Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Fabio Aurelio #6
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Stranice: 1, 2
Scouser
Ne mogu da verujem da čovek pored toliko povreda nema otvoren dosije kod nas smile.gif

Da li se neko iznenadio ?

Insua iz dana u dan u svakom pogledu sve više i više napreduje smile.gif
Mario_T
Ovo za povredu mora da je neki pokusaj sale. smile.gif
Dr Stein
http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N...090909-0817.htm

demantujuci link
Scouser
ma daaaa bre stoji još dole u onoj vesti da je šala... wink.gif
Dr Stein
nisam ni citao sve...kad je doslo do toga da je (po mom laickom prevodu)
iscesio rame dok je oblacio marker koji mu je bio mali (odprilike)
samo sam se nasmejao i rekao jadan zeka,crni humor
Joe
Fabio dobio poziv od Dunge za neke prijateljske - to ce mu biti prva utakmica za nacionalni tim... svaka cast za Fabia i Dungu, zasluzio je!:)
Aleksandar88
Obicno kad vidim novi post u temi o Aureliju pomislim da se stakleni opet povredio, mada prijatno sam se iznenadio sto nisam bio u pravu ovaj put.Bravo zeko Hail.gif .
Dr Stein
QUOTE (Aleksandar88 @ Oct 27 2009, 05:11 PM) *
Obicno kad vidim novi post u temi o Aureliju pomislim da se stakleni opet povredio, mada prijatno sam se iznenadio sto nisam bio u pravu ovaj put.Bravo zeko Hail.gif .

copy/paste
Jamaica
Ukoliko bude imao sezonu kao proslu i nekim cudom ostane zdrav tokom cele(ili bar veceg dela), ne vidim sto ne bi bio i prvi levi bek na Svetskom Prvenstvu.......u Brazilu je na toj poziciji najmanja konkurencija lfc.gif
Fred Kremenko
Mrtvak je kako pisu po rawku verovatno zavrsio sezonu... Obzirom da i nema potpisan novi ugovor, moguce da smo ga poslednji put gledali... Imao je negde par meseci vezanog solidnog fudbala ostalo il je bio u bolnici ili je centriao u prvog do sebe ili uklizavao u aut...

Jedino je sranje sto iza njega ostaje veseli Insua da nas uveseljava svojim odbrambenim sposobnostima...
collymore
Bez Skrtela...Bez Fabia...ostatak odbrane vrlo raspolozen za igru do jaja...Carra,Agger,Insua izuzetna kombinacija
Pedja_Nbg
I Ager se povredio...
Joe
QUOTE (Pedja_Nbg @ Mar 1 2010, 05:07 PM) *

Sotir-u je valjda istekla kazna ili ima ne? nekako cemo se skupiti...
Fred Kremenko
Kazu bruised dakle nije nista slomio.. Ako od toga ne moze za nedelju dana da se oporavi, jbg onda...
Periklo
Aurelio mi spada među draže igrače, ali stvarno nema smisla potpisivati ga osim ako ne pristane na pay as you play.
Mario_T
QUOTE (Fred Kremenko @ Mar 1 2010, 05:39 PM) *
Kazu bruised dakle nije nista slomio.. Ako od toga ne moze za nedelju dana da se oporavi, jbg onda...

Kad sam citao clanak, ja takodje nisam imao utisak da u klubu Aggerovu povredu smatraju kao ozbiljnu. Par dana intenzivne terapije i treniranje sa smanjenim intenzitetom, i Agger bi trebao biti OK.

Za Aurelia za sada nista na govore, cudi da nema ni neke prognoze.
Jamaica
Aurelio je otpisan vec 100%, da nije vec bi potpisao novi ugovor.......steta, da ga povrede ne zajebavaju celu karijeru verovatno bi bio u top 5 levih bekova na svetu.....
Fred Kremenko
Ma top 1... Brazilac je mora da jebe kevu laugh.gif
bokeli
Ne znam koliko uprava treba biti maloumna da mu ponudi novi ugovor
Jamaica
Ako je pay-as-your play da bude treci levi bek/cetvrto krilo, to je ok......ali tesko da ce on pristati na to......
Trunks
Treći levi bek? A ko je drugi? Ustvari, ko je prvi? biggrin.gif
Dr Stein
Prvi je InsuE, realno.
i da je Zeka zdrav ko dren insua bi bio prvi, jer boljeg nemamo.
Zeka ima sut do jaja i precizan je ali je spor i u napadu totalno neefektan ne moze da probije na centarsut nego vrati loptu kada je dobije.
a Insua je (*Nazalost) prvi asistent ekipe
Jamaica
QUOTE (Trunks @ Mar 1 2010, 09:36 PM) *
Treći levi bek? A ko je drugi? Ustvari, ko je prvi? biggrin.gif

Pricam o sledecoj sezoni....posto cemo dovesti nekoga sigurno smile.gif

Aly Cissokho recimo rolleyes.gif
Mario_T
Rafa Benitez today gave Fabio Aurelio a rousing send-off as he revealed the Brazilian’s four-year Liverpool career has reached an end. Aurelio’s contract expires a week today but, as expected, it will not be renewed after an agreement on new terms could not be reached. The Reds were happy to offer Aurelio, who has suffered with chronic fitness problems, a ‘pay as you play’ deal but the Brazilian wanted the security of a longer-term arrangement.
(Liverpool Echo)

Definitivna potvrda onog sto smo ocekivali. Sta reci za Fabia ... Velika steta sto je imao toliko problema sa ozledama, jer ga (ako je 100% spreman) smatram jednim od najboljih bekova u EPL. Hvala mu za sve sto je uradio u svetom dresu (posebno za one slobodnjake protiv Scuma i Chelsea) i puno srece u daljoj karijeri.
bokeli
e nek je stakleni konačno otišao, jes bio dobar u nekim mečevima, al 10 meseci u godini van terena je previše
Joe
dobar igrac kad je zdrav duze od 10 dana... steta sto je staklen, al' nama treba neko mnogo standardniji. srecno u daljoj karijeri.
Narsil
CITAT (Joe @ May 25 2010, 11:26 AM) *
dobar igrac kad je zdrav duze od 10 dana...

Не могу да се обуздам од смеха. biggrin.gif

Нека му је са срећом у даљој каријери.
1jeAhonen
dobar je bijo...nek mu je zdravlja ko sto nama nema veselja...pozdrav Fabio...dobar si bio.
Vanja Trotter
Мајстор за слободњаке, стварно ми је жао што се на овај начин растајемо са њим. Могао је више да је избегао повреде.

Молим те, пиши без Ј. smile.gif

CITAT
dobar je bijo
1jeAhonen
J veliko il malo kao Jota u danasnjem zargonu je odomaceno, ovaj put izrazih samo laganu nevericu sa tim J, ne pisem ga iz neznanja kao sto vidis i ne odstupam ni za Jotu, kao sto je receno. wink.gif tongue.gif

Fabijo Fabijo...al si ti zabijao. (gramaticki i pravopisno perfectly correct)
Jamaica
Gde je Tonca kad ti treba da mlati sekirom i katancem smile.gif
Fred Kremenko
Nema katanca, mrtvak se vratio.
Narsil
И одмах је почела забава:

http://www.empireofthekop.com/anfield/?p=18785
bocejan
WTF!?
Kako? Zasto? Sto nije Figeroa? Jer ovo neka zajebancija? Ko je sledeci, Baros?
Narsil
CITAT (bocejan @ Jul 31 2010, 11:21 PM) *
Ko je sledeci, Baros?

Alonso.
matori lfc
A odakle se vratio? Sa godisnjeg...bolje bi im bilobda su vratili Djibrila Sisea!!!
Narsil
Било је речи и о томе. smile.gif
Vanja Trotter
Аурелио има одличан шут, добро изводи прекиде, биће нам користан играч, уколико заобиђе повреде. Драго ми је да је поново потписао.
Dusan
Za backup na levom beku sasvim solidna opcija. Nesto smo svakako i ustedeli, jer je sada izvesno dobio manje novca nego da je ugovor produzio krajem prethodne sezone.
bocejan
Backup za koga? Valjde je bitnije da se dovede prva opcija.
Meni se ne svidja. Moze da ima sut koliko hoce, ali ne pamtim kada je centrirao nekom. Jos mi je u odbrani vrlo slab.
Da je koristan igrac do sada bi ga neko kupio. Kako je Benajun otisao odmah?
Dee Jay
CITAT (bocejan @ Aug 1 2010, 08:38 AM) *
Backup za koga? Valjde je bitnije da se dovede prva opcija.
Meni se ne svidja. Moze da ima sut koliko hoce, ali ne pamtim kada je centrirao nekom. Jos mi je u odbrani vrlo slab.
Da je koristan igrac do sada bi ga neko kupio. Kako je Benajun otisao odmah?

Ovo ne pamtiš? smile.gif

Jamaica
Aurelio je vise nego koristan igrac kad je zdrav, ali ga niko nije doveo jos verovatno zbog toga sto niko nije hteo da rizikuje sa njegovim povredama, a mi nismo u mogucnosti da biramo.......

Aurelio iz sezone 08/09 je odlican levi bek. Aurelia iz prosle sezone bi ja mogao da zamenim koliko nije bio na terenu a i ono sta je bio Rafa ga se stavljao na razne pozicije. Ja nisam odusevljen njegovim povratkom, ali reci da je on los igrac u najmanju ruku je zanimljivo, njegov problem su povrede i zbog toga nije mnogo koristan.......tim je jos cudnije ako se vratio kao back-up.....back-upovi treba da budu stameni i spremni da uskoce, ne kao Degen.... dry.gif

Sto se tice Yossija, on nije otisao na free ili zato sto ga nismo zeleli, on je prodat Cheskiju zato sto su poslali ponudu....
bocejan
CITAT (Dee Jay @ Aug 1 2010, 10:40 AM) *
Ovo ne pamtiš? smile.gif

Ok. Mozda sam preterao, ali i dalje ne volim sto je tu i bio sam srecan sto je pocelo sa ciscenjem.
Joe
dobar igraca, al' ne mozes na njega da se oslonis posto je stalno povredjen...
MaPkO89
Ovo samo znaci da nece doci konceski,za figerou ce se slati ponuda,sigurno nece aurelio da bude prvi izbor
kalabaster
Sudeci po broju koji je dobio izgleda da nismo daleko od toga da on bude prvi izbor.
Jamaica
Tesko da cemo dovesti po kvalitetu boljeg beka od njega. Problem je sto on nece moci da bude prvi izbor ako se bude povredjivao kao manje-vise svake godine. Zato bi Figueroa tu legao sjajno smile.gif
redsi
Necete verovati ovaj batica se povredio!Tetiva ovaj put! biggrin.gif
matori lfc
Zajebao je i Balaka! laugh.gif
LFCRS
ma nema veze, ionako nije u prvom planu. nista cudno i neobicno to nije,
samo da se ovaj loće ne sjebe sada
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.