim kao sto je Stefanovic bio za Pompey (pritom mislim na to da bi kvalitet njegovih partija odgovarao renomeu naseg kluba), ja bih bio zadovoljan.
vladx
http://sport.blic.rs/Fudbal/173100/Joksimo...Lane-Liverpulov
"Na ostrvo, konkretno u Liverpul, išao sam da bih razgovarao o eventualnom transferu Miloša Krasića, potom sam u "igru" uveo Milana Jovanovića...". Cek, pa zar nije isti ovaj lik pre neki dan negirao kako je njegov boravak u Liverpool-u imao bilo kakve veze sa Krasicem? unsure.gif tongue.gif
Ovo mi ponovo budi neku nadu za plavusana. smile.gif
Mario_T
QUOTE (vladx @ Feb 16 2010, 02:02 PM) *
Cek, pa zar nije isti ovaj lik pre neki dan negirao kako je njegov boravak u Liverpool-u imao bilo kakve veze sa Krasicem? unsure.gif tongue.gif

Sto samo pokazuje da se sa nasim ljudima ne treba upustati u nikakve poslove. biggrin.gif wink.gif
Dr Stein
jedno je apsoultno sigurno, nosice i sledece sezone crveni dres na kojem pise standard smile.gif
(chartered)
Jamaica
Na kraju ce nam prodati neku lutku na naduvavanje kako je krenuo..... smile.gif

Ili nesto ovako:

Vanja Trotter
Zaboravio sam reći da je i Ivanović pored Kežmana i Koromana dao gol Liverpoolu i to ne jedan nego dva. smile.gif
Jedino je Vidić slab na nas, 3 crvena na 3 uzastopna meča u ligi. biggrin.gif
ne RIISE
QUOTE (Vanja Uzelac @ Feb 25 2010, 07:18 PM) *
Zaboravio sam reći da je i Ivanović pored Kežmana i Koromana dao gol Liverpoolu i to ne jedan nego dva. smile.gif
Jedino je Vidić slab na nas, 3 crvena na 3 uzastopna meča u ligi. biggrin.gif

Mislim da ga je i Darko Kovacevic nama munuo, dal u liga kup jebem li ga!!!
gasha84
Evo nam ga pojacanje na sos-u..kaze da mu je omiljeni buduci saigrac Yossi i da ga je Benitez uzeo zato sto moze da odigra kvalitetno na vise pozicija.. smile.gif
collymore
Tako je isto mislio i Roy Evans kad je dovodio Stena Kolimora pa na kraju... adultesuicide2.gif ...biggrin.gif
matori lfc
Jel on doveo i Nila Radoka? laugh.gif
Dr Stein
http://sport.blic.rs/video
intervju
Male
stop kradji
Jamaica
Da, Lane koji je po sebi davno prerastao Standard, uz to najbolji nas, a verovatno i jedan od boljih igraca uopste na SP, ce da ide u Olimpijakos? laugh.gif

Ko li samo smislja to...
All Red
Pročitao sam to više puta...u više različitih novina,stranih i domaćih...ne verujem da će se nešto slično desiti...jedini razlog zbog kojeg bi otišao jeste to da je Rafa otišao i sad mu niko ne garantuje prvi tim...mada kakvo je stanje u klubu to bi trebalo da mu bude dovoljno....nemamo nikog drugog...
Jamaica
Pa moguce da ne bi dosao ovde, ali Olimpijakos?

A to sto ima u vise novina ne znaci da je tacno, nego neko lupi pa se to onda siri brzo....pogotovo u nase novine kojima je svaki trac sa tribal footballa proverena vest smile.gif
bokeli
CITAT (AllRedYNWA @ Jun 23 2010, 12:27 PM) *
jedini razlog zbog kojeg bi otišao jeste to da je Rafa otišao i sad mu niko ne garantuje prvi tim...

Teško da bi ga kod Rafe imao, a i nije ga imao niko.
Znamo svi kako su prolazili neki igrači koji su imali "zagarantovano mesto" i to baš oni koji su igrali pozicije koje Lane igra.
Rafa je imao sistem ( kao i igrače u njemu ) koji bi verujem Lanetu predstavljao teži put do prvog tima, nego što će to biti sa novim trenerom ( osim ako to ne bude Semi Li ).
jamie carragher
Ja se ne brinem da neće doći , jer je na sosu on sam lijepo rekao da je prošao ljekarske preglede te da je igrač Liverpula bio tu Benitez ili ne...
LFCRS
mene zanima ima li on potpisan neki papir koji ga vezuje za liverpool (pred ugovor ili bilo šta slicno) ???
znam da je govorio u par navrata da ce biti nas igrac. i te novine koje ga sele u olympiakos su naklonjene "crvenoj" strani, ali opet zebnja postoji.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.