Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Vaterpolo
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Carlsberg Pub > Sport
bocejan
Ako je tenis zasluzio temu, ovo bi trebalo da ima svoj forum. Jeste da nije mnogo medju popularnijim sportovim sveta, ali smo dobri u njemu.

SRBIJA SVETSKI PRVAK!!!

Svaka cast momcima za koje niko nije ni pomsilio da mogu do krova sveta.
Tonča
Isto je prvenstvo u pitanju, pa bih iskoristio priliku da pohvalim Nađu Higl pre svih! Hail.gif Hail.gif Hail.gif Hail.gif
Dr Stein
svaka cast Nadji , Miloradu i vaterpolistima koji su tako neizvesno karali u polufinalu i finalu da je stvarno bila ludnicagledati....
STRASAN (uspeh,gol,pokusaj,lob,prekrsaj) STRASAN Aca Stojanovic biggrin.gif
Srce je puno
Scouser
QUOTE (Tonča @ Aug 2 2009, 12:46 AM) *
Isto je prvenstvo u pitanju, pa bih iskoristio priliku da pohvalim Nađu Higl pre svih! Hail.gif Hail.gif Hail.gif Hail.gif

Da li je moGUĆE? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

stvarno mi je bilo baš drago što su uzeli tozla, draže nego neke ranije medalje sigurno. Čak sam razmišljao da odem na doček ali nisam tu jbg tongue.gif

i ono karanje Španaca na španski način, da Aleksić gol, a Aca uzima vazduh.... Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool laugh.gif
Joe
kakva plivacka velesila ova srbija, a ni 10 ljudskih bazena nemamo... smile.gif

svaka cast nadji, cavi i vaterpolistima!
Tonča
QUOTE (Scouser @ Aug 2 2009, 11:02 AM) *
Da li je moGUĆE? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

stvarno mi je bilo baš drago što su uzeli tozla, draže nego neke ranije medalje sigurno. Čak sam razmišljao da odem na doček ali nisam tu jbg tongue.gif

i ono karanje Španaca na španski način, da Aleksić gol, a Aca uzima vazduh.... Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool laugh.gif

A Studio 10? laugh.gif
Fred Kremenko
Drago mi je zbog vaterpolista, iako je vaterpolo stvarno vrlo nebitan sport biggrin.gif

Cavic dobro je sto je ovo uzeo, samo ne znam sta mu je trebalo ono da se kurci "Kupicu ja Phelps-u odelo" i samo ga je nanervirao da ga pregazi ko plitak potok biggrin.gif

Nadja Higl je van svake konkurencije... Gutas onaj otrov po Pancevu, plivas kad se neko smisli da te pusti u bazen i odes i pokidas redom... Carica
gasha84
Svaka cast vaterpolistima kao i Miloradu i Nadji!!! Hail.gif

Kazu da tajna uspeha srpskih plivaca lezi u tome sto treniraju na suvom... tongue.gif Salu na stranu, zaista ogroman uspeh..ako smo od Cavica ovo i ocekivali (ne zelim da umanjim znacaj njegovih medalja, ni slucajno!), zlata vaterpolista i Nadje Higl su najprijatnija iznenadjenja!

Sto rece Scouser gore, nekako najdraze medalje do sada...
Scouser
QUOTE (Tonča @ Aug 2 2009, 11:42 AM) *
A Studio 10? laugh.gif

studio deset sam jedva preživeo laugh.gif ... ili 8 ! biggrin.gif
Jamaica
Svaka im cast.....svima thumb.gif
Orthodox REDS
al stvarno, svaka čast svima:i higl iako jos ne znam kako je uspjela uzeti zlato, i nacionalnom heroju čaviću, on će za mene uvijek biti bolji od drogiranog klempe, i vaterpolistima. jest da sam ostao bez živaca, ali nema veze, isplatilo se.gledao sam u gradu i ovde kod nas je bila neviđena ludnica. svi su nas zadužili. ne smijem ni pomisliti šta bi bilo da imamo bazene
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.