Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: "Vuvuzlanje!"
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Carlsberg Pub > Sport
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
rape91
Vecina ucesnika se zna,blize se baraz mecevi kada ce biti poznati svi ucesnici svetskog prvenstva.
Srbija po prvi put pod tim imenom ce ucestvovati na nekom takmicenju.Uzdamo se u nase momke da ce dogurati daleko.
Velikog favorita nema,postoji nekoliko reprezentacija koje su slicnog sastava a i do tada moze svasta da se desi,povrede,umor... Spanija mozda vazi za najveceg favorita
Africke zemlje su nikad jace,mozda neka od njih iznenadi i dodje do 4 najbolje,posebno Obala Slonovace.
Jamaica
Ja imam neki osecaj da ce raspala Juzna Afrika koja menja trenere nedeljno i ne moze da se odluci koje igrace da pozove(da li su uopste prosli kvalifikacije za Kup Nacija? laugh.gif ) da se provuce do cetvrtfinala nekako..... smile.gif
Dr Stein
Englezi su moj favorit....
ali mislim da ako ih nesto izbaci iz takta padaju kao kula od karata.

Sotir Vračarević
Ja se ovom prvenstvu radujem iskljucivo zbog menjanja slicica biggrin.gif

Favoriti Rusi ako prodju baraz :/

I Englezi naravski
Jamaica
QUOTE (LFC_Vracar @ Nov 9 2009, 11:52 PM) *
Ja se ovom prvenstvu radujem iskljucivo zbog menjanja slicica biggrin.gif

Uuuu....na to sam zaboravio biggrin.gif

Prosli put je bilo najjace kad se tamo kod Moskve okupe ljudi, od dece preko japija pa sve do penzosa laugh.gif
rape91
Engleska je i po meni prvi favorit iz ove perspektive danas ali...
Mislim da ce Juzna Afrika biti jedna od slabijih na WC,kad bi mi njih izvukli iz prvog sesira gde bi nam bio kraj
Jamaica
Kiviji prosli laugh.gif
vladx
QUOTE (Jamaica @ Nov 14 2009, 10:59 AM) *
Kiviji prosli laugh.gif

Hail to them! Ispostovali me ljudi. Setio sam se da sam letos pao tiket H1 na Italijane protiv njih, bilo 4:3 za Zabare, pa rekoh valja ih ispratiti protiv ovih. Taman sam se probudio pocetkom drugog, a ono penal za Bahrein, ipak tamo neki Abdul, Hasan ili Mubarak sta vec, se usrao i prakticno dodao gosi. smile.gif
Na tiketu za sad prosao Newell's i Kiwis, ceka se jos Srbija i Irska.
rape91
Russia-Slovenia 1-1 i 3+.
Uplata 400 kvota 3.1 dobitak 1240.
Puni!
vladx
Lepo ga zabi neverton-ov Billy.
Dr Stein
KOJA JE RAZLIKA IZMEDJU
FUDBALERA I NOGOMETASA ?

NOGOMETASI NE IDU NA SVETSKO PRVENSTVO
Jamaica
Nigerija i Kamerun prosli........jos da navijamo za Egipat protiv Alzira pa da Afrika bude u najjacem sastavu, za razliku od proslog puta smile.gif

EDIT - jos jedan gol za Egipcane i to je to biggrin.gif

Ovaj El Hadary je legenda Hail.gif Hail.gif
rape91
QUOTE (rape91 @ Nov 14 2009, 03:20 PM) *
Russia-Slovenia 1-1 i 3+.
Uplata 400 kvota 3.1 dobitak 1240.
Puni!

Iskusno uzeh pare,mada ga Rusi zavukose u 40. a Slovenci u 88.
Jamaica
QUOTE (Jamaica @ Nov 14 2009, 06:34 PM) *
Ovaj El Hadary je legenda Hail.gif Hail.gif

I opet Hail.gif Hail.gif Hail.gif

Kakav golman........steta sto nije imao karijeru po vrhunskim Evropskim klubovima.....gde bi mu bio kraj....

EDIT - Emad Meteab duboko u nadoknadi vremena, i obezbedjuje Egiptu playoff u sredu na neutralnom terenu u Sudanu biggrin.gif

Fred Kremenko
Dve precke i stativa za Bosnu. Kenjava cergarska stvorenja...
Scouser
ma doći će smrde u pakao u Zvornik smile.gif ...mislim valjda je tamo

A onda će Rembrant da naslika jednu Dijamant akciju preko Zvjezdana za Vedada... smile.gif
rape91
Prema izvorima spanske Marke sesiri ce izgledati ovako:
Juzna Afrika.....Holandija........Obala Slonovace.........Japan
Brazil.............Portugal............Gana.................Juzna Koreja.
Spanija..........Slovenija...........Kamerun........Severna Koreja
Italija............Svajcarska..........Nigerija...............Australija........
Nemacka.........Grcka..............Alzir.............Novi Zeland......
Argentina......SRBIJA.......Paragvaj............SAD........
Engleska............Danska...........Cile...............Meksiko......
Francuska.........Slovacka..........Urugvaj..........Honduras.....

Sutra zaseda FIFA tako da ce se sutra znati konacno.

Najgore sto moze da bude za nas po meni je:Spanija,Srbija,Obala Slonovace,Meksiko(SAD)
a najbolje:Juzna Afrika,Srbija,Cile,Novi Zeland(Honduras)

Najvise bih voleo da vidim grupu(zbog Francuza):Francuska,Holandija,Slonovaca,Meksiko
Dr Stein

This is Kiriiiiija!

(koju nisi platio)
Dr Stein
"It’s the biggest talking point in the World Cup since Diego Maradona (handled against England) in 1986.
And to think he makes adverts with Tiger Woods and Roger Federer they (Gillette) would have every right if they decided to sack him."

brat Aldridge
vladx
classic: http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/8370497.stm
al' pogotovo nekih pola minuta od 2:32 biggrin.gif Hail.gif
matori lfc
Dok se ne uvedu sudije iza gola ili jos bolje video snimak...kao u nfl-u ovoga ce nazalost biti stalno!
Fred Kremenko
Mnogo kenja ovaj Keane biggrin.gif Da je on igrao taj produzetak, Henry bio kod Marijane na krpljenju sad...
Jamaica
Evo ga i Cantona:

http://www.soccerway.com/news/2009/Novembe...nech-and-henry/

Najbolji deo mu je

"What shocked me most wasn't the handball, honestly," said Cantona.

"What shocked me most was that at the end of the match, in front of the television cameras, this player (Henry) went and sat down next to an Irish player to console him, even though he'd screwed them three minutes earlier.

"If I'd been Irish, he wouldn't have lasted three seconds."

laugh.gif laugh.gif
Fred Kremenko
Jeste da je ex scum, ali svaka mu dala, rekao je ono sto svi misle a niko nece da kaze...
Tonča
QUOTE (Fred Kremenko @ Nov 20 2009, 09:26 PM) *
Mnogo kenja ovaj Keane biggrin.gif Da je on igrao taj produzetak, Henry bio kod Marijane na krpljenju sad...

Ona leči i prelome? smile.gif
Fred Kremenko
QUOTE (Tonča @ Nov 20 2009, 11:20 PM) *
Ona leči i prelome? smile.gif

Pokusala bi, sad da li bi uspela, drugo je pitanje biggrin.gif
Under
Anrijeva izjava povodom igranja rukom

"I have said at the time and I will say again that yes I handled the ball.

"I am not a cheat and never have been. It was an instinctive reaction to a ball that was coming extremely fast in a crowded penalty area.

"As a footballer you do not have the luxury of the television to slow the pace of the ball down 100 times to be able to make a conscious decision.

"People are viewing a slow motion version of what happened and not what I or any other footballer faces in the game.

"If people look at it in full speed you will see that it was an instinctive reaction. It is impossible to be anything other than that.

"I have never denied that the ball was controlled with my hand. I told the Irish players, the referee and the media this after the game.

"Naturally I feel embarrassed at the way that we won and feel extremely sorry for the Irish who definitely deserve to be in South Africa.

"Of course the fairest solution would be to replay the game, but it is not in my control.

"There is little more I can do apart from admit that the ball had contact with my hand leading up to our equalising goal and I feel very sorry for the Irish."
rape91
Dr Marijana ce pred svetsko lesiti pare,vise nece biti kao Cisse pre tri godine-polomi i nogu i nista od svetskog...Sad polomis nogu,odes kod Dr Marijane,posle dve nedelje izraste nova noga,tri puta snaznija od prethodne catwoman.gif
Under
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?...p;nav_id=395481

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?...p;nav_id=395478

Irci 33. reprezentacija na SP???

bilo bi malo nerealno, onda ce traziti i Egipat da ide, i Bahrein... i do mojega i kvalifikacije onda...

najbolje da se kvalifikacije i ne igraju nego po plasmanu sa kontinentalnog takmicenja i to je to... ubacish neke dodatne kvalifikacije za buranije i eto reshenja...
Jamaica
Istripovali su se malo....

Savrsen nacin da izgube sve simpatije koje su dobili posle onoga...
Dr Stein
jbg davljenik se za slamku hvata
ali iako mnogo gotivim irce u globalu, sam talno protiv ovoga jer bi to biioo veliki presedan.
a odigravanje ponovljene utakmice (ili 30 minuta produzetaka, svejedno) krajnje moralan i fair play
potez..... mada u fifi je fair play samo na belim majicama i reklamama pored aut linije.
favorizovasli su ih odmah cim su zavrsili 2.u grupi i izmislili neke "nosioce baraza"
umesto da se krlja vako sa svakim,fudbalski, oni su skontali da francuzi, portugalc, rusi i ko je tu vec bio ne smeju da ispadnu pa im uvalili bosnu i irsku.
vratice im sve drogba i drugari ako ne sad ondazapar godina
Scouser
QUOTE (Dr Stein @ Nov 30 2009, 05:11 PM) *
umesto da se krlja vako sa svakim,fudbalski, oni su skontali da francuzi, portugalc, rusi i ko je tu vec bio ne smeju da ispadnu pa im uvalili bosnu i irsku.
vratice im sve drogba i drugari ako ne sad ondazapar godina

koliko sam ja shvatio, u baražu je bilo napravljeno dva šešira na osnovu rang liste Fifa...eto i ta rang lista da ima nekog smisla ako ništa drugo...u svakom slučaju mogu da razumem to...

Šta ima da "uvaljuju" Bosnu i Irsku, pa da su ti Bosanci i Irci igrali loše, ne bi ni dospeli tu gde su dospeli, u baraž...i jedni i drugi su dobro igrali, i ni Portugal ni Francuska nisu baš tako glatko prošli na sveCko...jeste to da ako šeširi nisu postojali, mogli bi se desiti da igraju Francuska -Portugal, pa bi tu neko morao da ispadne, to je i meni malo krivo što nije moglo da se desi...ceo svet izgleda previše gleda tenis gde Nadal može protiv Federera samo u finalu smile.gif
Dr Stein
Pa ta 2 sesira su izazvala dosta pometnje kada su bila objavljena, jer se to nije ocekivalo,
tj tome se "nije nadalo" ako se takomogu izraziti tongue.gif
Irska i Bosna su dobre reprezentacije i vise ce mi oni faliti u Africi nego ovi cigani.
ali jenostavno, zna se koji su timovi skuplji, kojim igracima ce pasti cena i
ko ima dublji dzep kada se navijaci uzmu u obzir
Fred Kremenko
Dirigovano zrebanje je bilo gadno iz razloga sto je izmisljeno u hodu.. Jebes to, da propozicije menjas tokom takmicenja(tako smo mi upali u CL posle 2005)... Da su oni lepo rekli na pocetku, bice dirigovan zreb, pa ko hoce igra, ko nece ne mora, ali ovako je sve ispalo sprdnja....

A teoretske sanse nema da prodje ovo da oni budu 33... To Blatter ne zna sta ce od sebe, pa zajebava mucne krompire...
rape91
i sta da radi sa 33 repke,jedna grupa od pet ili neko ide direktno u drugu fazu a najgori drugi ga duva.Smesno
Jamaica
Ma najbolje da ko osvoji prvenstvo igra protiv Iraca da potvrdi.......ali samo onih 10min koliko je ostalo do kraja utakmice, pa penali....
Scouser
nisam znao da je bila donešena ta odluka za vreme kvalifikacija, to onda jeste bezveze. Mada ne bi ništa bolje donelo i da je odluka postojala i pre, šta kao onda bi Bosanci više zapeli i završili bi prvi u grupi tongue.gif

A možda Irska da bude počasni prvak sveta smile.gif
Under
http://www.skysports.com/story/0,19528,11095_5737108,00.html

odbijen zahtev, da vidimo shta ce irci sad da izmisle...
Scouser
verovatno suze smile.gif
Joe
off topic:
QUOTE (Fred Kremenko @ Nov 30 2009, 07:10 PM) *
Dirigovano zrebanje je bilo gadno iz razloga sto je izmisljeno u hodu.. Jebes to, da propozicije menjas tokom takmicenja(tako smo mi upali u CL posle 2005)

nismo tako...

pod 1. nije postojalo nikakvo pravilo koje se odnosilo na to sta se desava sa sampionom ako se nadje u takvoj situaciji. ili jeste?
pod 2. nije u hodu, jer je izmisljeno pred pocetak kvalifikacija tj. pred pocetak novog ciklusa.
Jamaica
Kad kaze u hodu verovatno misli na to zbog toga sto se pravila menjaju sezonu unapred.....

Ali to pravilo nije postojalo zato sto niko nije bio dovoljno pametan da predvidi mogucnost da osvajac LS mozda ne uspe da se kvalifikuje za sledecu u domacem prvenstvu.........slicna situacija kao sa 90% nasih zakona smile.gif

Ko im kriv......a i sad vazi to pravilo za sve.......ukoliko bi se situacija ponovila, mi bi isli u LS a Bittersi bi izduvali smile.gif
rape91
Konacni sesiri:
prvi šešir: Brazil, Španija, Italija, Nemačka, Argentina, Engleska, Holandija, Južna Afrika;
drugi šešir: Australija, Japan, Južna Koreja, Severna Koreja, Honduras, Meksiko, SAD i Novi Zeland;
treći šešir: Alžir, Kamerun, Obala Slonovače, Gana, Nigerija, Čile, Paragvaj i Urugvaj;
četvrti šešir: Danska, Francuska, Grčka, Portugal, Srbija, Slovačka, Slovenija i Švajcarska.

Marka je jedino pogresila za Francusku i Holandiju,sto mi je mnogo drago.Samo da rukometasima ne padne Juzna Afrika iz prvog.
Dr Stein
rape91
Grupa A: Južna Afrika, Meksiko, Urugvaj, Francuska
Grupa B: Argentina, Nigerija, Južna Koreja, Grčka
Grupa C: Engleska, Sjedinjene Američke Države, Alžir, Slovenija
Grupa D: Nemačka, Australija, Srbija, Gana
Grupa E: Holandija, Danska, Japan, Kamerun
Grupa F: Italija, Paragvaj, Novi Zeland, Slovačka
Grupa G: Brazil, Severna Koreja, Obala Slonovače, Portugal
Grupa H: Španija, Švajcarska, Honduras, Čile

moglo je i lakse ali i teze.Jebani su Ganci.
A Francuska govna padose u jednu od dve najlakse grupe.Pu
Mishkin
Svetsko prvenstvo je takmicenje gde se vidi ko je gde u fudbalu. Jebes ti kvalifikacije koje se razvlace godinu dana. Na prvenstvo dolaze timovi maksimalno spremni tako da se nikad ne zna ko ce da iznenadi a ko da razocara.
Nasa grupa ni teska ni laka, taman da se igramo lepo pa ako zasluzimo i da, ja se nadam, prodjemo.
Brazil i Engleska ubedljivo najjace grupe, bice lepog fudbala tu. Kako su namestili komunjare to svet nije video smile.gif
Idemo, igramo, ne boj se nikoga smile.gif
rape91
jel ide ukrstanje A-B C-D E-F G-H???Da budemo prvi pa onda da cistimo SAD,da razbijem strahove iz detinjstva-Nemci i Amerikanci huh.gif
Under
ne bih se slozio da Englezi imaju jaku grupu, cak shtavishe, mislim da ce se proshetati kao prvi, ali ostali timovi su izjednacenih kvaliteta i svashta moze da se desi.

shpanci laganica, francuzi isto imaju laku grupu, ali mogu da ispushe, Domenek je tu...

najdraze mi je shto ce jedna od 3 odvratne nacije ispasti (Brazil, O.Slonovace, Portugal). tipujem da slonovi pakuju kofere, zajedno sa komunjarama.
vladx
QUOTE (Under @ Dec 4 2009, 09:38 PM) *
ne bih se slozio da Englezi imaju jaku grupu, cak shtavishe, mislim da ce se proshetati kao prvi, ali ostali timovi su izjednacenih kvaliteta i svashta moze da se desi.

shpanci laganica, francuzi isto imaju laku grupu, ali mogu da ispushe, Domenek je tu...

najdraze mi je shto ce jedna od 3 odvratne nacije ispasti (Brazil, O.Slonovace, Portugal). tipujem da slonovi pakuju kofere, zajedno sa komunjarama.

Potpis na sve, samo da dodam da cu posle podosta vremena u jednom mecu navijati za Portugalce. Jadne komunjare nece videti ni sekund sa SP-a posto nema sanse nekog da dobiju. sad.gif
Ne znam zasto neki kukaju na nasu grupu(tu uglavnom ubrajam komentare na B92), ovamo se nesto kurcimo, hvalimo kako nas se najveci pribojavaju, onda bi bilo tesko razocarenje da se ne prodju ovi rivali. Jedino sto bih ja voleo da budemo prvi u grupi jer nikako ne zelim osminu finala sa Albion-om, za koje da ponovim, mislim da nema zime.
Arhentina sa jos 2 tima sa kojima je bila u grupi '94, umesto Bugara, Koreanci. Sigurica.
Zanimljiva grupa gde su lale.
Zabarska govna...
Spanjolci lagano, voleo bi da Cile sjebe Svice.
Scouser
QUOTE (Under @ Dec 4 2009, 09:38 PM) *

Pazi Englezi imaju dosta zanimljivu grupu. Englezi su sami po sebi zanimljivi wink.gif uvek su favoriti za prolaz dalje a nikad ne bude iznenađenje ako ispadnu. Trebalo bi (što ne znači da će biti) da budu prvi, a borba za drugo mesto u toj grupi izgleda potpuno ravnopravno za sve tri ostale ekipe, bar po mom mišljenju...

Naša (Srbija) grupa isto nije uopšte naivna, ona grupa sa Brazilom je bez dileme najjača...voleo bih više da Portugal ispadne (kao i uvek) nego Slonovi.

Italijani će imati problema ako Akunja eksplodira laugh.gif ( u stvari prvo treba da dobije poziv hehe)
Tonča
Meni se nekako baš dopada grupa Srbije. Skroz je onako ok. Nije najslabija, ali nije ni najjača. Ako se ne prođe onda nema za čime da se žali jer se nije ni zaslužilo dalje, a ako se prođe onda fino. smile.gif Ja se ne bih iznenadio ukoliko Srbija bude prva u grupi, a prolazak dalje je, mislim, sasvim realno očekivati.

Francuzi su (nekako viđeno) dobili Južnu Afriku, mada njima nije strano da ih u grupi izbaci neki Urugvaj, ako se dobro sećam (2002. im je valjda trebala pobeda a odigrali 0:0. Ako se ne varam, ni gol nisu dali na tom prvenstvu).

Englezi bi trebalo da prođu bez problema grupu. Voleli Capela ili ne, ne vidim neki realan način da poduvaju u grupi za koju se slažem da preostala tri tima imaju otprilike podjednake šanse.

Argentina ima sličan posao kao Engleska, mada oni imaju Maradonu na klupi. smile.gif Opet, mislim da će tu biti jedino interesantna borba za drugo mesto.

U grupi E bih naravno izdvojio Holanđane i Dance, s tim što se ne bih iznenadio da Danci budu ispred.

Italijani prolaze uz, rekao bih, Paragvaj.

Grupu G verovatno neću ni gledati.

H po meni može biti interesantna grupa ukoliko Španci ne budu u dobroj formi, što mislim da uopšte nije isključeno.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.