Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Sa kojim sportom se bavite (bavili)?
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Carlsberg Pub > Sport
Wastelander7
Zanima me da li je neko od vas bio sportista ili sportistkinja, ili je trenutno.
Ja se bavim rukometom.

P.S. Mozda je tema trebala biti u ,,Ostalo,,.Nisam zna gde da stavim.
Dr Stein
Mislim da ne mozemo da se bavimo SA sportovima...
nego da se bavimo sportovima,
godinu dana sam trenirao fudbal (jos kao petlic sa 7 godina)
oko 5 godina trenirao kosarku.
prestao pre 3 godine valjda.
u 6 razredu osnovne sam 2 meseca trenirao rukomet.
trenutno "futsalski" rekreativac...
posle 7 meseci mirovanja zbog povrede kolena
polako krecem sve iz pocetka smile.gif
Sotir Vračarević
Ah,omiljena tema na forumima biggrin.gif

Bivsi odbojkas OK "CZ",hvala Bogu prestao...mnogo je nezdravo aktivno se baviti sportom...

Sad samo fudbalica u balonu i basket na NBG-u ili u Jerkovicu(i dalje sam neporazen u ta dva kraja)
matori lfc
Sotire,gde igras na Nbg-u? Dodji na Fontanu,da vidis kakav se basket pici! 2guns.gif a kad padne gsne stoni tenis i bilijar Matoriiiii!
Mario_T
Kao klinac sam trenirao fudbal, iako relativno kratko. Ne racunajuci zadnjih godinu dana, skoro osam godina sam igrao futsal, od cega polovinu vremena na poprilicno visokom nivou.
Usled nedostatka volje, batalio sam futsal pre nesto vise od godinu dana. Doduse, nisam potpuno batalio sport, posto svake nedelje (barem) tri puta istrcim 7-8 km. Pored toga, trudim se da dva puta nedeljno odem na fitness. Ovu "semu" imam nesto vise od pet godina. Leti, ako se ukaze prilika, volim da odigram pokoju partiju basketa ili odbojke na plazi.
rape91
6 godina plivanje i waterpolo,6 kosarku,9 folklor.

trenutno rekreativno igram fudbal za prvi tim crvene zvezde tongue.gif
Periklo
Trenirao košarku 5 godina, svi nas taslačili po 50 razlike. ph34r.gif
Wastelander7
A jel neko od vas mozda ozbiljno BIO razmisljao da se bavi sportom,kojim se u to vreme bavio ?
Mislim bas ozbiljno da mu sport bude na prvom mestu.Ima nekih koji se ,,kao bave,, sportom ,a u gradu pije a neki i puse.
Trunks
huh.gif

Metafizika, jebote.
redsi
Ovo ne moze da bude istina ...al se neko mnogo dobro zajebava skrivajuci se iza ovog profila...
Tonča
QUOTE (Wastelander7 @ Dec 15 2009, 08:33 PM) *
Mislim bas ozbiljno da mu sport bude na prvom mestu.Ima nekih koji se ,,kao bave,, sportom ,a u gradu pije a neki i puse.

Nije valjda?! ohmy.gif

Zato i nisu uspeli u bavljenju!
Ne može se noću pit i cure ganjat a ujutru se sportom bavit!
bottles.gif pennant.gif
rape91
QUOTE (Tonča @ Dec 15 2009, 09:43 PM) *
Nije valjda?! ohmy.gif

bottles.gif pennant.gif

ovo vazi za sve osim za penanta biggrin.gif
Dr Stein
QUOTE (Wastelander7 @ Dec 15 2009, 08:33 PM) *
Ima nekih koji se ,,kao bave,, sportom ,a u gradu pije a neki i puse.

nashikam se i pravim haos petkom uvece
u subotu ujutro ustanem u 13h da razbijemmamurluk i u 14h sam na terenu, ko novi
Sotir Vračarević
QUOTE (matori lfc @ Dec 15 2009, 07:10 PM) *
Sotire,gde igras na Nbg-u? Dodji na Fontanu,da vidis kakav se basket pici! 2guns.gif a kad padne gsne stoni tenis i bilijar Matoriiiii!

u sezdesetprvom smile.gif

@Stein
a ne,od 13-15 se razbija mamurluk ladnim pivom smile.gif
barem je u mojoj parohiji tako
Joe
u prvom razredu sam trenirao fudbal, karate, kosarku,... a od drugog razreda samo kosarku i tako nastavio jos 10 godina do treceg gimnazije... posle malo americki fudbal, al' to je bila sprdnja... rekreativno picim basket i fudbal po betonima, balonima i salama. smile.gif
collymore
Teretana svaki drugi dan vec 3 godine,malo basket sa ovim Matoreeem.Inace kao klinac pikao sam tenis jednu sezonu tamo neke 92 god. npr. dok se nisam smorio.
Scouser
QUOTE (collymore @ Dec 16 2009, 11:21 AM) *
Teretana svaki drugi dan vec 3 godine,malo basket sa ovim Matoreeem.Inace kao klinac pikao sam tenis jednu sezonu tamo neke 92 god. npr. dok se nisam smorio.

Ma koji basket, znamo mi tebe. Teretana, bleja, pa vutra i tetejac smile.gif
matori lfc
Negotivi Koli Skaba...ali zato gotivi Kokanidju! laugh.gif
Tonča
QUOTE (matori lfc @ Dec 16 2009, 05:09 PM) *
Negotivi Koli Skaba...ali zato gotivi Kokanidju! laugh.gif

Matori Bratori ova tvoja spajanja i odvajanja reči su geeeenijalna! laugh.gif
ne RIISE
QUOTE (Tonča @ Dec 15 2009, 09:43 PM) *
Nije valjda?! ohmy.gif

bottles.gif pennant.gif

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku, završiće karijeru u nižerazrednom Vratniku!
Sotir Vračarević
QUOTE (ne RIISE @ Dec 16 2009, 05:22 PM) *
Ko igra za raju i zanemaruje taktiku, završiće karijeru u nižerazrednom Vratniku!

Eto suvog iskustva!!!! blue_bandana.gif

matori lfc
Tako mi pricamo(slengovano) na Fontani! tongue.gif
reina
karatista... batman.gif
Tonča
QUOTE (reina @ Dec 17 2009, 09:23 PM) *
karatista... batman.gif

Karateista? smile.gif TEPAČ!
LjutiKrilo
idi jebote sve sami košarkaši... jel trenirao ovde neko fudbal?

ja sam isto igrao košarku, posle sam radio kao trener...
Narsil
Тренирао рукомет 5 година, играо добро, распао се клуб после играња у Супер лиги (нисам био део првог тима тада, био у другом тиму, млађан.) и сад тренирам гледање у рачунар.
Vanja Trotter
Око 2 године сам тренирао кошарку, док сам био 2. и 3. разред основне. И тада сам мрзео фудбал! Направио сам малу паузу између два периода кошарке, и тренирао 2 недеље стони тенис. Од 5. основне, па до пре 2 године сам тренирао фудбал, не баш са неким успехом. Нисам био лош играч, колико сам увек имао трему коју нисам све до не давно успео да разбијем. А престао сам да тренирам због повреде и школе... Данас сам само фудбалски фанатик, и фудбалом се бавим рекреативно. smile.gif
Narsil
Ја сам тренирао и шах, ако се то тако може назвати. Три године.
LFCRS
CITAT (LjutiKrilo @ Jun 21 2010, 02:05 AM) *
idi jebote sve sami košarkaši... jel trenirao ovde neko fudbal?

ja sam isto igrao košarku, posle sam radio kao trener...

op, evo ja ! smile.gif

dosta, dosta godina. manje više prošao sve mlađe kategorije u ovim lokalnim BL kluobima.

sada se borim sa penzijom tako što se ponekad ode na mali fudbal, basket, oba tenisa i tako to...
LaCiKa
Ja sam trenirao kosarku...
Tonča
QUOTE (Wastelander7 @ Dec 15 2009, 09:33 PM) *
A jel neko od vas mozda ozbiljno BIO razmisljao da se bavi sportom,kojim se u to vreme bavio ?

Mislim da je vreme da oživimo Wasteovu temu smile.gif

Doduše Waste ništa nije rekao za ljubljenje tako da je treća slika potpuno nepotrebna. smile.gif
Narsil
Kad sam video ove fotke danas pomislio sam da će Tonča najviše da se smeje. biggrin.gif
Tonča
QUOTE (Narsil @ Jul 14 2014, 09:39 PM) *
Kad sam video ove fotke danas pomislio sam da će Tonča najviše da se smeje. biggrin.gif

Posebno kad sam se setio ovog topica! smile.gif
rape91
ovaj sto ga ljubi isti Joe Srce smile.gif
Djotun
Pa da, jasno je bilo kao dan da je Wilshere jahač penisa. Kapiram da ga Wenger sabija.
Svebor
CITAT (djotun @ Jul 14 2014, 10:24 PM) *
Pa da, jasno je bilo kao dan da je Wilshere jahač penisa. Kapiram da ga Wenger sabija.

Joks, mator je on za Vengera. wink.gif
Take Two
A to je Wilshere? Ja reko' neke vaše privatne fotke sa bazena biggrin.gif
Tonča
Jbg, trebalo je da znaš da ja ne nosim ove hipsterske naočare. smile.gif

Btw, ispade da je ovo stvarno Joe Hart?
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.