Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Eurobasket 2009
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Carlsberg Pub > Sport
Stranice: 1, 2
Joe

ljudi danas pocinje Evropsko prvenstvo u kosarci... Srbija igra u 21h protiv Spanaca - direktan prenos na RTS-u... ima li ljubitelja ove igre na forumu? smile.gif

Mario_T
Naravno da ima. smile.gif Pripreme su prosle sasvim zadovoljavajuce, tako da me bas zanima kako ce se nasi pokazati na EP.
Veceras protiv Spanije nemaju imperativ pobede (sto bi moglo da doprinese opustenijoj igri i, za nadati je se, pozitivnom rezultatu), a nadam se (i ocekujem) da imaju dovoljno kvaliteta da pobede Sloveniju i Englesku. Mislim da je plasman u sledeci krug takmicenja nesto sto se minimalno moze ocekivati, a posle toga ce dosta zavisiti od forme igraca i protivnika na koje naidjemo.
matori lfc
De nema ljubitelja...uz onakvog selektora i igrace koji ce da izginu za grb ja se nadam nekoj medajli!!! A ne oni pajseri Radmanovic i Rakocevic-brukaju Srbiju!
Joe
realno je da ocekujemo plasman na OI u Londonu, a uz malo srece mozda padne i neka medalja... wink.gif
Tonča
QUOTE (joe @ Sep 7 2009, 04:57 PM) *
realno je da ocekujemo plasman na OI u Londonu, a uz malo srece mozda padne i neka medalja... wink.gif

Misliš na SP u turskoj naredne godine? smile.gif

Nego, hoće li ovi indijanci prenositi još neke tekme osim naše reprezentacije?
Scouser
malo sreće smile.gif

negde mi je najeralnije da ispadnemo u 1/4 finalu, mada sve zavisi od plasmana do tada. Nemam pojma šta da očekujem, mislim da me ne bi bukvalno ništa iznenadilo.

Španci su najjači, Slovenci imaju jak roster ali im je trener veoma slaba tačka tak da im je hemija diskutabilna kao i uvek, pa će tu biti nekih šansi da ih pobedimo. Britance bi trebalo da dobijemo.
Aleksandar88
Ne znam za vas, al ja moram bez tona da gledam ide mi jedno 3-4 sec. brze od slike dry.gif .
Dr Stein
karanje:)
Take Two
Svaka čast, neočekivano dobro su odigrali u odbrani, iako su imali dosta sreće sa povredama i očajnim šutom Španije. Duda Ivković je izmislio košarku.

Ovako je bolje biggrin.gif
Fred Kremenko
Cerga natovarena.... Malo su se na kraju usrali pobede, ali jbg dalo se ocekivati,cerga jaka kao grom, a oni zeleni...

Paunic je ostavio najaci utisak, decko sabija u odbrani... Jedino sam 'zabrinut' sto drzimo da nam je Tepic jedan od glavnih igraca, njega nek puste da drnda u prvih 10 minuta, i kako ide kraj, nek ide da mase peskirom...
Tonča
Rispekt za momke! Hail.gif

Španci nisu mogli vola da ubodu, ali ko i' jebe!
Scouser
Prijala nam je jurnjava sa ovima. Stvarno svaka čast, bilo bi lepo sad da budemo i prvi u grupi
Scouser Tommy
Kao kosarkas ocekujem najbolje!
Mishkin
Bravo, alal vera! Duda je kralj!
Take Two
QUOTE (Fred Kremenko @ Sep 7 2009, 10:56 PM) *
Jedino sam 'zabrinut' sto drzimo da nam je Tepic jedan od glavnih igraca, njega nek puste da drnda u prvih 10 minuta, i kako ide kraj, nek ide da mase peskirom...

Ne znam šta imaš protiv Tepića, dečko zna znanje, i nije istripovan kao neki (Tripković). Pre bih gledao njega nego Teodosića sa loptom any day of the week. Teo danas najgori na terenu...

BTW, ono što si mi editovao post gore, sad ispada kao da sam napisao nešto uvredljivo na račun Ivkovića - naprotiv.
Fred Kremenko
Nemam ja nista licno protiv Tepica,ali on je decko bek a porodi se dok prevede loptu preko pola... A i kad prevede, ne zna sta ce sa njom, sto je pogotovo bilo vidljivo u poslednjih 10 minuta, sto mu je standard(highlight je svakako bilo ka dje imao otvoren levi ulaz pred kraj, a on se zabio pod tablu i vratio neku idiotsku povratnu u cosak.. Tripkovicev i Tepicev talenat su na vrlo razlicitim nivoima... Tripkovic je suter koji moze da jurca iza blokova i da siba iz daljine, i to mu je manje vise sve... Tepic bi trebao da bude nekakav extra talenat, i zvucace paradokalno, mislim da je to ono sto moze da ga sjebe... On od kad se pojavio, moze navodno da igra vise pozicija te moze i odbranu i napad, sve zivo, i onda ispalo svega pomalo, a krajnji proizod prosek

Teodosic je po mom misljenju bio pristojan danas, izuzimajuci neke suteve koje je uzeo.... Podelio je nekoliko finih asistencija, a par odlicnih su mu upropastili(Paunic kad je stao na aut liniju, i Raduljica kad je ispustio loptu a imao otvoreno kucanje)... Cak nije bio ni toliko ocajan ni u odbrani, kakav ume, obzirom da je verovatno jedini igrac u ovom timu, koji blage veze sa odbranom nema... Za njega je problem verovatno i nedostatak utakmica i moguce samopouzdanja to ide jedno sa drugim.... Sutra vec ima priliku da vrati taj sut, Lakovic je apsolutni duduk za odbranu, ima sve uslove da ga se natrpa biggrin.gif
Take Two
Ma Teodosić je u drugom poluvremenu toliko muljao sa loptom kad su Španci pritisli da je što direktno što indirektno kriv za većinu olako protraćenih napada. U jednom trenutku je i Krstić ispizdeo nešto na njega, ali nije vredelo...

Tepić jeste malo spor nekad, ali je verovatno najinteligentniji igrač u ovoj postavi što se tiče organizacije i sl.
Scouser
QUOTE (Take Two @ Sep 8 2009, 03:09 AM) *
Ma Teodosić je u drugom poluvremenu toliko muljao sa loptom kad su Španci pritisli da je što direktno što indirektno kriv za većinu olako protraćenih napada. U jednom trenutku je i Krstić ispizdeo nešto na njega, ali nije vredelo...

i tad kad je ovaj ispizdeo, Teo istog časa preneo loptu i šutnuo trojku naravno u bunar... biggrin.gif

Čovek je totalno nepredvidiv, i ne bih se uvek uzdao u njega, najmanje pred kraj. Čak bih Tepi dao loptu pre iako sam ga gledao non stop prošlih sezona kako maši te odlučujuće šuteve (a neke je i dao smile.gif )

A kad se već porede Teo i Laković, opet ovaj naš mučenik treba da bude zabrinutiji... da ga ova slovenačka sisica ne zatrpa onako fino.

Slovenci deluju na papiru znatno jače nego što jesu inače. Ako smo ovako prošli sa Špancima, bilo bi šteta da sad ne budemo prvi u grupi, mada ništa ne bi iznenadilo. Španci su promašili boga oca, trojke i bacanja što je otprilike krucijalno na ovim prvenstvima.
Mario_T
QUOTE (Scouser @ Sep 8 2009, 04:27 AM) *
A kad se već porede Teo i Laković, opet ovaj naš mučenik treba da bude zabrinutiji... da ga ova slovenačka sisica ne zatrpa onako fino.

I ja mislim da je ovo realnija opcija. Lakovic nije narocito dobar defanzivni igrac (recimo da uopste nije dobar defanzivni igrac smile.gif ), ali mislim da ce on uvek da da vise poena Teodosicu, nego ovaj njemu.
That being said, nadam se da cemo ovaj momentum iz tekme protiv Spanije preneti u tekmu sa Slovenijom. Sada (kao) imamo ulogu favorita, bice zanimljivo videti kako ce se nasi nositi sa time.
Joe
svaka cast momcima, tako se igra kolektivna kosarka!

sto se tice Tepica(odlican igrac) ja ne volim da ga gledam na pleju, mada smo na kecu najtanji pa mora i on kad nemamo neke opcija... kad se lomi je bi je dao Ubici ili Tripku da resavaju... wink.gif
Wastelander7
Ala smo ih RASGIZILI ,,Faforite,, cela ekipa je odlicna nemam zamerke
Under
QUOTE (Mario_T @ Sep 8 2009, 08:33 AM) *
That being said, nadam se da cemo ovaj momentum iz tekme protiv Spanije preneti u tekmu sa Slovenijom. Sada (kao) imamo ulogu favorita, bice zanimljivo videti kako ce se nasi nositi sa time.

nit' su preneli momentum, nit' su se dobro nosili sa ulogom favorita... generalno, Slovenci nisu igrali nishta specijalno, ali ih je kenjao shut, a nashi kao da nisu zeleli da pobede, totalna nezainteresovanost u odbrani, bezidejnost u napadu... uzas... kao da igraju jebeni Akropolj Kup, pa nije bitno... iako ova reprezentacija moze daleko da dogura, bojim se da ce nam drugi krug biti krajnji domet. sa ovakvom igrom, necemo ni Brite da pobedimo
kalabaster
Potpuno je normalno za mladu ekipu da ima uspone i padove. A Slovence je kenjao sut kolko Spance nije. Ja i dalje verujem da mozemo u prvih 6 a to nam i jeste glavni cilj. Sve preko toga je cista premija.
gasha84
Koliko je juce sve islo kako treba toliko danas jednostavno nije htelo..A i bolje sada tako nego u kasnijoj fazi takmicenja..

Prvenstvo je dosta izjednaceno, skoro svima fali po neki kljucni igrac i cini mi se da skoro svako svakog moze da pobedi...verujem u ovu nasu ekipu i mislim da mogu daleko da doguraju...
Scouser
Poljaci dve pobede, Litvanci u totalnom kanalu...Biće zanimljivo kad se ukrste grupe

edit: Pops Mensah-Bonsu rođen na "Enfildu" tongue.gif laugh.gif

do jaja
Mario_T
QUOTE (Under @ Sep 8 2009, 08:06 PM) *
nit' su preneli momentum, nit' su se dobro nosili sa ulogom favorita...

Desilo se upravo ono cega sam se bojao ... Ko zna, mozda je ovo i dobro, sada ce malo da se nauce pameti i da shvate da u svaku tekmu moraju da udju sa istim intenzitetom i zalaganjem.
Mishkin
Slovenija ni malo naivna ekipa, bila bolja i pobedila... Nama je falio organizator, jer na stranu sto su oni sve ubacili, mi posteni napad nismo napravili... Udje Bojan Popovic i sa 10 napravi na 19 biggrin.gif
Nadamo se veceras pobedama u vise sportova wink.gif
Idemoooo! Mubarak!
Joe
Ole za momke! Jbg nisam gledao, valjda ce biti neka repriza...
Aleksandar88
Kosarkasi me nerviraju na nivou mad.gif !
gasha84
Cestitke nasima na plasmanu u cetvrtfinale!

Malo su nam opet kidali zivce ali to je vec normalna pojava... smile.gif

Tonča
Teo u poslednje dve tekme kida. Danas 20p i 12as. Hail.gif Najbolji je asistent prvenstva.
gasha84
Teo je kralj! Decko mnogo zna kosarku plus ima muda t.j. ne plasi se da preuzme odgovornost kada je zajebano...za Novicu vec odavno znamo da je mudonja.. biggrin.gif
Joe
7 od 7 za tri na kraju... ohmy.gif protiv Rusa necemo ubaciti nista! biggrin.gif biggrin.gif
Tonča
QUOTE (joe @ Sep 16 2009, 07:06 PM) *
protiv Rusa necemo ubaciti nista! biggrin.gif biggrin.gif

I meni to palo na pamet po završetku tekme. smile.gif
gasha84
Pa da nastavimo sa cestitkama...BRAVO MOMCI!!!

Polufinale je tu, sada rastereceno u borbu za medalje..
Under
gledao sam tekmu sa Rusima na preskoke, i na nekom strimu koji je kaljavio, ali koliko sam uspeo da vidim sudije su nas opasno karale!!!

srecom, nashi su bili dobri, a i ruje su imale katastrofalan shut, pa pobeda generalno nijednog trenutka nije dolazila u pitanje...
Scouser
trojke i bacanja uvek odlučuju pobednika na ovim prvenstvima... edit: ali i srce! evo ga i vlade kaže tongue.gif

I DOČEKAH JEBENI EDIT! PA TAKO JE

uf...boli me glava biggrin.gif inlove.gif

edit2: Ne mogu da verujem ovo je bio najbolji Novicin govor u istoriji biggrin.gif čovek koji ne može dve reči da sklopi onako sve lepo kaže pod ovakvim emocijama biggrin.gif biggrin.gif
Take Two
Svaka čast momcima, posebno Teodosiću koga sam (zasluženo) napljuvao na startu. smile.gif
Jamaica
Svaka cast......da je neko rekao da ce ovako biti pre pocetka proglasili bi ga ludim verovatno biggrin.gif

Jel i u vaterpolu behu Spanci prva i poslednja utakmica? biggrin.gif
Fred Kremenko
Nego sta kazete, Teo nema pojma biggrin.gif
Trunks
Teodosić odigrao NBA utakmicu, svaka mu čast.
Tonča
Jebemtisunce!
Kakvi majstori! Kakva muda Tea!
bocejan
Teodosic novi Sale Djordjevic, samo da skine visak kose.
Kakva partija za njega i za cao tim.
Ovog Lukasa tol'ko pljujemo pa nista, a ovaj sve bolji i bolji.
Joe
bravo momci! herojski su odigrali! Teo kralj, muda ko medicinke ima! biggrin.gif
gasha84
Teodosicu, svaka ti dala... Hail.gif Hail.gif Hail.gif A posebno mi je drago sto je svima pokazao kakav je mudonja i igrac! I jos jednom.. Hail.gif

Svaka cast momcima!!! Finale...
Dr Stein
QUOTE (Take Two @ Sep 19 2009, 11:20 PM) *
Svaka čast momcima, posebno Teodosiću koga sam (zasluženo) napljuvao na startu. smile.gif

POTPIS
Mishkin
Teo kao da se malo uzbudio na kraju smile.gif
Inace, nije dzabe bio na kaljenju u Cacku, pusio i pio... smile.gif
Bravo momci, alal vera!
rape91
Sve je to zbog brade nasega Tea.Svaka im cast,nakon ove tekme ne smem da prognoziram finale.
matori lfc
Sampioni!!! Svaka cast.tako se ostavlja srce nateren.
lavirint
Stvarno čudo kako je ovako mlad tim pokazao vrhunski odnos prema igri i smirenost u trenucima kad se lomi utakmica. Svaka čast!
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.