Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Glen Johnson #2
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Stranice: 1, 2
Scouser
Dakle evo stavio je paraf na četvorogodišnju saradnju sa klubom.

Nek mu je sa srećom, očekujemo konkretnu pomoć smile.gif

Broj se još ne zna....
Tonča
Nek mu je sa srećom, i tako to!
Što se tiče kinte, neću kenjati jer smo se oko toga svi složili. Neka opravda 12 od tih 17 i ja ću biti zadovoljan.

Ali što se tiče strpljenja, imaću je koliko i sa Keanom.
Dr Stein
nisam znao da je strpljenje zenski rod mellow.gif
ja sam optimistican povodom njegovog dolaska

premesti temu u Rafinih 11
LFCVrsac
CITAT (Tonča @ Jun 26 2009, 05:23 PM) *
Nek mu je sa srećom, i tako to!
Što se tiče kinte, neću kenjati jer smo se oko toga svi složili. Neka opravda 12 od tih 17 i ja ću biti zadovoljan.

Ali što se tiče strpljenja, imaću je koliko i sa Keanom.

A to je? prvi 7 utakmica? biggrin.gif biggrin.gif salim se

Mislim da ce mu se karijera tvoriti ovim potezom i da ce nam dobrano doci.Srecno njemu i nama naravno wink.gif
Tonča
QUOTE (Dr Stein @ Jun 26 2009, 05:42 PM) *
nisam znao da je strpljenje zenski rod mellow.gif

smile.gif
Scouser
QUOTE (Dr Stein @ Jun 26 2009, 05:42 PM) *
premesti temu u Rafinih 11

tamo posebna tema, ovo je transfer

Ja sam imao strepljenja i za Kina, čak me je višestruko iznenadilo kad je otišao zimus. Mada eto iskren da budem do kraja smile.gif sumnjam da bi bilo kako doprineo boljem plasmanu (da je ostao) na tabeli od ove koju smo zauzeli na kraju šampionata.

Biće Džonson dobar, ne vidim zaista razlog da ne bude dobar...

Dr Stein
dad me podseti....
Charlie Sheen

albert riera
Mishkin
QUOTE (Scouser @ Jun 26 2009, 05:56 PM) *
Biće Džonson dobar, ne vidim zaista razlog da ne bude dobar...

Isto ko sto nije bilo ni razloga za Kina. Zato bolje kontramaler... biggrin.gif
Take Two
Za Kina je bilo razloga kol'ko 'oćeš. Suvišan napadač, trebalo je da izbaci iz tima Gerrarda ili Torresa... a napadačima se broji svaki gol i svaki promašaj.

Džonson može opušteno da se uklapa na desnom beku, to je valjda najneprimetnije mesto u timu. Na kraju svake sezone neko konstatuje za svoj tim da je desni bek bio "najkonstantniji po formi", kao po pravilu smile.gif

(Naravno, prvi put kad skrivi gol, svima će biti puna usta 18 miliona, ali to će se ipak ređe dešavati nego promašaji nekog novodovedenog napadača.)
Scouser
QUOTE (Take Two @ Jun 26 2009, 09:22 PM) *
Za Kina je bilo razloga kol'ko 'oćeš. Suvišan napadač, trebalo je da izbaci iz tima Gerrarda ili Torresa... a napadačima se broji svaki gol i svaki promašaj.

Džonson može opušteno da se uklapa na desnom beku, to je valjda najneprimetnije mesto u timu. Na kraju svake sezone neko konstatuje za svoj tim da je desni bek bio "najkonstantniji po formi", kao po pravilu smile.gif

(Naravno, prvi put kad skrivi gol, svima će biti puna usta 18 miliona, ali to će se ipak ređe dešavati nego promašaji nekog novodovedenog napadača.)

ovo sam ti ja reko da kažeš smile.gif
remizinho
Ne sporim ja da su WBovi u modernom fudbalu jako bitni, ali me nervira sto iz sezone u sezonu pricamo kako nam nedostaju neki WC igraci na odredjenim pozicijama, a onda kupimo igrace koji igraju na nekoj skroz desteoj poziciji.. Ako Rafa kaze da imamo para za jos jednog igraca (pretpostavljam slicne cene), mnogo bolje bi nam bilo da smo umesto 2 kupili jednog brutalnog igraca koji nam zapravo treba..
Uostalom, sta je falilo nasem timu prosle sezone, unistavali smo sve pred sobom u poslednjih 10ak kola, a u sustini jedini period gde smo igrali lose i izgubili titulu je bio onaj nesretni pocetak godine kad smo zaredjali 5-6 krompira.. To nam sigurno nece ispraviti odbrambeni igrac, pa makr bio i WB.
Daj Boze da gresim.
Tonča
QUOTE (remizinho @ Jun 26 2009, 10:27 PM) *
mnogo bolje bi nam bilo da smo umesto 2 kupili jednog brutalnog igraca koji nam zapravo treba..

Laneta Jovanovića? laugh.gif tongue.gif
Scouser
ve-ce plejer smile.gif
Tonča
Prema lfc.tv-u Johnson je uzeo dvojku. Videćemo šta to znači za Dossenu, ali to je druga tema.

Jel ima nekih informacija kada će biti slikanje? Nek odmara kolko hoće, al' 'ajde nek se slika više, kako bih Đomli mogao da promenim avatar. biggrin.gif
Trunks

Vreme je! smile.gif Plus, Đonson cepa teretanu na Melwood-u.

SG: Oh, Glen, you crack me up. wub.gif
Trunks
Novi intervju, dobra su mi posebno poslednja 4 odgovora.
Mrs.Gerrard
Skepticizam daleko manji nego kod Kean-a. Bice nesto od njega, imam feeling, a moje 6.čulo je uglavnom u pravu smile.gif
Take Two
Joj, kako im se ne smuče takve gadarije više... "Prvi dres koji sam dobio kao dete je bio Liverpulov, ne znam ni kako ni zašto, jer smo živeli u Južnom Londonu" Potresna priča u stilu Belamija, Penanta, Kina, i praktično svih "domaće uvezenih".

A i to da ne očekuje da automatski dobije mesto u startnoj postavi laže kao pas. Jeste, plaćeno je 20 miliona da bi se borio za poziciju sa Darbijem rolleyes.gif
Scouser
QUOTE (Take Two @ Jul 10 2009, 11:13 PM) *
A i to da ne očekuje da automatski dobije mesto u startnoj postavi laže kao pas. Jeste, plaćeno je 20 miliona da bi se borio za poziciju sa Darbijem rolleyes.gif

Ako Arbeloa ostane kojim slučajem, sasvim je realno da Džonson krene u sezonu sa klupe...
Trunks
^ Pa da, ovo sam i ja mislio, zato mi se i svidelo što je rekao da neće mračiti ako mora da se bori za poziciju. Nešto kao ovi na CB.
Take Two
Meni apsollutno nije realno da Johnson krene sa klupe, sa Arbeloom ili bez njega. Koliko je Keane forsiran samo da bi se pokazalo da nisu bačene pare?

Uostalom ako Aurelio bude povređen, može Real B jako dobro i na levom beku, i spolja, i jako bla bla...
Dr Stein
a i GJ je u intervjuu rek'o da je na treningu igrao levog beka...
ipak kin je svtvarno bio hc liverpool supporter a ostale ko yebe xD
Dr Stein

All Red
Now we have a squad

Kako je glupo reći ovo posle jučerašnje partije...
Jamaica
Intervju je verovatno dao pre nego sto je Aquilani otisao smile.gif
dule_lfc
http://www.givemefootball.com/premier-leag...ve-week-absence

Liverpool and England full-back Glen Johnson has been ruled out for a further five weeks after a recurrence of a hamstring injury.
Joe
e sranje... bas ga tera maler sa povredama u poslednje vreme...

Scouser
QUOTE (Joe @ Sep 14 2011, 12:29 PM) *
e sranje... bas ga tera maler sa povredama u poslednje vreme...

Kamo sreće da je do toga. Ja se nadam...samo da ne nastavi stopama Kjuela ili Agera...
AnF1elD
Jako losa igra johnsona veceras,iznervirao me je u vise navrata...
Take Two
Wow, šta ti je on sad skrivio? unsure.gif Ja nisam ništa naročito primetio, jednom ga je mali Walker probio u prvom poluvremenu, ali taj dečko se ove i prošle sezone pokazao sasvim solidan igrač, nije neki Milivoje Stukao-Sam-Loptu-U-Ložu-Santiago-Berbaneueua Ćirković.

Glendža & co. su iskontrolisali Balea & co. koliko je trebalo, a sad što ne mogu da nabodu Carrolla baš onako idealno kako je gospodin reprezenativac zamislio, šta da se radi.
bocejan
I tada kada je Walker prosao,izodbijala mu se zesce lopta. Dok je u par navrata Glendza odlicno odreagovao i dobro ka pokrio. Da nije gledao Soper Bowl,sigurno bi jos bolje.

I tada kada je Walker prosao,izodbijala mu se zesce lopta. Dok je u par navrata Glendza odlicno odreagovao i dobro ka pokrio. Da nije gledao Soper Bowl,sigurno bi jos bolje.
Jamaica
Jeste malo izgubljen čovek kad igra levo, ali nije mu primarna pozicija i za "rezervnog" levog beka je sasvim ok bio smile.gif
vanjuska
Po cemu je glendza recimo losiji od onog walkera iz totenhema? Ili bosingwe iz celsija, ili fabia iz mancestera?? On je po meni odlican igrac, jedan od najboljih bekova u ligi a vi pricajte sta hocete...
Jamaica
Jedan od najboljih desnih bekova, levo previše luta smile.gif
moses
a ko to jednako dobro igra i levog i desnog beka?
Jamaica
Dani Alves predpostavljam. I to bi bilo to smile.gif

Ako se ne varam, i onaj mali Italijan iz Njukastla isto ume sa obe strane jednako, ali ne toliko dobro...
Svebor
Filip Lam?
Take Two
Santon iz Newcastlea? Pa jeste, taj podjednako dobro ne ume ni levo ni desno.

Glendža je odličan bek, nadam se da će ostati Kapelov favorit kad je reprezentacija u pitanju iako ima jaku konkurenciju u vidu Walkera i (neshvatljivo zapostavljenog) Richardsa. U stvari sad ako i Terry i Ferdinand ispuše za EC, Richards i Cahil će verovatno biti centralni bekovi. A GJ ili Walker na RB, ostaje da se vidi...
rape91
QUOTE (Take Two @ Feb 8 2012, 04:36 PM) *
Santon iz Newcastlea? Pa jeste, taj podjednako dobro ne ume ni levo ni desno.

Glendža je odličan bek, nadam se da će ostati Kapelov favorit kad je reprezentacija u pitanju iako ima jaku konkurenciju u vidu Walkera i (neshvatljivo zapostavljenog) Richardsa. U stvari sad ako i Terry i Ferdinand ispuše za EC, Richards i Cahil će verovatno biti centralni bekovi. A GJ ili Walker na RB, ostaje da se vidi...

sto se tice repke Terry ce mislim i dalje nastaviti da igra a pored njega skoro sam siguran da je prvi izbor na mestu stopera Jagielka pa onda Lescot,Jones,Ferdinand pa tek onda Cahil a Richards je verovatno kod Capella odmah iza Kinga i Upsona smile.gif
vanjuska
Kod Kapela vise nije niko biggrin.gif Dade covek ostavku..
Aleksandar88
Ovo je bilo neocekivano laugh.gif, ne bi me cudilo da Kapelo ima neku semu da odmah preuzme klub, ali opet mi ne lici na njega da odustane kada je izazov poput EURA tako blizu.
dejabgb75
To je ustvari do jaja za engleze. S kapelom bi se usrali ko i do sad. Iskreno sviđa mi se cela stvar bez obzira blizinu EURA
Take Two
Da da, usrali bi sa Capellom ali sa Redknappom ili Pearceom neće laugh.gif

Englezi već generacijama podbacuju zato što su umišljene budale kojima se ceo život sipa u glavu da su najbolji na svetu, da imaju najbolju ligu na svetu, da stranac koji daje 30 golova godišnje u Španiji ili Italiji nije ništa dok ne dođe u PL... potcenjuju ostatak sveta, dižu sebe u zvezde, i postavljaju budale (Sven, pa McLaren) na klupu. Da ne ulazimo u to koliko često obraćaju pažnju na medijska sranja i WAGs više nego na fudbal.

A posle dođe neka budala na TV i kaže "Naš glavni problem je što nam je trener stranac! Da je Englez, bili bismo prvaci sveta i Evrope kao Španija!" isuse.gif
dejabgb75
CITAT (Take Two @ Feb 8 2012, 11:17 PM) *

Englezi već generacijama podbacuju zato što su umišljene budale kojima se ceo život sipa u glavu da su najbolji na svetu, da imaju najbolju ligu na svetu, da stranac koji daje 30 golova godišnje u Španiji ili Italiji nije ništa dok ne dođe u PL... potcenjuju ostatak sveta, dižu sebe u zvezde, i postavljaju budale (Sven, pa McLaren) na klupu. Da ne ulazimo u to koliko često obraćaju pažnju na medijska sranja i WAGs više nego na fudbal.

A posle dođe neka budala na TV i kaže "Naš glavni problem je što nam je trener stranac! Da je Englez, bili bismo prvaci sveta i Evrope kao Španija!" isuse.gif

Ok navijaš za omiljeni ti klub Liverpool prepotentne fudbalske nacije, ne za Juve, ne za Real.......dakle, Španija i italija misli isto što i englezi za svoju repku. Ne znam da li ti je Kapelo omiljeni trener ali ga svakako cenim i slažem da Pearce i bulumenta ne vrede ni kurca. ali moje je mišljenje da između Kapela i eng repke nema hemije,ne idu mi nekako zajedno,čini mi se da ne može pojedine ključne igrače da motiviše i mislim da ne mogu naparaviti dobar rezultat. S druge strane priznajem da i englezi imaju neki bug. smile.gif
rape91
Glavni favoriti da naslede Capela su 'arry i Hodza biggrin.gif
kloppeks
QUOTE (Take Two @ Feb 8 2012, 11:17 PM) *

Nece uraditi nista specijalno ni sa jednim trenerom.
Jamaica
QUOTE (Take Two @ Feb 8 2012, 11:17 PM) *

Mala ispravka.

Kad Englez usere onda bi bili prvaci da su imali stranca sa iskustvom, taktičkim znanjem etc, a onda kad stranac usere onda bi bili prvaci da imaju Engleza da im vrati strast u igru i motiviše igrače....proces ponavljati na svakih 2-6 godina smile.gif
Svebor
CITAT (Jamaica @ Feb 9 2012, 02:46 PM) *
Mala ispravka.

Kad Englez usere onda bi bili prvaci da su imali stranca sa iskustvom, taktičkim znanjem etc, a onda kad stranac usere onda bi bili prvaci da imaju Engleza da im vrati strast u igru i motiviše igrače....proces ponavljati na svakih 2-6 godina smile.gif

thumb.gif
Take Two
QUOTE (dejabgb75 @ Feb 9 2012, 12:35 AM) *
Ne znam da li ti je Kapelo omiljeni trener ali ga svakako cenim i slažem da Pearce i bulumenta ne vrede ni kurca. ali moje je mišljenje da između Kapela i eng repke nema hemije,ne idu mi nekako zajedno,čini mi se da ne može pojedine ključne igrače da motiviše i mislim da ne mogu naparaviti dobar rezultat.

Daleko je meni Capello od omiljenog trenera, samo mislim da ne zaslužuje ni 2% sranja koje po njemu ovih dana obilato posipa odvratna engleska štampa. Naravno da između njega i igrača nema "hemije", ali "hemija" nije ni u prvih deset problema te reprezentacije. To je gomila nabeđenih superstarova koji više brinu o svojoj ličnoj reputaciji nego o uspehu tima. Za mene je najniža tačka engleske reprezentacije bila ona KZŠ koju je John Terry održao na sred Svetskog prvenstva u JAR da izjavi koliko je nezadovoljan stanjem u kom se tim nalazi (indirektno se iskenjavši po Capellu)... posle toga mi je bilo teško da ih sažaljevam kad su ih Nemci pregazili.

Ovo što kaže Jamaica je 100% tačno. Jednostavno rečeno, hronično su precenjeni od strane medija - sve ostalo je posledica toga. Nekad prosto poželim da ne povedu ni Gerrarda, ni Johnsona, ni ikog drugog iz Liverpoola, čisto da mogu sa ostatkom sveta da im se smejem i navijam za protivnike.

Jamaica
Znači legenda biggrin.gif

Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.