Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Lane u Liverpool-u
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Transferi i Glasine
djolelfc12
evo prvog mog topic-a...nisam znao da li da ga stavim ovde ili u "Rafinih jedanaest"

"Fudbaler srpske reprezentacije Milan Jovanović potpisao je predugovor sa Liverpulom po kome će u taj engleski klub preći na leto, preneli su danas brojni britanski mediji. Jovanović će na kraju tekuće sezone biti slobodan igrač, pošto će mu tada isteći sa belgijskim Standardom iz Liježa čiji je član od 2006. godine.

Prethodno je 28-godišnji Jovanović nastupao i za moskovsku Lokomotivu, Šahtjor iz Donjecka i Vojvodinu, a posle odličnih igara u Standardu i reprezentaciji Srbije zainteresovao je brojne bogate evropske klubove, poput Liverpula i Milana.

Mediji u Engleskoj posebno ističu Jovanovićevu izjavu od pre godinu dana kada je odbio da pređe u redove Evertona, Liverpulovog gradskog rivala.

"Everton nije veliki klub. Odbio sam ga", rekao je tada Jovanović što bi moglo da mu donese simpatije navijača Liverpula."

ODUSEVLJEN SAM biggrin.gif
Aleksandar88
A sta ce ti ovaj topic ? Ima jedan vec na temu dolazaka i odlazaka iz LFC-a pa ne vidim neku posebnu potrebu da se otvara novi blink.gif . Cini mi se da je neko vec imao ovakav izlet sa Dekijem Dejanom Stankovicem kada je ovaj "potpisao" za Liverpool.
Mario_T
QUOTE (Aleksandar88 @ Feb 3 2010, 07:57 PM) *
Cini mi se da je neko vec imao ovakav izlet sa Dekijem Dejanom Stankovicem kada je ovaj "potpisao" za Liverpool.

I opet ljudi nista ne nauce. dry.gif

Dok se transfer zvanicno na obelodani na lfc.tv (verovatno negde na leto), nema otvaranja posebnih tema za igrace. Do tada se moze koristiti tema "Rafa junior". Unapred hvala.
Joe
dzole, fail-ovo si dzole... wink.gif
djolelfc12
ok ljudi....nemam bas mnogo iskustva wink.gif

QUOTE (Mario_T @ Feb 3 2010, 08:05 PM) *

Dok se transfer zvanicno na obelodani na lfc.tv (verovatno negde na leto), nema otvaranja posebnih tema za igrace.

Logicno je da u tom slucaju nema otvaranja novih tema u "rafinih 11" a u "transferi i glasine" bi trebalo da mozes ovakvu temu da stavis....hocu da kazem, ako se transfer obelodani na lfc.tv - onda to vise nije glasina smile.gif

QUOTE (Mario_T @ Feb 3 2010, 08:05 PM) *

Dok se transfer zvanicno na obelodani na lfc.tv (verovatno negde na leto), nema otvaranja posebnih tema za igrace.

Logicno je da u tom slucaju nema otvaranja novih tema u "rafinih 11" a u "transferi i glasine" bi trebalo da mozes ovakvu temu da stavis....hocu da kazem, ako se transfer obelodani na lfc.tv - onda to vise nije glasina smile.gif
Tonča
^
Ustanovili smo neko nepisano pravilo da se sve glasine komentarišu na jednom topicu kako ne bi došlo do otvaranja gomile tema kako se pojavi koja glasina. A u tim situacijam bi verovatno došlo i do otvaranja gomile tema posvećenih istim igračima o kojima se priča iz roka u rok.
Ovako po ozvaničenju transfera otvara se nova tema gde se komentariše sam transfer, a kasnije se diskusija o igraču, njegovim igrama, povredama i ostalim tekućim pitanjima nastavlja u "Rafinih 11".
djolelfc12
ok, nisam znao...izbrisi temu,ja cu se prikljuciti diskusijama u drugim temama

ok, nisam znao...izbrisi temu,ja cu se prikljuciti diskusijama u drugim temama
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.