Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Europa League
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Carlsberg Pub > Sport
Stranice: 1, 2, 3
Joe

mislim da ce nam sada trebati i ova tema... zna li ko kad je zdreb za narednu rundu takmicenja? smile.gif
Trunks
Stari dobri kup uefa, we missed you. smile.gif
Mishkin
Daj da probamo malo i to, nismo odavno smile.gif
Joe
mog'o bi Liverpool da postane prvi tim koji je osvojio Europa League... wink.gif tongue.gif
Periklo
CITAT (joe @ Nov 27 2009, 02:17 AM) *
zna li ko kad je zdreb za narednu rundu takmicenja? smile.gif

18.12.
Tu će se odredit naredni protivnik i na koga idemo ako ga prođemo.
Wastelander7
a neverujem da ce osvojiti nema u opste veliki timove ovde motivaciju tako mi se cini mogu ladno izgubiti i od slabih
Scouser
Marija mi je hit, odma je postala fan evropa lige tamo na fejzbuku smile.gif)))
Scouser Tommy
Idemo bez vize maja u Hamburg smile.gif
Jamaica
QUOTE (Wastelander7 @ Nov 27 2009, 12:16 PM) *
a neverujem da ce osvojiti nema u opste veliki timove ovde motivaciju tako mi se cini mogu ladno izgubiti i od slabih

Pridruzice nam se Juve/Bayern, vrlo moguce bar jedna ekipa iz Milana, Atletiko(mada su oni raspad smile.gif ), tu su Ajax, Valencia, HSV, Sporting, Bilbao, Roma, Galata, Lazio/Villareal, Fenerbahce, Benfica, mozda Bittersi( laugh.gif ), PSV, Bremen........

Jeste neobicno biti u drugoj ligi u Evropi posle toliko godina(pitam se ko je zasluzan za taj osecaj... dry.gif ), ali tamo nas ne cekaju nimalo naivne ekipe....
Joe

google translator ftw...
Jamaica
QUOTE (joe @ Nov 27 2009, 05:12 PM) *
google translator ftw...

Jel napisao on bilo koji znak interpunkcije ikad? biggrin.gif
vladx

laugh.gif Hail.gif
Joe
QUOTE (Jamaica @ Nov 27 2009, 05:26 PM) *
Jel napisao on bilo koji znak interpunkcije ikad? biggrin.gif

jebes znakove, ispredeo se po svim zivim padezima i sta ti ja znam cemu jos... biggrin.gif
Scouser Tommy
I posle juznjake ismevaju na televiziji biggrin.gif
Jamaica
Lets all laugh at Bitters smile.gif
vladx
Preuzeto sa RAWK-a, valjda je tacno. Lista mogucih protivnika:

Juventus
Wolfsburg
Marseille
Unirea
Anderlecht
Valencia
Hapoel
Sporting
Roma
Galatasaray
Salzburg
Fenerbahce
Benfica
Shakhtar
PSV
Werder

Nemam neku preferiranu opciju, ali voleo bih da izbegnemo Benfica-u i Shakthar.
Dr Stein
QUOTE (Scouser Tommy @ Nov 27 2009, 08:05 PM) *
I posle juznjake ismevaju na televiziji biggrin.gif

biggrin.gif
Fred Kremenko
Ako vec treba da se patimo sa ovim nebitnim sranjem, daj da bude neki sto je moguce spektakularniji protivnik... Dakle moze Juventus, Valencia, Benfica, Werder, Roma... Ni slucajno Anderlecht, Psv ili tako neki mrtvaci... Shaktar i Hapoel takodje ni slucajno zbog puta i slicnih gluposti
vladx
Ovaj mali zna da se qrci, ali i ume. Oba gola su dobra, ali za drugi treba biti "bezobrazan".
Preskocio bih ja Orlove. tongue.gif

http://forum.rojadirecta.org/viewtopic.php?t=83711
Tonča
QUOTE (Fred Kremenko @ Dec 18 2009, 12:47 AM) *
Dakle moze Juventus

Može! thumb.gif
Scouser
QUOTE (Fred Kremenko @ Dec 18 2009, 12:47 AM) *
Ni slucajno Anderlecht

Uf ja mislim da bi nam baš ti mrtvaci legli najbolje
Sotir Vračarević
QUOTE (Scouser @ Dec 18 2009, 01:26 AM) *

ako su mrtvaci onda vec leze,tako da ne mogu opet da legnu...i nemoj da se vadis na italic font,zna se da ako nesto "prozivas" stavis pod navodnike...i nemoj da mi drzis pridiku da slusam "starije" jer znam to i vrlo dobro,a i znam kad sam u pravu!

ja sam za neke turke jer su blizu(a mogu i honorarno da odradim koji giros(kebab)ako nam zafali kinta)ili za Shahtjor pa da idemo vozom!!!to je uvek ludilo za gostovanje!
Fred Kremenko
QUOTE (Scouser @ Dec 18 2009, 01:26 AM) *

te cemo da dobijemo 2-0 i tamo i na Anfield-u i da bude mrtvakusa... Mnogo sam pre za spektakl, da imamo cemu da se obradujemo, nego izbacivanje presmesnog RSC u smesnom takmicenju...
Tonča
QUOTE (Sotir Vračarević @ Dec 18 2009, 01:53 AM) *
ja sam za neke turke jer su blizu(a mogu i honorarno da odradim koji giros(kebab)ako nam zafali kinta)ili za Shahtjor pa da idemo vozom!!!to je uvek ludilo za gostovanje!

Pa bliže nam je da idemo u Urziceni?

Ima kombinacija: vozom do Kikinde, potom šinobus do granice, pa nekim kurcem tu blizu do Jimbolija a za dalje će vidimo... Ako se izgubimo otvorićemo giros da ne bi umrli od gladi. biggrin.gif
Fred Kremenko
QUOTE (Sotir Vračarević @ Dec 18 2009, 01:53 AM) *
ako su mrtvaci onda vec leze,tako da ne mogu opet da legnu...i nemoj da se vadis na italic font,zna se da ako nesto "prozivas" stavis pod navodnike...i nemoj da mi drzis pridiku da slusam "starije" jer znam to i vrlo dobro,a i znam kad sam u pravu!

Skup i naporan je taj Shaktar... ovi Rumunji su eventualno izvodljivi za gostovanje ili mozda Salzburg...
Scouser
QUOTE (Fred Kremenko @ Dec 18 2009, 01:55 AM) *
te cemo da dobijemo 2-0 i tamo i na Anfield-u i da bude mrtvakusa... Mnogo sam pre za spektakl, da imamo cemu da se obradujemo, nego izbacivanje presmesnog RSC u smesnom takmicenju...

u principu i ja sam za spektakl, ali kada pričamo o prolasku dalje najbolja mi je varijanta Anderleht.
Jamaica
Ako nam se forma ne popravi o prolasku dalje nema price, izbacio bi nas i Hapoel.....ali ukoliko udjemo u formu, a do tad bi morali, mozemo da pobedimo svakoga, tako da sam i ja za spektakl smile.gif

Ja ne bi voleo Marseille i PSV samo jel su smoril vise, svake godine moramo sa nekim od njih... smile.gif
bocejan
Neka bude Valensija.
rape91
daj odmah da vidimo dal mozemo nesto,glasam za juventus ili romu.Ako nista drugo makar ce da nas prenosi B92(nisu dugo)
Fred Kremenko
Rumunji Rumunji biggrin.gif Kad se igra ovo, da krene pakovanje biggrin.gif
vladx
Sad gledam, taj Urziceni je na 25km severoistocno od Bukuresta, s ti sto mislim da ce se mozda mec i odigrati u glavnom gradu. Gde su oni igrali LS?
U svakom slucaju, zadovoljan sam zrebom, a i mogucim protivnicima u narednom kolu. smile.gif lfc.gif
Mario_T
Iako Unirea nije nimalo naivan protivnik, mislim da mozemo biti zadovoljni zrebom. U zavisnosti od toga koliko ozbiljno shvatimo ovo takmicenje (i ne budemo, recimo, igrali sa 5-6 klinaca u postavi), mislim da je logicno ocekivati prolaz u sledecu rundu.
Fred Kremenko
QUOTE (vladx @ Dec 18 2009, 01:45 PM) *
Sad gledam, taj Urziceni je na 25km severoistocno od Bukuresta, s ti sto mislim da ce se mozda mec i odigrati u glavnom gradu. Gde su oni igrali LS?
U svakom slucaju, zadovoljan sam zrebom, a i mogucim protivnicima u narednom kolu. smile.gif lfc.gif

Ma igrace se na stadionu Steaue, tamo su igrali CL... Jedino ako im se isplati da za Liverpool prodaju 7000 karata biggrin.gif Protivnici kao protivnici su nam tunjavo nikakvi biggrin.gif i Ovi Rumunji i posle Fener i Lille solidnjikavo, ali nista sto se ne prolazi laganeze ako igramo kako valja
stara lfc
Unirea!!!idemo u rumuniju!!!!!
rape91
bili su u najslabijoj grupi lige sampiona,nisu nista specijalno-krcanje
Fred Kremenko
Do Bukuresta nema ni 500 km sto u sopstvenom prevozu znaci negde 70-75 litara goriva sto e dzabalesku obzirom bi u kolima islo bar po 4. Ostaje jos karta, nocenje i nesto malo novaca ovako... Racunam da je sve negde ispod 100 jura + sto se tamo potrosi sto je sasvim prihvatljivo...
Dr Stein
all European games are played at the Steaua Stadium in Bucharest.
dakle direkt tongue.gif

Beograd - Bukurešt
48,00 evra vozom xD

Sotir Vračarević
NE BRACA RUMUNI!!!!!!!!!!!!!!!!! AJOJJJJJJJJJJJ........a navijao sam za njih da uzmu trofej,pogotovo otkad su odvalili Rangers...o well...

We love you Liverpool!!!
Aleksandar88
To bre ! Odlicna prilika da se prisustvuje jednom evropskom gostovanju !
matori lfc
DOBRO SMO PROSLI,MADA NECE BITI LAKO...DOBRO JE STO SE 1 MEC IGRA KOD NAS! A POSLE NA TURKE(O TURCI)
Kameni
A vize?
vladx
Sinoc sam cuo pricu kako nam i na dalje trebaju vize za Rumuniju i Bugarsku, ali sad sam nesto iscackao po netu i na komentarima na B92 se isto provlacilo to pitanje. Neki likovi su se raspitali u rumunskom konzulatu u Vrscu, izgleda da je dovoljan samo novi pasos. smile.gif
Rocky
Не могу да верујем да смо извукли Униреу. Када смо испали из ЛШ, рекао сам да ће нас из Лиге Европе избацити Униреа. Надам се да сам погрешио.
Take Two
QUOTE (vladx @ Dec 19 2009, 11:39 AM) *
izgleda da je dovoljan samo novi pasos. smile.gif

Ja bio pametan pa ga nisam izvadio kad sam čekao za novu ličnu. Kao, ne planiram da putujem nigde u skorije vreme, što da čekam duže bag.gif
vladx
QUOTE (Take Two @ Dec 19 2009, 12:27 PM) *
Ja bio pametan pa ga nisam izvadio kad sam čekao za novu ličnu. Kao, ne planiram da putujem nigde u skorije vreme, što da čekam duže bag.gif

Ma, i ja ga nemam, al' ne ceka se duze od 15-ak dana. A, drkanje u redu ne gine. sad.gif
Jamaica
QUOTE (Take Two @ Dec 19 2009, 12:27 PM) *

Imas vremena jos, osim ako ne bude neka fora da treba pasos da bude star 6 meseci ili tako nesto, kakve su vec price kruzile....
Fred Kremenko
Ni ja nemam pasos(tj nemam novi) al cu da pojurim u narednih par dana.. Nemam pojma za te price o 6 meseci i ne deluju mi logicne obzirom da su novi pasosi poceli da se izdaju tek pre nekoliko meseci...
Jamaica
Mislim da jedno godinu dana vec izdaju nove.....ja sam moj u aprilu izvadio jos, a znam da se nisam gurao da to radim medju prvima smile.gif
vladx
Prica o 6 meseci je vazila za stare pasose, ali ne znam tacno sta bese.
Tonča
QUOTE (vladx @ Dec 19 2009, 11:39 AM) *
Sinoc sam cuo pricu kako nam i na dalje trebaju vize za Rumuniju i Bugarsku, ali sad sam nesto iscackao po netu i na komentarima na B92 se isto provlacilo to pitanje. Neki likovi su se raspitali u rumunskom konzulatu u Vrscu, izgleda da je dovoljan samo novi pasos. smile.gif

Ja neki dan videh na tv-u bugarskog konzula kako je rekao da tamo može od sada da se putuje i sa plavim pasošima bez vize.
Nema nikakve veze sa Rumunijom, ali sinoć povodom toga pogledah neke linkove na netu gde se kaže da nisu potrebne više vize za tamo...
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.