Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Duksevi
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > LFC Serbia
Stranice: 1, 2
Tonča
Reč je o duksićima kao što smo radili pred odlazak u Liverpul početkom godine. Tada je bilo dosta zainteresovanih pa sam obećao da ću se iscimati nekada povodom toga.

Za one koji ne znaju reč je o ovim duksajama:

A još po neku sliku sa duksevima na živim modelima možete videti ovde. tongue.gif biggrin.gif

Da sada ne dužim, pošto ne znam da li će i koliko biti zainteresovanih, da kažem ono najbitnije:
Cena će biti nešto jača nego početkom godine (tada iznosila 2400 RSD). Tačnu cifru ću znati kada budemo pravili porudžbinu, ali 200-300 kinti najviše preko prethodne cene. Ne više od toga.
Što se načina plaćanja i svega ostalog tiče, da napišem za one koji to nisu videli onomad, sve bi išlo "pešaka": pare meni (lično ili na čunra), ja liku koji radi, on meni dukseve kada završi, ja dukseve vama. Ljudi koji nisu iz BG-a bi preuzimali preko nekoga ili poštom.

Što se samih dukseva tiče, pitajte moje saputnike kako su zadovoljni posle 9 meseci. smile.gif

Eto. Pitajte šta vas zanima. smile.gif

PS: Postoji mogućnost da se rade još neke stvari, ili drugi modeli dukseva.
Mishkin
Objasnili smo neke stvari biggrin.gif
Trunks
Duksevi su vrh, da potvrdim. smile.gif Ne mogu da se setim koliko nam je čiča iz Liverpula davao funti za jedan duks? biggrin.gif
Scouser
ja ga šljakam po gajbi non stop i dok dremam popodne ja više ne hrčem smile.gif

dobri su skroz, vrlo dobro, dosta dobri biggrin.gif mada bih ja uveo par promena, npr navikao sam na ramfle na rukavima...
Scouser Tommy
Mene zanima samo sta je sa Mladjinom frizurom na slikama iz Liverpula! smile.gif

I ovo me interesuje biggrin.gif
Sotir Vračarević
U cemu je fazon sa ovim ST,MT,SA,AA itd sto stoji?
Tonča
Inicijali Sotire. smile.gif
Scouser
QUOTE (Sotir Vračarević @ Nov 26 2009, 04:18 PM) *
U cemu je fazon sa ovim ST

pa to ti znači Sotir
Aleksandar88
Ja bih uzeo duks. Ovako na slikama izgleda odlicno,samo bih predlozio dve promene ako mogu da se odrade, da se dodaju ramfle na rukavima ( ovo pod obavezno, nisam navikao na dukseve bez toga ) i da se duks strukira tj. da se doda i ramfla na struk.
Tonča
^
Što se ovih dukseva sa kapuljačom tiče, njih nema sa ramflama.

Postoji varijanta običnog duksa, baš mi noćas poslao sličice neke. Ti duksići imaju ramfle.
Scouser
kool biggrin.gif
Aleksandar88
CITAT (Tonča @ Nov 26 2009, 06:22 PM) *

Zamislite ga samo crvenog i sa LFC Serbia grbom inlove.gif .
Dr Stein
ja sam za.
kaca se odredi broj narudzbina izacui cu u javnost sa inicijalima i podacima o velicini duxa tongue.gif
vladx
Ja sam u principu za, samo sad me zahvatila malo veca finansijska zikra, ali trebalo bi da bude reseno za max 2 nedelje. Nije kasno? smile.gif
Jamaica
Ja sam za, mada mi se iskreno vise svidjaju ovi stari zbog kapuljace i rajfeslusa, ali jeste nekako bzvz bez ramfli smile.gif

Count me in anyway biggrin.gif
Tonča
QUOTE (Jamaica @ Nov 26 2009, 08:09 PM) *
Ja sam za, mada mi se iskreno vise svidjaju ovi stari zbog kapuljace i rajfeslusa, ali jeste nekako bzvz bez ramfli smile.gif

Mogu da se rade i jedni i drugi u isto vreme, nije problem. smile.gif

@vladx
Nije problem. Videćemo kada ćemo raditi prvu turu, a radićemo i posle toga. wink.gif
vladx
QUOTE (Tonča @ Nov 26 2009, 10:59 PM) *
@vladx
Nije problem. Videćemo kada ćemo raditi prvu turu, a radićemo i posle toga. wink.gif

Ok. Ja cu sigurno imati isplatu za nekih 10-15 dana tako da se odmah javljam. smile.gif
Fred Kremenko
ja cu verovatbo da upadnem u varijantu sa vladx-om... Trenutno sam u fazi gatanja u pasulj, kad ce jebeni Strategic da krene da isplacuje hrpu anketa sto sam odradio biggrin.gif
Under
count me in...
Scouser Tommy
I ja sam za, al ako je moguce bez inicijala, nekako mi ne ide...
Grujica
i mene racunajte.. i aj bi bih bez inicijala ko je moguce smile.gif
Sotir Vračarević
ZIV JE GRUJA UMRO NIJE!!!!!!

kako bi bilo lepo da svi imaju inicijale Sotira...

Tonča
Imali smo Trunx i ja ideju da onu turu za Liverpool odradimo sve sa "ST". smile.gif
Scouser
SotirTračarević smile.gif
Sotir Vračarević
dace vama sotir chair.gif
VuksaLFCCC
ja sam uzeo jedan na vizioshop tj majcu sa slikom lfc grba, ali voleo bih i duksic smile.gif im in
Jamaica
Jel ima mogucnost mozda da se radi duks na foru kao prvi, tako nesto, ali da bude beo sa crvenim slovima, ako nije preveliko izvoljevanje smile.gif

Posto imam vec nekoliko crvenih dukseva od kojih su vecina LFC pa malo da promenim boje.... smile.gif
Tonča
QUOTE (Jamaica @ Nov 29 2009, 10:45 AM) *
Jel ima mogucnost mozda da se radi duks na foru kao prvi, tako nesto, ali da bude beo sa crvenim slovima, ako nije preveliko izvoljevanje smile.gif

Posto imam vec nekoliko crvenih dukseva od kojih su vecina LFC pa malo da promenim boje.... smile.gif

Poslao sam liku mail, pa će da vidimo šta će reći. Kapiram da će moći. Jedino je što meni deluje kao mogući problem je što se onda dosta delova grba lepi pojedinačno.
VuksaLFCCC
e samo da pitam, oce li nesto ozbiljnije biti od ovoga, jer sam vec ja poceo da skupljam lovu
Tonča
Biće, što ne bi? smile.gif
VuksaLFCCC
ali realno, ovakve dukseve mozes naci za 1500 din vrh..a mi placamo 2500 samo zato sto ima grb lfc serbia, ajde bar neki kvalitetniji pa nek bude i skuplji
Tonča
Ok, nađi i odradi, nemam ništa protiv.
Taman da ja ne moram da se cimam.
Scouser
www.boljiduksevi.rs sad će da nam nađe neki username i pass smile.gif
VuksaLFCCC
CITAT (Tonča @ Dec 1 2009, 03:36 PM) *
Ok, nađi i odradi, nemam ništa protiv.
Taman da ja ne moram da se cimam.

ma samo ti radi svoj posao, ja samo ostavljam komentar wink.gif
Tonča
Pa ne, ajde sad stvarno. Ako iko im jeftiniju varijantu, neka se iscima i odradi. Soma dinara nikako nije mala razlika u ceni.
VuksaLFCCC
potrazicu ali nemoj sad da se ljutish ti ako sam te uvredio, ja nista nisam rekao za tebe ali eto izvini
Sotir Vračarević
Toncha,ja bi se uvredio majke mi!
Tonča
QUOTE (VuksaLFCCC @ Dec 1 2009, 06:13 PM) *
potrazicu ali nemoj sad da se ljutish ti ako sam te uvredio, ja nista nisam rekao za tebe ali eto izvini

Ne ljutim se, nego ozbiljno kažem, kao što sam rekao i hiljadu puta do sada: Ko god ima neku kombinaciju može da se iscima i da odradi.
Mario_T
Tonca, a sto se ti ljutis? wink.gif biggrin.gif
Sotir Vračarević
Stvarno Toncha,nije u redu...decko imao najbolju nameru...
Tonča
Tišina, sve ću da vas pobijem!
Tonča
Čuh se sa likom u vezi beligh duxeva, kaže da nije problem.

U ponudi ima i ove stvarčice.

Tokom sledeće nedelje ću se čuti sa njim i reći će mi cene za ove dve stvari i kada ćemo moći da radimo, pa ako vam bude odgovaralo možemo da krenemo u prvu turu.
VuksaLFCCC
ovo je vec bolje, javi sta si uradio wink.gif
Jamaica
QUOTE (Tonča @ Dec 5 2009, 03:26 AM) *
Čuh se sa likom u vezi beligh duxeva, kaže da nije problem.

Extra biggrin.gif

Nego, jel bi se onda oko grba radio crveni okvir ili bi islo belo na belo?
Tonča
Pretpostavljam crven, pošto smo onaj beli radili zbog crvenih dukseva. smile.gif
Tj. grb sam po sebi ima crvenu ivicu.
Jamaica
Vidi stvarno, sad sam tek obratio paznju na vrhu strane kako izgleda biggrin.gif
VuksaLFCCC
probacu i ja nesto da uradim oko tih dukseva ali naravno tonca ostaje prva solucija...samo mi recite da ne bude da sam krao autorska prava..imam li prava da koristim grb lfc serbia?
Tonča
QUOTE (VuksaLFCCC @ Dec 5 2009, 02:40 PM) *
probacu i ja nesto da uradim oko tih dukseva ali naravno tonca ostaje prva solucija...samo mi recite da ne bude da sam krao autorska prava..imam li prava da koristim grb lfc serbia?

Naravno da možeš da koristiš. smile.gif
Pusti mi mail na pp i poslaću ti vektorski grb.
Scouser
mislim da bi bilo super da se na crni prsluk odradi nešto...sad znam da bi ispalo skuplje za tu jednu boju da se radi na crno, jer crveni prsluk sam po sebi štedi upotrebu crvene, al meni je crveni prsluk totalno neupotrebljiv, osim striktno uz lfc stuff koje imam, pa mi to bzvz...ako mora da biramo jednu boju, i ako izabaremo crvenu, onda ja neću da se igram više smile.gif
Tonča
@Scous
Svako bira svoju boju duxa, pošto se svaki radi zasebno, tako da nije problem da se uzmu beli, crveni i crni sve đuture. smile.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.