Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: serbianscousers
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > LFC Serbia
VuksaLFCCC
e ovako dragi moji scouseri...davno sam imao zelju da ovo odradim a evo sad imam i mogucnost...naime, radi se o sajtu www.serbianscousers.org domain je kupljen, u toku dana ce proraditi a ja mislim da je ovo pravo mesto gde bi trebao da zatrazim pomoc...znate i sami koliko moze biti tesko pravljenje portala i foruma pa bih zeleo da pozovem sve ljude dobre volje i znanja da mi pomognu u pravljenju ovakvog tipa portala/foruma...ponude saljite ili na pm ili ovde sve mi je jedno!!!

p.s

samo ozbiljne ponude molim vas!!!

Hvala unapred!
Trunks
Ponude za šta? Portal isti kao LFCSerbia ili? Nisi naveo kakav sajt planiraš da radiš, ne možemo na osnovu imena da ponudimo cenu izrade.
Pedja_Nbg
Ako bi pravio portal kao ovaj,to je po meni glupo,jer je ovaj portal dovoljan,i tu trebaju da se skupljaju svi navijači liverpula...ne vidim potrebu za dva portala/foruma...
collymore
A zasto praviti nesto sto vec postoji mellow.gif
Aleksandar88
Evo napravio sam ja jedan www.LFC-Sevojno.com laugh.gif.

Zzm se mislim da je glupo praviti vise foruma jer tako razbijas grupu, naravno nema ovaj sajt ekskluzivno pravo na okupljanje navijaca u Srbiji,ali ja mislim da je ovo daleko najbolje mesto posveceno LFC-u na Balkanu,a i sire.
Mishkin
Ma to Vuksa samo proba kradene kartice dal rade biggrin.gif
Jamaica
QUOTE (Aleksandar88 @ May 21 2009, 11:58 PM) *
Evo napravio sam ja jedan www.LFC-Sevojno.com laugh.gif.

Zzm se mislim da je glupo praviti vise foruma jer tako razbijas grupu, naravno nema ovaj sajt ekskluzivno pravo na okupljanje navijaca u Srbiji,ali ja mislim da je ovo daleko najbolje mesto posveceno LFC-u na Balkanu,a i sire.

Pao ti server tongue.gif laugh.gif

PS.Jel pratis lokalni klub? tongue.gif

I meni je bzvz da se pravi nesto sto vec postoji.....
Scouser Tommy
I ja se slazem da nema potrebe za 2 foruma/portala/sajta/sta vec....
Mario_T
Lepa inicijativa, ali sa zakasnjenjem od nekoliko godina (otprilike isto koliko postoji ovaj forum/portal wink.gif ). Daleko od toga, kao sto vec rece Aleksandar88, da ovaj portal ima ekskluzivno pravo za okupljanje svih navijaca Liverpool u Srbiji.
Medjutim, Srbija verovatno nije toliko veliko "trziste" da joj treba vise mesta za okupljanje navijaca (pored ovog portala, tu je "neizbezna" wink.gif stranica na Facebooku). Po meni je ovaj portal sasvim dovoljan.

U svakom slucaju, puno uspeha sa portalom.
VuksaLFCCC
okey onda nista...uglavnom dobro je cuti vase komentare i puno znace, hvala vam!!!

lol

CITAT (Mishkin @ May 22 2009, 08:53 AM) *
Ma to Vuksa samo proba kradene kartice dal rade biggrin.gif

hahahaha wink.gif ma jok
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.