Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Put na Debrecen - Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > LFC Serbia
Stranice: 1, 2, 3
biljalfc
Hocemo u Budimpestu 24-og novembra?!?! Madjari nisu problem za vize, znaci "samo" nam trebaju kartice i organizacija..... Nikada nisu bili blizi, trebalo bi se otici ( sem Atine, ali Pesta je ipak bliza!!! )..... Ako iko planira, zeli, ima volju, kesh, pasosh,slobodne dane i sve ostalo... ajde da se organizujemo i da palimo.....
Fred Kremenko
Odakle info da nisu problem za vize?? Oni su isto EU kao i Grcka, otkud je razlicito... A ako vize nisu problem, nije ni organizacija, lakse, brze, jeftinije je otici sopstvenim prevozom, nego se akate po raznim agencijama i busevima...
Joe
QUOTE (biljalfc @ Aug 27 2009, 11:49 PM) *
Hocemo u Budimpestu 24-og novembra?!?! Madjari nisu problem za vize, znaci "samo" nam trebaju kartice i organizacija..... Nikada nisu bili blizi, trebalo bi se otici ( sem Atine, ali Pesta je ipak bliza!!! )..... Ako iko planira, zeli, ima volju, kesh, pasosh,slobodne dane i sve ostalo... ajde da se organizujemo i da palimo.....

zar FK Debreceni nije iz Debrecena? smile.gif

ja planiram jedan road trip sa par ortaka, ali nemamo pojma kako da nadjemo karte...
Fred Kremenko
Imaju njivu koja prima 10 hiljada, tako da ce sigurno igrati u Pesti...
Tonča
Ispravih naslov da ne bude zabune. smile.gif

Što se mog iskustva sa Mađarima oko tranzitne vize (koju smo vadili zimus) tiče prevrne mi se stomak na samu pomisao.
Manje su me Britanci cimali.
djolelfc12
Neko je pomenuo pojedinacan prevoz. Ja mislim da bi bilo bolje da nadjemo neki bus, bilo sta, samo da je organizovano. Da li neko zna kako doci do karte? A vizu uopste nije jednostavno nabaviti, sengen je to
acalfc
Pa cekajte, gde se igra tekma stvarno, i ja ne verujem da je u Debrecinu posto im je stadion stvarno jadan, jel ima neko pouzdanu informaciju???
Tonča
Koliko videh protiv Levskog su igrali na Ferenc Puskas stadionu.
Joe
QUOTE (Tonča @ Aug 28 2009, 01:08 AM) *
Koliko videh protiv Levskog su igrali na Ferenc Puskas stadionu.

na wikiju pise da njihov stadion ima 10000 mesta od cega je 1000 stajacih, a to ne sme po Uefinim propisima... sto veci stadion to bolje - lakse cemo naci karte...
acalfc
evo ti njihov stadion, nema sanse da se tamo igra http://www.dvsc.hu/helyek/eng/Lapok/stadium.aspx
Tonča
QUOTE (joe @ Aug 28 2009, 01:13 AM) *
na wikiju pise da njihov stadion ima 10000 mesta od cega je 1000 stajacih, a to ne sme po Uefinim propisima... sto veci stadion to bolje - lakse cemo naci karte...

Ferenc Puskas je nacionalni stadion u Budimpešti. Bivši "gradski stadion" ili kako već.
Dr Stein
MA BICE U BUDIMPESTI...NIJE NISTA BOLJI AKO NE I LOSIJI OD STADIONA VOJVODINE
KOJA KVALIFIKACIJE ZA KUP UEFA MORA DA IGRA U BG, A POGOTOVO JER JE LSH
Scouser
Ako bude neka realna akcija da mogu karte da se kupe po razumno niskim cenama, onda možda i razmislim da se maltretiram sa Mađarima. Za sada mi ne pada na pamet da idem smile.gif

I naravno bilo bi dobro da se igra u Budimpešti..
Trunks
Najbitnije je kako naći kartu, ja bih išao sigurno... ko zna koliko ljudi iz okolnih zemalja takođe hoće da vidi LFC, pa i iz Mađarske. A išao sam i dosta puta organizovano do Budimpešte minibusom, ako je neko za tu akciju (išli smo i sad do aerodroma tako).

CITAT (Scouser @ Aug 28 2009, 03:58 AM) *
onda možda i razmislim da se maltretiram sa Mađarima. Za sada mi ne pada na pamet da idem smile.gif

Što? Ne sećam se kakvu ste vi frku imali sa Mađarima, Mishkin i ja kad smo išli prošlo sve lagano - predali, dobili, pokupili. smile.gif
collymore
Ja sam imao frku sa svim zivima tako da ne idem nigde taman da me Madjari i Englezi zajedno molili da dodjem.Spisak sa sukomesnatim proizvodima iz Madjarske cu objaviti malo kasnije ...kad ga sastavim angel_not.gif angel_not.gif
Joe
Liverpool have confirmed the venues for their Champions League Group E away fixtures.
Our games against Fiorentina and Lyon will take place at the home stadiums of both clubs, but our fixture against Debreceni has been switched to the Hungarian capital Budapest.

# Fiorentina v Liverpool - Tuesday 29th September 2009 at Artemio Franchi Stadium, Florence.

# Lyon v Liverpool - Wednesday 4th November 2009 at Stade De Gerland, Lyon.

# Debreceni v Liverpool - Tuesday 24th November 2009 at Puska's Ferenc Stadium, Budapest.

i zvanicno Budimpesta... kapacitet 70 000...
djolelfc12
QUOTE (joe @ Aug 28 2009, 12:00 PM) *
i zvanicno Budimpesta... kapacitet 70 000...

ODLICNO! samo da nadjemo nacina da nabavimo karte. Takodje bih se slozio sa Trunksom, najbolje je da idemo mini - busom.
acalfc
Put i viza su realno mnogo manji problem nego karte, ortak je pre par godina isao protiv Levskog i kupio kartu kod tapkarosa za 10 leva, ali to je bio kup uefa a ovo cl, jbg
Dr Stein
ima li neko nekog rodjaka ili prijatelja u madzarskoj...
pa kad sredimo vizu da mu saljemo kintu da kupi karte...
za gostujuce navijace se uvek ostavi "kavez" a ne vewrujem da ce
(iako je to lfc) biti pun....tako da za gostujuce mozda imamo sanse da nadjemo.
a i opet to je 70.000 ljudi
a klub nije iz Budimpeste i verovatno u istoj nije ni popularan tako da ne verujem da ce stadion biti bas skroz rasprodat
mungos90
Dajte ljudi da se organizujemo da odemo kad ce sl put igrati ovako blizu??
Samo treba naci kartu a put nije problem najlakse je organizovati mini bus
djolelfc12
Jel mogu karte da se naruce preko neta? Pa cemo svi da damo kintu osobi koja narucuje. Ja mogu da se raspitam kod jednog lika koji stalno vodi ture odavde iz Kg-a za utakmice lige sampiona, fudbalske derbije, formulu...itd. Videcu kako on dolazi do karata, ali sam cuo da je tezak prevarant, tako da...
v.crazyg
Ljudi ja sam za put pa bilo to vozom, mini busom,kolima..... Sto se tice karata mozda nesto preko agencija da se proba. YNWA
Joe
svako ko misli da ima neku kombinaciju neka proveri i to sto pre... sve dolazi u obzir - prevaranti, agencije, itd...znaci sve.

video sam na jednom sajtu - imaju karte za 200eura...
Dr Stein
e vidish mogli bi lepo da se skupimo pa samo vozom...voz ima jako cesto.
samo treba naci kartu

Tonča
Što se karata tiče, za Away section iliti "kavez" mislim da će se jako teško naći karte pošto kapiram da to ide preko kluba. Druga mogućnost su sajtovi, kao npr što smo mi zimus kupili karte, a to smo videli koliko je drkanje a i kakve su cene (sada je cifra 200-300 evra).

Najrealnije je očekivati da se mogu nabaviti karte za ostatak stadiona koji očekujem da će biti daleko od popunjenog. Pretpostavljam da će moći da se nađu i na licu mesta karte, ali to ukoliko je neko spreman da ode u Budimpeštu na bum.
djolelfc12
QUOTE (Tonča @ Aug 28 2009, 04:01 PM) *
Pretpostavljam da će moći da se nađu i na licu mesta karte, ali to ukoliko je neko spreman da ode u Budimpeštu na bum.

To je vrlo nezgodno, moras mnogo da se cimas, da bi se na kraju mozda i opasno zajeb'o. A cena karata na licu mesta moze da ode i do 400 - 500 evra, ko zna.
Tonča
QUOTE (djolelfc12 @ Aug 28 2009, 04:18 PM) *
To je vrlo nezgodno, moras mnogo da se cimas, da bi se na kraju mozda i opasno zajeb'o. A cena karata na licu mesta moze da ode i do 400 - 500 evra, ko zna.

Može, a može i da bude manje od 50 evra. S obzirom da stadion prima skoro 70 hiljada, a Debrecin je protiv Levskog skupio 30-ak.
Ja bih mogao da se kladim da 60 hiljada neće skupiti za tekmu sa nama.
Kao što rekoh, to je varijanta za onog ko je spreman da ode na bum. Plati 100-150 evra put u oba smera i vizu i spreman je da izduva ukoliko ne nađe kartu, ali može da prođe i prilično dobro. Sve u svemu, bar se cimaš jedan dan i to je to.

A opet, naručivanje preko neta uopšte ne znači manje cimanja. Platiš pa čekaš, čekaš, čekaš... Pa onda neko sranje, pa se nerviraš... I tako, izgubiš 2 nedelje samo u nerviranju. Ne računajući čekanje.
Dr Stein
a kada bi ostalo (a OSTACE) karata...
bilo bi logicno da omoguce kupovinu na blagajnama stadiona ?
djolelfc12
QUOTE (Tonča @ Aug 28 2009, 04:36 PM) *
Kao što rekoh, to je varijanta za onog ko je spreman da ode na bum. Plati 100-150 evra put u oba smera i vizu i spreman je da izduva ukoliko ne nađe kartu, ali može da prođe i prilično dobro. Sve u svemu, bar se cimaš jedan dan i to je to.

Pa da, ja bih tako otisao, ali tu su i drugi problemi, odes, platis dosta...a tamo cak i ako udjes, upasces medju domace navijace.E sad, to je veliki problem, jer ja ako bih gledao uzivo LFC, voleo bih da navijam uz Crvene...
Mishkin
Imam vizu, samo da budem u zemlji i slobodan i ja idem pa makar i sam i makar na bum smile.gif pored stadiona sigurno imaju dobre mađarske kafane sa tvom smile.gif
Tonča
QUOTE (djolelfc12 @ Aug 28 2009, 04:58 PM) *
Pa da, ja bih tako otisao, ali tu su i drugi problemi, odes, platis dosta...a tamo cak i ako udjes, upasces medju domace navijace.E sad, to je veliki problem, jer ja ako bih gledao uzivo LFC, voleo bih da navijam uz Crvene...

Pa onda najbolje naruči "away section" što pre za 300 jura, pa možda i dobiješ ono što želiš. tongue.gif
Dr Stein
QUOTE (Mishkin @ Aug 28 2009, 05:10 PM) *
Imam vizu, samo da budem u zemlji i slobodan i ja idem pa makar i sam i makar na bum smile.gif pored stadiona sigurno imaju dobre mađarske kafane sa tvom smile.gif

that's the spirit
djolelfc12
QUOTE (Tonča @ Aug 28 2009, 05:12 PM) *
naruči "away section" što pre za 300 jura

hehe e tu ima jedna zackoljica biggrin.gif...salim se, ne bih znao ja to da narucim
Dr Stein
Nije toliko bitno biti medju nashima(naravno da je bolje sa njima), bitno je otici na tekmu i pevati iz sveg grla.
smile.gif
po meni
Trunks
Taj fazon, nije da nas 15 ne bi moglo da isprati pesmu iz kaveza. smile.gif
djolelfc12
QUOTE (Trunks @ Aug 28 2009, 08:26 PM) *
Taj fazon, nije da nas 15 ne bi moglo da ispratimo pesmu iz kaveza. smile.gif

to bi bilo super, "nas 15" ali ako ides sam....ne isplati se pevati biggrin.gif
Scouser Tommy
Ja sam bas maler. Na ekskurziji sam u Budimpesti od 15. do 20. septembra, ali to je grupna viza. Tako da sam imao srecu da prvu igraju u Madjarskoj kao sto uvek igramo prvu u poslednje vreme u gostima... Bedak..
bocejan
Moj drug je isao pre dve godine u Bukurest sa Arsenalovim navijacima. Njima je Arsenal obezbedio karte za 30 ili 35 evrica. Isli su kao Arsenal Srbija i bili su tamo sa Engleskim navijacima. U nekom hotelu ih cekale karte i tada su platili.
Za cenu karte nisam 100% siguran, ali mislim da je oko te cifre.
Aleksandar88
Da, ali oni su povezani sa klubom i registrovani kao oficijelno udruzenje navijaca Arsenala, ako se ne varam, dok smo mi na nekom stand-by statusu vec dugo vremena ( u ovo se uprava bolje razume, tako da njih pitajte dokle se stiglo sa tim ).
Trunks
Upravo tako, Arsenalov fan club ovde je već duže vreme zvaničan i povezan za klubom.
Mishkin
Jbga bolje su organizovani smile.gif Ali bicemo i mi samo da Mihajlo predje u Beograd biggrin.gif
Tonča
QUOTE (Mishkin @ Aug 29 2009, 06:21 PM) *
Jbga bolje su organizovani smile.gif Ali bicemo i mi samo da Mihajlo predje u Beograd biggrin.gif

Ma jbg, to zaista više nema veze sa nama. Ostavio sam vam bio negde mail koji sam dobio na tu temu.
Sve u svemu, nema registrovanja novih fan klubova do daljnjeg. To je bila neka poenta.
Mishkin
Ma znam, zezao sam se! I oni kenjaju!
bojan_vin
Ako se prešaltujem na budžet na faksu ovo je obaveza! Jest' frka malo, ali još uvek imam dva bubrega... smile.gif
još bih mogao da zavrnem Slovence za pasoš, pošto sam rođen tamo, da prebrinem zbog vize. blush.gif
i šteta što ih (eventualno) nećemo gledati u crvenoj varijanti sad.gif

ako se neko razume bolje, ja za sada iskopah ovo...
http://www.euroteam.net/EN/Football-ticket...ebrecen-Hungary

djolelfc12
QUOTE (bojan_vin @ Aug 30 2009, 01:12 AM) *
ako se neko razume bolje, ja za sada iskopah ovo...
http://www.euroteam.net/EN/Football-ticket...ebrecen-Hungary

uff, ovde pise da se igra u Debrecinu...i da je karta oko 220 evra, mislio sam a ce biti manje, tj. ko ce da im da tolike pare, ne secam se da je na Marakani nekad karta bila skuplja od 4000-5000, bez obzira na to sa kim reprezentacija igra.
Leska
Momci, jedna dobra vest je da se sigurno igra na stadionu Ferenc Puškaš u Budimpešti. rolleyes.gif

Evo linka na zvaničnom sajtu: http://www.uefa.com/competitions/ucl/fixtu...0436/index.html
stara lfc
bilo bi lepo ici,i naravno pokusacemo.moze kolima moze mini busom.za koviljke da potrazimo na raznim stranama
Trunks
Prevoz je najmanji problem organizovati, meni su bitnije karte. A nije mi problem otići na bum do Mađarske, to je par sati puta, veći je problem što na bum podrazumeva da možda nećemo ući na stadion i nećemo videti crvene a to bi bilo bezveze kad su već tako blizu. smile.gif
Dr Stein
Poshto se zvanicno igra na pushkashu mogli bismo vozom otici....
sednes u bg-u i izadjes u budimpesti...gotovo.
mi vojvodjani mozemo da banemo u voz svako sa svoje stanice....
na granici ne verujem da ce biti neko strasno cimanje, nece biti kolona automobila ispred voza xD
A 70.000 karata nece prodati sve ih dzabe nude tako da samo nam treba
potvrda informacije da ce karte biti prodavane sa blagajni stadiona i viza ...i pare i vreme.
JBG, samo.... tongue.gif
Leska
Samo je pitanje kako doći do vize? Karte mislim da će moći da se nađu na blagajnama, ali viza je možda i veći problem. Prevoz je najmanji problem. Tu je voz, mini bus, šta god. Samo da se organizujemo za vize. Ne znam kako to ide, da li možemo neku grupnu, ili šta? Zna li neko? biggrin.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.