Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Snooker
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Carlsberg Pub > Sport
dacha90
cao ljudi, osnovan je sajt www.snookersrbija.com i na njemu forum...
pozivam sve koji igraju ili gledaju snooker da se prikljuce forumu, takodje postoji i deo koji je posvecen bilijaru odnosno POOL-u....

ocekujem vas....YNWA
vladx
RONNIE!!!! champion.gif yahoo.gif Hail.gif drink.gif
Puki
QUOTE (vladx @ May 7 2012, 10:01 PM) *
RONNIE!!!! champion.gif yahoo.gif Hail.gif drink.gif

Fuck yeah! biggrin.gif
Svebor
Dr. Peters izgleda sa nama u Londonu, Roni ne mož' da se sastavi.
BoJaNNNNN
CITAT (Svebor @ May 5 2014, 04:26 PM) *
Dr. Peters izgleda sa nama u Londonu, Roni ne mož' da se sastavi.

Rekao je i sam Roni da mu je dao da ostane s nama.
Svebor
CITAT (BoJaNNNNN @ May 5 2014, 04:34 PM) *
Rekao je i sam Roni da mu je dao da ostane s nama.

Kako misliš 'dao', pa nije mu Roni keva...

ps

O’Sullivan was fulsome in his praise of the good doctor. He said: ‘If I could afford to have Steve 24/7, then I would. But if Liverpool can have him there for four or five years then they’ll win the Premier League. I have no doubt about it.
Tonča

Ćao Ronijevci! :*
Under
ovo me vise boli od onih 3-3. jbt, bilo ko da je uzeo, ne bih se zalio, ali ovaj indijanac...
steva8lfc
Samo da se prikljucim gazi Ronija klubu tongue.gif

Klasicna dominacija danas... 11:4
Tonča
Ne nego da uzme onaj smrdlja, jebemgausta smrdljiva i prepotentna, kolki nos ima može sa Ibrom da ide da se druži. Ono što sam viđao od njega na ES nisam viđao ni u Beloj Palanci kad sam igrao bilijar sa lokalnim kovačima i drvosečama.

Jest' dobar igrač, verovatno najbolji koga sam gledao, ali mene je sramota kad mi neko kaže "Jel znaš da i O'Sullivan navija za Liverpool?". (Igor Butulija je drugi na listi, ali podosta daleko).
Svebor
CITAT (Tonča @ May 5 2014, 11:43 PM) *
Ne nego da uzme onaj smrdlja, jebemgausta smrdljiva i prepotentna, kolki nos ima može sa Ibrom da ide da se druži. Ono što sam viđao od njega na ES nisam viđao ni u Beloj Palanci kad sam igrao bilijar sa lokalnim kovačima i drvosečama.

Jest' dobar igrač, verovatno najbolji koga sam gledao, ali mene je sramota kad mi neko kaže "Jel znaš da i O'Sullivan navija za Liverpool?". (Igor Butulija je drugi na listi, ali podosta daleko).

Što te sramota, kad navija za Arsenal. blink.gif
Tonča
QUOTE (Svebor @ May 6 2014, 12:09 AM) *
Što te sramota, kad navija za Arsenal. blink.gif

Ozbiljno? Neki zlikovac me slagao a ja mu poverovao! mad.gif Bilo mi toliko mrsko, da nisam mogao ni da proveravam.

Ladno navija za berače pamuka! Pa to sve govori! Verovatno otuda i sva ta odvratnost!

Hvala ti Svebore, ulepšao si mi ovo sumorno veče! smile.gif Ajd dođi nekad negde, pa da ti platim svo pivo koje popiješ.

Odoh da se veselim zahvaljujući Sveboru!

(A Butulija izbija na prvo mesto, za njega sam siguran. Čuo kad ej to rekao jednom u nekoj emisiji, i bio sa u fazonu: "Neee, neeee, neeeeeEEEEEE!"
Svebor
CITAT (Tonča @ May 6 2014, 12:14 AM) *
Hvala ti Svebore, ulepšao si mi ovo sumorno veče! smile.gif Ajd dođi nekad negde, pa da ti platim svo pivo koje popiješ.

Nema na cemu, vikni kafanu, i vidimo se. drink.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.