Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Sneak Peek: New Liverpool Kits for 2010-2011
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Prilike u klubu
Stranice: 1, 2, 3
Dr Stein
Neretko se desi da vec na zimu "iscure" dresovi najvecih evropskih klubova, tj "prototipi" tongue.gif
Ove dresove koje sada nosimo (home kit) ne bih menjao ni za sta... zaista su genijalni i elegantni...
No adidas nam je ponudio new improved kit-ove , koji su ruzniji od celzijevih za ovu sezonu sad.gif
koga zanima nek poseti RAWK
http://www.redandwhitekop.com/forum/index....ic=251860.0#top
Scouser Tommy
Muka mi je od toga svake godine. I onda cim dodje NG, prodaju ih na snizenju za upola cene da bi mogli da nastancuju nove za leto. Samo im je lova bitna! F**K!
vladx
Ako ce zaista biti takvi...uzas! sad.gif
matori lfc
Umesto da vrate neki retro fazon...ovi su po meni njesra! Sve gorei gore.
Periklo
Meni su prošlosezonski gostujući (sivi) bili odlični, baš onako retro, ali rijetkima su se sviđali. Ja bi ih zadržao da se mene išta pitalo, u njima je pao Scum, a i Rush je u njima trpao u zlatnim danima.

reina
bože sačuvaj,i ovako još dobro ne igramo,nismo takoreći ušli u formu,još ovi novi dresovi,bićemo za sprdnju...
Jamaica
Ne moze da se registruje na RAWK....jel su to ovi?

Nekako mi previse izgledaju jeftino da bi bili pravi....ali bas, bas jeftino.....sam dizajn nije los, ali je ona kragna, tj. nedostatak bilo cega osim gumene trake(bar tako izgleda) uzasan....

Mada je onaj beli sasvim pristojan smile.gif
Mario_T
Beli dres izgleda ubedljivo najbolje. U kombinaciji na nekim crnim ili tamno sivim sorcem bi izgledao odlicno. Kad su u pitanju crveni i crni dres, tesko mi je da se odlucim koji izgleda gore. Ipak bih izabrao crveni, posto njega cesce koristimo, pa samim tim i taj dres treba da izgleda najbolje. One trouglaste sare su absolutely hideous. Nadam se da ovo nisu definitivni dizajni.
collymore
Generalno gledano ja nisam odusevljen nasim dresovima vec poslednjih 100 godina tako da me nista ne moze iznenaditi.A ovi sto ih je Jamaica prikazao su mnogo lose fotografisani pa i izgledaju malo fuserski,videcemo kako ce reklama da cucne.smile.gif
vladx
QUOTE (Periklo @ Jan 4 2010, 12:38 PM) *
Meni su prošlosezonski gostujući (sivi) bili odlični, baš onako retro, ali rijetkima su se sviđali. Ja bi ih zadržao da se mene išta pitalo, u njima je pao Scum, a i Rush je u njima trpao u zlatnim danima.

Valjda sam bio jedini ovde kome su se svidjali, a sto ti kazes, vecno ce ostati upamceni zbog tih 1:4! smile.gif

Opet, za razliku od ostalih, ne vidim nista ni u navodnom belom away za narednu sezonu, meni je npr. mnogo mocno delovala sadasnja skroz bela kombinacija na Artemio Franchi-ju.
bokeli
CITAT (Jamaica @ Jan 4 2010, 02:27 PM) *
Ne moze da se registruje na RAWK....jel su to ovi?

jesu li ovi poslednji plavi il me oci varaju? hong kong natpis najbolje da stave na poledjini umesto imena cisto da se zna
Jamaica
Meni se cini da su ovi treci crno-zlatni, kao i ove godine...
bokeli
Ucinilo mi se da su plavi.Podsecaju malo na Realove od pre neku godinu
collymore
Po meni Olimpik iz Marseja ima vec dve godine za redom jaka idejna resenja kad su dresovi u pitanju,kad bi neko bio pametan pa na slicnu foru odradio tako nesto al u crvenoj varijanti za nas.
Jamaica
Ne znam bas kako bi uz Liverpool isli previse sareni dresovi........mada Adidas zadnjih par godina pravi jako dobre i jako lose dresove, a mi smo imali srece da nam zapadnu ovi prvi uglavnom... smile.gif
Mario_T
Mislim da je Adidas odradio dobar/zadovoljavajuci posao, posebno kad su u pitanju crveni dresovi. Nas trenutni domaci dres mi je jedan od lepsih dresova koji smo imali for quite some time. Takodje, proslogodisnji sivi dres, ovogodisnji beli dres, kao i belo-zelena kombinacija iz CL pre par godina, zavredjuju pohvale.
Medjutim, dizajn mora biti kudikamo bolji nego sto izgleda na ovim (priznajem, poprilicno lose uradjenim) slikama.
Dr Stein
2nd kit beli sa crnim prugama i V izrezom je ok, popprilicno retro.
jedno je glupo sto je cini mi se grb skroz crn, i deluje prazno.
Mislim da oko grba ne treba da postoji kompromis.
Crveni i crni sae utrkuju koji je jadniji, crni zato sto je crno zlatni, seljacki, kao i ovosezonski.
a crveni jer cemo ga najcesce nositi i jednostavno mora bolje da izgleda.
ne svidja mi U izrez deluje k'o kesa.
Mada, fotke su lose, znamo i sdami kad su izleteli Chelskijevi dresovi ko nindza kornjace sa grudima da su
na fotki izgledali odvratno, dok ovako, na tv-u, izgledaju skroz pristojno.
da ponovim, ne bih menjao home kit iz ove i prosle sezone, prelep je.
Njemu bih dodao Sivi away od prosle sezone i onaj Crveno-crni za cl away iz 2008 valjda
rape91
vidoh sad na face-u na lfc balkan postavili ove dresove,sad jel' ce ovo stvarno biti novi dresovi ne znam

Kliknite za pregled priloga

Kliknite za pregled priloga
Dee Jay
Možemo samo da se nadamo da neće wink.gif .Mada beli dres sa crvenim prugama je OK .
Mario_T
Ovaj crveni meni izgleda sasvim OK, a ni ovaj crni nije los (samo da ne menjaju boje grbu). Cim nemaju kragnu, to je za mene u startu jedan ogroman plus.
bocejan
Crveni je dobar, ovako na oko. Samo ce trebati jos neko vreme da se naviknem da nam ne pise Carlsberg.
collymore
Vec sam prokomentarisao na fejsu ovaj crveni je mnogo dobar i mozda jedan od boljih u poslednjih nekoliko godina sigurno dok je ovaj crni smesan sa ovim stapanjem znaka sa pozadinom i florescentnim autlajnom isto sranje imaju i celzi,everton,city
Under
QUOTE (collymore @ Mar 17 2010, 10:13 AM) *
Vec sam prokomentarisao na fejsu ovaj crveni je mnogo dobar i mozda jedan od boljih u poslednjih nekoliko godina sigurno dok je ovaj crni smesan sa ovim stapanjem znaka sa pozadinom i florescentnim autlajnom isto sranje imaju i celzi,everton,city

rispekta!
od ovog crnog samo su gori celzijev i onaj rezervni septikov.
Dr Stein
meni su odvratni i crveni i crni.
pogotovo zbog izmene grba.
ovaj home kitiz zadnje dve sezone ke jedan od najlepih koje sam video ikada.
onaj V izrez je predrkan (jedino sto se redovno pokida u duelima:)
a onaj beli away sa retro tankim sarama je kul, ukoliko bi se zadrzala autenticnost grba
Wastelander7
Meni su OK,jedino mi se nesvidja to sto ce biti novi sponzor.Najbolje je kad je Calsberg,a sve ostalo mi je OK
reina
a joj znači odvratni su sta im bi da to naprave...
Dee Jay
CITAT (Wastelander7 @ Mar 17 2010, 06:49 PM) *
Meni su OK,jedino mi se nesvidja to sto ce biti novi sponzor.Najbolje je kad je Calsberg,a sve ostalo mi je OK

Moralo se .Carlsberg jednostavno nije mogao da ponudi toliku lovu da se reklamira na našem dresu.
Dr Stein

zanimljivo...

"youR will never work alone"

huh.gif
Jamaica
Fals ocigledno.....nije im stalo 'll isuse.gif
Dr Stein
ne sto im nije stalo 'll
nego je cela recenica misinterpretirana
Jamaica
Tek sad videh work smile.gif
Dee Jay
Spolja gladac,a iznutra jadac. tongue.gif

Ali YOUR WILL NEVER WORK ALONE isuse.gif wacko.gif

Kupujem,ali samo ako bude bez falša biggrin.gif
Under
ovaj dres (ako bi ispravili natpis na unutrashnjem delu kragne) izgleda 10 puta bolje od onog crnog...
Mario_T
Dres je odlican (kragna je boss!), samo da promene boju natpisa i Adidasovog znaka u crnu ili crvenu. Moram reci da mi ime sponzora uopste ne izgleda tako lose kao sto sam se u pocetku bojao da ce biti slucaj.
collymore
Bela varijante je sjajna dva puta bolja od onog crnog za koji se nadam da nece biti puno u upotrebi.
Dee Jay
Novi home kit za sezone 2010/2012 biće objavljen 8. aprila.
Dee Jay
Pa da vidimo sutra!
Mario_T
Male izmene u odnosu na sadasnji home kit i ja cu biti zadovoljan. Samo da ne bude meni mrske kragne.
Dee Jay
Istorija Liverpulovog dresa
Mario_T
Na RAWKu su vec okacili neke slike.

Vise bih voleo neki (polu) V-izrez, ali ako je ovo zaista definitivni dizajn, ja sam veoma zadovoljan. Samo ostaje da se odlucim izmedju kombinacija Dalglish+7, McManaman+7 i Agger+5. smile.gif
Tonča
^Meni ovo skroz OK, posebno ako se osvrnem na sve i svašta najavljivano. smile.gif

Nije neki "vrh vrhova" ali vrlo solidno™. wink.gif

Edit:
Zaboravih da prokomentarišem novog sponzora. Sviđa mi se.
Dr Stein
taman krenuo da postujem... ima tih linija krivih k'o oni prvi Adidasovi nakon Riboka valjda 2006.
i glupo mi jer sto se 3 strafte dramaticno presecaju na rukavu,
kontam da ce tu da stoji PL i CL (yeah right) simboli ali malo mi je previse....
sve u svemu dok je BEZ KRAGNE do jaja je....
Dee Jay
Isto mi je glupo to prekidanje adidasovih štrafti da bi se ostavilo mesta za amblem takmičenja, moglo je to da se reši kao i do sada, da štrafte ne idu do kraja rukava, već negde do pola, a ispod amblem.Ali s obzirom od čega smo krenuli daleko se stiglo.Bar kragna ne visi kao neka gumena traka.Sviđa mi se i tekstura u pozadini, čini dres zanimljivijim, ali i dalje je to dobri stari Liverpool red kit.

A sada i zvanično...
New kit revealed
Tonča
Joj, al' mi se zato Pepeov sivi uopšte ne sviđa! sad.gif

Scouser
mlogo mi deluje usko, biće pepe ko ćelavi pederko
Mario_T
Novi kit je odlican! Da ponovim, da ima (polu) V-izrez bio bi idealan, ali i ovako je vrlo solidno™. wink.gif Takodje, meni se i Pepeov kit svidja. Kad pogledate slike na lfc.tv videcete da dres uopste nije uzak.

I da dodam, ime novog sponzora uopste ne izgleda lose kao sto sam se u pocetku pribojavao. Cak naprotiv. Naravno da bi bilo najlepse da je Carlsberg ostao kao sponzor, ali ko im je kriv kad nisu hteli da plate.
collymore
Dobar dres skroz...cak mi se i onaj predlog za belu varijantu dosta svidja...sad samo da nadjemo igrace
Jamaica
Extra su dresovi.....pogotovo kako je moglo da bude po onim raznim sneak peekovima smile.gif
rape91
Preotece Pepe Kristini ulogu najseksi playera

Gerrard,Carra,Dirk
http://www.facebook.com/home.php?#!/ph...;id=67920382572
Mario_T
QUOTE (collymore @ Apr 8 2010, 10:48 AM) *
Dobar dres skroz...cak mi se i onaj predlog za belu varijantu dosta svidja...sad samo da nadjemo igrace

Onaj beli je strava. Jedino cega se brinem jeste mogucnost da ime sponzora bude u zelenim slovima. Crvena ili crna slova, pa ima da uzmem i beli i crveni dres.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.