Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool Pub
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > LFC Serbia
Scouser Tommy
Cool! smile.gif Jos jedan razlog da opet dodjem u Suboticu, pored picerije Boss! Skidam kapu!
Periklo
Strašno, fenomenalno. Ostao sam bez riječi kad sam vidio slike. Kako ste ovo napravili?

Potrudit ću se i ja nekad doći, pa kad-tad. Imamo mi u Mostaru ekipu koja redovno prati Liverpool (nešto kao vi u Sport Caffeu), takve ne bi bio problem nagovorit. biggrin.gif
Dr Stein
strasno sam zeleo da dodjem na Irish Stew ali nije mi se dalO, jbg
svracam na prolece biggrin.gif
Vanja Trotter
Svratim tamo ponekad, super je urađeno.
Dr Stein
ako bude para dodjem na tekmu vs Scum
Joe
bio i gledao Chelsea... gotivno mesto. smile.gif
Vanja Trotter
Zvanični sajt pub-a:

http://www.liverpoolpub.com/
Tonča
QUOTE (Vanja Uzelac @ Jun 3 2010, 07:02 PM) *
Zvanični sajt pub-a:

http://www.liverpoolpub.com/

Lepo od njih što su nas stavili u linkove. smile.gif
Dr Stein
fotokografije ui galeriji su prejebene...
posecujem ga sutra ako dozvoli novcanik biggrin.gif
Vanja Trotter
Liverpool pub će prenositi sve utakmice prethodećeg Svetskog prvenstva uživo, na video bimu koji će biti postavljen.

U subotu, 12. 6. 2010. održaće se Jazz-Blues-Rock svirka, a gost večeri je Robert Tilly.

Svirka počinje u 22:30, ulaz je besplatan.
Vanja Trotter
Liverpool pub организује концерт Рибље Чорбе у Суботици:

CITAT
Riblja Čorba u Subotici

Koncert decenije u Subotici....Repriza Beogradske Arene

21.08.2010. god 19.00. h
Riblja Čorba LIVE @ HIPODROM Bačka - Subotica
Informacije i rezevracije karata na 064/148-8-080

Predgrupe:
-Dolly Bell (Su),
-Svar (SU),
-Jolana Brown (Su)
Karte u pretprodaji 350.00 din
na dan kocerta 600.00 din
UZ SVAKU KUPLJENU KARTU POKLON CD RIBLJE ČORBЕ
VuksaLFCCC
Postoji jedan pub u crnoj gori - http://www.facebook.com/group.php?gid=52236236591

Bio sam tamo 2-3 puta ove godine i uopste mi se ne svidja jer nema veze sa liverpool sem sto konobari nose neke liverpool majice, ovo ostalo nema veze s'vezom smile.gif)
LFCRS
zanijemio sam na ovaj Liverpool pub dok sam gledao sve ove slike thumb.gif thumb.gif
svaka cast !!!
Vanja Trotter
Прошле недеље сам био и спријатељио се са власником, лик је краљ. smile.gif
Предложио нам је окупљање тамо, али сам му рекао да ће то бити тренутно тешко изводљиво, са обзиром да је већина вас овде Београд и јужније, а притом студирате, радите или шта већ.
Али, уколико је неко за одлазак тамо, нека јави. lfc.gif
Sotir Vračarević
Bio sinoc,i zanemeo!!!

Znaci ludilo koliko je mocno mesto,zanemeo sam!

Gazda castio pice,al' verovatno jer sam nosiio LFCSerbia dux biggrin.gif
Vanja Trotter
Да не отварам нову тему сад, написаћу укратко овде.
Разговарао сам са Сашом, власником puba, предлаже нам окупљање код њега. Е, сад, знам, знам, далеко вам је, радите, студирате, шта већ, али ако је неко намеравао ускоро да долази у Суботицу или ближе, можемо се договорити и отићи на неко мало дружење.
Човек је стварно супер, и жели да нам изађе у сусрет, чак би и затворио локал ако би нас било више, снизио нам цене пића итд.
Планирани датум за сада не постоји, јер се још ништа не зна, али чекаћу да видим колико ће бити заинтересованих, па могу попричати са Сашом око термина и осталог.
За сада стојимо ја и Владо (није на форуму) из Бачке Тополе, тј. Новог Сада где студира.
Надам се да ћемо успети да направимо нешто од овога!
YNWA

Tonča
Može, ako je na brzinu. smile.gif

Nije ni ta Subotica na kraj sveta. smile.gif

Samo malo da se prolepša vreme i tako to, i da naravno bude neki vikend u pitanju i sve pet...
Digital_Jesus
Odlicna ideja smile.gif . Slazem se sa Tončom ,da se vreme prolepsa pa mozemo probati da nesto organizujemo smile.gif
Dr Stein
na prolece kad bude neki Machesta ili Arsenal il nesto tako smile.gif
VuksaLFCCC
Ako je prolece u pitanju, jos ako je raspust onda i ja mogu.

Planirao sam da odem kod sestre u Novi Sad i da ostanem neke 2-3 nedelje, tako da mi ne bi predstavljalo nikakav problem da odem do Subotice...

Tako da ako je tajming dobar, racunajte i mene biggrin.gif

Nadam se da nije problem sto tek Juna 2011 punim 18god tongue.gif
Vanja Trotter
Сутра ћу се видети са Сашом, па ћу му рећи да би најбоље било на пролеће.

CITAT
Nadam se da nije problem sto tek Juna 2011 punim 18god

Онда ништа, само пунолетне примамо. biggrin.gif
Narsil
Meni je ok da se ode i ranije. smile.gif Recimo, pred put u Prag. smile.gif
Sotir Vračarević
mislis da se okupimo u Subotici,pa onda da zapalimo za Prag?
to bi bilo skroz do jaja,ali to nece biti vikend,tako da otpadaju svi koji rade taj dan :/
Vanja Trotter
6. марта играмо против Manchestera, могли би тада неко мање окупљање направити? Ко би могао тада доћи, отприлике? smile.gif
Narsil
Ja sam tada u Sarajevu, ide se na okup tamo.
Tonča
Meni Saša (vlasnik puba) jednom reče da kada dolazimo to bude subota, iz nekog već razloga, ne sećam se kog.

Generalno, subota mislim i da je uvek jednostavnija svima koji rade, studiraju, idu u školu.

To pričam uopšteno pošto ja trenutno iz nekih ličnih razloga ne znam kada ću biti u mogućnosti da putujem igde.
Dr Stein
ja sam za.
e sad videcemo kada dodje TREN!
Vanja Trotter
Није ми то Саша рекао, али у реду. smile.gif
Ма, предложио сам 6. због текме, али да, у праву си, субота свима највише одговара.
Договорићемо се још, мада бих ја лично волео да буде пре 1. марта, пошто тада идем у војску можда. biggrin.gif

П.С: Данас ми Саша рече да му је Сотир рекао да у петак или суботу долази вас неколико код њега? smile.gif
Narsil
Ako ti je Sotir rekao, onda je to sto posto sigurno. biggrin.gif tongue.gif
Tonča
Trebalo je on i ja da otpalimo sledeći vikend, međutim ispalo je kako je ispalo. Čini mi se da on reče da će sve jedno ići.
Narsil
Nisam ni sumnjao u njega. biggrin.gif Samo malo da odmori od Traviana. biggrin.gif
All Red
Postoji u BG-u Klub Optimist koji je u fazonu engleskih pubova, gotivno je skroz i imaju uramljen jedan dres liverpool-a. Nije kao u subotici ali zadovoljava moje potrebe za točenim carlsbergom...
Tonča
QUOTE (All Red @ Mar 15 2011, 11:45 PM) *
Postoji u BG-u Klub Optimist koji je u fazonu engleskih pubova, gotivno je skroz i imaju uramljen jedan dres liverpool-a. Nije kao u subotici ali zadovoljava moje potrebe za točenim carlsbergom...

Ujedno i najnesrećnije mesto za gledanje utakmica. smile.gif

Gledali smo tamo jedno 2 sezone, doduše ne tako redovno kao sada, ali smo uspeli da dobijemo samo West Ham na penale za sve to vreme smile.gif
Gubili od Evertona 3:0 i slično... Od tada retko i na pivo odem tamo...
All Red
E sad mi sjeba radost... smile.gif
Ja sam tamo gledao danas Bayern - Inter i dobro se završilo po mene s obzirom da sam navijao za Inter... Možda probam i koju Liverpool tekmu da odgledam tamo, čisto da izvidim situaciju, ali to kada bude neka nevažna... Da ne ureknem...
Narsil
Gde je to? smile.gif
All Red
Evo ti ovde imaš adresu i par sličica...
Narsil
Lepo izgleda. 'Ajde da gledamo Sanderlend u nedelju tu? Pusti pm.
BoJaNNNNN
Mesto je raj na zemlji za navijače Liverpula smile.gif

Jel ima neko sa foruma ko redovno posećuje Liverpool Pub? Studiram od ove godine u Subotici, pa čisto da pitam da li ima nekakvih okupljanja itd? smile.gif
Narsil
Malopre mi je Saša poslao poruku da napravimo nešto. smile.gif
BoJaNNNNN
CITAT (Narsil @ Oct 1 2012, 01:21 PM) *
Malopre mi je Saša poslao poruku da napravimo nešto. smile.gif

Ja sam u četvrtak tamo, gledam vs Udinese, ovaj vikend sam nazad u So, tako da bi moglo za Reading, ili Merseyside Derby nešto da se organizuje smile.gif
Narsil
Videćemo. To nije samo organizovanje, s obzirom da do tamo ima dosta, pa bi morali da ostanemo noć. Što automatski znači dva dana zezanja. biggrin.gif
Vanja Trotter
Može, može, samo javite. biggrin.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.