Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Kvalifikacije za EP 2012 u Poljskoj i Ukrajini
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Carlsberg Pub > Sport
Joe
ždreb ja danas tacno u podne u Varsavi (mislim da ce biti dir.prenos na RTS-u);

Šešir 1: Spain, Germany, Netherland, Italy, England, Croatia, Russia, France, Portugal
Šešir 2: Greece, Czech Republic, Sweden, Switzerlad, Serbia, Turkey, Denmark, Slovakia, Romania
Šešir 3: Israel, Bulgaria, Finland, Ireland, Norway, Scotland, Bosnia-Herzegovina, Norhern Ireland, Austria
Šešir 4: Slovenia, Latvia, Hungary, Lithunia, Belarus, Belgium, Wales, Mazedonia, Cyprus
Šešir 5: Montenegro, Albania, Estonia, Georgia, Moldova, Iceland, Armenia, Kazakhstan, Liechtenstein
Šešir 6: Azerbaidjan, Luxembourg, Malta, Faroe Islands, Andorra, San Marino

u grupi mozemo da budemo izvuceni sa svim bivsim drugovima... ja bih voleo crnogorce da izvucemo...

rape91
lepo bi bilo da se okupi 5 repki bivse Juge u grupi,cisto da pokazemo gde je ko trenutno.Ne bih voleo iz prvog sesira nemce, portugal i francuske lopove,nerviraju me mnogo. Gerrard,Torres,Kuyt-mozda sledece godine gosti kod saigraca Laneta u BG-u
Scouser Tommy
Naj varijanta su Rusi ili Hrvati, za ostalo ne znam, kako bude tako je!
Joe
grupa smrti:
Hrvatska
Srbija
Bosna
Slovenija
Crna Gora

biggrin.gif
Jamaica
Od kad su ova rangiranja pa su Severna Irska, Bugarska, Austrija ispred Slovenaca koji su otisli na SP? smile.gif
Joe
Grupa A: Nemačka, Turska, Austrija, Belgija, Kazahstan, Azerbejdžan
Grupa B: Rusija, Slovačka, Republika Irska, Makedonija, Jermenija, Andora
Grupa C: Italija, Srbija, Severna Irska, Slovenija, Estonija, Farska Ostrva
Grupa D: Francuska, Rumunija, Bosna i Hercegovina, Belorusija, Albanija, Luksemburg
Grupa E: Holandija, Švedska, Finska, Mađarska, Moldavija, San Marino
Grupa F: Hrvatska, Grčka, Izrael, Letonija, Gruzija, Malta
Grupa G: Engleska, Švajcarska, Bugarska, Vels, Crna Gora
Grupa H: Portugal, Danska, Norveška, Kipar, Island
Grupa I: Španija, Češka, Škotska, Litvanija, Lihtenštajn
Tonča
Kako se prolazi? Najbolji drugoplasirani direktno, a osam u baraž?

Farska Ostrva su bila zakucana! laugh.gif
Dr Stein
Bez Farana nema kvalifikacija, ali prosla su vremena kada smo ih ghuzili 6-0
(tad smo imali Kezmana tongue.gif)
Mislim da ako sa Zmago-vima ne budemo kiksali da ce biti sve u redu, lako cemo mi sa zabarima.
bokeli
Solidna grupa.Rano je za prognoze,prvo SP posle koga cemo videti dal je potrebna rekonstrukcija tima ( ako opet useremo ko na proslom ) ili smo konacno napravili pravi tim koji moze da igra dobro u kontinuitetu.
Jedno je sigurno.Italijani su apsolutni favoriti.Obicno krenu traljavo sa dva-tri remija a onda dodaju gas i po pravilu zavrse prvi u grupi.
Mozda je neko od vas upuceniji al cini mi se ( bar se je ne secam ) da nikad nisu bili u barazu.
Jamaica
Ne bi trebalo da bude problema, ako Antic ostane smile.gif

Po broju grupa, cini mi se da prvoplasirani i najbolji drugi idu direktno a ostali drugoplasirani u baraz......to bi bilo 2(domacini)+9+1+4=16 smile.gif

EDIT - upravo sam se setio da je EP prosireno na 24 ekipe(sprdnja).....jel to vazi od sad ili od sledeceg?
Ako vazi od sad prolazimo sa mladom reprezentacijom, ne trebaju nam ni dobri igraci....... smile.gif
Tonča
QUOTE (Jamaica @ Feb 7 2010, 04:29 PM) *
Ne bi trebalo da bude problema, ako Antic ostane smile.gif

Po broju grupa, cini mi se da prvoplasirani i najbolji drugi idu direktno a ostali drugoplasirani u baraz......to bi bilo 2(domacini)+9+1+4=16 smile.gif

EDIT - upravo sam se setio da je EP prosireno na 24 ekipe(sprdnja).....jel to vazi od sad ili od sledeceg?
Ako vazi od sad prolazimo sa mladom reprezentacijom, ne trebaju nam ni dobri igraci....... smile.gif

To bi trebalo da je od 2016.
heighway
a Stivi i kompanija pod Goricu rolleyes.gif
Scouser Tommy
Idemo pa nego! smile.gif
Mario_T
Mislim da mozemo biti zadovoljni zrebom. Uz duzno postovanje svim protivnicima, mislim da bi svakako trebalo osvojiti drugo mestu u grupi. Takodje, Italijani nisu toliko kvalitetniji od nas da ni prvo mesto nije nedostizno. Imaju oni taj kvalitet da cesto ostvare dobar rezultat (iako igraju lose), ali mislim da ih se ne treba bojati. Sve u svemu, dobar zreb.
bokeli
Raspored utakmica Srbije u kvalifikacijama za EP 2012:
2. septembar 2010. Farska Ostrva - Srbija
7. septembar 2010. Srbija - Slovenija
8. oktobar 2010. Srbija - Estonija
12. oktobar 2010. Italija - Srbija
25. mart 2011. Srbija - Severna Irska
29. mart 2011. Estonija - Srbija
2. septembar 2011. Severna Irska - Srbija
6. septembar 2011. Srbija - Farska Ostrva
7. oktobar 2011. Srbija - Italija
11. oktobar 2011. Slovenija - Srbija

Ovi nasi ne mogu bez farana.Uzeleli ih se pa brze bolje prvu s njima biggrin.gif
Vanja Trotter
Какав сам дебил, ја сам сво време мислио да смо ми домаћин Италији у октобру. Спремао сам се да идем на утакмицу, чак сам и паре почео да скупљам. Какав fail. smile.gif
Dee Jay
Pa mi jesmo domaćini u oktobru... ali sledeće godine biggrin.gif
LFCRS
mmmmmmmmmmm idi na slovence.
to ne mogu da propustim, njih ne mogu smisliti
Aleksandar88
Greska.
Vanja Trotter
Turska - Hrvatska
Estonija - Republika Irska
Češka - Crna Gora
BiH - Portugal

Još mi kaže drug pazi kad Bosna opet dobije Portugal. Šteta što Irci igraju sa Estoncima i jedni i drugi su mi dragi. biggrin.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.