Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Africa Cup of Nations
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Carlsberg Pub > Sport
Stranice: 1, 2
Jamaica
Hail.gif Hail.gif Hail.gif Hail.gif
Fred Kremenko
Sranje ko sranje.. Pijaca za robovlasnika da nadje nekog 20 godisnjaka iz druge francuske lige i gomila divljaka sto na terenu sto na tribinama... Pozitivna strana, imace novih parova za kladjenje radnim danom...
Jamaica
Ali zato nema fudbal zanimljiviji za gledanje....
bokeli
CITAT (Fred Kremenko @ Jan 10 2010, 10:17 PM) *
gomila divljaka

Ti divljaci su dali potpuno novu dimenziju danasnjem fudbalu i unapredili fudbal u mnogim ligama.Sto se robovlasnika tice -Sulejmani,Arnautovic,Cosic......po cemu smo onda bolji od njih.Svi sad zele da prodaju svog klinca velikom klubu i roditelji i agenti.Zar nije Mesi dosao u Barsu kao klinac? Meni licno prelep fudbal za gledanje .

Roger Mila
Fred Kremenko
Pod robovlasnika sam mislio na Wenger-a nisi skapirao... A da su divljaci jesu.(pogledati ako nista pod pogibiju onih mucenika iz Togoa).. Koliko su napredni dovoljno govori, da pored svog talenta koji imaju nisu uspeli da doguraju dalje od 1/4 finala WC, to je cak i Azijatima uspelo.. Bas zbog toga, sto nema tog managera koji moze da ih natera da igraju disciplinovano i odgovorno...

Da se ne razume pogresno, meni je gotivno kad dodju solidni Afrikaneri tipa Slonovaca Kamerun ili Gana na WC pa pomrse racun nekim smorovima tipa Italija, Portugal, Ukrajina ili tako neki... Sto i dalje ne znaci da cu da proglasavam takmicenje puno nekih Angola, Malija i Mozambika, gde je najveci uspeh kad nekom nabijes krampone u kolena, a najveca zanimljivost sto se dva idiota sprdaju sa brojevima pasosa za najlepse i najdivnije na svetu....
bokeli
Mozda niko nemoze da ih natera da igraju disciplinovano,al zato se igra ofanzivni fudbal,bez puno davljenja.Kao neutralnom gledaocu puno mi je zanimljivije da gledam njih nego sahovsko nadmudrivanje tompus selektora
Fred Kremenko
Ofanzivni fudbal je jedno, igra bez ikakvog kompasa je drugo... Ovo drugo imas i u vecini opstinskih liga kod Loknera na Sosu... Malo malo pa se pojavi Maradona iz Sajkasa ili Ronaldo iz Banovaca...

Sem negde 4-5 timova ostatak je malo iznad tog nivoa...
bokeli
Pretera ga.Krenuo si od robovlasnika,preko divljaka,lomljenja nogu,pasosa i na kraju dosao do Sajkasa.Al dobro svako ima svoje misljenje i ja ga kao takvo postujem
Scouser
QUOTE (bokeli @ Jan 11 2010, 12:20 AM) *
Pretera ga.Krenuo si od robovlasnika,preko divljaka,lomljenja nogu,pasosa i na kraju dosao do Sajkasa.Al dobro svako ima svoje misljenje i ja ga kao takvo postujem

pa to je sve povezano, mislim Venger i Šajkaš. Ne zove se stadion Šajkaša za džabe Hajberi laugh.gif

bokeli
E taj podatak stvarno nisam znao.Pocinjem polako da povezujem laugh.gif
Jamaica
Malawi razbio ovaj mrski Alzir biggrin.gif
Scouser
JBt lik se zove Kafoteka... To neki afrički Nihat
Jamaica
Kafoteka i Zakazaka biggrin.gif
Scouser
a treći gol je delo Bande smile.gif
Vanja Trotter
Meč između Angole i Malija mi se čini namešten.
Prvo, Mali je igrao katastrofalno, i onda odjednom 4 gola za 15 minuta! I to poslednja tri gola u 88', 92' i 94'!!!
Drugo, igrači Angole su ostali skamenjeni prilikom napada Malija, kao da su ih pustili da im daju gol.
No, završilo je kako je završilo.
Danas, opet iznenađenja. Alžir će igrati na svetskom prvenstvu a gubi od Malavija 0:3? Iskreno, ne znam nijednog igrača Malavija.
Obala Slonovače nije mogla da da gol Burkini Faso...
Zanima me šta će biti sutra. smile.gif
Take Two
QUOTE (Vanja Uzelac @ Jan 11 2010, 10:56 PM) *
Meč između Angole i Malija mi se čini namešten.
Prvo, Mali je igrao katastrofalno, i onda odjednom 4 gola za 15 minuta! I to poslednja tri gola u 88', 92' i 94'!!!

Ja ne znam ko na taj način namešta utakmice. Zar ne može to lakše i manje nestvarno?

Inače, vidi šta je lik uradio:

Uložio 4,000 funti pri rezultatu 4-0, kvota 1.01... i naravno, izgubio sve biggrin.gif

Za sada dno dna od kvaliteta fudbala, bar to malo što sam ja gledao.
Tonča
QUOTE (Vanja Uzelac @ Jan 11 2010, 10:56 PM) *
Obala Slonovače nije mogla da da gol Burkini Faso...

Ja danas gledao ovo maltretiranje. isuse.gif

QUOTE (Take Two @ Jan 11 2010, 11:05 PM) *
Ja ne znam ko na taj način namešta utakmice. Zar ne može to lakše i manje nestvarno?

Inače, vidi šta je lik uradio:

Uložio 4,000 funti pri rezultatu 4-0, kvota 1.01... i naravno, izgubio sve biggrin.gif

Za sada dno dna od kvaliteta fudbala, bar to malo što sam ja gledao.

Videh ovo danas. Kakav kraljić! laugh.gif
Pretpostavljam da je lik ojadio čunra svojih roditelja ili tako nešto, čim mu je bilo bitno 40-ak funti koj je dobio, a već je imao 4k. biggrin.gif
Take Two
QUOTE (Tonča @ Jan 11 2010, 11:07 PM) *
Videh ovo danas. Kakav kraljić! laugh.gif
Pretpostavljam da je lik ojadio čunra svojih roditelja ili tako nešto, čim mu je bilo bitno 40-ak funti koj je dobio, a već je imao 4k. biggrin.gif

Na onom linku kaže da je bila kinta spremljena za školarinu, tako da je sad ispušio za univerzitet biggrin.gif

Ne znam kakav je psihološki profil vas kladioničara, ali valjda vas ima raznih, ako hoćete da zaradite profit od 1% na "sure thing" kao što je ovo bilo rolleyes.gif
Tonča
QUOTE (Take Two @ Jan 11 2010, 11:22 PM) *
Ne znam kakav je psihološki profil vas kladioničara, ali valjda vas ima raznih, ako hoćete da zaradite profit od 1% na "sure thing" kao što je ovo bilo rolleyes.gif

Ne bih znao. smile.gif

To me sad podseti kada je pre 5-6 godina burazerov ortać sa faxa uložio školarinu na neke "dojave". laugh.gif
Aleksandar88
CITAT (Take Two @ Jan 11 2010, 11:05 PM) *

Da li ima bolje prilike od ove, za ostaviti jedan dobar isuse.gif ...
Scouser
a sećate se Finala LŠ 2005. i onog lika što se usrećio na poluvremenu smile.gif

"ali eto...to je fudbal" što bi rekao Gojko laugh.gif
Tonča
Objašnjava kreten na ES da igrači Mozambika imaju "brazilske nadimke" zato što je fudbal izuzezno popularan u Mozambiku. isuse.gif
Take Two
"Ma to, to ti je Brazil u Africi, brate, razumeš Brazil u Africi!" biggrin.gif

Na Egipat-Nigerija, mogli smo da čujemo da je "pred kraj poluvremena rezultat 1-1, ali to ne mora ništa da znači". blink.gif

A posle na 2-1 je bilo "Egipćanima je sad bitnije da ne prime gol nego da zadrže rezultat" isuse.gif
Mario_T
Je'l ima neki screening za komentatore? Gde bi jedan od parametara bio, recimo, IQ veci od 20? isuse.gif
Fred Kremenko
QUOTE (Take Two @ Jan 12 2010, 10:25 PM) *
"Ma to, to ti je Brazil u Africi, brate, razumeš Brazil u Africi!" biggrin.gif

Na Egipat-Nigerija, mogli smo da čujemo da je "pred kraj poluvremena rezultat 1-1, ali to ne mora ništa da znači". blink.gif

A posle na 2-1 je bilo "Egipćanima je sad bitnije da ne prime gol nego da zadrže rezultat" isuse.gif

Kako moze da bude Brazil u Africi kad je ovo zapravo najbolje takmicenje na svetu Hail.gif Hail.gif Hail.gif Hail.gif Hail.gif te iako pocenjeni Brazilci i Kapiten njihove U-20 reprezentacije igraju magicni fudbal, ovo je svakako jos magicnije biggrin.gif
Sotir Vračarević
znaci zasad,klasicno razocarenje....
bokeli
Nigerija mi nije iznenadjenje ,jer sa Mikelom koji je vise izigravao balerinu nego igrao fudbal i golmanom koji je ocigledno zalutao na teren,na kraju su dobro prosli.A i selektor je svo vreme imao facu kao da ce zaplakati tako da im je bio odlican motivator.Vise sam ocekivao od Kameruna,upravo zbog dobrog selektora ,al i oni su igrali ko rastimovani klavir.Neznam koliko su timovi imali vremena za pripreme al fudbal za sada veoma los,Naravno ni komentator danas nije propustio da lupi koji biser pe je izmedju ostalih budalastina Cousina iz Hulla zvao kazan pa kazin pa opet kazan... unsure.gif
Jamaica
bonGa laugh.gif
Under
do sada, highlight turnira...

http://www.youtube.com/watch?v=D18cZEk-OMw
bokeli
CITAT (Under @ Jan 13 2010, 10:21 PM) *
do sada, highlight turnira...

http://www.youtube.com/watch?v=D18cZEk-OMw

video sam ovo juce i jos nemogu da verujem laugh.gif
Trunks
Lepota fudbala, nema šta. biggrin.gif
rape91
http://www.youtube.com/watch?v=mFVlTRWRA7o

Jos jedan blistav trenutak golmana na KAN-u. Obratite paznju od 0:40
Jamaica
This video is no longer available due to a copyright claim by SPORTFIVE France.

Jel Geremijev gol? biggrin.gif
rape91
naravno
Under
shto se ovaj kup afrike ne igra bar dvaput godishnje, ubijam se od para rolleyes.gif
Trunks
Podeli tipove sa braćom. smile.gif
Under
nema tu neke tajne, igrao sam sve "ocekivano", samo sam uglavnom igrao singlove. imao sam srece pa sam izbegao da odigram ono shto je doshlo neocekivano (poraz Kameruna od Gabona, neresheno O.Slonovace i B. Faso, itd.) jedino sam pao na remi odvratne Angole i josh odvratnijeg Alzira...

shto se tice cetvrtfinala ocekivane su pobede Angole (mada cu verovatno navijati za gancije), O.Slonovace, Egipta i Nigerije mada ce sigurno biti iznenadjenja, tako da pazi shta igrash wink.gif
Jamaica
Jel jos neko primetio da ovde svi izvode indirekte udarce direktno na gol, bez onog pomeranja lopte? smile.gif

Nemoguce da su toliko glupi da ne znaju osnovna pravila... laugh.gif
Under
sve je moguce...

sudjenje kriminalno tokom celog prvenstva... izgleda ni sudije ne znaju pravila...

@Trunx
prva utakmica cetvrtfinala je donela iznenadjenje, nadam se da nisi igrao (kao ja)
Fred Kremenko
Ja odigrao jako™ na slonove
Jamaica
Ja samo cekam da udje u gol neki indirekt pa da vidim sta ce sudija da svira smile.gif

Najjace mi bilo kad je Flavio iz Angole sutno direktno na gol iz inderekta u kaznenom laugh.gif
bokeli
Ispade Obala Slonovace.Mozda igrom nisu zasluzili bolje al su na kraju ipak osteceni za cist gol.
Mario_T
Sudija kreten, nije bilo ni blizu ofsajda. Toure je bio skoro metar ispred zadnjeg igraca u liniji odbrane.
redsi
Hehehe kakav kvalitetan fudbal, kako se samo igra odbrana,kakvo pozicioniranje! smile.gif Al je zato zanimljivo...
bokeli
Nastavlja se festival golmaskih budalestina laugh.gif
Under
QUOTE (Fred Kremenko @ Jan 24 2010, 08:24 PM) *
Ja odigrao jako™ na slonove

i ja, ali odvratni su mi tako da mi nije krivo shto su ispali...

ali Kamerun (i fantasticni sudijski trio) su toliko razocarali, ne igrom nego rezultatom. Egipat nije znao gde se nalazi, tek nekoliko puta su preshli pola, ali lavovi jednostavno nisu znali da postignu gol. prangijanje izvan shesnaesterca teshko da je moglo neshto da donese protiv dosta dobrog egipatskog golmana... kako su ovo uspeli da izgube znaju samo Le Guen i Eto'o isuse.gif i mozda Njitap adultesuicide2.gif
Jamaica
Geremi pokazuje zasto je Newcastle ispao iz lige smile.gif
rape91
ocekivao sam vise sto se tice kvaliteta fudbala,vise golova-razocaravajuce

off:trenutno na areni 1 skupljanje para za haiti:Zidane XI-Benfica XI,mnoge zvezde su se skupile,ali najjaci je Abel Xavier... Odmah me je Saranovic podsetio sto me je nerviralo da ga slusam na b92.
Periklo
CITAT (Fred Kremenko @ Jan 10 2010, 11:37 PM) *
Pod robovlasnika sam mislio na Wenger-a nisi skapirao... A da su divljaci jesu.(pogledati ako nista pod pogibiju onih mucenika iz Togoa).. Koliko su napredni dovoljno govori, da pored svog talenta koji imaju nisu uspeli da doguraju dalje od 1/4 finala WC, to je cak i Azijatima uspelo.. Bas zbog toga, sto nema tog managera koji moze da ih natera da igraju disciplinovano i odgovorno...

Da se ne razume pogresno, meni je gotivno kad dodju solidni Afrikaneri tipa Slonovaca Kamerun ili Gana na WC pa pomrse racun nekim smorovima tipa Italija, Portugal, Ukrajina ili tako neki... Sto i dalje ne znaci da cu da proglasavam takmicenje puno nekih Angola, Malija i Mozambika, gde je najveci uspeh kad nekom nabijes krampone u kolena, a najveca zanimljivost sto se dva idiota sprdaju sa brojevima pasosa za najlepse i najdivnije na svetu....

Frede, ti si car. Što više utakmica gledam, to se više uvjeravam da si bio u pravu.
Jamaica
Ovaj sudija se razmahao laugh.gif

LOL @ Azlir laugh.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.