Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Rafael Benitez
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24
CaRrAdOnA#23

Job Title : Manager
Former Clubs as Staff : Valladolid, Osasuna, Extremadura, Tenerife, Valencia
Former Clubs as Player : Real Madrid, Parla, Linares.
Date of Birth : 16/04/1960
Birthplace : Madrid
Honours as Staff : Champions League 2005, FA Cup 2006

за све ово што се дешава мислим да је мање крив он него ли управа клуба, него ли играчи...ето само толико...Ок, он је тај који је селектирао екипу, али и сами знате са којим буџетима располажемо ми а са којима наши конкуренти, тресу им се руке кад треба да се да 10 милиона, а овамо се осипа дрвље и камење за лоше резултате, форме итд...

и на крају крајева, све екипе имају падове у форми, ми смо пре 3,4 сезоне нисам 100% имали низ од 12 утакмица без победе у лиги...па је Улије остао на клупи...Тренутно су нам најбитнији играчи ван форме и зашто Рафа да сноси последице тога, што Карагер нема више сигурност од протеклих пар сезона, што нам је голман у кризи, капитен је опет упао у чини ми се сличан период као и кад је био код Улијеа...једноставно превише ствари се испоклапало и то се све одразило овако како се одразило...

Рафо, остани!

ynwa!!!
Panta
totalno podrzavam tvoj post i jos cu dadodam RAFO OSTANI on je po meni medju top 10 najboljih trenera na planeti.
Scouser
vise tezim ka tvojim mislima mada mislim da Rafa preteruje stvarno sa tim rotacijama. To je stvar koja mi najvise smeta kod njega. Ok je da promeni par igraca ali da u roku od dve nedelje izvede dva potpuno razlicita sastava, to nije u redu. Mozda smo zato prve godine i osvojili ligu sampiona jer smo imali manje kvalitetnih igraca na raspolaganju pa je bilo manje rotacija.
Sto se tice kapitena covek je u kanalu, u svakom smislu. Ja njega ne vidim na terenu. Nigde ga nema, nista. Nemogucje je da tako slabu sezonu moze da ima a da nema nikakvih problema u zivotu. Znaci nesto se desava, tako ja mislim.
Medjutim nije samo dzerard,i ostali su nista bolji. Gubi se igra. Nema igre, to je ono sto je krivica igraca i Rafe 50-50.

Mislim da im nije ni na kraj pameti da mu daju otkaz.
bocejan
Podrzavam to misljenje. Jeste da su svi negde pogubljeni ali kako je moguce da danasnjih prvih 11 svi imaju neke probleme. Sto uopste igraju. Mislim da nije doveo adekvatna pojacanja. Dobro je za Kuyta ali trebalo bi nam jos tri odlicna fudbalera koja ce da drze tim u ovakvim trenucima.
Mislim da je 60-50 ( Rafa - forma,kvalitet igraca )
Scouser
zavisi sta podrazumevas pod maksimumom, 110 ili 100 smile.gif
bocejan
Naravno 110 tongue.gif
Za'eba se u pisanju.
ne RIISE
Samo je Rafa kriv!!!
On mrsi muda sa SG vozi ga te desno te levo te polu spic...
Ocajne transfere pravi iskreno, sve sto je kupljeno bilo je "polovno"!!!
Sve je nesto nategnuto oko kupovanje igraca i sve u zadnji cas i obavezno propadne tipa Simao, onaj bek iz sevilje tj desni bek iz Blekburna...
Kupio je glibavog a za ogromne pare a vrana je PAJSER!!!
Sisoko mu SVE tekme igra ne kazem da nije kvalitet ali ako koristi rotaciju zasto se to ne odnosi na njega a u napadu je ne ocajan nego blage veze nema!!!
Belami retard opet njeov transfer!!!
Djibrilu je bulju pomerao da bude desno krilo!!!
Risea nije pustao jedno vreme vec je forsirao vornoka ili traorea!!!
OCAJNO IGRAMO OVE SEZONE!!!
Neka upari par napadaca(dirka & Boga) i neka ih tera 10-tak tekmi!!!
Vrti igrace kao na ringispilu!!!
Doveo je Gonzalesa igra mu na svakoj 4 tekmi!!!
NA QRAC MI IDE RAFA I NJEGOVA TAKTIKA DA NE IGRAMO DA 2 NAPADACA NEGO SA SPICEM I POLU SPICEM ILI JOS GORE SA 5 VEZNIH I GLIBOM U NAPADU!!!!!!!
Verovatno ima jos nesto sto mi smeta ali ne mogu da se setim jer sam MNOGO besan na debeljuskastog spanca!!!
I ZATO RAFO ODLAZI U USTA TE GADJAM!!!

HESKEY
Secas li se one; Rafa, Rafael, Rafa, Rafael, Rafa, Rafael, Rafael Benitez!!!

(do kraja sezone)...
Panta
sto se tice taktike protiv man utd, wenger je izasao sa petoricom na sredini i dobio ih 1:0 u sred mancestera rafina taktika bila je ok imali smo sansu kada je dirk trebao da da go i jebiga, ubrzo smo primili go i cao uz onakvu formu igraca nije nista ni m ogao da uradi

i arsenal je napocetku ocajno igrao pa niko nije ni pomislajo da da otkaz wengeru, a danas je arsenal rasturio riding u gostima sjetite se naseg niza prosle sezone kada smo dosli u formu

i arsenal je napocetku ocajno igrao pa niko nije ni pomislajo da da otkaz wengeru, a danas je arsenal rasturio riding u gostima sjetite se naseg niza prosle sezone kada smo dosli u formu
Steva Zmaj
Ja sam u globalu protiv trenera sa kontinenta na ostrvu. Ali Rafa je posebna pricha. Osvoji ligu shampiona a onda gubi od Boltona.

Svakako, nek ostane Rafa. Makar dok ne zapevate sa kopa "Idi u Arsenal, Rafaele".
Scouser
1) sto se tice taktike, ona nikad nije problem kad je igraci adekvatno ispostuju. Mi nismo Barsa i Celzi da mozemo da igramo 4-3-3, zato je 4-4-2 ili 4-5-1 adekvatna formacija za nas. Uostalom kad je ekipa bila u formi pokazala je koliko moze, a kad nije evo sta se desava.

2) polovno? Sisoko nije polovan nego zelen, Garsija postaje ali ako je negde dostigao svoj zenit to je ovde, Alonso sta pricas bre ti polovni transferi. Ager decko je zmaj. Meni se licno ne svidjaju Belami i Penant pogotovu, ali da kazes da je SVE sto je Rafa kupio bilo POLOVNO izvini prijatelju ali to je vise nego glupost. Belami i Aurelio su dosli za dzabe, iskreno kad bolje razmislim i ja bih Belamija doveo za dz. Sto da ne, pitanje je koliko je para bilo za transfere letos. Neki transferi mi se nisu svideli a neki su realno, ali realno pun pogodak.
A Riise? Riise decko se nadava golova ja stvarno ne znam kad je on trpeo nesto, igrao je i nazad i napred i sve
A ove sezone smo sigurno vise igrali sa dva napadaca nego s jednim, ali nije problem u taktici nego u formi.

Panto, 4-5-1 mozes da igras uvek ako je taj jedan u napadu igrac kalibra Henry-ja, ali ipak mislim da je nama potrebno 2 napadaca.

A sto se tice Dzerarda tu mi stvarno nista nije jasno. Em je u formi em je na svakoj utakmici na drugoj poziciji. U svakom slucaju najbolje bi bilo da igra u sredini gde sam ga danas video protiv Mancestera u poslednjih 15 minuta.
Tonča
QUOTE(Scouser @ Oct 22 2006, 11:12 PM) [snapback]5269[/snapback]

Belami i Aurelio su dosli za dzabe, iskreno kad bolje razmislim i ja bih Belamija doveo za dz.

Zajebo si se batice, platili smo Bellersa 6 milja.
Cisto da te ispravim, a sto se Craiga tice, ja sam srecan sto je dosao.
Scouser
uuuuuuu to mi se ne svidja, zasto sam ja mislio drugacije. e a ja vise nisam toliko srecjan sto je on dosao wink.gif
undertaker
QUOTE(Panta @ Oct 22 2006, 10:50 PM) [snapback]5267[/snapback]

sjetite se naseg niza prosle sezone kada smo dosli u formu

I shta smo dobili s tim nizom? 4. mesto! Ako je to ono cemu stremimo OK. Ali ja se ne zadovoljavam time...

Cinjenica stoji da je je vecina igraca u strashnoj NEFORMI!!! Ali kao shto Panta rece, i proshle sezone su imali dobre nizove, a opet gubili od shoshonskih ekipa kao shto su Bolton i Birmingem... Znaci generalno nishta se nije promenilo. I sad da krenemo u niz od 10 pobeda, potreban je trenutak, rasplozeni Fulham ili Reading i cao. Kraj price.

Ali, i pored toga, uz osvrt na proshlu sezonu, najveci krivac je Rafa. On dovodi neke svoje igrace, i oni generalno loshe igraju. Svaka cast Xabiju (mada ove sezone je prilicno krsh), Luisu i Momcilu. Ostali (josh uvek) nishta nisu pokazali. Reina je dobar, ali po meni nishta bolji do Kirklanda i Carsona (a trenutno loshiji).
Steva ima ocajnu sezonu, i jedini njegov problem je Rafa. Bilo je komentara o njegovom nezadovoljstvu sa rotacionim sistem i promenom pozicija (LW, pa RW, pa CM), i o tome smo vec i pricali. Iako je na kraju Steva rekao da je sve to ok, to su samo price za malu decu...
O igracima koje je shutnuo necu ni da komentarishem.
Mislim i da rotacioni sistem nije dobar, bar se nije dobro pokazao u Engleskoj (cini mi se da ga je primenjivao Ranijeri i usro je motku).
I cinjenica da se Rafa ocito ne moze prilagoditi stilu igre u Engleskoj. Imao je on slicne tripove i u Valensiji, ali to je ipak drugaciji mentalitet...

Obecao je titulu za 3 sezone, ovo je treca i necemo je osvojiti. Nishta se u nashoj igri ne menja, ne napredujemo, stagniramo, mozda cak i nazadujemo.Ja sam za promene. Nisam bio za njega ni kad je dolazio (navijao sam za Phila Thompsona), necu plakati ni kad ode. Cisto iznosim svoje mishljenje, mada oni relevantni se na to sigurno nece osvrcati. Mi ne mozemo nishta da menjamo i zato

BUT NEVER MIND, LFC TILL I DIE!
Scouser
@carra
hahahaha da da ja sam pomenuo barsu i celzi divim im se, ludujem za njima! samo sto se ne zna koga vise mrzim laugh.gif daj nemoj zajebavati!

a da vecj dodam, da nadjem neki primer kako bih voleo da lfc igra... voleo bih recimo da mi igramo kao sto sad igraju valensija ili lyon, to su ekipe koje u ovom trenutku igraju po mom misljenju najbolji fudbal, i lepo i korisno. To je prava timska igra. Vise LYon nego Valencia, ali i slepi misevi igraju vrlo dopadljivo.

Ja ne branim Rafu, ali da je on apsolutni krivac, nije. Sve to na ravne casti, od uprave koja posle osvojene lige sampiona nije dala pare koje je trebalo da da, do portira.
The_Kop
Chek...Zar niko nije primetio kako je losha atmosfera u ekipi??? Vishe su se prepirali na terenu medjusobno nego shto su igrali jebeni fudbal!!! Shta je ono Gerrard rekao u svojoj biografiji??? Da je Rafa hladan u svom odnosu prema igrachima, suvi hladni profesionalizam...Ne zanimaju ga igrachi kao pojedinci niti njihovi problemi... Pfffffffff...Ochigledno je mnogo losha atmosfera u ekipi...Bre, pre smo bili ochajni al smo bar bili slozni i borbeni a danas... Nije tachno da man Scumsi imaju bolji tim!!! O cemu vi to ??? Jednostavno, oni su vishe trchali, zalagali se i stigli su do rezultata + IMAJU IGRU!!!!!!!!!

Rekao sam zilion puta, ova uprava teshko da che nam doneti titulu ( a vi ste me zbog toga pljuvali )...Ali opet, Rafa je imao odreshene ruke pri kupovini igracha (nazalost)...Para je bilo koliko je bilo al chinjenica je da je doveo par odlichnih igracha i par ocajnih...Upropastio nam je Cisse-a, ali bukvalno...Forsira neke svoje igrache koji to ne zasluzuju...

Kad se sve sumira, Rafa je najveci krivac a odma posle njega uprava koja ga je i dovela...Ejjjjj...Koja je to ironija...Pre 3 godine glavni kandidati za trenera Liverpoola su bili Rafa (Owenov predlog ) I O'Nil (Gerrardov predlog)...Uprava se odluchila za Rafu a Rafa prvo shto je uradio je da proda Owena!!! c c c...Shto je najgore, to je jedan od njegovih boljih poteza ^ ^
Catwoman
Rafooooooooooooooooooooooooo vrati nam Djibrila... a vranu teraj u 3 lepe.... mad.gif
igzy79
Bruka velika bruka ne zato sto smo izgubili od mancestera to nemoze nikad da bude bruka nego kakav bezidejni fudbal igramo strasno stvarno sam razocaran jos jedna sezona gde cemo da se borimo za 4. ili 5. mesto u ligi ocaj.
Dzontra
I sad ćemo mi opet da raspletemo priču o transferima, koliko vrede ovi to ih je doveo ili koga je sve mogao za te pare, da li je bolje jednog za 20 milki ili 10 za po 2 milke...Muka mi je vie od toga mad.gif
RAFO PEDERU NAPUI SE SEVERU
Istina je da imamo Stivija i Alonsa kao vrhunske igrače, Karu koji ima srce kao lav, Risea sa gromom u levici i jednog Boga kojeg svi volimo. Ostalo je prosek sa kojim ne moemo do titule. Ostaju nam kupovi jer tu ne mora da igra dobro u nizu, dovoljan je jedan bljesak i proao si dalje. Prvenstvo je zajebano, treba ti kontinuitet dobrih igara a za to je potrebno mnogo vie kvalitetnih igrača nego to mi imamo
Scouser
QUOTE(Dzontra @ Oct 23 2006, 03:50 PM) [snapback]5293[/snapback]

Prvenstvo je zajebano, treba ti kontinuitet dobrih igara a za to je potrebno mnogo vie kvalitetnih igrača nego to mi imamo

ovo je realno. ali pitanje je ko je tu kriv....
Dzontra
ja kapiram da mi nemamo kintu kao ManU ili Čelzi ali ja bih brate, da sam bio na Rafinom mestu, još prošlog leta rešio problem desnog krila. Ceo budžet na jednog igrača, taj problem bi bio rešen a Supermen smile.gif bi mogao da igra ono što najbolje zna.
Dao bih sve pare plus Garsiju za Hoakina.
Mishkin
ajde sta pricate, koji man utd ima igrace! dobili nas na iskustvo i cistu NEformu nasih igraca. ajd nek mi neko kaze od koga naseg je bolji daren flecer??? izandjali skols i gigs od po 40 ljeta. oshea, nevil, ves braun smile.gif odbranu imaju, al sto je bolja od nase! na sredini mozemo da ih ucimo fudbalu a u napadu se isto raspadaju posto imaju izvikanog napadaca runija isto ko i mi pera! sve u svemu, mislim da bi mogli da se nosimo s njima sto nikako nismo prikazali na terenu. to neprecizni pasovi, uzasni prijemi ko da gledam amatere! mislim da je sve to u njihovim glavama i da tu malo treba poraditi. mozda da zaposlimo par psihologa vise! nemamo igrace za celsi ali za arsenal i man utd da, tako da bi trebalo plavce da pobedjujemo na srce a ove druge na znanje!
bice bolje, videcete! hteo sam jos nesto da kazem al smorih se smile.gif
ae vidimo se!
Scouser
e to je ono to meni nikako nije jasno. ko je taj zeka u upravi kluba. Kako to da imamo tako malo para svake godine. I onda kad nita nismo osvojili onda smo dali najveći ke. Moda kasno lee kinta... nemam pojma
Mishkin
ma verovatno kad osvajas kazu: vidis da moze i bez mnogo para, samo nastavi smile.gif
The_Kop
QUOTE(Mishkin @ Oct 24 2006, 12:00 AM) [snapback]5311[/snapback]

ajde sta pricate, koji man utd ima igrace! dobili nas na iskustvo i cistu NEformu nasih igraca. ajd nek mi neko kaze od koga naseg je bolji daren flecer??? izandjali skols i gigs od po 40 ljeta. oshea, nevil, ves braun smile.gif odbranu imaju, al sto je bolja od nase! na sredini mozemo da ih ucimo fudbalu a u napadu se isto raspadaju posto imaju izvikanog napadaca runija isto ko i mi pera! sve u svemu, mislim da bi mogli da se nosimo s njima sto nikako nismo prikazali na terenu. to neprecizni pasovi, uzasni prijemi ko da gledam amatere! mislim da je sve to u njihovim glavama i da tu malo treba poraditi. mozda da zaposlimo par psihologa vise! nemamo igrace za celsi ali za arsenal i man utd da, tako da bi trebalo plavce da pobedjujemo na srce a ove druge na znanje!
bice bolje, videcete! hteo sam jos nesto da kazem al smorih se smile.gif
ae vidimo se!

Upravo!!! Samo se ne slazem sa tvojim poredjenjem Runija i Kraucha...c c c... Nebo i zemlja jbt ^ ^ Al za ostalo se slazem...Kakav bre crni Man Scums...Sredina im je 10 puta gora nego nasha, odbrana podjednaka, napad imaju bolji sigurno i to je to...Golmani, aj da kazemo podjednaki... Samo shto njih vodi stari lisac Fergi a nas Rafa triper...
zen
QUOTE(The_Kop @ Oct 23 2006, 08:44 AM) [snapback]5280[/snapback]

Kad se sve sumira, Rafa je najveci krivac a odma posle njega uprava koja ga je i dovela...Ejjjjj...Koja je to ironija...Pre 3 godine glavni kandidati za trenera Liverpoola su bili Rafa (Owenov predlog ) I O'Nil (Gerrardov predlog)...Uprava se odluchila za Rafu a Rafa prvo shto je uradio je da proda Owena!!! c c c...Shto je najgore, to je jedan od njegovih boljih poteza ^ ^

Mislim da je prodaja Owena bio jako los potez, on je bio nas poslednji rasni golgeter, transfer u Real ga je skroz upropastio i fizicki i psihicki, ako je vec trebao da ide negde, nije trebao da ide sa ostrva, ili je trebao da ode u neki klub gde bi imao zagarantovano mesto u prvom timu Kada je dosao u Newcastle nije to bio onaj stari Owen, ma nije on trebao da ide iz Liverpool-a... Real ga je unistio. mad.gif sad.gif

Owen mi je definitivno jedan od najomiljenijih igraca.

Sorry za offtopic.
Catwoman
Benitez dreams of Italy
http://www.channel4.com/sport/football_italia/nov9e.html
Fred Kremenko
QUOTE(Ivana @ Nov 9 2006, 12:34 PM) [snapback]5800[/snapback]

Nismo mi te srece, ostace on da nas upropastava i narednih godina...
billshankly
sublime, fred, sublime. dry.gif
disco
Shto se mene tiche moze da pali odmah u Italiju. Neka mu je srecan put....
undertaker
Nevezano za ono shto ja zelim po ovom pitanju, mislim da bi mu Italija odlicno legla, zato shto u Italiji se gaji defanzivni fudbal, a Rafa je tu mag. Valensija samo zbog toga nije osvajala titule u Shpaniji, tamo ipak to ne moze. A ni u Engleskoj. Samo bojim se da bi nam odveo par igraca: Momcila, Xabija, Aurelia, Croucha...Ako je u pitanju Inter, onda odlicno, oni se razbacuju sa parama (mada ne bih voleo da odu Momcilo i Xabi). A mozda nam da Crespa za Croucha smile.gif
Scouser
Koliko ja znam Valensija je uzela titulu dok je Rafa bio trener. Tako da je objasnio neke stvari i u Španiji.

A o fudbalskoj kurvi Krespu neću ni da govorim, čovek koji je promenio više klubova nego čarapa, gde god zamiriše keš on je tu, Inter pa Milan, a o Čelsiju da ne govorim. A nekad je vredeo.

U svakom slučaju ovo za Rafu kapiram da su gluposti što se piše, po tim izjavama on bi do sad 200 puta već bio trener Reala
Kameni
QUOTE(Scouser @ Nov 10 2006, 11:51 PM) [snapback]5864[/snapback]

Koliko ja znam Valensija je uzela titulu dok je Rafa bio trener. Tako da je objasnio neke stvari i u Španiji.

Nisam apsolutno siguran ali mislim da je Rafa uzeo dve titule u Spaniji sa Valensijom.
zen
Rafa je sa Valensijom uzeo 2004. god titulu i kup UEFA.
Mishkin
dve titule u spaniji i kup uefa. evo njegovih dosadasnjih postignuca

Honours
Manager

CF Extremadura
Segunda Divisin
Second place and promotion: 1997/98

CD Tenerife
Segunda Divisin
Third place and promotion: 2000/01

Valencia CF
Spanish Champions: 2
2001/02, 2003/04
UEFA Cup: 1
2003/04

Liverpool FC
UEFA Champions League: 1
2004/05
European Super Cup: 1
2005/06
FA Cup: 1
2005/06
FA Community Shield: 1
2006
Scouser
ma čkalja, nema pojma laugh.gif
undertaker
Moja greshka. Mislio sam da je osvojio samo kup UEFA... No, nebitno. Ali Rafa je i sa shampionskim timom Valensije imao nevoravatne propuste u nekim sezonama. Deshavalo se da ne zavrshi u prvih 6, jedne sezone su igrali u Intertoto kupu, a cak dvaput su uspeli samo u kup UEFA. Od sumraka do svitanja... Isto kao i sa Liverpulom, osvoji LS,a onda kaljavi u premijeru...
Crespo

A o fudbalskoj kurvi Krespu neću ni da govorim, čovek koji je promenio vie klubova nego čarapa, gde god zamirie ke on je tu, Inter pa Milan, a o Čelsiju da ne govorim. A nekad je vredeo.

To su gluposti,Crespo je vredeo,a vredi i dalje!!!Mislim da ne bi trebao da govoris da li je neko alav na pare ili niije,ako uopste nisi upucen u pricu.Istina je da je on promenio mnogo klubova,ali nije istina da je u te klubove odlazio samo zbog para.
Kada je presao u milan on je on je pristao na smanjenje plate,samo da bi igrao fudbal kakav voli i kakav mu najvise lezi!!!Sad kad je prelazio u Inter,Abramovic mu je nudio privatni avion,vilu,vise para...samo da bi ostao u Celsiju!!!On se na tome lepo zahvalio,ali je rekao da zeli da ode u Italiju i da igra fudbal!!!
Scouser
Istina je da je promenio dosta Klubova i istina je de je u Čelzi otišao zbog para. Pa dečko je to izjavio čim je sleteo u Milan. Znam o čemu pričam prijatelju, a to što je mogao da obuče dres i milana i intera dovoljno govori o tome koliko mu znači rivalstvo ta dva kluba, i zbog takvih ljudi i zbog novca rivalstva poput tog milanskog ostaju samo na papiru, tj izumiru. Milan-Inter sad i Milan-Inter pre 15 godina, nebo i zemlja, sad celu Italiju zabole za tu tekmu. Maldini je lepo rekao skoro, pre nisi imao prijatelja iz drugog kluba, a sad pola igrača je prodefilovalo i kroz Inter i Kroz Milan. NE ne nije zbog para, zbog klikera.

ali da se vratimo na temu.
Crespo
Krespo je po svaku cenu zeleo da igra u Italiji,pa makar to bilo da igra i za milan i za inter!!!Pa mozda je on u celsi presao zbog para,ali se pokajao,Sto ne znaci da je on u interu ili milanu igrao zbog para!!!!I reci mi ko je otisao u celsi zato sto ga voli,a ne zato sto ce da uzme dobar kes!!!U pravu si da taj rivalitet propada!!!
Dusan
Na nekom blogu procitah veoma dobru analizu dosadasnjeg dela sezone, a zakljucak je da je mozda vreme da se proba sa promenom formacije.

Ja sam uvek bio prvi protiv 3-5-2, a i dalje smatram da je to losa formacija. Ipak, gore od ovoga ne moze, pa treba razmisliti i o toj mogucnosti. Ocigledno da su nam neki centralni odbrambeni van forme, neki su pred penzijom, a neki jos zeleni. Bekovi nisu problem, ionako igraju ofanzivno i jako mnogo centriraju

Tri u sredini je lako naci, sa Gerrardom kao najisturenijim, Alonsom iza njega, a treci moze biti Garcia ili Zenden, u zavisnosti od potreba (naravno, dok se ne vrati Sissoko).

Za dva napadaca imamo nekoliko kombinacija, pa to moze biti menjano u zavisnosti od protivnika.

Kao sto rekoh, ja sam licno protiv 3-5-2, ne secam se da je ijedan klub (ili reprezentacija, sve jedno je) nesto uradio igrajuci u toj formaciji. Ali ocigledno u ovom trenutku ne mozemo igrati ni 4-4-2 dovoljno uspesno, pogotovo na gostovanjima.

Da li mislim da ce se ovo desiti... naravno da ne, bio bih vise nego iznenadjen takvim razvojem situacije. Ipak je ovo Engleska, a veliki klubovi ne igraju sa tri igraca u poslednjoj liniji vec 50 godina.
HESKEY
Znaci jos samo titula i covek je zavrsio posao...
undertaker
QUOTE(HESKEY @ Nov 14 2006, 10:23 PM) [snapback]5983[/snapback]

Znaci jos samo titula i covek je zavrsio posao...

Ako je samo josh to, bojim se da ovaj covek duuuuugo nece zavrshiti posao...

I samo da nastavim mali offtopic (izazvan mojim postom). Spomenuo sam Krespa zato shto mislim da je jedan od najboljih napadaca na svetu. Neverovatan osecaj za gol (bolji i od Drogbe). Ali lakomost na pare ga je skupo koshtala, seljakanje iz kluba u klub nikom ne donosi dobro. Setite se Bobo Vijerija, i on je u tim transferima ostao bez svojih kvaliteta, a u jednom trenutku je bio jedan od najboljih (ako ne i najbolji) igrac/napadac na svetu. Opet, kazem to je moje mishljenje, i ne bih imao nishta protiv da nam zaigra Krespo (ali nemamo mi dovoljno para)
Scouser
i ja sam za promenu taktike. Iskreno primamo puno golova sa ovom 4-4-2 a nije nam donela nita dobro. SA 5 U sredini bi se vratili na staru taktiku koju Rafa i najvie voli, plus bi bilo mesto i za Derarda i Sisoka i Alonsa, s tim da Derard igra napred a ova dvojica nazad. Dva krila i ja bih iskreno voleo ponovo Risea na krilu, jer za nazad imamo Vornoka i Aurelija koji mora da izađe iz kanala. Desno bih igrao sa Garsijom jer mi se Penant ne sviđa al dobro moe i Penant na neku prevaru, da zamurim na jedno oko smile.gif. Čak moda i Kuyt desno da igra. Imamo 4 napadača u rotaciji i nezgodno je igrati tada sa jednim napadačem, ali ja iskreno mislim da je to najbolje reenje, da probamo na čvrstinu jer realno ne ide nam da igramo na gol vie, bar ne za sad, i ne protiv velikih ekipa.

A to se Zendena tiče, meni taj vie ne bi igrao ni ispred zgrade.
Kameni
QUOTE(Dusan @ Nov 14 2006, 01:52 PM) [snapback]5972[/snapback]

Da li mislim da ce se ovo desiti... naravno da ne, bio bih vise nego iznenadjen takvim razvojem situacije. Ipak je ovo Engleska, a veliki klubovi ne igraju sa tri igraca u poslednjoj liniji vec 50 godina.

Rafa je prosle godine odigrao jednu utakmicu u toj formaciji i dobili smo New Castle 3:1. Ni ja nisam pobornik te formacije ali se slazem da bi u datim uslovima trebalo pokusati.

Moram jos samo da prokomentarisem jednu stvar. Donekle razumem rezon da Gerrard igra desno dok je Sissoko u sredini (naravno ne cele sezone) ali da mu Zenden uzima mesto centralog igraca, to nikako ne razumem. Rafa saberi se!
dule2004
QUOTE(Kameni @ Nov 15 2006, 12:19 AM) [snapback]5990[/snapback]

Rafa je prosle godine odigrao jednu utakmicu u toj formaciji i dobili smo New Castle 3:1. Ni ja nisam pobornik te formacije ali se slazem da bi u datim uslovima trebalo pokusati.

mislim da bi imali vise uspeha jer sve golove primamo kroz sredinu a 352 u devanzivi 532 pogotovo sto imamo centralne vezne koji lako mogu da sa sredine sire igru po krilima koja nab trenutno nije mnogo ni bitna jer smo ove sezone dali samo jedan gol glavom tj posle napada i centarsuta po krilu
Dzontra
Mislim da se sad lepo vidi koliko se zajebao kad nije Nemanju doveo da igra za nas. Ne mogu da se setim za koju je kintu otiao u manu ali mislim da je bilo u rangu koji rafa daje za dolazak. Bio bi sjajan par on i Kara, Dr u peMziju!
U stvari da se samo tu zajebao...
The_Kop
QUOTE(Dzontra @ Nov 16 2006, 03:04 PM) [snapback]6039[/snapback]

Mislim da se sad lepo vidi koliko se zajebao kad nije Nemanju doveo da igra za nas. Ne mogu da se setim za koju je kintu otiao u manu ali mislim da je bilo u rangu koji rafa daje za dolazak. Bio bi sjajan par on i Kara, Dr u peMziju!
U stvari da se samo tu zajebao...

A shto se tu zajebao???? Doveo je po meni boljeg igracha i perspektivnijeg i brzeg od Vidica - Aggera. Chak shta vishe, to mu je jedna od najboljih kupovina!!! Eee sad, druga je stvar shto je Rafa retos pa i dalje gura dekicu Hipiju koji je jedan od najsporijih CB u PL!!! Agger kad god je igrao odigrao je vrhunski!!! Dao je i 2 gola...Shta vishe da trazis od tako mladog CB??? NISHTA!!! Samo josh da igra...
Scouser
3-5-2 se veoma retko koristi u engleskoj. Nijedna velika ekipa tako nije igrala ne pamtim. Mislim da je Midlzbro prole sezone igrao ovu taktiku 3-5-2 ili 5-3-2 sa tri centralna, ehiogu satugejt i kuedru. desno pogatez a levo ne znam ko tačno...ali su igrali neto u tom fazonu....
Dzontra
QUOTE(The_Kop @ Nov 16 2006, 05:29 PM) [snapback]6043[/snapback]

A shto se tu zajebao???? Doveo je po meni boljeg igracha i perspektivnijeg i brzeg od Vidica - Aggera. Chak shta vishe, to mu je jedna od najboljih kupovina!!! Eee sad, druga je stvar shto je Rafa retos pa i dalje gura dekicu Hipiju koji je jedan od najsporijih CB u PL!!! Agger kad god je igrao odigrao je vrhunski!!! Dao je i 2 gola...Shta vishe da trazis od tako mladog CB??? NISHTA!!! Samo josh da igra...

Sećam se samo jednog i to vrhunskog gola Agera i to je sve. Rafa ga i ne ubacuje pa ne mogu da sudim o njemu kad uopte ne igra. A mislim da se Nemanja vrlo brzo uklopio i dokazao u premijer ligi.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.