Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool 2009-10 Barclays Premier League fixtures
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Scouser Tommy
August

15 Tottenham Hotspur (a)
19 Stoke City (h)
22 Aston Villa (h)
29 Bolton Wanderers (a)

September

12 Burnley (h)
19 West Ham United (a)
26 Hull City (h)

October

3 Chelsea (a)
17 Sunderland (a)
24 Manchester United (h)
31 Fulham (a)

November

7 Birmingham City (h)
21 Manchester City (h)
28 Everton (a)

December

5 Blackburn Rovers (a)
12 Arsenal (h)
16 Wigan Athletic (h)
19 Portsmouth (a)
26 Wolverhampton Wanderers (h)
28 Aston Villa (a)

January

9 Tottenham Hotspur (h)
16 Stoke City (a)
26 Wolverhampton Wanderers (a)
30 Bolton Wanderers (h)

February

6 Everton (h)
9 Arsenal (a)
20 Manchester City (a)
27 Blackburn Rovers (h)

March

6 Wigan Athletic (a)
13 Portsmouth (h)
20 Manchester United (a)
27 Sunderland (h)

April

3 Birmingham City (a)
10 Fulham (h)
17 West Ham United (h)
24 Burnley (a)

May

1 Chelsea (h)
9 Hull City (a)

Sto se mene tice isto kao prethodne sezone, 08/09, samo da pobedimo jos koju kuci(citaj: Stoke, West Ham, Fulham) i da samaramo Arsenal. Ostalo je ok.
Take Two
QUOTE (Scouser Tommy @ Jun 17 2009, 07:08 PM) *
Sto se mene tice isto kao prethodne sezone, 08/09, samo da pobedimo jos koju kuci (citaj: Stoke, West Ham, Fulham) i da samaramo Arsenal.

Samo toliko?! Skromno, nema šta... biggrin.gif

Ja bih bio zadovoljan ako bi ponovili učinak protiv top four timova (4 pobede, 2 nerešene). Prošle sezone smo često imali sreće, što sa kartonima protivnika što sa last-gasp golovima za pobedu ili bod... trebaće nam to i ove. A da konkurencija malo više prokliza protiv slabijih, to je obavezno. smile.gif

Na praznik rada da igramo kod kuće sa Čelsijem za titulu.
Joe
ako pobedimo Spurse, a nadam se da 'ocemo do oktobra mozemo sve da dobijemo uz malo srece... smile.gif
collymore
Sto se4 mene tice nisam preterano odusevljen rasporedom od oktobra pa do pocetka decembra Celsi-Scum-Everton-Arsenal-City...zajebanooo
LFCVrsac
Ne zgodne prve dve utakmice,treba biti zadovoljan isa 4 boda,potom sledi dalji tok sampionata,a najbitnje je ono sto nam je i uzelo titulu ove godine POVREDE!
Dr Stein
Sta bre 4 boda?!...zbog tavih stvari smo ga i ispusili za titulu mora da se pobedjuje i nista vise...
nismo mi imali ni priblizno mnogo povreda kao ostali timovi...bar mi tako deluje.problemi su kao i uvek
(k)iksovi protiv slabijih timova...

matori lfc
Nisu povrede u pitanju,koliko klupa jeste!
LFCVrsac
CITAT (matori lfc @ Jun 22 2009, 05:42 PM) *
Nisu povrede u pitanju,koliko klupa jeste!

E da i to si lepo rekao tanka klupa isto.Bilo je udela i u povredama,neke kikseve smo pravili kada su Torrres i Dzeri bili povredjeni.No,to je iza nas gledati napred treba!
Bobby Vitale
Kad bi dobili one utakmice u kojima su favoriti bilo bi do jaja a ne kao prosle sezone da odvale sve jake i onda izgube od midlzbroa....samo te male utakmice da ne budu problem i bice do jajca,...
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.