Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Okup
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > LFC Serbia
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Sotir Vračarević
Postovane kolege i koleginice smile.gif

dodjoh na ideju da u petak napravimo okup forumasa.U saradnji sa kolegom Tonchicem obilazio sam nekoliko mesta,i dodjoh do saznanja da se u kuglasu desava nesto vrlo zanimljivo u klubu Kuglas.
U pitanju je bend Witch 1,peva se stari rok(domaci i strani valjda) i trebalo bi da bude skroz OK.

ako ima zainteresovanih,piskarajte,dajte predloge,pa da odlucimo,imamo celu nedelju.
Scouser
QUOTE (Sotir Vračarević @ Jan 31 2010, 11:02 PM) *
Postovane kolege i koleginice smile.gif

dodjoh do saznanja da se u kuglasu desava nesto vrlo zanimljivo u klubu Kuglas.

klasično vračarovski smile.gif
Dr Stein
Ide li neko na Gamma Ray ili MONO 23. i 24-og u SKC-u?
Tada cu biti u Bg-u.Tj na jednom od tih koncerata.
Mario_T
QUOTE (Sotir Vračarević @ Jan 31 2010, 11:02 PM) *
i dodjoh do saznanja da se u kuglasu desava nesto vrlo zanimljivo u klubu Kuglas.

Eh, da te cuje moj (u medjuvremenu pokojni) profesor istorije, bio bi odusevljem ovakvom konstrukcijom recenice. tongue.gif wink.gif Ja bih se vrlo rado odazvao pozivu, ali me malo zezaju 1700 km i nedostatak slobodnog vremena. S tim sa su ovih 1700 km znacajniji faktor. smile.gif
Under
@Mario

eh sad, sitnicarish, shta je 1700 km rolleyes.gif
Tonča
@Sotir
Ti meni više nisi drugar više! laugh.gif

Btw, napisao si dva puta "u Kuglašu". haha.gif
collymore
Znaci pravimo SABOR... biggrin.gif
Jamaica
QUOTE (Mario_T @ Feb 1 2010, 12:10 AM) *
Eh, da te cuje moj (u medjuvremenu pokojni) profesor istorije, bio bi odusevljem ovakvom konstrukcijom recenice. tongue.gif wink.gif Ja bih se vrlo rado odazvao pozivu, ali me malo zezaju 1700 km i nedostatak slobodnog vremena. S tim sa su ovih 1700 km znacajniji faktor. smile.gif

Ko izda pizda laugh.gif laugh.gif
Sotir Vračarević
ahhh,besane noci i besana jutra...a trudio sam se da ne pogresim smile.gif
reina
CITAT (Sotir Vračarević @ Feb 1 2010, 07:38 PM) *
ahhh,besane noci i besana jutra...a trudio sam se da ne pogresim smile.gif

nijedan trud nije uzalud to ti je pouk za ubuduće... tongue.gif
Sotir Vračarević
veceras opet... smile.gif

besane noci,a videcemo za jutro biggrin.gif

oce mozda neko u 5ak u kuglash?
cupavi
odmah jedno pitanje. nov sam ovde i dugo dugo navijam za liverpool. da li se skupljate da gledate utakmice i tako nesto... i da li ce biti neko skupljanje 21 marta man u vs lpool
Tonča
QUOTE (cupavi @ Mar 2 2010, 03:49 PM) *
odmah jedno pitanje. nov sam ovde i dugo dugo navijam za liverpool. da li se skupljate da gledate utakmice i tako nesto... i da li ce biti neko skupljanje 21 marta man u vs lpool

Svaka tekma se gleda u Sport Cafeu.

Samo se mi se najaviš par dana ranije, pošto dan pred tekmu obavljam rezervaciju i to je to.
Narsil
A, gde se nalazi taj kafić? Evo, ja se najavljujem za svaku narednu tekmu na koju budem mogao da dođem, samo da me malo više upitite u okupe i to. smile.gif
Tonča
U strogom centru Beograda.
Makedonska 4.
Narsil
A, šta je sa onim "Anfield" kafićem, na Vračaru?
Tonča
QUOTE (Narsil @ Mar 2 2010, 05:30 PM) *
A, šta je sa onim "Anfield" kafićem, na Vračaru?

Imaju klasičnu kablovsku, što znači da ima prenosa samo kada ima na rts-u ili sk-u.

A i nije u centru. smile.gif
cupavi
racunaj i mene za svaku tekmu, naravno isto na koju mogu da dodjem. aj dodaj me u prijatelje jer nemam pojma kako ja tebe da dodam.
a sto se tice enfild kafica na vracaru, gde se on nalazi?
Tonča
Anfield Cafe je u Kičevskoj, pored 14. gimnazije. Broj 11 valjda.

Obojici:
Pred svaku tekmu koju dolazite mi se javite na pm.
cupavi
koliko vas obicno dodje na gledanje takme?
Tonča
Kako kad. Između 6 i 20 npr. smile.gif
matori lfc
Oko 200-300! biggrin.gif
Sotir Vračarević
ko zemunaca,izmedju 60 i 230....

ako neko oce do anfield-a,nije nista spektakularno(lepo jeste,i ime i salovi,zastave)...a i sto kaze toncha nije u centru
Narsil
Ne znam to, meni je drugar rekao za to mesto, i ja bih otišao tamo čisto da vidim kako izgleda i da popijem bar pivo sa nekim. smile.gif Pa, ako je neko raspoložen, pre neke tekme...Pre Manchestera, recimo?
Sotir Vračarević
ako hoces,ja zivim ulicu ispod,tako da mi nije frka...mozemo da se nadjemo u cetvrtak pred lille?
Narsil
CITAT (Sotir Vračarević @ Mar 8 2010, 11:23 PM) *
ako hoces,ja zivim ulicu ispod,tako da mi nije frka...mozemo da se nadjemo u cetvrtak pred lille?

Javim ti se sutra, imam nekih obaveza u četvrtak, pa ne znam da li bi stigao to da obavim i da dođem do Beograda, ali javim ti sutra sve. smile.gif
Sotir Vračarević
vazi wink.gif
Vanja Trotter
Ima li iko ovde iz Subotice ili okoline? Pošto sada u Subotici ima Liverpool Pub, mogli bi se naći i odgledati koju tekmu. biggrin.gif
Sotir Vračarević
Postoji on vec dugo biggrin.gif
Dr Stein
Ima li neko od vas da je iz Vrbasa?
jednom u dva meseca
vidim lika u LFC jakni onoj shushkavoj kao sto Rafa nosi
i Adidas originals cvrvenim LFC patikama.
podseca na malo Robbie Keane-a tongue.gif

ayone? anybody ?
reina
CITAT (Dr Stein @ Mar 17 2010, 09:14 PM) *
Ima li neko od vas da je iz Vrbasa?
jednom u dva meseca
vidim lika u LFC jakni onoj shushkavoj kao sto Rafa nosi
i Adidas originals cvrvenim LFC patikama.
podseca na malo Robbie Keane-a tongue.gif

ayone? anybody ?

pa ja sam blizu vrbasa ali često sam tamo budem jedno 2-3 dana i idem kući,mogu ti reći da viđam lika u takvoj jaši ali i u patikama ne...
Sotir Vračarević
hehe,patike smo skinuli,a jaknu nije hteo da preda biggrin.gif
Tonča
Ja samo da vas obavestim da je dvanaestočasovno okupljanje uspešno završeno i da smo svi živi stigli kući. bottles.gif
Mario_T
QUOTE (Tonča @ Mar 19 2010, 06:48 AM) *
Ja samo da vas obavestim da je dvanaestočasovno okupljanje uspešno završeno i da smo svi živi stigli kući. bottles.gif

Gde ste to bili? smile.gif
collymore
CITAT (Tonča @ Mar 19 2010, 06:48 AM) *

Sjajno...
Mishkin
A kako je brat Koli demonstrativno odsetao smile.gif
Morace ovo malo cesce da se praktikuje, vidis da nam je krenulo smile.gif
collymore
Eto recepta za u buduce. wink.gif
Under
znači sledeći okup u nedelju u ranim jutarnjim časovima, pa do duboko u noć rolleyes.gif gathering.gif
Dr Stein
u nedelju i ja 99% svracam do Sporta smile.gif

Tonča
QUOTE (Mario_T @ Mar 19 2010, 08:49 AM) *
Gde ste to bili? smile.gif

Jel to retoričko pitanje? smile.gif

Prvo "kod Tode" u kafanicu na vops, pa onda u sport na tekmu, zatim u Dangubu gde je drug Čupa domonirao binom i proveravao mikrofone Hail.gif, da bi onda najizdržljiviji ostali u parku na klupici. smile.gif
Ah da, onda je Vračar doveo kučiće da ih prošeta ujutru kad smo već tu. biggrin.gif
Jamaica
Znaci vi ste ostali jos jedno 4 sata od kad smo Ivke i ja otisli? biggrin.gif

A Cupavi car smile.gif
Tonča
QUOTE (Jamaica @ Mar 19 2010, 06:02 PM) *
Znaci vi ste ostali jos jedno 4 sata od kad smo Ivke i ja otisli? biggrin.gif

A Cupavi car smile.gif

Pa rekli smo vam Steva i ja da je glupo otići u trenutku kada ste vi otišli. biggrin.gif

Za Čupavog još jednom Hail.gif
Jamaica
Tajming je bio savrsen, utrcao sam u bus dok je zatvarao vrata biggrin.gif
Mario_T
QUOTE (Tonča @ Mar 19 2010, 06:00 PM) *
Jel to retoričko pitanje? smile.gif

Prvo "kod Tode" u kafanicu na vops, pa onda u sport na tekmu, zatim u Dangubu gde je drug Čupa domonirao binom i proveravao mikrofone Hail.gif, da bi onda najizdržljiviji ostali u parku na klupici. smile.gif
Ah da, onda je Vračar doveo kučiće da ih prošeta ujutru kad smo već tu. biggrin.gif

Za Sport Caffe sam mogao da pretpostavim, ali ko da pogodi kako je potrosen ostatak tih dvanaest sati. biggrin.gif
collymore
Vidim ja da je cupavi "decko koji obecava" biggrin.gif ...iznenadjenje ove sezone u nasim redovima...u najavi
Tonča
Čupa više nije iznenađenje. biggrin.gif
Joe
znaci nisam trebao da se vracam kod Tode ili jesam... biggrin.gif
Scouser
i to je manje više retoričko pitanje smile.gif
Sotir Vračarević
Chupa (hail)
Narsil
CITAT (Dr Stein @ Mar 19 2010, 02:31 PM) *
u nedelju i ja 99% svracam do Sporta smile.gif

Do jajno.

@Sotire Kad se nalazimo sutra? biggrin.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.