Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Bukurest 25.februar 2010.godine...Zasto da ne?
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > LFC Serbia
Stranice: 1, 2
lfcMika
Ajmo REDSI da se organizujemo i "skoknemo" do Bukuresta da podrzimo voljeni nam klub....
Svakako da ima vremena dovoljno za tako nesto....
Vize nam ne trebaju,samo pasosi....
Ja nisam tako cest gost na ovom forumu i nisam najadekvatnija osoba da pokrecem ovu temu oko organizacije ali sam svakako za odlazak u glavni grad Rumunije koji je na samo 440 km od nase prestonice,tako da bi voleo da racunate na mene....
Lfc YNWA
25.02.2010.
Scouser Tommy
Count me in. Pasos imam, hajde da probamo da narucimo karte iz Liverpula, ako ne idemo na divlje. Ni jednom do sad u LS nisam video da je taj stadion bio pun, cak i Arsenal kad je igrao.
liverpoollover
QUOTE (lfcMika @ Dec 18 2009, 03:18 PM) *
Ajmo REDSI da se organizujemo i "skoknemo" do Bukuresta da podrzimo voljeni nam klub....
Svakako da ima vremena dovoljno za tako nesto....
Vize nam ne trebaju,samo pasosi....
Ja nisam tako cest gost na ovom forumu i nisam najadekvatnija osoba da pokrecem ovu temu oko organizacije ali sam svakako za odlazak u glavni grad Rumunije koji je na samo 440 km od nase prestonice,tako da bi voleo da racunate na mene....
Lfc YNWA
25.02.2010.

Kao clan foruma imas svoje legitimno pravo da pokeces topic-e(valjda se tako kaze) ostavljas svoje postove,ideje,svoje misljenje koje ce,naravno,ostali ucesnici i korisnici foruma da prihvate:D Salim se ja malo.. Ideja je vise nego odlicna. Nije nam se dalo,barem ne meni,da odem/o u Budimpestu,tako da je ovo idealna prilika se se podrzi najvoljeniji klub! YNWA!
Cheers Mates! smile.gif
rape91
za!
kloppeks
'ocu i ja!

reina
bilo bi dobro.... batman.gif
bogi_lfc
hehe, bas mi jutros palo napamet da se akcijam za tu rumuniju, pa sam se logovao na forum posle sto god da vidim jel se jos neko setio toga:D taman da izvucemo max iz toga sto smo izduvali u LS:)
ja sam definitivno za!! tesko da ce nam lfc doci ista blize od ovoga!
blesavko
Evo informacija o mogucnosti putovanja vozom:

Povratna karta Beograd - Bukurest 48E.

Ili se moze uzeti BALKAN FLEXIPASS. To je karta sa kojom se moze putovati 5 dana u okviru mesec dana u sledecim zemljama: Bugaska, Rumunija, Grčka, Turska, Makedonija, Crne Gora i Srbija.

BALKAN FLEXIPASS kosta za mladje od 26 godina 51E a za starije 86E.

Voz krece iz Beograda u 15:50 a stize u Bukurest u 05:37.

U povratku voz iz Bukuresta krece u 21:05 a stize u Beograd u 08:54.

Izvor: www.zeleznicesrbije.com
Joe
e 'vako, put nije nikakav problem da se oragnizuje - pogotovu sada kad nema cimanja oko glupih viza.

problem je: kako naci kartu za samu tekmu??? tako da savetujem svim clanovima foruma( i starim i novim koji su zainteresovani) da probaju da nadju neku informaciju sto se tice karata...

smile.gif
Sotir Vračarević
Ja cu pokusati da odem ranije kod brace Rumuna,da probam da se upoznam sa tamosnjom situacijom,pa i da mozda cak uzmem karte...Jbg, navijao sam za njih u CL,valjda ce biti od nekakve vajde.ako neko oce da skokne tamo sa mnom,neka se javi da se dogovorimo,da odemo nas dvoje troje vozom,to je uvek ludilo smile.gif
Tonča
^
Da otvoriš kiosk za giros kako ne bi umrli od gladi. tongue.gif
Sotir Vračarević
U vozu? biggrin.gif
Scouser
sur "sotir trovač"
Dr Stein
Ko bi od vas isao vozom?
Ako bude bar jos 3-4 kontam da bi i ja onda 100% isao
rape91
ja bih isao zovom biggrin.gif najverovatnije,samo da nadjemo neku combination za karte
Dr Stein
QUOTE (rape91 @ Dec 20 2009, 03:56 PM) *
ja bih isao zovom biggrin.gif najverovatnije,samo da nadjemo neku combination za karte

pise gore da je povratna belgrade - bukurest 48 evra
Sotir Vračarević
ja mislim da ih ukupno 3-4 NECE ici vozom...
Aleksandar88
Ja ako budem isao, a najverovatnije da hocu, idem vozom, najbolje zezanje, a i nema cimanja udjes u Bg-u izadjes u Bukurestu i pravac stadion.

Edit: Tj. pravac neki lokalni pab pa stadion.
rape91
QUOTE (Dr Stein @ Dec 20 2009, 05:48 PM) *
pise gore da je povratna belgrade - bukurest 48 evra

mislio sam na karte za tekmu
lfcbt
ako idete sa vozom idem i ja
na site lpoola pise da je cena karte 199 funte....skuupo je to
ali probacemo da nadzemo nesto jeftinije kod rumune
djolelfc12
bas EXTRA, taman cu tad biti punoletan, e sad...samo karte da nabavimo
lfcMika
To 199 funti je jednodnevna tura koja obuhvata povratni let Manchester-Buckurest,nocenje u hotelu sa 4 zvezdica i karta za utakmicu....
Cena karata za Svetsko prvenstvo 2010.u Juznoj Africi se krcu od 75 do 130 dolara sto je 3 puta jeftinije tako da ni UEFA ne bi dozvolila tako visoku cenu karte za jednu utakmicu u njihovom takmicenju...
Nije da pametujem al je tako...a na You Tube-u postoje klipovi sa utakmica iz CL ove sezone na kojima se vidi da protiv Stutgarta,Rangersa i Sevilje stadion nije bio pun ni 60 posto...
Jeste da je Lfc mnogo slvniji od svih tih klubova ali se nadam da cena karte nece prelaziti 30 jura i da cemo nekako vec doci do njih...
:::lfc.gif:::YNWA::::
djolelfc12
sta bi momci, nesto ste se ucutali sto se ove teme tice, jel ima nekakvih novosti vezanih za karte?
Scouser
Ja ću najverovatnije ići. Mislim da karte za tekmu ne bi bile problem, jer ovi Rumuni nisu punili stadion ni za Ligu Šampiona. Ja imam smeštaj tamo kod drugara tako da bi bilo glupo da ja organizujem odlazak, jer ću verovatno otići koji dan ranije. Bilo bi dobro kad bi se išlo organizovano, postoji nekoliko varijanti za prevoz. U svakom slučaju, nabavite crveni pasoš i onda dogovor može da padne i na 3 dana pred tekmu, nikakav problem nema frke...

Scouser Tommy
Pricao sam sa chairmanom LFC Bulgaria-e i kazao je da bez problema mogu da se kupe karte ispred stadiona (on ce ici kolima). Isto tako je isao na Debrecen i kupio je za 15e kartu (30e je za Engleze). Avion ide ponedeljkom, sredom i petkom iz Beograda, povratna karta je 92e, tako da ni to nije losa varijanta (ja mozda idem cak i iz Sofije ako je jeftinije). Tako da se ne sekirajte, samo treba da stignemo do Bukuresta smile.gif
Sotir Vračarević
e sad znamo da je svet otisao u nepovrat....pirgos oce avionom a svi ostali vozom...

smile.gif
Fred Kremenko
Ja idem sigurno, ali ne bih da se bavim organizacijom, posto idemo nas 4 zajedno i verovatno kolima... Za karte cu videti jos, da li ici na bum pred stadion, ili ce ortak cimati drugara u Bukurestu... Opet. ne mogu nikom da pored toga jurim karte, jer ce vec biti jebada cimati ga i da 4 kupuje...

Eto toliko...
vladx
Kolima ici je stvarno najbolja opcija, u svakom slucaju, najeftinija cini mi se, ali treba imati cetvorotockasa. sad.gif
Ono sto je neko dao informaciju za voz mi nikako ne bi odgovaralo, ako sam dobro razumeo, tad bi se moralo krenuti u sredu popodne, a vratili bi se tek u subotu ujutru! Meni bi to predstavljalo problem zbog posla, u stvari to mi i jeste najveci problem u svakoj kombinaciji. sad.gif
Fred Kremenko
Ni ja nemam kola(zapravo ima matori, al ne vozim) tako da zbog toga ne znam jos tacno jel idemo kolima ili vozom... Ako budemo krenuli kolima, a ne budes nasao alternativu uguracu te kao 5. i resicemo problem... Odmah iza praznika idem da se uguram za pasos, i angazovacu se oko ove nase interne organizacije da vidim na cemu smo, pa javljam dalje.. Nikako nema smisla da ne ides zbog nedostatka vremena...
vladx
Hvala na ponudi, ali sto kazes, ima jos vremena da vidimo na cemu smo. smile.gif
Meni bi kola ili eventualno neki zakupljeni mini-bus(ne znam koliko bi to izaslo) odgovaralo u neku ruku jer je to sigurno jedan dan manje odsustvovanja, a ja sam tek zvanicno poceo da sljakam 1.10. tako da i ne znam jel' imam pravo da koristim slobodne dane, doduse vec cu uzeti jedan u ovaj petak. S druge strane, sefica mi je ekstra i voli me, tako da mi nece ni petak odbiti od odmora ili ne znam cega, verovatni ni ta 2 februarska dana, samo da nismo tad u nekoj frci na poslu. smile.gif
ivance_lfc
Minibus je najbolja varijanta,ja sam za,pasos imam,jedino za karte je problem.....A pitanje je koliko ljudi bi islo minibusom
steva8lfc
Ako bude minibus, i ja cu da idem gotovo sigurno.
Jamaica
Tesko da minibus moze da bude jeftinije resenje od voza...
steva8lfc
A voz je 48 evra u jednom pravcu ili povratna???
Ja sad gledam na sajtu i nigde ne pise da je povratna 48 evra vec samo Beograd-Bukurest.
miskooo
Prvo pozdrav. Na forumu sam neko vreme, ali vise posmatram nego sto sam aktivan. Ja sam, takodje, zainteresovan za put. U tom periodu bi trebalo da dobijem slobodne dane, tako da to ne bi bio problem. Jedino nemam novi pasos. Jel zna neko za koje vreme moze da se izvadi?
Jamaica
Predaj papire koliko sutra, par nedelja treba sigurno, jos su sad praznici........ja se ne znam koliko su meni vadili zato sto mi nije bilo hitno pa sam samo predao papire i dosao posle 3 meseca kad su prosle guzve smile.gif
djolelfc12
ljudi, ako se putuje vozom postoji popust od 20-40% za grupe (6 ili vise putnika)...tako da bismo tu mogli malo da ustedimo, ali ni meni nije jasno da li je ova cena od 48 e za povratnu kartu ili u jednom smeru
bokeli
CITAT (miskooo @ Jan 6 2010, 10:09 PM) *
Prvo pozdrav. Na forumu sam neko vreme, ali vise posmatram nego sto sam aktivan. Ja sam, takodje, zainteresovan za put. U tom periodu bi trebalo da dobijem slobodne dane, tako da to ne bi bio problem. Jedino nemam novi pasos. Jel zna neko za koje vreme moze da se izvadi?

15 radnih dana ili tacnije 3 nedelje od momenta predaje
Scouser
u nekom razmišljanju o odlasku sam skapirao da je prevoz do Bukurešta totalno zeznut. Jedina direktna varijanta je Voz od 80€ kojim se putuje 14 sati a o komforu ne smem ni da razmišljam.

Minibusevi idu do Temišvara samo i koštaju 40€ povratna...dakle treba tamo "hvatati vezu"

Proizilazi zaključak da je najbolje ići kolima, ali onda je to maksimum 4 čoveka po autu. Iz toga proizilazi neko moje razmišljanje o jednoj varijanti... smile.gif

A to je da vidimo koliko bi koštao zakup busa do tamo. Naravno pod uslovom da ide više ljudi, što nas je više, cena je po osobi manja. Verujem da bi mnogi bili za tu varijantu i da ne bi bilo skupo toliko smile.gif
p.s. znam jedan super bus, na kome piše proplanak laugh.gif
Jamaica

? smile.gif

Dok nije Nis Ekspres sve moze laugh.gif
Scouser Tommy
Count me in! Koja firma? biggrin.gif
Scouser
QUOTE (Jamaica @ Jan 12 2010, 10:12 AM) *

? smile.gif

laugh.gif toooo munjo nebeska!!!!

samo ako su od Atine popravili brisače.... smile.gif
rape91
ja sam za
heighway
nas u PG ima petnaestak koji se redovno okupljamo za tekme CL-a i vaznije domaceg prvenstva. ako bi nekih eventualno 15ak dana prije tekme imali neku vrstu organizovanog prevoza (tipa minibus sto mi ovdje praktikujemo vrlo cesto i uspjesno za tekme i koncerte u okruzenju) pa mogao bih garantovati za 5 nas odavde minumum...
MarkoR
Rachunajte na mene,jer ja idem pa makar i sam, ako se ne dogovorite.Ideja sa busom je odlichna samo ako nas ima dovoljno koji bi sigurno ishli.
Under
QUOTE (Jamaica @ Jan 12 2010, 10:12 AM) *

? smile.gif

Dok nije Nis Ekspres sve moze laugh.gif

nemoj tako grubo da se shalish... ko nije probao, neka ni ne pokushava W.W.W.PROPLANAK.COM
Scouser Tommy
Nema frka nema stres dok vi vozi Nis Ekspres (eksPRES akcenat) biggrin.gif Konkurencija gleda u aspuh! biggrin.gif
dacha90
e ljudi, ja bih isao, ajde da vidimo koliko nas ima, pa da nadjemo neki minibus ili bus u zavisnosti od broja...
Scouser Tommy
Mislim lako je da pricamo svi: ja sam za ako se organizujemo i nadjemo neki bus i idemo u dovoljnon broju. Necu nikog da omalovazavam, zar se ocekuje sve od starosedeleca na forumu, oni koji su ovde 3, 3 i po godine. Neka svako nesto proba! Pocecu od sebe, zvao sam bugarske navijace Liverpula, dali su mi njihove informacije, hajde neka svako nesto proba da uradi, da se raspita! Kakva organizacija ako svi cekaju skrtenih ruku!
lfcbt
ALOOOO
Ma gde cete vi bez PAKO??
ja idem 100000000% pa nije mi problem da idem do Beograd i od tamo da idemo u Rumunije svi skupa sa minibusom
Kao i po obicaj ljudi,od Mk cu izgleda biti samo ja sa samim sobom smile.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.