Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: LFC players in Belgrade
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > LFC Serbia
VuksaLFCCC
Upravo nacuo da se igrachi liverpoola leche u beogradu kod neke doktorke evo procitajte i vi:
http://www.blic.rs/sport.php?id=121356

kad bi mogli da pitamo ove iz lfc da kad su igrachi vec tu da odrzhe neku konferenciju za navijache ili tako nesto, to bi bio veliki BOOM smile.gif
Aleksandar88
laugh.gif laugh.gif laugh.gif posle svega ovo EPIC !
Dr Stein
QUOTE (VuksaLFCCC @ Nov 19 2009, 07:03 PM) *
Upravo nacuo da se igrachi liverpoola leche u beogradu kod neke doktorke evo procitajte i vi:
http://www.blic.rs/sport.php?id=121356

kad bi mogli da pitamo ove iz lfc da kad su igrachi vec tu da odrzhe neku konferenciju za navijache ili tako nesto, to bi bio veliki BOOM smile.gif

idi na temu benajun i procvitaj zadnjih 5 strana pa se vrati 'vamo xD
Jamaica
Vise tema ce je bilo(i verovatno ce biti laugh.gif ) zakljucano u zadnje dve nedelje nego za svo vreme pre smile.gif
VuksaLFCCC
a lol sry, a opet ovo nije samo info, ovo je i pregled smile.gif
**Rokerka**
pa zasto bi se zatwarala owa tema........to je posebna prica koja ne treba da se pise pod Yossi Benayoun....wec nedelju dana se prica samo o toj marijani, i o mnogim igracima koji dolaze kod nje ne samo iz lfc-a..........zar je uopsete bitno ko je otworio nemu...izgleda da wama jeste???!!!!!!!! dry.gif dry.gif dry.gif
**Rokerka**
pa zasto bi se zatwarala owa tema........to je posebna prica koja ne treba da se pise pod Yossi Benayoun....wec nedelju dana se prica samo o toj marijani, i o mnogim igracima koji dolaze kod nje ne samo iz lfc-a..........zar je uopsete bitno ko je otworio nemu...izgleda da wama jeste???!!!!!!!! dry.gif dry.gif dry.gif
collymore
I ja sam za to da ova tema ostane,jer u temi Yossi Benayun sAd pise mnogo toga sto nema veze s' njim.Kad smo vec kod Marijane evo ovi sa B-92 vec nesto satro-gistro "istrazuju" i prave neke afere i skandale po dnevniku od celog slucaja sa fudbalerima koji dolaze na tretman. apple.gif 112.gif
Sotir Vračarević
QUOTE (**Rokerka** @ Nov 20 2009, 01:32 PM) *

ko prica o njima???ja pricam samo o mom drugaru Pirgosu koga i ovaj put pozdravljam i klanjam mu se biggrin.gif!!!!

STUDENT®by toncha!!!!!!!!!!!!!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Scouser
zašto kažeš tonča a misliš na mene wink.gif biggrin.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.