Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Dres za 2009/2010 sezonu
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > LFC Serbia
Stranice: 1, 2
lfcmajce
Nov originalan Liverpool Premiership Adidas dres za 2009/2010 sezonu

Adidas Climacool Tehnologija

Velicina Large (Velika - 44" /112cm grudi)

Kupljen u London - 100% garantovano original

Cena fiksna : 4150 din

M i XL velicine takode na prodaju kao i dresovi drugih Premiership klubova

Mishkin
Ako je u Londonu onda nista, priznajem samo sa stadiona biggrin.gif
redsi
jel ono kod mishkovicha 6000?ovo bi moglo da bude good deal!!!!!!!
Tonča
Mislim da su po adidasima, impulsima, reflexima i sličnim radnjama (tj bar nekim od njih) cene trenutno oko 4.5k.
redsi
Koji ce mi q dres neko da me ubije u gradu?Dok se ovi ludi klinci nacional-fashist navijachi ne smire malo ja dres ne nosim smile.gif
Jamaica
Ja sam ga nosio milion puta, cak i na beer fest i svugde jos i niko mi rec nije rekao.....bar negativnu........mada se desavalo da pijani likovi vicu 'Liverpool, Liverpool' biggrin.gif
redsi
Ja stalno nosim Liverpoolovu majicu, al sam malo morao da serem protiv ovih nazovi navijacha koji kako oni kazu vladaju gradom :)Nema nista gluplje od glupog klinca, jedino glupa klinka smile.gif
Ljudi i meni chesto dobace super ti je majica i imas ukusa... smile.gif
Dr Stein
ja imam isti ovakav...
kada sam ga kupio puko sam na njega 5230 din xD
Sada kosta 4200 ja mislim u adids shop-u.
isto tako klasican adidas dux na zakopcavanje sa grbom je bio 6200 sad je 3500 xD
Uzeo sam neki prilicno dobar dux u Djaku juce za 3500din (Iliti RSD).

lfcmajce
CITAT (redsi @ Dec 5 2009, 07:36 PM) *
jel ono kod mishkovicha 6000?ovo bi moglo da bude good deal!!!!!!!

nije, pre par dana sam bio u delta mishkovich citiju i cena je oko 6300 din
LFCnemanja
ja sam kupio prosle godine u budimpesti ovaj dres ...samo sam se sjebo,uzeo velicinu L koji inace nosim,a ispostavilo se na kraju da mi je dres velik....tako da bih prodao ili menjao za manji...bio je negde 70eu u to vreme..
Sotir Vračarević
QUOTE (Jamaica @ Dec 5 2009, 08:02 PM) *
Ja sam ga nosio milion puta, cak i na beer fest i svugde jos i niko mi rec nije rekao.....bar negativnu........mada se desavalo da pijani likovi vicu 'Liverpool, Liverpool' biggrin.gif

hehe,bilo nas je dosta smile.gif)))

jedan lik mi je pokazao YNWA tetovazu sto je uradio na ledjima i to ceo naziv ne skracenicu wink.gif

redsi
Ko se po Banovom Brdu seta u Gerrardovom dresu?Par puta sam ga video, ako je sa foruma nek se prijavi... smile.gif
collymore
Ljudi sta vam je dres Lfc-a sam ja vidjao i za 3500.... A Ivke javi se coveku biggrin.gif
Scouser
Javljam se, ali nisam ja wink.gif Džerardov mi je crni, u kom samo igram fudbal a par puta sam ga obuko do Sporta smile.gif
VuksaLFCCC
CITAT (collymore @ Dec 6 2009, 11:11 PM) *
Ljudi sta vam je dres Lfc-a sam ja vidjao i za 3500.... A Ivke javi se coveku biggrin.gif

http://www.limundo.com/kupovina/Original-A...RPOOL-FC/722978

to se odavno shetalo po limundu i nikad cena nije prelazila 3000din
Mishkin
QUOTE (Scouser @ Dec 7 2009, 04:25 AM) *
Javljam se, ali nisam ja wink.gif Džerardov mi je crni, u kom samo igram fudbal a par puta sam ga obuko do Sporta smile.gif

A ispricaj im gde si kupio dres, Karu smile.gif
Scouser
limundo.com smile.gif
VuksaLFCCC
CITAT (Scouser @ Dec 8 2009, 10:52 PM) *
limundo.com smile.gif

rekoh vam ja
steva8lfc

Ja sam uzeo isti ovakav dres u Minhenu prosle godine za 70e a polo majicu sam platio oko 40e u BGu
liverpoollover
QUOTE (redsi @ Dec 6 2009, 10:34 PM) *
Ko se po Banovom Brdu seta u Gerrardovom dresu?Par puta sam ga video, ako je sa foruma nek se prijavi... smile.gif

Ako je reebok-ov beli dres onda sam to ja biggrin.gif mada vise ne stanujem na Brdu,imao je jedan lik,stalno je blejao za Liverpoolovim kacketom po brdu.. Vidi se da je neki srcani navijac,sav onako strasan ! biggrin.gif

Nedostajace Carlsberg-ov logo sad.gif

Ispravka,moj dres nema ime na ledjima biggrin.gif tako da nisam ja,ocigledno je da sam presefio tongue.gif
Scouser
QUOTE (VuksaLFCCC @ Dec 9 2009, 08:20 PM) *
rekoh vam ja

Hail.gif
cupavi
a sto se tice kupovine dresa sa enfilda preko neta. ja se razmisljam, al nesto ne bih voleo da dam pare, pa granicarima da se svidi dres i da ga zaplene tongue.gif jel porucivao neko online?
Jamaica
QUOTE (cupavi @ Mar 3 2010, 09:50 AM) *
a sto se tice kupovine dresa sa enfilda preko neta. ja se razmisljam, al nesto ne bih voleo da dam pare, pa granicarima da se svidi dres i da ga zaplene tongue.gif jel porucivao neko online?

Postoje institucije kojima covek treba da se obrati u ovim situacijama koje ne bi smele da se dese.....jedna od njih je policija smile.gif
cupavi
ahahahha ko bi reko tongue.gif ma sta ti je, mislis da bi trazili dres od nekog kluba koji im nista ne znaci. majica ko majica, samo iz engleske. mom kolegi su ukrali lap top 1300e i telefon omniju samsung 900e. mislis da su mrdnuli? boli ih ...
Jamaica
Jel si ti pricao ovo vec ranije ili je to bio neko drugi? smile.gif

Znas kako, meni da ukradu i upaljac isao bi i do Strazbura ako treba, iz principa......naravno da ih boli dok ih ne poteras malo....
cupavi
pricao je neko drugi to, ja sam od juce na ovom sajtu. ma znam ja to, ja isto volim da isteram do kraja, al sta da radis kada mrtvi panduri nece dupe da pomere
Scouser
QUOTE (Jamaica @ Mar 3 2010, 01:22 PM) *
Znas kako, meni da ukradu i upaljac isao bi i do Strazbura ako treba, iz principa......

pa da....ako ništa drugo, odeš vidiš Strazbur i tako.... biggrin.gif
Jamaica
QUOTE (Scouser @ Mar 3 2010, 05:08 PM) *
pa da....ako ništa drugo, odeš vidiš Strazbur i tako.... biggrin.gif

Cuo sam da je lepo tamo, bio burazer na ekskurziji tongue.gif
Aleksandar88
Kad smo vec kod dresa hoce li biti ponovo organizovano narucivanje za sezonu 2010/2012 ?
cupavi
meni je ovaj dres perverzija... najjaci do sada... kida koliko je dobar biggrin.gif ako da Fowler dobicu ga za 2 meseca smile.gif
cupavi
Jel mogu da se naruce majice sa grbom foruma? kao lpool serbia...
Dr Stein
http://www.vizioshop.com/browse.php?q=liverpool

imas je ovde negde medju maicama, ne verujem da ima preko foruma
Sotir Vračarević
auuuuuuuuuuuu ko ce se navikne na ovaj logo....
Tonča
QUOTE (cupavi @ Mar 4 2010, 08:10 AM) *
Jel mogu da se naruce majice sa grbom foruma? kao lpool serbia...

Možda bude nešto u skorije vreme organizovano.

Do tada, ko što reče Stein, imaš vizioshop. smile.gif
Vanja Trotter
Ма, ја сам био нашао дрес у Адидасу, у Суботици, за 5500, али не желим да дајем толико пара за дрес без броја и имена неког играча.
Имам само један зелени дрес са бројем 8, а планирам ускоро да купим неки квалитетнији дрес. smile.gif

Данас сам контактирао компанију sunrise из Београда, имају добре дресове, не оригинал, али лепо изгледају.

http://www.sunrisedresovi.com/dresovi-novi...poolcrveni2.jpg

Комплет кошта 1950 РСД+поштарина, мада они не раде штампање, већ вам пошаљу сет са бројем и именом који треба да однесете у штампарију.
Vlada sa Chubure
ja sam ipak za original, nekako mi ovi deluju.....
znam da je bolje bilo kakav nego nikakav ali ipak ovaj ima Carlsberg reklamu. beer.gif
Vanja Trotter
Има времена за оригинал дрес, тренутно ми је важно да набавим било какав. smile.gif

Бољи су ми дресови са Carlsberg-ом, него ови нови Standard Chartered. cool.gif
Fred Kremenko
Ja sam moj original platio 3100 dinara pre par meseci doduse bez broja i imena, sto nije preterano u odnosu na 5-6 crvenih koliko kosta u Delti ili slicnim govnima...
All Red
CITAT (Fred Kremenko @ Aug 8 2010, 11:19 PM) *
Ja sam moj original platio 3100 dinara pre par meseci doduse bez broja i imena, sto nije preterano u odnosu na 5-6 crvenih koliko kosta u Delti ili slicnim govnima...

Da nije Catapult dresovi?
Jasikevicius
Je l' zanima nekoga mozda ovaj dres?

http://www.classicfootballshirts.co.uk/Pre...oduct_info.html

Tonča
QUOTE (Jasikevicius @ Sep 16 2010, 04:43 PM) *

Što? Prodaješ? smile.gif

Ako prodaješ, onda DIBS! biggrin.gif
Jasikevicius
Mozda bih ga prodao, ako postoji neko ozbiljno zainteresovan.
All Red
CITAT (Jasikevicius @ Sep 16 2010, 07:22 PM) *
Mozda bih ga prodao, ako postoji neko ozbiljno zainteresovan.

Pa ja verujem da je većina ljudi ovde ozbiljno zainteresovana, ali pitanje je šta ti smatraš ozbiljnim... smile.gif
Dr Stein
kolko para?
Jasikevicius
20 €, dres je ocuvan, bez imena i broja na ledjima. Velicina je 42/44 ili L. Proizvodjac adidas, made in U.K
All Red
Ja sam apsolutno zainteresovan ali verujem da nisam jedini tako da može doći i do neke aukcije ovde.
Tonča
QUOTE (Jasikevicius @ Sep 16 2010, 04:43 PM) *

Kupeno! smile.gif
miskooo
Drugari, jel ima negde u zemlji ovaj novi dres, sa reklamom sa Standard? Koja je cena ako ima?
All Red
CITAT (miskooo @ Oct 6 2010, 07:38 PM) *
Drugari, jel ima negde u zemlji ovaj novi dres, sa reklamom sa Standard? Koja je cena ako ima?

Ima u Adidasu u BG-u. U Ušću košta oko 6000 (nisam baš siguran), a stari oko 5000...
Tonča
Preko puta Arene imate stari prošlogodišnji dres za 3-4 hiljade, u zavisnosti u koju od radnji uđete.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.