Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Dirk Kuyt #18
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5
Scouser
stvarno poslednje sto sam pomislio je da ga zovu ovako. ZNACI KOT smile.gif Tonca, jos uvek ne verujem al ajd.

U svakom slucaju nadam se da necju ovim otvaranjem topika da ga ureknem, jer razlog otvaranja ovog topika nije ni njegova povreda, ni prekrsaj u saobracjaju, niti zlostavljanje zene, devojke, vecj njegove dobre partije koje je pruzao. Nije bilo golova, protiv celzija se zatresla stativa, protiv psv takodje, ali poceo je da namesta i pala su dva komada do sad, mislim da je Kuyt veoma dobro resenje, decko igra ko zmaj, bori se, jak je i ima prostora za napredak. Navijaci su ga kul prihvatili i mislim da je on realno odlicno resenje i najbolja kupovina ovog leta. jes da je sladak ko secjerna bolest ali ne moze sve ! laugh.gif
Liverbird
i sto je fora, ne treba mu 5 godina d se uklopi kao sto cetrebati Sevcenku
Catwoman
KUYT: IT'S WONDERFUL PLAYING FOR REDS FANS
http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N...060925-0939.htm
Kameni
Mislim da nije bas ni KOT nego nekako KOWT ali kad stegnez rukama vrat i pokusas to da izgovoris. tongue.gif
Catwoman
Po hrvastkim komentatorima se Kuyt izgovara kao KAUT (to sam cula na HRT kada su kometarisali Englesku ligu, jer je kolega ispravio drugog kolegu sa pricom kako se on raspitao kod holandskih kolega) ... unsure.gif
Nasi komentatori ga zovu Kajt... s obzirom kako u zadnje vreme igra kao zmaj, nisu mnogo pogresili... wink.gif
Mada nam Mario T moze pomoci on zivi u zemlji Lala wink.gif
ChMaster
Ma nije vazno kako se izgovara njegovo ime vazno je samo da nastavi sa dobrim partijama!
Mario_T
QUOTE(Ivana @ Sep 25 2006, 02:02 PM) [snapback]4378[/snapback]

Po hrvastkim komentatorima se Kuyt izgovara kao KAUT (to sam cula na HRT kada su kometarisali Englesku ligu, jer je kolega ispravio drugog kolegu sa pricom kako se on raspitao kod holandskih kolega) ... unsure.gif
Nasi komentatori ga zovu Kajt... s obzirom kako u zadnje vreme igra kao zmaj, nisu mnogo pogresili... wink.gif
Mada nam Mario T moze pomoci on zivi u zemlji Lala wink.gif

biggrin.gif

Pa "braca" Hrvati su skoro u pravu. Izgovara se slicno tome KAUT kako oni kazu, jos ako uspe da se ubaci jedno jedva cujno J izmedju U i T, to bi bilo to. KAU(J)T bi bio pravi izgovor dakle.

Ali, kao sto je nas novi ljubimac rekoh prilikom jednog intervjua BBCu, nije vazno kako mu drugi izgovaraju prezime, vazno je da on postize golove (i da Liverpool pobedjuje). biggrin.gif
Tonča
QUOTE(Mario_T @ Sep 25 2006, 02:37 PM) [snapback]4380[/snapback]

biggrin.gif

Pa "braca" Hrvati su skoro u pravu. Izgovara se slicno tome KAUT kako oni kazu, jos ako uspe da se ubaci jedno jedva cujno J izmedju U i T, to bi bilo to. KAU(J)T bi bio pravi izgovor dakle.

Ali, kao sto je nas novi ljubimac rekoh prilikom jednog intervjua BBCu, nije vazno kako mu drugi izgovaraju prezime, vazno je da on postize golove (i da Liverpool pobedjuje). biggrin.gif

Pa i mi ga palamudimo umesto da pitamo tebe, njegovog zemljaka. laugh.gif
Kameni
Mislim da nije ni bitno. Kajt je bas simpaticno (Zmaj). Citav svet idalje pogresno izgovara ime Johana Krojfa ali to njemu nije smetalo da bude jedan od najboljih fudbalera svih vremena.
Mario_T
QUOTE(Tonca @ Sep 25 2006, 03:10 PM) [snapback]4381[/snapback]

Pa i mi ga palamudimo umesto da pitamo tebe, njegovog zemljaka. laugh.gif

Ne mogu ti reci koliko mi je drago sto smo konacno doveli jednog mog "zemljaka" wink.gif sa malo vecim igrackim "profilom". Nije Zenden los (kao sto ni Kromkamp nije bio), ali je Kuyt ipak dosta popularniji ovde u NL.
Otkada je Kuyt presao u Liverpool, svaki pregled EPL je poceo sa utakmicama Liverpoola, a i snimci su dosta duzi. Konacno mogu malo duze da uzivam u nasim pobedama (kad izgubimo, preglede ne gledam smile.gif ). Samo neka Dirk nastavi sa dobrom formom!!!
Liverbird
a sto se mi zamlacujemo kako se cita njegovo prezime. Pa zovimo ga bre po imenu-to je bar prosto. Dirk! laugh.gif
Trunks
A jel čuo neko moda kako ga britanski komentatori izgovaraju? smile.gif Ba me zanima, poto ovi na Winning Eleven kau K(a)ujt.
ne RIISE
Ma zvacemo ga Dirk Novicki biggrin.gif (samo da pusti jos malo kosicu)!!!
stara lfc
i nek trpa kao on iz svih pozicija!
Perx
Na SkySports-u izgovaraju KAUT...
Catwoman
Kuyt faces race to be fit for Old Trafford
http://icliverpool.icnetwork.co.uk/0500liv...-name_page.html
Liverbird
ja negde procitao da ce pauzirati 2 nedelje
Catwoman
KUYT ENJOYS BEING A MAKER AND TAKER
http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N...061128-1309.htm
Catwoman
TOMMY: KUYT REMINDS ME OF THE KING
http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N...061129-1256.htm
bocejan
Ja neznam da li je u klubu, treneru, glavi itd. Ali kog napadaca dovedemo taj dobro pocne, i onda pocne da mrci, vrljavi. Ja u zadnje 3 utakmice sto sam gledao, imao je samo jednu stativu protiv Carltona. Koliko vec ima da nije dao gol!?
I kako okrenes opet nam treba neki napadac koji ce na svakoj utakmici da da jedan ili vise golova.
Cosa
Jebiga moracemo da pocnemo da saljemo napadace na rehabilitaciju u Brazil.
Vredelo je za Adriana...
bocejan
Evo, deluju kritike. Dade ga Dirk.
Fred Kremenko
Dirk je odlican igrac, samo da je malo manje sebican...
Dzontra
Mislim da je dobro pojačanje, možda se još nije sasvim uklopio ali je trenutno nađ daleko najbolji napadača, jbg Robi izvini! Sa Viljom ili Toresom u paru bi mogao čuda da čini. Ajmo DIC-ovi biggrin.gif
Catwoman
Kuyt remains hopeful
http://home.skysports.com/list.aspx?hlid=4...REMAIN+POSITIVE
Catwoman
KUYT: WHY I'M 'FATHER' TO YOUNG AIDS ORPHANS
http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N...070109-1447.htm
Catwoman
Dirk Kuyt has leapt to the defence of Rafael Benitez
http://www.lfconline.com/news/loadnews.asp...=TMNW&id=319319

Dirk Kuyt has warned Chelsea to expect a tough game on Saturday
http://www.lfconline.com/news/loadnews.asp...=TMNW&id=319318
Catwoman
KUYT KEEN FOR LONG KOP STAY
http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N...070118-0852.htm
Catwoman
KUYT: IT WAS A PERFECT WIN
http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N...070122-0934.htm
Catwoman
KUYT: CHELSEA WIN HAS GIVEN US BELIEF
http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N...070125-0929.htm
Catwoman
Kujt: Pobedu cu posvetiti bolesnom ocu

Napadac Liverpula i holandske fudbalske reprezentacije Dirk Kujt izjavio je da bi jako voleo da osvoji Ligu sampiona zbog svog oca, koji se bori s teskim oblikom raka, prenose engleski mediji.

Kujt kaze da ga otac i dalje jako podrzava, iako se svakodnevno bori za zivot.

"Veoma je poseban osecaj doci do finala LS, narocito zbog toga sto je moj otac veoma ponosan na mene. Tesko je ziveti normalno kada vas otac ima rak. Siguran sam da veliki broj porodica prolazi kroz slicnu situaciju, ali biti u Engleskoj dok je moj otac u Holandiji veliki je problem. Dok sam bio tamo, svaki dan sam ga vidjao, pomagao mu, ali sada to nije moguce. On je dolazio kod mene u Liverpul i ostajao preko vikenda. To nam je obojici pomagalo i mnogo mi je znacilo", kaze Kujt i dodaje:

"Nije mu bas dobro i ne moze da putuje u Atinu, bilo bi to previse za njega. Gledace me na televiziji, u mojoj kuci u Liverpulu i zelim da mu donesem Kup sampiona, tako da moze da slavi sa nama svima".

Kujt objasnjava da mu je letos bilo jako tesko da predje u Liverpul zbog oceve bolesti.

"Volim Liverpul, ali najtezi trenutak u mom zivotu bio je kada sam potpisao ugovor sa klubom. Bilo je to nekoliko dana pre vazne oceve operacije i bilo je strasno ostaviti ga. Ali, navijaci su me primili fantasticno i ne mogu da vam objasnim koliko mi je bilo potrebno da to osetim u tom trenutku", rekao je Kujt.
Take Two

Pomalo zaboravljen, Kuyt je dao dva lepa gola i jedan namestio. Jeste da je bilo protiv raspalog Tuluza, ali bitno je da je i četvrti napadač krenuo da pogađa.

Trenutno mi se čini da je Kuyt-Torres najbolji napadački par, tj. da se najbolje slau.Pogotovo ako se Kuyt izvuče na krilo (desno, a sa leve Babel/Kewell) da se otvori prostor za panca.
Booom
Covek se prosle sezone navikavao na novu sredinu, mada jeste blistao od slucaja do slucaja.Mislim da je sezona 2007/08 njegova sezona kao i sezona napadaca uopste.Mislim da smo sa ovih par transfera popunili i tu rupu u napadu i da cemo konacno osvojiti PL.
Catwoman
Kuyt: Nije istina da sam u krizi!

Liverpoolov napadač Dirk Kuyt je napadnut kritikama da je u napadačkoj krizi, odnosno da ima problema da postigne gol. Nizozemski internacionalac je doao pod paljbu nakon to je u nekoliko partija imao problema da postigne gol. Kuyt, koji je ove sezone postigao samo dva prvenstvena gola, ispao je iz prvih jedanaest, a razlog tomu je bezbroj prilika koje je propustio u remiju sa Blackburnom prije dva tjedna.

Ali 27-godinji napadač je negirao sve kritike i rekao kako ima potpuno samopouzdanje da postigne gol za Redse. "Mogu razumjeti te kritike. Istina je da sam propustio tri sjajne anse protiv Blackburna." rekao je Kuyt za Liverpool Echo. "Ali ljudi kau da sam u krizi i ja im moram odgovoriti da ja ne osjećam da je tako. Ukoliko napravite listu Liverpoolovih igrača koji su pokazali svoju najbolju formu ove sezone, onda bih ja bio na vrhu te liste."

U međuvremenu, bivi Feyenoordov strijelac je rekao kako je također sretan sa menanaderom Rafaelom Benitezom i sa njegovim rotacijama. "Liverpoolov sistem rotacija znači da ne moete igrati dvije utakmice za redom. Menander vjeruje da igrač mora biti odmoran i zbog toga nas rotira." dodao je on.
hen-ja
Kuyt: Nije istina da sam u krizi!

laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Under
Pa i ja mislim da nije u krizi. Jednostavno ne ume da postigne gol laugh.gif Mada nije on kriv. Kriv je Rafa shto ga dovede kod nas za 10 miliona funti... I sudije, koje nam nisu svirale penal protiv Blekburna, u tom slucaju bi sigurno postigao gol. wink.gif
zen
Pa nije u krizi, dao je 2 gola iz penala, ojhaaaaa.
acalfc
Stvarno ste smorovi,pa pustite coveka da zivi,nije on kriv,nije sam sebe kupio a i dao je vise bitnih golova od pere bandere sigurno
Mishkin
Iako je psihicki pao, on i dalje dobru sutira penale!!! Znaci nek Rafa zaposli jos 2 psiha smile.gif
Catwoman
Ja licno ocekujem njega u startnih 11 protiv svraka
hen-ja
Sad stvarno....dobar je Dirk, samo ne moze tvrditi da nije u krizi,...kad se vidi da nesto ne valja! (mozda i nije vise...nadajmo se..)
collymore
Kriza ili ne,nek zove to kako hoce ali je cinjenica da je covek prilicno psiholoski pao u poslednje vreme i da ne pruza partije na proslosezonskom nivou.Taj pad nije neizleciv jedini problem je u tome sto se desio u trenutku koji nije bas bio najpovoljniji po nas jer nije bio jedini u napadu koji je zataio.Moje neko izdvojeno misljenje je da u ovosezonskoj postavci Kuyt se tesko snalazi kad je rec o igri sa jednim napadacem tj. kad je bas on najistureniji u nasem timu
Catwoman
Fifth Liverpool player is burgled

Mishkin
Taman su mu skinuli maler smile.gif
Take Two
QUOTE(Catwoman @ Nov 20 2007, 10:50 AM) [snapback]17860[/snapback]
Fifth Liverpool player is burgled

Rotacija... smile.gif
Contractor
QUOTE(Take Two @ Nov 21 2007, 11:44 PM) [snapback]17910[/snapback]

Rotacija... smile.gif

laugh.gif BRILLIANT!!!
Mishkin
tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Catwoman
Kuyt: Blame me for misses

Liverpool striker Dirk Kuyt expects criticism when chances go begging in front of goal.

The Dutchman is the Reds' third top scorer this season with seven goals, but has still come in for some stick.

He missed crucial opportunities in the stalemate at Blackburn in November, and saw his late close-range header saved by Joe Hart in Sunday's draw at Manchester City.

Kuyt, a 10million capture from Feyenoord in the summer of 2006, says the criticism is only to be expected at a big club.

He told LFC Magazine: "When you are a player at a club like Liverpool you have to realise that people expect a lot of you.

Disappointed

"People are always watching you. If you do good things, the papers are full of you. If you miss a few chances or don't play well, the papers are also full of you.

"It works both ways, that's the way football is. I don't mind too much. Okay, it's not a lot of fun to read the papers the next day if they are singling you out.

"But after the Blackburn game, maybe I was more disappointed than anyone.

"I know I work hard enough to start getting results in my game. I just have to be patient.

"I scored a lot of goals in Holland. Many of them were from chances similar to those I had against Blackburn. Usually, they would go in for me. It's just a matter of time before it all comes back."

Mishkin
Sto bi se reklo zakon velikih brojeva, pa mora jednom i njega da usere!
A ovo za Holandiju nije trebalo da spominje smile.gif
Fred Kremenko
Retard ce dati danas gol ako bude u postavi.. Wigan, Charlton.. to je njegov nivo.....
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.