Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: U vezi registrovanja fan kluba...
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > LFC Serbia
Tonča
Ovoga puta im je trebalo svega mesec dana da mi odgovore na mail. Doduše na forwardovani prethodni mail, tako da ipak izađe na gotovo dva meseca.

Sve u svemu evo šta mi je odgovoreno:
Dear Mr Toncic

Thank you for your email and I apologise for the delay in replying to you.

I do have all your correspondence on file from when you contacted me in December last year. It still has not been decided as to whether to affiliate any new branches for season 2009-2010, this is because we are currently restructuring our branch network.

If we are able to offer you affiliation we will be in contact with you in due course.

With kind regards

Čisto da budete u toku...
Mishkin
They will work it out biggrin.gif
Tonča
QUOTE (Mishkin @ Jun 16 2009, 02:52 PM) *

Otrpilike. smile.gif

Kulturiška su mi rekli: "Nemojte zvati Vi nas, zvaćemo mi Vas!" biggrin.gif
Mario_T
A znamo kako su azurni po tom pitanju. biggrin.gif
Trunks
CITAT (Mishkin @ Jun 16 2009, 02:52 PM) *

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
collymore
Ovo mu dodje ko moja viza za Englesku biggrin.gif
Aleksandar88
Znaci nista od toga biggrin.gif !
Scouser
QUOTE (Tonča @ Jun 16 2009, 02:54 PM) *
Kulturiška su mi rekli: "Nemojte zvati Vi nas, zvaćemo mi Vas!" biggrin.gif

pošaljite poštom u produkciju biggrin.gif

(niste dovoljno.....sexy)
Mishkin
Kad smo vec kod fan kluba, samo da vidimo gde to treba da ide...
http://www.arsenal-serbia.com/home/index.p...ti&Itemid=2
Poz!
vladx
QUOTE (Mishkin @ Jul 4 2009, 06:35 PM) *
Kad smo vec kod fan kluba, samo da vidimo gde to treba da ide...
http://www.arsenal-serbia.com/home/index.p...ti&Itemid=2
Poz!

Za postovanje. Hail.gif
Jamaica
Bas im je lepo ono, mora se priznati Hail.gif

Nego mali off.......vidim onaj njihov sajt pa da bacim pogled na nas jer dugo nisam gledao portal.....a ono Glasanje o Robbiju jos uvek......Tonca, Scouser.......updatujte to malo tongue.gif

Tonča
QUOTE (Jamaica @ Jul 4 2009, 11:27 PM) *
Nego mali off.......vidim onaj njihov sajt pa da bacim pogled na nas jer dugo nisam gledao portal.....a ono Glasanje o Robbiju jos uvek......Tonca, Scouser.......updatujte to malo tongue.gif

Za to moraš da se obratiš Mihailu. smile.gif
Mihailo
Ne izvlači se ... predlozi za vote može kod mene na PM smile.gif
Mishkin
Ladno Mihailo živ tongue.gif
Scouser
QUOTE (Mishkin @ Jul 6 2009, 08:32 AM) *
Ladno Mihailo živ tongue.gif

u pauzi između bračnih aktivnosti i pucnjave po šumama smile.gif
HESKEY
Da li je moguće da je ovo još tema srpskog fan kluba:((((

Stvarno su ga preterali, nisam bio sto godina na Forumu, a opet ista priča...
Aleksandar88
Heskey bas te je neko skoro spominjao biggrin.gif !
Tonča
Sad me podseti doktor na drugoj temi.
Ovo sam dobio pre neki dan na mail:
Dear Mr Toncic

Thank you for your interest in setting up a Liverpool Supporters Club in Belgrade

We are currently not affiliating any new branches into our branch network; however, we will keep your details on file and contact you in due course.

With kind regards

The Membership Team

A još se obradovah kada videh subject. sad.gif
Ako je nešto pozitivno ovde, to je da su mi sami poslali mail što bi značilo da nas drže u nekoj bazi.
Trunks
Drže nas u "fuck off" bazi. biggrin.gif
Scouser
izakcijaćemo valjda nešto
Mishkin
Vidi ove pedere... mrsh!!! Ima da odem u taj Liverpul da im jebem kevu od uprave do golmana svima!!!

biggrin.gif
VuksaLFCCC
lol salji email opet...

imam ja onaj spammer, samo napises email poruku i on im posalje milion email-a , pa da vidim dal' smeju da ne prihvate xD
Dr Stein
ili blokiraju smile.gif
matori lfc
Ma kad Jovanovic potpise,preko njega cemo da sredimo! laugh.gif
stara lfc
QUOTE (matori lfc @ Feb 6 2010, 04:36 PM) *
Ma kad Jovanovic potpise,preko njega cemo da sredimo! laugh.gif

ali stvarno!
samnom radi njegov ortak,pazite 100% sredjujem.samo da potpise!
stara lfc
QUOTE (stara lfc @ Feb 8 2010, 11:24 PM) *
ali stvarno!
samnom radi njegov ortak,pazite 100% sredjujem.samo da potpise!

eto,Laneta za gusu i sredjujemo!!!
Dee Jay
A sad ozbiljno... Koliko će dolazak Laneta uticati na registraciju, i šta mi dobijamo kao official supporters branch, a kakvu korist našom registracijom dobija klub? Odnosno šta bi registrovanje fan kluba konkretno značilo?
Tonča
^Što se Džove tiče, kao što vidiš u postovima iznad, Stara je rekao da može da ostvari posredni kontakt sa njim, tako da mu držimo palčeve da uspe u tome. smile.gif

Registracija oficijelnog fan kluba bi značilo pre svega prepoznavanje od strane kluba. To je po meni prvo i osnovno.
Dalje može doći do ostvarivanja popusta u oficijelnom šopu na primer ili takve slične stvari.
Što se karata za utakmicu tiče, mislim da sam svojevremeno pročitao da novi fan klubovi nemaju nikakve pogodnosti po tom pitanju, osim (ako se ne varam) za evropska gostovanja. U pitanju je problem sa veličinom stadiona i velikim listama čekanja, a kao bi to trebalo da se promeni izgradnjom novog stadion (dakle negde 2053. sad.gif ).
Aleksandar88
Nema veze ionako nam vize za razliku od Engleske nece biti potrebne za evropska gostovanja, pa bi sa normalnim cenama karti ( bez ugradjivanja agencija za rezervaciju ), mogli bez nekih vecih troskova da se organizujemo za eventualna gostovanja u LS sledece godine smile.gif .
Mario_T
QUOTE (Tonča @ Jul 12 2010, 04:35 PM) *
Registracija oficijelnog fan kluba bi značilo pre svega prepoznavanje od strane kluba. To je po meni prvo i osnovno.

Slazem se. Ovo je najvaznije, a svi eventualni benefits koji slede iz toga su samo bonus.
Narsil
CITAT (Aleksandar88 @ Jul 12 2010, 04:57 PM) *
Nema veze ionako nam vize za razliku od Engleske nece biti potrebne za evropska gostovanja, pa bi sa normalnim cenama karti ( bez ugradjivanja agencija za rezervaciju ), mogli bez nekih vecih troskova da se organizujemo za eventualna gostovanja u LS sledece godine smile.gif .

Ја сам више за то да се ми организујемо за ЛЕ ове године, зато што је ту већа могућност да добијемо неки тим из околних земаља.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.